GTAV:اطلاعات جدید از لیدپلتفرم،طول بازی،گرافیک و… را اینجا بخوانید

farbod persia

کاربر سایت
Aug 27, 2012
22
نام
فربد
مقداری اطلاعات جدید از عنوان GTAV در اینترنت منتشر شد.اطلاعات جدید از جدیدترین بازی Rockstar از گرافیک،لید پلتفرم،طول بازی،پایان بازی و چیزهای دیگر حکایت میکند.اطلاعات جدید را میتوانید در ادامه مشاهده نمایید.GTAV در بهار ۲۰۱۳ برای دوکنسول Xbox360 و PS3 منتشر خواهد شد و سازندگان هنوز هیچ اطلاعاتی از نسخه PC منتشر نکرده‏اند.

  • هیچ لیدپلتفرمی وجود ندارد!بازی بطور همزمان بر روی دو کنسول ذکر شده در حال ساخت است.
  • کسانی که دومین تریلر بازی را مشاهده کردند حتما باخ ود فکر کرده اند که هیچ نسخه ی WiiUی وجود نخواهد داشت چون Rockstar هیچ تجربه‏ای با این کنسول جدید ندارد.اما نسخه‏ی PC را میتوان چند ماه بعد از عرضه ی نسخه ی کنسولی انتظار داشت.
  • کسانی که تریلر را دیدند حتما از گرافیک بازی شگفت زده شدند.گرافیکی فوق العاده بهمراه دقت فراوان در جزییات ریز و درشت.این گرافیک خوب و جزییات فراوان گرافیک کلی بازی محشر میکند.
  • صحبت از گرافیک شد،در آخرین دمویی که منتشر شد،لبه‏ی تیز( Alias)بشدت مشاهده شد(که البته قبل از انتشار حتما درست خواهد شد) اما فریم ریت بد نبود(عالی هم نبود!) یادتان باشد پنج سال پیش هم هنگامی که GTA IV عرضه شد گرافیک خوب بود اما فریم ریت خیلی بد بود!
  • فعلا نمیشود کاراکترها را در هنگام تعقیب پلیس و هنگام آزاد بودن شخصیت ( Free Roam) تغییر داد، اما سازندگان هنوزهم دارند روی آن کار میکنند و حتما این سیستم را عوض خواهند کرد.
  • بازی دارای چندین پایان است.
  • در مورد مدت زمان بازی،Rockstar اعلام کرد که به اندازه ای که برای Red Dead Redemption وقت گذاشتید تا تمامش کنید همانقدر هم برای GTAV باید وقت بگذارید، که این میشود تقریبا بین ۲۵ تا ۳۰ ساعت اما خیالتان راحت باشد چون سیل عظیمی از کارهای فرعی در بازی وجود خواهد داشت که ساعتهای زیادی شمارا درگیر خود کند.
  • و در آخر باید گفت مدت زمان بازی هرچقدر هم که باشد از GTA IV باید کمتر باشد چون خیلی ها بخش نیکو بلیک را بخاطر طولانی بودن بیش از حد آن به پایان نرساندن.
 
آخرین ویرایش:

farbod persia

کاربر سایت
Aug 27, 2012
22
نام
فربد
دوست عزيز مطلب براي كساني كه white style دارند قابل خودن نيست...رنگ رو اصلاح كن
اصلاح شد با تشکر از اطلاع شما

---------- نوشته در 03:26 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:25 PM ارسال شده بود ----------

ببخشید ولی من چیزی ندیدم!!
اصلاح شد با تشکر از اطلاع شما و از الان برای شما قابل دیدن است
 

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

Top
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر