PC Half-Life Alyx

Gamer XYZ

کاربر سایت
Mar 26, 2020
68
21 سال روند تغییر گرافیکی

gelzvgnxy0s41.jpg

ramin_m125

کاربر سایت
Dec 27, 2015
261
ایندکس که حدود 100 هست، ابته اون هم ته Vr هست واسه کسایی که می خوان ته تکنولوژی باشن
در مورد هزینه Vr، کم نیست ولی:
گرافیک 1060 به بالا داشته باشید Vr جوای میده
یدونه Oculus RiftS یا Oculus Quest l میگیرید 400 دلار. عملا اگر گرافیک رو داشته باشید 400 دلار میفته.
البته Quest خودش Stand alone هست و بازی رو خودش نصب میشه ( البته Alyx نه، باید به سیستم وصل کنید)

من خودم توی دلار 3600 لپ تاپ با 1070 گرفتم 6 تومن، پارسال هم یه rift s با یکی هماهنگ کردم از اون طرف آورد واسم (حدود 5 تومن افتاد)

• Like
Reactions: kamyy

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY

View attachment 143776

واقعا ولو این نسل ظلم بزرگی در حق کامیونیتیش کرد
نزاشت از این همه استعداد خالص لذت ببرن =((
یه کشور نفت خیز با این همه ثروت و درآمد دیگه حقمون این بود که یه دونه HTC Vive داشته باشیم ?
حداقل مثل عربهای خلیج فارس هم نیستیم
تو دنیای موازی من دارم این شاهکار رو تجربه میکنم☹

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,095
نام
محمد علی
به لطف یکی از دوستان، متوجه شدم یک عدد ماد جدید برای آدمیزادی کردن بازی ساخته شده که متاسفانه خودم امکان تستش رو ندارم اما بنابر گیم‌پلی پیوست (که اسم غلط اندازی داره!)
به نظر میاد بازی به نحوی تغییر کرده (حتی سلاح‌ها) که انگار دارید HL2 می‌بینید و ظاهراً بازی کردن این عنوان میسر میشه.
لینک
ویدیوی مربوطه:

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,920
نام
محمد حسین
به لطف یکی از دوستان، متوجه شدم یک عدد ماد جدید برای آدمیزادی کردن بازی ساخته شده که متاسفانه خودم امکان تستش رو ندارم اما بنابر گیم‌پلی پیوست (که اسم غلط اندازی داره!)
به نظر میاد بازی به نحوی تغییر کرده (حتی سلاح‌ها) که انگار دارید HL2 می‌بینید و ظاهراً بازی کردن این عنوان میسر میشه.
لینک
ویدیوی مربوطه:
برداشته تفنگهای هاف لایف 2 رو ریخته تو این. که دستش درد کنه قابل اجرا شده.ولی امیدواریم خود والو یه کاری کنه. که به بازی آسیب نرسه .البته احتمالش کمه.
این بیشتر شبیه هاف لایف گوردون شده تا alyx
باید یکم بگذره تا مادهای پخته تری بیاد که باگهاش هم کمتر بشه

• Like
Reactions: New Shredder

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,095
نام
محمد علی
برداشته تفنگهای هاف لایف 2 رو ریخته تو این. که دستش درد کنه قابل اجرا شده.ولی امیدواریم خود والو یه کاری کنه. که به بازی آسیب نرسه .البته احتمالش کمه.
این بیشتر شبیه هاف لایف گوردون شده تا alyx
باید یکم بگذره تا مادهای پخته تری بیاد که باگهاش هم کمتر بشه
این یکی ماد هم با وجود حفظ تمام مکانیک‌های بازی، این اشکال رو داره که برای استفاده‌ ازش به ۴ یا ۵ تا دست نیازه:D

• Like
Reactions: New Shredder

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر