Multi Platform Grand Theft Auto V

سازنده
Rockstar
تاریخ انتشار
September 2013
ناشر
Rockstar
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
تشكر بقيش رو هم امكانش هست توضيح بديد

Sent from my iPhone using Tapatalk

راستش با توجه به آپدیتای سنگین بازی (البته برای من که اینترنت جالبی ندارم) من زیاد طرف آنلاینش نرفتم و بازیش نکردم...دوستان دیگه لطفا دوستمون رو راهنمایی کنن...

• Like
Reactions: all4u

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,786
اسلحه و لباس و تاتو اینا به افلاین اضافه نمیکنه ؟
یه سری چیزا به قسمت افلاین اضافه میشه مثل کانال رادیو جدید ، ماشین ، لباس ، بهبود گرافیکی ، اسپرت ماشین بهتر میشه و ... البته از این ۱۴ کیک بیشترش مربوط به آنلاینه

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
سلام دوستان

من ميخوام تازه GTA رو بگيرم برا نسل ٨ . چون نسل ٧ رفته بودم ديگه اين نسل نگرفتم
تا اينكه هوس آنلاينش كردم

ميگم ب نظرتون الان ديگه دير نيست؟؟ چون از اولش نرفتم ميترسم ك همه توش شده باشن غول و من الان نوبي بيشتو نباشم و بخوره تو. وقم . ب نظرتون ارزش خريد داره الان يا اينكه كلا بي خيالش بشم؟؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
سلام دوستان

من ميخوام تازه GTA رو بگيرم برا نسل ٨ . چون نسل ٧ رفته بودم ديگه اين نسل نگرفتم
تا اينكه هوس آنلاينش كردم

ميگم ب نظرتون الان ديگه دير نيست؟؟ چون از اولش نرفتم ميترسم ك همه توش شده باشن غول و من الان نوبي بيشتو نباشم و بخوره تو. وقم . ب نظرتون ارزش خريد داره الان يا اينكه كلا بي خيالش بشم؟؟

خير بازي همين الان فروش زيادي داره خيليا تازه بازيو شروع كردن و به مشكل نميخوريد
فقط اينو اضافه كنم كه اگر نت مخابرات داريد نميتونيد بازي كنيد حتي با فيلترشكن با بقيه سرويس دهنده ها مشكلي نداره

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
خير بازي همين الان فروش زيادي داره خيليا تازه بازيو شروع كردن و به مشكل نميخوريد
فقط اينو اضافه كنم كه اگر نت مخابرات داريد نميتونيد بازي كنيد حتي با فيلترشكن با بقيه سرويس دهنده ها مشكلي نداره
نه هاي وب دارم.
بالاخره تعداد اينايي ك الان تازه ميخرن خيلي كمتر از تعداديه ك ك بازي رو زودتر خريدن ...

فقط خواستم ببينم بازي بالانس هست؟ يوقت تو درگيري ها نوب خالص نشم ...

مننونم درست عزيز بابت راهنمايي

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
دوست عزیز با نت مخابراتم میشه آنلاین زد gta vرو من خودم مخابرات دارم بازی هم میکنم مشکلی هم نیست

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
نه هاي وب دارم.
بالاخره تعداد اينايي ك الان تازه ميخرن خيلي كمتر از تعداديه ك ك بازي رو زودتر خريدن ...

فقط خواستم ببينم بازي بالانس هست؟ يوقت تو درگيري ها نوب خالص نشم ...

مننونم درست عزيز بابت راهنمايي

تعداد كسايي كه بازيو الان ميخرن شايد از كل پليراي برخي عناوين هم بيشتر باشه بين دوستاي خودم خيلياشون تازه بازيو گرفتن
توي چنين موردي به مشكل نميخوريد
دوست عزیز با نت مخابراتم میشه آنلاین زد gta vرو من خودم مخابرات دارم بازی هم میکنم مشکلی هم نیست
خب شايد مخابرات هر استان فرق كنه من خودم نمبتونم
با نت مخابرات وارد سوشيال كلاب كه ميشم ارور نبودن اينترنت ميده ولي با نت گوشي مشكلي نداره و راحت ميشه بازي كرد خيلياي ديگرو هم ديدم كه مخابرات داشتن و نتونستن بازي كنن

• Like
Reactions: Xenon360

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
دوستان عزيز ... يه توضيح راجع به بخش آنلاين GTA V ميديد؟

اينكه كلا چطوريه؟ هدفمند هست آنلاينش يا خر تو خره ... هركي ب هركيه؟
چطورياست در كل؟
بين گوست ريكان و جي تي اي وي موندم برا خودم دوتا از دوستان ديگه كه سه نفري بخريم و بازيم كنيم

arash_sard

کاربر سایت
Mar 31, 2013
246
دوستان من تازه دیسکت گرفتم . کنسول ps4 دارم . برای آنلاین مربع میزنم . تا ۹۰ درصد میره بعد
ارور timed out loading player dada
Please return to gta and again later

coj4_۲۰۱۷۰۵۲۸_۲۳۳۰۵۰.jpg

مشکلش چی میتونه باشه ؟

آخرین ویرایش:

arash_sard

کاربر سایت
Mar 31, 2013
246
دوستان من تازه دیسکت گرفتم . کنسول ps4 دارم . برای آنلاین مربع میزنم . تا ۹۰ درصد میره بعد
ارور timed out loading player dada
Please return to gta and again later

coj4_۲۰۱۷۰۵۲۸_۲۳۳۰۵۰.jpg

مشکلش چی میتونه باشه ؟
الان با اینترنت ایرانسل تست کردم وصل شد به سرورا . من از یک شرکت خصوصی ای دی اس ال میگیرم که پهنای باندشو از مخابرات بنظرم تهیه میکنه . دوستان راهی هست که با ست کردن دی ان اس یا کاره دیگه بشه متصل شد به سرورا ؟ یا کلا با مخابرات مشکل داره .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر