PC Half-Life Alyx

bazibaz

کاربر سایت
Aug 8, 2006
407
من تمام بازی های vr pc مثل moss , walking death , medal of honor . doom , skyrim ,... روی quest2 راحت اجرا و بازی کردم فقط این وسط half life alyx درست اجرا نمیشه شبیه بازی های غیر وی ار اجرا میشه و تو محیط steam vr نمیره میخوام ببینم مشکل کپی بودنه بازیه یا سورس دانلودم مورد داره کسی میدونه مشکل از کجاست

• Like
Reactions: mkh-n71

mkh-n71

کاربر سایت
Jul 16, 2009
570
نام
محمد
من تمام بازی های vr pc مثل moss , walking death , medal of honor . doom , skyrim ,... روی quest2 راحت اجرا و بازی کردم فقط این وسط half life alyx درست اجرا نمیشه شبیه بازی های غیر وی ار اجرا میشه و تو محیط steam vr نمیره میخوام ببینم مشکل کپی بودنه بازیه یا سورس دانلودم مورد داره کسی میدونه مشکل از کجاست
احتمالا بازیت مشکل داره وگرنه من با همین كوئست ۲ نسخه هکی رو تموم کردم

• Like
Reactions: bazibaz

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,340
نام
مــاکــان
احتمالا ورژن مود شده دانلود کردی.
مشکلی نداره فقط اگه کرکی اجرا میکنی بازی باید به استیم اضافه کنی، add as non-steam
هر اسمی میخوای بهش بده و بعد روش کلیک راست کن و پروپرتیز بگیر و تو لانچ آپشن اینو اضافه کن:
Code:
-vr

آخرین ویرایش:

unloved

کاربر سایت
Sep 10, 2009
640
نام
Hamid Anahid
احتمالا ورژن مود شده دانلود کردی.
مشکلی نداره فقط اگه کرکی اجرا میکنی بازی باید به استیم اضافه کنی، add as non-steam
هر اسمی میخوای بهش بده و بعد روش کلیک راست کن و پروپرتیز بگیر و تو لانچ آپشن اینو اضافه کن:
Code:
-vr
برای منم کرکی آپدیت 1.4 همش ارور میده متاسفانه با اینکه Dirt2 و ACC و باقی steam vr ها اوکی هستن . پیشنهادی نداری ماکان جان برای ارور?

Problem loading error vpcf , please validate your game install

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,340
نام
مــاکــان
برای منم کرکی آپدیت 1.4 همش ارور میده متاسفانه با اینکه Dirt2 و ACC و باقی steam vr ها اوکی هستن . پیشنهادی نداری ماکان جان برای ارور?

Problem loading error vpcf , please validate your game install
چه اروری میده؟
مثل دوست بالاییمون خارج از محیط vr اجرا میشه؟

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
اینم یـ ماد none-vr دیگه که پیشرفت قابل توجهی کرده :

Play Half-Life Alyx anywhere you like with a Steam Deck! New Update Out!

==================
حیف این بازی حیف ولو که این همه استعداد رو ازشون درست استفاده نمیکنه !!! VR رو خیلی شیک مجلسی دکش کردن حداقل الان که چسبیدن به استیم دک بیان همین بازی رو کامل واسه دیوایس معمولی پرت کنن !!!
خلاصه مارو بگو که گفتیم ولو اومده بمونه !!!!

آخرین ویرایش:

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,199
نام
نیما
اینم یـ ماد none-vr دیگه که پیشرفت قابل توجهی کرده :

Play Half-Life Alyx anywhere you like with a Steam Deck! New Update Out!

==================
حیف این بازی حیف ولو که این همه استعداد رو ازشون درست استفاده نمیکنه !!! VR رو خیلی شیک مجلسی دکش کردن حداقل الان که چسبیدن به استیم دک بیان همین بازی رو کامل واسه دیوایس معمولی پرت کنن !!!
خلاصه مارو بگو که گفتیم ولو اومده بمونه !!!!
ولی لذتی که بازیش رو وی آر داشت رو با هیچی عوض نمیکنم به جرئت بهترین تجربه گیمینگم بود با اینکه هیچی از هف لایف نمیدونستم :D
بعد الیکس خدایی TWD بهترین تجربه وی آرم بود

• Like
Reactions: m.a.t and m.d.makan

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
ولی لذتی که بازیش رو وی آر داشت رو با هیچی عوض نمیکنم به جرئت بهترین تجربه گیمینگم بود با اینکه هیچی از هف لایف نمیدونستم :D
بعد الیکس خدایی TWD بهترین تجربه وی آرم بود
کلا هر بازی اول شخصی تو VR تجربه تکرار نشدنی داره :D این به این دلیل نیست که ادامه یکی از بزرگ ترین IP های صنعت گیمینگ رو بزاری تو یـ بازار Niche خاک بخوره . بازی همه جوره به صورت عادی قابل بازی ولی ولو قربونش برم استاد ول کردن یهویی IP هاشه . الان نمیدونم چه مرگشه بازی که امادست فقط کافیه چند تا انیمیشن کاستوم واسش درسته کنه تا همه بتونن ازش لذت ببرن این جوری حداقل یکم ملت رو قلقلک میده برن VR بخرن !!!

آخرین ویرایش:

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,641
باورم نمیشه بعد دو دهه از زندگیم تجدید دیدار کردم با half life اونم نسخه جدید.اول این رو بگم که بازی کردن با این مود no vr قلق داره و اگه فن بازی نیستید شاید براتون لذت زیادی نداشته باشه.یعنی یه سری باگ ها هستن که با یه سری چیت باید رد بشن ولی در کل برای من که عاشق بازی بودم بازی کردن با این مود و این شرایط هم ارزشمند هست.

• Like
Reactions: Taha75

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,662
نام
طاها
باورم نمیشه بعد دو دهه از زندگیم تجدید دیدار کردم با half life اونم نسخه جدید.اول این رو بگم که بازی کردن با این مود no vr قلق داره و اگه فن بازی نیستید شاید براتون لذت زیادی نداشته باشه.یعنی یه سری باگ ها هستن که با یه سری چیت باید رد بشن ولی در کل برای من که عاشق بازی بودم بازی کردن با این مود و این شرایط هم ارزشمند هست.
با موس و کیبورد چقدر بازی کردنش راحته ؟؟؟ به سیستم فشار چقدر میاره ؟

• Like
Reactions: Rohshen

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,641
با موس و کیبورد چقدر بازی کردنش راحته ؟؟؟ به سیستم فشار چقدر میاره ؟
کلا به سیستم هیچ فشاری نمیاره.مشکل اصلی کنترلشه که بعد یه مدت دستتون میاد ولی خیلی به این ربط داره فن بازی باشی یا نه.😁

• Like
Reactions: Taha75

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,340
نام
مــاکــان
با این آپدیتهایی که تیم دوم No VR داره انجام میده ، مادساز اصلی هم برگشته و آپدیت جدید از پروژه داده:

===========
امیدوارم نهایتا اینها با هم همکاری کنن که کیفیت کار بالا بره .
یا نهایتا با هم تو رقابت بمونن که باز همون خروجی رو داره.

طوری بشه که بتونیم ماد اکسپنشهایی مثل Levitation ، Undertow و... رو هم بازی کرد.

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,641
با این آپدیتهایی که تیم دوم No VR داره انجام میده ، مادساز اصلی هم برگشته و آپدیت جدید از پروژه داده:

===========
امیدوارم نهایتا اینها با هم همکاری کنن که کیفیت کار بالا بره .
یا نهایتا با هم تو رقابت بمونن که باز همون خروجی رو داره.

طوری بشه که بتونیم ماد اکسپنشهایی مثل Levitation ، Undertow و... رو هم بازی کرد.
بازی اکسپنشن داستانی داره؟😍 من با همین مود novr تا چپتر یکی مونده به آخر رفتم تا امروز.بازی خیلی خوب تا آخر قابل بازیه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر