Guillermo Del Toro : بازی Insane را از ناشرش میخریم

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
insane0305.jpg

سال قبل کارگردان بازیهای تحسین شده ویدئویی ، آقای Del Toro صحبت ازساخت بازی ترسناکی به نام Insane کرد که پروژه ای بسیار بلند پروازانه بود . چند پیش طی صحبت هایی در Toronto Sun در باره سه گانه Insane ، که THQ به دلایل مالی آنرا سال گذشته لغو کرد ، کارگردان تحسین شده بازی های ویدئویی در باره این پروژه به منتقدان گفت : هنوز هم گام هایی برای برداشتن برای بازیبازها در این صنعت وجود دارد و سپس طی صحبت هایی اعلام کرد :

" ما در حال مذاکره با شرکتی بسیار ، بسیار بزرگ هستیم " سپس او گفت : " من چیزی در رابطه با شرکت نمیتوانم بگویم ، اما این یکی از آن شرکت هایی است که بسیار بزرگ است . آنها واقعا به بازی و آنچه ما در حال انجامش بوده ایم پاسخ مثبت داده اند . برخی از دستگاه ها برای اجرای بازی من باید به روز رسانی شوند ، چون من در تمام بازیهای دیگر این را میبینم که خارج میشود ، این چیزی است که همیشه اتفاق می افتد ( خودمم منظور دقیقش رو نفهمیدم ) . اما ما در تلاش هستیم تا این بازی اجرا شود ( یا ساخته شود ! ) چون این بازی روایتگر تجربه ای هیجان آور است . این هنوز هم یک چالش واقعی برای پیشنهاد ماست " .

هنوز معلوم نیست که این پروژه مجددا شروع شده یا هنوز در حالت لغو قرار دارد .

منبع

آخرین ویرایش:

aryasoft2872

کاربر سایت
Nov 25, 2009
584
نام
M.P
" ما در حال مذاکره با شرکتی بسیار ، بسیار بزرگ هستیم " سپس او گفت : " من چیزی در رابطه با شرکت نمیتوانم بگویم ، اما این یکی از آن شرکت هایی است که بسیار بزرگ است . آنها واقعا به بازی و آنچه ما در حال انجامش بوده ایم پاسخ مثبت داده اند . برخی از دستگاه ها برای اجرای بازی من باید به روز رسانی شوند ، چون من در تمام بازیهای دیگر این را میبینم که خارج میشود ، این چیزی است که همیشه اتفاق می افتد
( خودمم منظور دقیقش رو نفهمیدم )
. اما ما در تلاش هستیم تا این بازی اجرا شود ( یا ساخته شود ! ) چون این بازی روایتگر تجربه ای هیجان آور است . این هنوز هم یک چالش واقعی برای پیشنهاد ماست " .
فک کنم اینجوری درست تره:
بعضی از مکانیزم های بازی نیاز به بروز رسانی دارند.چون در بازی هایی که به تازگی عرضه شده اند این سیستم ها دیده شده.
اما چیزی که ما در تلاشیم انجام دهیم این است که تجربه ی داستانی غرق کننده ای خلق کنیم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر