Gun

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,542
نام
محمدرضا . م
سلام
این بازی اومده.
من تنها اول بازی رو یکم رفتم.
یه چیزی به نظرم توش خیلی جالبه.
سینماتیک های بازی بی نظیره.خیلی قشنگ کار شده.به خصوص 2 تا اولی که تا حالا دیدم.
اونی که اولش سر یه اسکلت رو نشون میده که فکر کنم کله یه گاو باشه و دومیه.
اون چیزی که گیم اسپات درباره این بازی گفته رو منم قبول کردم.گیم اسپات گفته بود که سینماتیک های بازی قشنگ و زیباس.کاملا باهاش موافقم.
بازی در زمان غرب وحشی هستش و فکر کنم داستان جالبی داشته باشه.
منتظر هستک تا دوستان در مورد این بازی نظر بدن.

بای بای

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,542
نام
محمدرضا . م
سلام
بچه ها این عکسو الان دیدم.
میدونین کیه؟؟؟
طرف رئیس استودیوی Neversoft هستش.همون استودیویی که بازی Gun رو داده بیرون.
خیلی جو گرفتش.نه!!!!!! ;) ;) ;) ;)
خیلی حال کردم این عکسو دیدم.
fnxwy0.jpg

بای با ی

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
<Minimum System Requirements: 3D Hardware Accelerator Card Required - 100% DirectX 9.0c-Compliant 32MB Hardware T&L - Capable Video Card And The Latest Drivers
<Supported Chipsets For Win98/ME/2000/XP: All NVIDIA GeForce 3/Ti Series, All NVIDIA GeForce 4 Series, All NVIDIA GeForce FX Series, NVIDIA GeForce 6800, ATIR) Radeon 8500/9000/9600/9800
Important Note: Some 3D accelerator cards with the chipsets listed here may not be compatible with the 3D acceleration features utilized by GUN. Please refer to your hardware manufacturer for 100% DirectX 9.0c compatibility.

ارزش خريدن رو هم 100% داره

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
نوشته شده توسط Behzad:
<Minimum System Requirements: 3D Hardware Accelerator Card Required - 100% DirectX 9.0c-Compliant 32MB Hardware T&L - Capable Video Card And The Latest Drivers
<Supported Chipsets For Win98/ME/2000/XP: All NVIDIA GeForce 3/Ti Series, All NVIDIA GeForce 4 Series, All NVIDIA GeForce FX Series, NVIDIA GeForce 6800, ATIR) Radeon 8500/9000/9600/9800
Important Note: Some 3D accelerator cards with the chipsets listed here may not be compatible with the 3D acceleration features utilized by GUN. Please refer to your hardware manufacturer for 100% DirectX 9.0c compatibility.

ارزش خريدن رو هم 100% داره
درسته که من هنوز نخریدمش ولی حتما ازشش رو داره
حالا چند تا سیدی است؟

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,542
نام
محمدرضا . م
سلام
اره شاید طرف جو گرفته باشش.
ولی یه چیزی رو هم بگم:
من تازه فهمیدم.
این Neversoft بازی های قشنگ دیگه ای هم داده.
مثلا بازی قبلی این استودیوی TH:Underground 2بوده که بازی خیلی قشنگی بود.
البته این Gun هم من الان یکم رفتم جلو.به نظرم کنترل بازی هم خیلی خوبه.
به قول اقا بهزاد:
100% بخریدش.یه بازی بی نقص.
اسم این بابا سیبیلوی هم :
Joel Jewett
هستش.
تازه الانم دارن روی یک بازی دیگه با نام :Tony Hawk's:American Westland کار میکنن.
به نظرم استودیوی خوبی می یاد.
یادم باشه بعدا معرفیش کنم.

+++++++++++++++++++++++++
حالا چند تا سیدی است؟
3 تا CD اقا علی رضا.

بای بای

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
بزرگترین ایرادی که به این بازی گرفتند اینه که مدت زمان بازی خیلی کوتاست ..و کلا داستان کوتاهی داره
اما اینجور که گیم اسپات گفته بود اول که این بازی را بازی میکنید فکر میکنید دارید جی تی آیه قرن 19 را بازی میکنید اما بعد از مدتی پی میبرید که اشتباه کردید..چون از لحاظ تنوع ماموریت ها و مدت زمان بازی به Gta نمیرسه :arrowu:

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
اين بازي رو من امروز تموم كردم كلا بازي بدي نبود اما به اندازه اون همه تبليغ رو نبود به نظر من مثل همه ي بازيهاي ديگه ي غرب وحشي بود مثل Red dead revolver

من بهتون پيشنهاد ميكنم بازي كنيد

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
--------------------------------------------------------------------------------

اين بازي رو من امروز تموم كردم كلا بازي بدي نبود اما به اندازه اون همه تبليغ رو نبود به نظر من مثل همه ي بازيهاي ديگه ي غرب وحشي بود مثل Red dead revolver

من بهتون پيشنهاد ميكنم بازي كنيد
همچین هم خیلی براش تبلیغ نکرده بودند
اما منم پیشنهاد میکنم با توجه به اینکه بازی در ایران مفته برید و بخریدش بدون شک پشیمون نمیشید

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,542
نام
محمدرضا . م
نوشته شده توسط Ali_Reza_1899:
آقا یکی درباره داستان بازی توضیح بده خوب بدونیم داستان بازی چیه
سلام
تا اینجا که من رفتم داستان بازی اینجوریه:
شروع بازی شما به همراه دوستتون(که با نام Ned او رو معرفی میکنه شروع میشه).Ned به عنوان پدر شماست.چون هر دو تا سرخپوستن.تو مایه های سرخپوستی.
بعد از این سما وارد یک کشتی میشین و یک زن ،چیزی شبیه یک مدال رو به Nedمیده. ودر همی نحین به کشتی شما حمله میکنن.هدف پیدا کردن مدال هستش.در واقع هدف این حمله پیدا کردن مدال هستش. Ned در جایی که اوضاع رو خراب مبینه به شما اون مدال رو میده و از شما میخواد به شهر برین و در یک رستوران به دنبال زنی با نا م جنی برگردین.جنی وقتی مدال رو از شما میبینه.یک صندوقچه رو نشون شما میده که برای Ned بوده. در این صندوقچه وسایل شخصی Ned قرار داره و یک7 تیر.اینجا شخصیت اصلی مشکوک میشه.و به جنی میگه که :
Ned هیچ وقت از این نوع اسلحه استفاده نمیکرده و در همین اوضاع درگیری در رستوران ایجاد میشه و در خاتمه این درگیری که شما افرادی رو که به دنبال اون مدال هستند رو میکشین از طرف کلانتر شهر به شما پیشنهاد میشه در شهر بمانید ولی شما فردای اون روز به دنبال شخصی میرید که جنی به شما ادرس داده و این شخص همون کسی هستش که در کشتی به شما حمله کرده.
من تا اینجاشو رفتم.
ببخشید بیشتر نمیدونم جریانش چیه.ولی حتما امتحان کنید این بازی رو.
واقعا بازی قشنگیه.خیلی خوبه.کنترل بازی عالیه.ولی یکم دوربین حرکتش تنده.ولی با یکم بازی عادت میکنید.اسب سواریش که خیلی حاله.من که تا حالا سوار اسب نشدم.حداقل تو بازی اسب سواری کنیم.

بای بای

kelark

کاربر سایت
Oct 19, 2005
200
نام
میلاد
حتما اين بازي رو بگيرين ازرش خريدن بازي كردن و وقت گذاشتن هم داره

راستي Tony Hawk's : American Westland خيلي قشنگه من تبلیقشو که تو MTV دیدم محشر بود مخصوصا دوربینش البته شنیدم خبری دیگه از رفیق های Tony Hawk's نیست شخصیت هاشو می تونین خودتون بسازین ( مثل سیمز )

البته با Pc سخته بازی کردنش ولی PS2 که اومد حتما می گیرم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر