GTA: Vice City 10th Anniversary به android و ios می اید!

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
gta vice city دومین بازی rockstar بود که به بازی کن اجازه میداد ازادانه و به صورت full 3d در شهر به گشت و گذار بپردازند.
حال rockstar تایید کرده که نسخه hd و بازسازی شده این عنوان که اولین بار در سال 2002 برای ps2,win,mac,xbox عرضه شده
بود را در فصل پاییز بر روی android و ios عرضه کند.

actual_1351205673.jpg

http://www.vg247.com/2012/10/26/gta-vice-city-confirmed-for-ios-to-mark-10th-anniversary/

آخرین ویرایش:

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
هوس کردم یه دور بالاخره بخش داستانی Vice City رو کامل برم (ولی واقعا از کجا می شد فهمید که باید همه ی اون مکان ها رو بخری و ماموریت هاشونو بری تا بتونی داستانی رو ادامه بدی؟).

سراق GTA:Vice City Stories هم بریم دوباره؟:D.

هیچوقت اون مر حله ی مزخرف هلیکوپتر کنترلی (RC) رو یادم نمیره که باید یه ساختمون رو منفجر می کردیم.چقدر سخت بود:D.یه ویلا توی همون منطقه ی ویلا ها تو استخرش یه توپ بود که می تونستی باش کله بزنی امتیاز بگیری.

راستی اون استدیو فیلم سازیه رو یادتون میاد؟فکر کنم سری GTA فقط همون ماجرای Hot Coffee در این حد ناجور بود.البته اگر درست یادم باشه تو نسخه ی فارسی بازی اونو کلا سانسور کرده بودن!(کسی یادش میاد؟:D).

ممنون.

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
نسخه android بازی یکم مشکل داشت مخصوصا با اندروید 4 . اگه بتونه مثل max payne بازی رو پورت کنه عالی میشه . کلی خاطره دارم با vice city .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر