gta:vice city

kiana

کاربر سایت
Apr 14, 2006
66
با سلام
در این بازی مرحله ای که باید بمبها را به داخل ساختمان برد را چگونه می توان رد کرد؟
با تشکر از همه بچه های فوروم

SHvIRUS

کاربر سایت
Dec 2, 2005
938
نام
Shayan
در اون مرحله باید با کنترل اون هلیکوپتر کوچیک بمب هایی رو که بهش وصلن رو ببری و روی بشکه هایی که در هر طبقه ساختمون وجود دارن بندازی.
البته اگه منظورت همین مرحله باشه که من فکر میکنم ...
71.gif

unR3aL

کاربر سایت
Apr 20, 2008
861
نام
اويس
شما به تاریخ آخرین پست دقت کردی؟
حرف P را تو ضيح دهيد.:((ممنون
شما باید توضیح بدیکه منظورت دقیقاً چیه. این علامت یه مرحله تو نقشست؟

BESAFA

کاربر سایت
Apr 15, 2008
719
نام
Behnam
حرف P را تو ضيح دهيد.:((ممنون
تا جایی که یادم میاد Pواسه Ken Paulبودش که باید بری تو اون کلوب بزرگه و فکر کنم به ماموریت میده Lanceرو نجات بدی.
برای این کار ابتدا باید بری اسلحه فروشی و تا جایی که میتونی تیر و مهمات برداری ! بعد یه ماشین درست و حسابی یه جایی جا سازی کنی.بعد بری همه رو مدل گاوی بکشی و بپری تو ماشین و به سمت بیمارستان Downtownبری!دهانت سروییس میشود ولی 5 بار بری میشه!در ضمن اگه RPGهم بگیری خیلی خوبه!
پ.ن:دمم گرم یادم بود:D

33282382v170

کاربر سایت
Sep 22, 2008
12
ممنون از راهنماييت:smile:
ردش كردم اما بعد از ابن كه لنس رو كشتم و تعدادي تلفن بهم شد نمي دونم بقيش رو بايد
چي كار كنم چون جز خونه هايي كه خريدم هيچ چي رو نقشه نيست:confused:
لطفاً زود تر جواب بدهيد

لطفا زود تر جواب بدهيد كه بايد كدام خونه رو بخرم كه بهم تلفن يا غيره بشه
اصلا بگيد كه كدوم خونه ها وجود داره كه ميشه خريدشون؟

آخرین ویرایش:

BESAFA

کاربر سایت
Apr 15, 2008
719
نام
Behnam
ممنون از راهنماييت:smile:
ردش كردم اما بعد از ابن كه لنس رو كشتم و تعدادي تلفن بهم شد نمي دونم بقيش رو بايد
چي كار كنم چون جز خونه هايي كه خريدم هيچ چي رو نقشه نيست:confused:
لطفاً زود تر جواب بدهيد
از اون جایی که من یه مدت نبودم حالا جواب میدم!!!منظشورت از لنس رو کشتم تموم کردن بازی بود؟چون تا جایی که یادمه در اون مرحله لنس رو نجات میدادیم!!!!به هر حال این رو مشخص کن!الان شما باید پیاز ، دیاز چی بود اسمش!!:D اونو بکشی سپس بری چند تا مکان رو بخری و ماموریت هاش رو انجام بدی تا بازی تمام شه:D

33282382v170

کاربر سایت
Sep 22, 2008
12
يك بار بازي تموم شد بعد باز شروع شد,اين خونه ها رو خريدم وكارهاش رو هم انجام دادم:بستني فروشي,تاكسي راني,ايكن دلار, پارتي,كشتي راني,V,P,مسابقه ماشين ها,فيلم سازي,
ببخشيد درست نمي تونم وصفشون كنم
به هر حال تمام كارها را انجام داده ام و همشون به جز pومسابقه ماشين ها بهم MONEY ميدن
هيچ چيزي نيست كه بخواهم ان را بخرم يا انجام دهم

اخرين مرحله اي كه رد كردم keep your friends close بوده بعد از ان بايد كجا برم
جواب بده:mad:

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر