GTR 2: FIA GT Racing

سلام.
اين بازي قراره فردا ريليز شه.گفتم اين تاپيكو بزنيم كه هر بحثي بود همينجا كنيم.
(اشكان منم بردي تو چاه :دي)
چند تا عكس از اين بازي:
:love:
4023oud.jpg

2upddsz.jpg

4729yj5.jpg

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
gtr 2?
تو گيم اسپات زده فرده مياد؟يا امروز يعني چي؟
این بازی حدودا 5 روزه که ریلیز شده و از پنجشنبه هفته پیش هم بعضی از مغازه دار ها داشتنش!
طبق معمول بازی بسیار عالی ولی فقط برای رسینگ بازان Hardcore !!

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
بالاخره روز شماری تموم شد !
بهتره وایسم اول نظر سلطان این بازی رو که خودش میاد به زودی ببینیم ! :) (البته دوستانی هستند که علاقه ی زیادی به این بازی دارن ولی اون کس خیلی فرق داره با بقیه ! )

NIK

کاربر سایت
Sep 23, 2005
261
نام
امیر
با سلام خدمت شما دوستان:)
بالاخره این GTR2 هم رسید.:p :love:
من حالا وارد جزئیات کلی این بازی نمی شم فقط برای شروع کار دو تا از Replay های خودم را براتون آپلود می کنم. برای اجرای اونها بعد از دانلود کردن باید آنها را در پوشه ReplayData که در فولدر اصلی بازی قرار گرفته قرار داده و بعد وارد بازی شده و از منوی پایین سمت راست گزینه Replay را انتخاب کنین بعد یکی از اون دو تا فایل رو انتخاب کنین و بازی منو تماشا کنین:D تمام اون دست رو با گیریبکس Manual رفتما....
حالا ببینین کی رکورد منو می زنه :-"
حجمشون زیاد نیست هرکدوم 370kb هستن. بعد از اینکه به این لینک رفتین دوتا فایل اون پایین هست با پسوند vcr اونارو دانلود کنین.
http://www.esnips.com/web/NIKOtherStuff

راستی منتظر برگزاری مسابقات GTR2 باشید.
NIK (امیر)
:bye:

Brad Pitt

کاربر سایت
Oct 19, 2005
114
با سلام خدمت شما دوستان:)
بالاخره این GTR2 هم رسید.:p :love:
من حالا وارد جزئیات کلی این بازی نمی شم فقط برای شروع کار دو تا از Replay های خودم را براتون آپلود می کنم. برای اجرای اونها بعد از دانلود کردن باید آنها را در پوشه ReplayData که در فولدر اصلی بازی قرار گرفته قرار داده و بعد وارد بازی شده و از منوی پایین سمت راست گزینه Replay را انتخاب کنین بعد یکی از اون دو تا فایل رو انتخاب کنین و بازی منو تماشا کنین:D تمام اون دست رو با گیریبکس Manual رفتما....
حالا ببینین کی رکورد منو می زنه :-"
حجمشون زیاد نیست هرکدوم 370kb هستن. بعد از اینکه به این لینک رفتین دوتا فایل اون پایین هست با پسوند vcr اونارو دانلود کنین.
http://www.esnips.com/web/NIKOtherStuff

راستی منتظر برگزاری مسابقات GTR2 باشید.
NIK (امیر)
امیر جان ایده خیلی جالبی دادی . ولی از همین الان میگم قهرمان خودتی ، مگر اینکه اشکان بتونه باهات رقابت کنه.

Carbon

کاربر سایت
Aug 9, 2006
782
نام
مجتبی
gtr 2?
تو گيم اسپات زده فرده مياد؟يا امروز يعني چي؟

به به ممد رضا خان از اين ورا نيستي جواب ما رو هم كه ندادي والا اون تاريخي كه ديدي تو گيم اسپات مال آمريكاست در كل اين بازيا اول تو اروپا رليز ميشن 5 يا 6 روز ديگه مياد تو گيم اسپات:blushing:

NIK

کاربر سایت
Sep 23, 2005
261
نام
امیر
با سلام خدمت دوستان
می خواستم بگم کسانی که این بازی رو خریدن و بازی کردن و تمایل دارن تا ما یه مسابقه تو سایت برگزار کنیم اعلام آمادگی کنن. من بیشتر قصدم اینه که ببینم چند نفر موافقن.
برای بازی GTR توی خیلی از سایت ها مسابقه های مختلفی تا حالا برگزار شده و تو بعضی از اونها هم رکورد ها به صورت خودکار از بازی تو سایت ثبت شده، باید ببینیم چه کار کردن؟ تا اگه شد ما هم این کار رو تو سایت خودمون انجام بدیم.
باز هم ممنون
NIK(امیر)

Grim Reaper

کاربر سایت
Nov 28, 2005
574
نام
عباس
بد نیست یکی راجب بازی توضیح بده ها:cheesygri

بنظر شبیه بازی Grand Turismo توی PS می مونه (گیم پلیش ها) ققط حدس زدم بازی رو خودم ندیدم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر