Multi Platform Hades

با زاگرس (Zagreus)، پسر خدای مردگان و از دست رفتگان، هیدس (Hades) راهی سفری کوه افکن برای فرار از چنگال دنیای زیرین شوید و در این راه از خدایان المپوس و متحدان اسطوره ای خود کمک بگیرید تا ارواح باقی و نگهبانان این قلمرو ها را از سر راه برداشته و به حقیقت اندکی نزدیک تر شوید. از مرگ نترسید. مرگ و هیدس تنها خانواده شما هستند. هر دو به شما انگیزه می دهند تا هر بار هم را می بینید قدمی محکم تر برای سفر خود بردارید.

راهنمای جامع بازی
به قلم خودم :D

راهنمای بازی Hades

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
آقا این Aspect دوم تیرکمونه چه خوبه :D
یعنی یه جوری باهاش مچاله کردم خود عشق کردم

کاری که می کنه اینه که تعداد تیرهای Special ات رو از 9 می کنه 3، ولی عوض کاری می کنه که هر کی که Attack خورده باشه این تیرهای Special عین موشک رهگیر مستقیم بخورن بهش. که یعنی عین سه تیر بهش میخورن اگه صرفا بهشون پشت نکرده باشی.
بعد Deadalus که بگیری یه گزینه داره تعداد تیرهای Special رو 4 تا اضافه می کنه. منم کلی Boon از آرتمیس گرفتم که دمیج Critical میده. یعنی ها... >:)>:)
هیچ کس تو زمین در امان نبود از Special من>:)
آخر بازی هم دیگه خیلی خرکی از هرمس 3 تا Dash اضافی هم گرفته بودم اصن یه وعضی

تونستم برای بار اول بدون استفاده از یه Death Defiance از اول تا آخر بازی رو برم. البته کلا دو تا Heat داشتم. ولی نافرم چسبید >:)>:)>:)

The Listener

Take Me Home
کاربر سایت
Feb 20, 2016
591
نام
رایان
آقا این Aspect دوم تیرکمونه چه خوبه :D
یعنی یه جوری باهاش مچاله کردم خود عشق کردم

کاری که می کنه اینه که تعداد تیرهای Special ات رو از 9 می کنه 3، ولی عوض کاری می کنه که هر کی که Attack خورده باشه این تیرهای Special عین موشک رهگیر مستقیم بخورن بهش. که یعنی عین سه تیر بهش میخورن اگه صرفا بهشون پشت نکرده باشی.
بعد Deadalus که بگیری یه گزینه داره تعداد تیرهای Special رو 4 تا اضافه می کنه. منم کلی Boon از آرتمیس گرفتم که دمیج Critical میده. یعنی ها... >:)>:)
هیچ کس تو زمین در امان نبود از Special من>:)
آخر بازی هم دیگه خیلی خرکی از هرمس 3 تا Dash اضافی هم گرفته بودم اصن یه وعضی

تونستم برای بار اول بدون استفاده از یه Death Defiance از اول تا آخر بازی رو برم. البته کلا دو تا Heat داشتم. ولی نافرم چسبید >:)>:)>:)
اسپکت سومی رو هم امتحان کن. ترکیبش با کست دیونیسوس به طرز وحشتناکی قویه :D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,356
نام
محمد

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,356
نام
محمد
بالاخره تموم شد! پایان اش پلات توییست اش جالب بود. بیشتر تشنه بازی کردن دوباره شدم. پایان اصلی تهش نداره؟
با سپر چی پیشنهاد میدید؟

• Like
Reactions: Z-fan

I AM XBOX

کاربر سایت
Sep 3, 2006
1,097
نام
نیما
بالاخره تموم شد! پایان اش پلات توییست اش جالب بود. بیشتر تشنه بازی کردن دوباره شدم. پایان اصلی تهش نداره؟
با سپر چی پیشنهاد میدید؟
10 بار که تا آخر بری true ending باز میشه

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
با سپر چی پیشنهاد میدید؟

چرا چرا
اتفاقا پایان اصلی هم داره
منتها باید ده بار بازی رو تموم کنی (که به مرور آسون تر میشه هر چی بیشتر آینه رو آپگرید کنی)

با سپر اول برو Aspect دومش رو (Aspect of Chaos) رو آپگرید کن و تا میتونی از هر کی که شده Boon های مربوط به Backstabbing بخر :D
با افکت Doom و ... رسما جمع می کنی :D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
اول ممنون برای معرفی بازی
دوم ممنون برای معرفی این کانال یوتیوب
خلاصه که لایک بر تو باد :D

برو ویدیوی Ring Fit Adventure ـش رو هم ببین حتما
از اون ویدیوهاست که اگه 80 دلار داشته باشی، درجا بعدش میدونی چجوری خرجش کنی :D

خیلی ویدیوهاش باحاله :D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
بالاخره بعد 35 ساعت و 34 بار فرار موفق و ناموفق، پایان نهایی بازی رو دیدم
و بدجور چسبید :x

البته به قول امیر کامل پتانسیل اینو داره که سوپرجاینت بزنه به سرش بگه Hades 2 و قشنگ ازش یه Saga در حد God of War دربیاره این قدر شخصیت ها و دنیاپردازی اش محشره :D

با این حال... یه سالی میشد این همه از وقت گذاشتن روی یه بازی حس خوبی گرفته باشم.
تا باشد بیشتر از این شاهکارها :x

Game of the Year Material Easily

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,356
نام
محمد
چرا چرا
اتفاقا پایان اصلی هم داره
منتها باید ده بار بازی رو تموم کنی (که به مرور آسون تر میشه هر چی بیشتر آینه رو آپگرید کنی)

با سپر اول برو Aspect دومش رو (Aspect of Chaos) رو آپگرید کن و تا میتونی از هر کی که شده Boon های مربوط به Backstabbing بخر :D
با افکت Doom و ... رسما جمع می کنی :D
Backstabbing کی داره اصلا؟:D
---
برای این دستکشا هم به یاری شما نیازمندیم... تا قبل اینکه این بلاد تایتان هامون به فنا بره.:/
یک ترکیب بترکون معرفی کن.:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر