Half-Life 2 & CS: Source Comix

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
خوب این تاپیک رو زدم برای گذاشتن کمیکهائی که توسط Garry's Mod از بازی زیبای HL2 درست میشه و میکنم اینجا آپلود کنم :)
خودم هنوز به این مود مصلط نشدم. ولی خوب بیکارم نبودم :)

Ct in Love!
1.jpg

آخرین ویرایش:

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
درود
دوست عزیز برای این کار شما احتیاج به یک Half-Life 2 اوریجینال با Valid CD-Key دارید بعدش میتونید از gamespot یا Hl2files.com این مود رو بگیرید و استفاده کنید.

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
اینارو داشته باشید تا من دستم بیاد چیزای بهتری براتون درست کنم :) سعی میکنم دیالوگ هم مثل این آخری توش ادد کنم :)

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
سلام

بسيار جالب و عالي بود.ولي حالا از كجا هاف لايف اورج گير بياريم.!!!! اگه داشتيم كه اونقدر دنبال پچ نبوديم!!

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
ايول داركفيلد جان كارت خيلي زيبا و قشنگ هست بازم از اين عكسها بزار.منم قصد دارم در اينده اي نزديك يه Hl2 اورجينال بگيرم اگه گرفتم حتما ميرم دنبال اين مود خيلي باحاله.

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
من میگم فقط از آمریکا نگیرین.. و اگر میگیرین.. مسافر بیاره!!
من از آمازون خریدم.. چون دیگه حتی از آمریکا به ایران Dhl چیزی به جز اسناد نمیاره.. 3ما طول کشید اخرشم فرستادیم دوبی از اونجا مسافر آورد...

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
من میگم فقط از آمریکا نگیرین.. و اگر میگیرین.. مسافر بیاره!!
من از آمازون خریدم.. چون دیگه حتی از آمریکا به ایران Dhl چیزی به جز اسناد نمیاره.. 3ما طول کشید اخرشم فرستادیم دوبی از اونجا مسافر آورد...

سلام

بابا اين همه درد سر؟؟!!! از رو همين نسخه خودت كپي مي زنيم.ديگه چرا منت خارجي بكشيم؟ّّّ!!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر