Multi Platform Hades

با زاگرس (Zagreus)، پسر خدای مردگان و از دست رفتگان، هیدس (Hades) راهی سفری کوه افکن برای فرار از چنگال دنیای زیرین شوید و در این راه از خدایان المپوس و متحدان اسطوره ای خود کمک بگیرید تا ارواح باقی و نگهبانان این قلمرو ها را از سر راه برداشته و به حقیقت اندکی نزدیک تر شوید. از مرگ نترسید. مرگ و هیدس تنها خانواده شما هستند. هر دو به شما انگیزه می دهند تا هر بار هم را می بینید قدمی محکم تر برای سفر خود بردارید.

راهنمای جامع بازی
به قلم خودم :D

راهنمای بازی Hades

آخرین ویرایش:

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,403
بعیدم نیست با توجه به بودنش روی گیم پس خیلی زود به پلاس هم اضافه بشه و اتفاق خیلی خوبیه هرچی بیشتر بتونن هیدیس رو بازی کنن
خیلیا پول به بازی های روگ لایک نمیدن اما اگه به اشتراکشون اضافه شه بازی رو تجربه میکنن و طبیعتا باعث میشه خیلی های دیگه به بازیای روگ لایک علاقه مند شن که در نهایت اتفاق خوبیه :D
من هیدیز رو هم بازی کردم و فهمیدم علاقه ای به این سبک ندارم، خو چیه هی میمیری میای از اول :D

• Like
Reactions: Z-fan

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,451
نام
آریا
من هیدیز رو هم بازی کردم و فهمیدم علاقه ای به این سبک ندارم، خو چیه هی میمیری میای از اول :D
داداش بازی تجربست دیگه از اشتباهاتت درس میگیری لول آپم میکنی بعد دفعه بعد آگاه تر و قوی تر برمیگردی :D

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,912
نام
امین پاشاپور
بلاخره تو ران 30 تونستم فرار کنم، (البته حدودا 10 ران اول مشغول تست و اکتشاف بودم)
با Adamant Rail (تفنگ) تموم کردم، یه ابدیتی برا spacial این تفنگ گرفتم که واقعا معرکه بود، تو tv 43 اینچ بازی میکردم و هر نارنجک این تفنگ حدودا 5سانت 5سانت خون باس ها رو کم میکرد، برا اتک هم doom بسته بودم، تقریبا همه دشمنای عادی رو وان شات میکرد، ولی فقط یه عیبی داشت که اگه خودتم تو محدوده ی نارنجک بودی، خودتم دمیج میخوردی، خون کاراکترم هم تا 388 ابدیت شده بود، باس اخر که واقعا برام وهشتناک بود، تو این دست حدود 100 واحد نتونست بهم دمیج بده، کلا همه خدایان و الهه های المپ واقعا دست در دست هم دادن که یه اسکیپ خیلی راحت داشته باشم
واقعا تنوع تو ابدیت ها و بوون های بازی بیداد میکنه فوقالعاده متنوع،
با اقتدار پیش به سوی پلات بازی میرم

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

pvt.miller

کاربر سایت
May 13, 2013
829
نام
Arya Faraji
بلاخره تو ران 30 تونستم فرار کنم، (البته حدودا 10 ران اول مشغول تست و اکتشاف بودم)
با Adamant Rail (تفنگ) تموم کردم، یه ابدیتی برا spacial این تفنگ گرفتم که واقعا معرکه بود، تو tv 43 اینچ بازی میکردم و هر نارنجک این تفنگ حدودا 5سانت 5سانت خون باس ها رو کم میکرد، برا اتک هم doom بسته بودم، تقریبا همه دشمنای عادی رو وان شات میکرد، ولی فقط یه عیبی داشت که اگه خودتم تو محدوده ی نارنجک بودی، خودتم دمیج میخوردی، خون کاراکترم هم تا 388 ابدیت شده بود، باس اخر که واقعا برام وهشتناک بود، تو این دست حدود 100 واحد نتونست بهم دمیج بده، کلا همه خدایان و الهه های المپ واقعا دست در دست هم دادن که یه اسکیپ خیلی راحت داشته باشم
واقعا تنوع تو ابدیت ها و بوون های بازی بیداد میکنه فوقالعاده متنوع،
با اقتدار پیش به سوی پلات بازی میرم

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk
اگه با سلاح رنج حال میکنی حتما تیر کمون رو بگیر، قلق پرفکت اتکش دستت بیاد میتونی همه اتک هاتو کریتیکال بزنی واقعا op میشه. حالت دومش هم باراژ میزنه برای انمی کوچیکا خوراکه یه دکمه می‌زنی صفحه پاک سازی میشه.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
View attachment 303305

بعد سه سال یه بنده خدایی موفق شده بازی رو روی Max Heat تموم کنه :D
IT WAS THAT HARD :D
با اینکه میدونم چقدر سخته، ولی حقیقتا تعجبم بیشتر از این بود که ملت تا حالا نتونسته بودن برنش:-"

بهراین مناسبت خبری از شماره دوم نمیدن؟ :( تو کفیم:(

DedSec88

کاربر سایت
Aug 27, 2014
1,567
نام
Alireza
با اینکه میدونم چقدر سخته، ولی حقیقتا تعجبم بیشتر از این بود که ملت تا حالا نتونسته بودن برنش:-"

بهراین مناسبت خبری از شماره دوم نمیدن؟ :( تو کفیم:(

این ویدیو توضیح داده بود چرا.

به طور خلاصه، مشکل اصلی اون پکتیه که به هر اتاق و باس تایمر اضافه میکنه. به تنهایی بد نیست، ولی وقتی همه پکتای دیگه که ضعیفت میکنن یا جون دشمنارو زیاد میکنن بهش اضافه میشن کار بی نهایت مشکل میشه.

XMohsen

کاربر سایت
Feb 4, 2010
1,073
نام
Mohsen
بازی رو دوباره نصب کردم رفتم. یکم یادم رفته بود چی به چیه برای همین دستکش رو برداشتم با همون ستینگ قبلی رفتم. یه جا سر مپ دوم نزدیک بود بمیرم مویی رد کردم 1hp :D
گفتم باس همین مرحله شَتَک میشم ولی به طرز عجیبی تا آخر رفتم و حتی hades رو هم زدم! تقریبا خیلی راحت رفتم.

کدوم اسلحه ها قوی بود ؟ گویا با تیرکمون و تفنگ هنوز نرفتم.
این اسکلت ها خاصیتشون چی بود ؟ چی بهت میدن ؟ همینایی که اول run انتخاب میکنی بازی سخت تر بشه.

• Like
Reactions: reza8 and Akiba

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
بازی رو دوباره نصب کردم رفتم. یکم یادم رفته بود چی به چیه برای همین دستکش رو برداشتم با همون ستینگ قبلی رفتم. یه جا سر مپ دوم نزدیک بود بمیرم مویی رد کردم 1hp :D
گفتم باس همین مرحله شَتَک میشم ولی به طرز عجیبی تا آخر رفتم و حتی hades رو هم زدم! تقریبا خیلی راحت رفتم.

کدوم اسلحه ها قوی بود ؟ گویا با تیرکمون و تفنگ هنوز نرفتم.
این اسکلت ها خاصیتشون چی بود ؟ چی بهت میدن ؟ همینایی که اول run انتخاب میکنی بازی سخت تر بشه.
دستکش از همش قوی تره:-"
تفنگ هم یک سری آپگرید خیلی خفن داره بتونی بگیری فوق العاده ست:-"
البته کلا بستگی به شخص هم داره، مثلا خیلیا میگن Shield خفنه، ولی من زیاد باهاش راحت نبودم:-"

اون اسکلت ها سبک درجه سختیه همه بازی های SuperGiantه
تاثیرش یکی اینکه تو هر طبقه (طبقه = اتاق های یک شکل قبل از یک باس)یک در اضافه میشه که ریوارد میده، بر اساس میزان اسکلتی که انتخاب کردی این درها باز میشن البته

یکی از pactها مربوط به باس هاست، باعث میشه فرم جدیدی بگیرن... این رو حتما برو:-" به طور کلی یکی از راحت ترین هاست و جالبه کلا:-"

سومیش اینه که بر اساس مقدار خاصی ، اون پرده های کنار درب ورودی برداشته میشن:-" ولی خوب... موفق باشی :D

آها یادم رفت این خیلی مهمه! به ازای هر درجه سختی که ببری بالا، برای هر سلاحی، میتونی متریال دراپی از باس ها رو دوباره بگیری(همون الماس و خون تایتان و ...)
مثلا اگر در حالت عادی با مشت تموم کردی، حالا با درجه سختی 1میتونی دوباره آیتم باس ها رو بگیری، با درجه2 دوباره ، 3 دوباره و ...

این آیتم ها هم برای آپگرید کردن سلاح، ساختمون، خرید آهنگ، خرید وسایل خونه، باز کردن یک سری اتاق های جدید تو خونه، و یا حتی یک سری آپگرید توی خود دانجن ها ، و مکس کردن دوستی با افراد مختلف به کار میان:-"

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر