Multi Platform Hades

با زاگرس (Zagreus)، پسر خدای مردگان و از دست رفتگان، هیدس (Hades) راهی سفری کوه افکن برای فرار از چنگال دنیای زیرین شوید و در این راه از خدایان المپوس و متحدان اسطوره ای خود کمک بگیرید تا ارواح باقی و نگهبانان این قلمرو ها را از سر راه برداشته و به حقیقت اندکی نزدیک تر شوید. از مرگ نترسید. مرگ و هیدس تنها خانواده شما هستند. هر دو به شما انگیزه می دهند تا هر بار هم را می بینید قدمی محکم تر برای سفر خود بردارید.

راهنمای جامع بازی
به قلم خودم :D

راهنمای بازی Hades

آخرین ویرایش:

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,178
دوستان من بازی رو تازه شروع کردم
میخواستم ببینم این قدرتهایی که طرف چپ باز میشه و حین بازی روش کلیک میکنی و تیک میخوره هر در که باز میشه رو به نتیجه میرسی میده بهت رو چیکار باید کرد
کلا اصول بازی چطوریه

• Like
Reactions: Z-fan

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,413
دوستان من بازی رو تازه شروع کردم
میخواستم ببینم این قدرتهایی که طرف چپ باز میشه و حین بازی روش کلیک میکنی و تیک میخوره هر در که باز میشه رو به نتیجه میرسی میده بهت رو چیکار باید کرد
کلا اصول بازی چطوریه

لینک راهنما تو پست اول هست

• Like
Reactions: all4u and Z-fan

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,178
خوب بازی به شدتت سخته
کلا یک حالت god mode هم داره
این برای چیه؟ کلا رو بازیه من که تاثیری نداشت یا من متوجه نمیشم!
راستی تا ته بازی باید یک تنه بریم؟راهی واسه سیو نیست؟

• Like

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,413
خوب بازی به شدتت سخته
کلا یک حالت god mode هم داره
این برای چیه؟ کلا رو بازیه من که تاثیری نداشت یا من متوجه نمیشم!
راستی تا ته بازی باید یک تنه بریم؟راهی واسه سیو نیست؟

قرار نیس که بار پنجم ششم بتونی تمومش کنی
کلا کسایی که تو سبک گیمپلی هک اند اسلش و... تجربه دارن معمولا بار ۱۵-۱۶ ام تموم میکنن.
کسایی ام که مث من هیچ تجربه ای نداشتن ۳۰-۴۰ باری میشه :D
توصیه میکنم گاد مود رو روشن نگه دار هی آسون تر میشه، موقعی یکی دو باری تا اخر رفتی و وارد شدی خاموش کن.
و اینکه تایتان بلاد هارو بنظرم اولش نباید پراکنده کنیم و رو یک یا دو اسپکت خرجشون کن تا آپگرید شن(نمیدونم تا اون حد رسیدی یا نه البته)
نه سیو هم نمیشه ویژگی این ژانر کلا همینه، منتها تو این بازی هر دفعه قوی تر میشی.
البته یه تنه به این معنی نیس که از جلوش نتونی بلند شی میتونی از بازی خارج شی و موقعی برگشتی از همون room میاد دوباره :|

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,178
قرار نیس که بار پنجم ششم بتونی تمومش کنی
کلا کسایی که تو سبک گیمپلی هک اند اسلش و... تجربه دارن معمولا بار ۱۵-۱۶ ام تموم میکنن.
کسایی ام که مث من هیچ تجربه ای نداشتن ۳۰-۴۰ باری میشه :D
توصیه میکنم گاد مود رو روشن نگه دار هی آسون تر میشه، موقعی یکی دو باری تا اخر رفتی و وارد شدی خاموش کن.
و اینکه تایتان بلاد هارو بنظرم اولش نباید پراکنده کنیم و رو یک یا دو اسپکت خرجشون کن تا آپگرید شن(نمیدونم تا اون حد رسیدی یا نه البته)
نه سیو هم نمیشه ویژگی این ژانر کلا همینه، منتها تو این بازی هر دفعه قوی تر میشی.
البته یه تنه به این معنی نیس که از جلوش نتونی بلند شی میتونی از بازی خارج شی و موقعی برگشتی از همون room میاد دوباره :|
جدی؟ مورد اخرو نمیدونستم!!!! از همون روم میاد!فقط کافیه کووویت کنم؟

• Like

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,997
نام
آریا
عین واکنش من :))

View attachment 197285
واقعاً خیلی هنر می‌خواد که بتونی صدای Zagreus و Skelly رو ترتیب بدی با اون همه اختلاف و هر دو هم خیلی باکیفیت. :D
ولی بازی از این نظر قشنگ در حد پروژه‌های دانشجویی هست! :D البته از نظر اقتصادی منظورمه و اینکه هر کسی چند تا کاراکتر را ساپورت کرده، وگرنه از نظر کیفیت صداپیشگی واقعاً محشره و اکثر کاراکترها به شدت عالی صحبت می‌کنن.
این وسط لوگان کانینگهام هم ترکونده و یه تنه صدای همه اینا رو ردیف کرده:
Lord Hades / Poseidon / Achilles / Charon / The Storyteller / Asterius

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
واقعاً خیلی هنر می‌خواد که بتونی صدای Zagreus و Skelly رو ترتیب بدی با اون همه اختلاف و هر دو هم خیلی باکیفیت. :D

بعدشم کار OST و میکس کل صداهای بازی رو هم انجام بدی
درن کورب، قشنگ گنجینه سوپرجاینت ـه :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
ولی بازی از این نظر قشنگ در حد پروژه‌های دانشجویی هست! :D البته از نظر اقتصادی منظورمه و اینکه هر کسی چند تا کاراکتر را ساپورت کرده، وگرنه از نظر کیفیت صداپیشگی واقعاً محشره و اکثر کاراکترها به شدت عالی صحبت می‌کنن.
این وسط لوگان کانینگهام هم ترکونده و یه تنه صدای همه اینا رو ردیف کرده:
Lord Hades / Poseidon / Achilles / Charon / The Storyteller / Asterius
بگو ذره ای شبیه هم باشه صدای اینایی که گفتی...
هیچ که هیچ:|

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,413
وقتی ریک اند مورتی هست با اینا تعجب میکنید؟!
و خیلی نمونه های دیگه که من اطلاع ندارم
صداگذاری هیدیز برا یه بازی ایندی خییلی خوب بود
اما افکت های نرم افزاری زیاد رو صدا هاشون استفاده کرده بودن که مشخص بود، مخصوصا مگرا و خود هیدیز

• Like
Reactions: Dinosaur and Z-fan

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
تاپیک رو بعد 2 ماه میخوام بیارم بالا...:D
بازی رو از پنج شنبه شروع کردم تا الان یه 10 ساعتی بازی کردم. 13 بار هم تا الان مردم باس استیج دوم هم زدم ولی به اون 2 تاییا تو استیج 3 رسیدم شتک شدم. با سپر میرفتم جلو دیگه بعدش خیلی اسلحه آنلاک نکردم ولی یک سری پستا رو خوندم دیدم میگید اسلحه آخریه خیلی خوبه. الان کلید به اندازه ندارم ولی باید برم سراغش. یک مقدار حوصلم کمه ولی بازم خیلی جذبم کرده، 2 ساعت بازی میکنی احساس میکنی تازه نیم ساعت گذشته! تجربه ریش سفیدی جدیدی اگر دارید به اشتراک بزارید تا قبل اومدن رزیدنت این رو تمومش کنیم.:Dتو ردیت اینا یک نگاه کردم ملت 50 بار و 100 بار مرده بودن اینجا 10 بار و 15 بار. گاد مد خودتونید نه بازی.:D

• Smile

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
بازی رو از پنج شنبه شروع کردم تا الان یه 10 ساعتی بازی کردم. 13 بار هم تا الان مردم باس استیج دوم هم زدم ولی به اون 2 تاییا تو استیج 3 رسیدم شتک شدم. با سپر میرفتم جلو دیگه بعدش خیلی اسلحه آنلاک نکردم ولی یک سری پستا رو خوندم دیدم میگید اسلحه آخریه خیلی خوبه. الان کلید به اندازه ندارم ولی باید برم سراغش. یک مقدار حوصلم کمه ولی بازم خیلی جذبم کرده، 2 ساعت بازی میکنی احساس میکنی تازه نیم ساعت گذشته! تجربه ریش سفیدی جدیدی اگر دارید به اشتراک بزارید تا قبل اومدن رزیدنت این رو تمومش کنیم.:Dتو ردیت اینا یک نگاه کردم ملت 50 بار و 100 بار مرده بودن اینجا 10 بار و 15 بار. گاد مد خودتونید نه بازی.:D

تفنگ خوبه وقتی به اکشن بازی بلد باشی :D
من خودم اسلحه مین ام تیرکمونه
ولی بار اول با سپر تموم کردم، چون محتاط بازی کنی باهاش بهتر از بقیه اسلحه ها نتیجه می گیری

اصول بازی هم تو اون راهنمای بازی که نوشتم (لینکش اون بالا هست) هم میتونی بخونی :D شاید به یه سری سوالاتت جواب داد

• Like
Reactions: Vesemir

DFSHINNOK7

کاربر سایت
Dec 20, 2018
1,624

نکته ی مهم به نظر من اینه که فقط باید بری جلو، اصلا به باخت فکر نکن، استراتژی داشته باش و به آپگریدها و boonها خوب توجه کن....و تا جایی که میتونی health از دست نده.

• Like
Reactions: Vesemir and Z-fan

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر