Multi Platform Grand Theft Auto V

سازنده
Rockstar
تاریخ انتشار
September 2013
ناشر
Rockstar
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

shahramuae

کاربر سایت
Sep 8, 2014
273
رو امتحان من حساب نکن من خلی وقته قصد دارم برم رو اکانت US و الانم Crate My Own Us Account :d

نمیدونم کی اغفالم کرد اکانت امارات ساختم ، لامصب توو استورش هیچی نیست !
امروز با اکانت US امتحان کردم ، کل تروفی هام توو بتلفیلد میپره ، کلا new player میشم ... اگه این بتل لامصب نبود کلا میرفتم روو اون اکانت !

دوستان اين ويديو رو از يو تيوب ديدم هر ٢ دقيقه و ٣٠ ثانيه ميتونيد ٥٠٠هزار دلار بگيريد
Money glitch نيست !!

ولي بايد حداقل ٢٥٠هزار دلار داشته باشي

بعید میدونم ، اگه اینجوری بد که بساط cash card هاشون جمع میشد !
این فک کنم این mission و خودش ساخته بود

- - -ویرایش - - -

آقا یه سوال فنی
استفاده از این چیت کد ها توو سینگل پلی چه عواقبی در پی خواهد داشت ؟؟؟ :-$

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
ریجن 1 = ریجن All
زشته بعد از یه سال هنوز در مورد این چیزا بحث میکنید :D
کسی که بازیش ریجن All باشه، نمیتونه DLCـها رو روی اکانتی غیر از اکانتهای ریجن 1 دانلود کنه. باید اکانت ریجن 1 بسازید، با اون دانلود کنید و PS4 رو برای اون اکانت پرایمری کنید تا DLCـها بین باقی اکانتا شیر بشن. کدهای آنلاین و ... رو هم نمیشه کاریشون کرد، اگه بخواید با اکانت اصلیتون بازی کنید حتماً باید ریجن اکانت با بازی یکی باشه. پس سعی کنید ریجن بازی با اکانتتون یکی باشه. در غیر این صورت یا باید بازی رو با اکانتی غیر از اکانت اصلیتون بازی کنید، یا بیخیال اون کدها بشید.

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
امروز با اکانت US امتحان کردم ، کل تروفی هام توو بتلفیلد میپره ، کلا new player میشم ... اگه این بتل لامصب نبود کلا میرفتم روو اون اکانت !

- - -ویرایش - - -

آقا یه سوال فنی

من US ساختم اد کنید GTA باز ها : Mini3oy
استفاده از چیت هم باعث میشه دیگه تروفی نده بهت بازی

shahramuae

کاربر سایت
Sep 8, 2014
273
ریجن 1 = ریجن All
زشته بعد از یه سال هنوز در مورد این چیزا بحث میکنید :D
کسی که بازیش ریجن All باشه، نمیتونه DLCـها رو روی اکانتی غیر از اکانتهای ریجن 1 دانلود کنه. باید اکانت ریجن 1 بسازید، با اون دانلود کنید و PS4 رو برای اون اکانت پرایمری کنید تا DLCـها بین باقی اکانتا شیر بشن. کدهای آنلاین و ... رو هم نمیشه کاریشون کرد، اگه بخواید با اکانت اصلیتون بازی کنید حتماً باید ریجن اکانت با بازی یکی باشه. پس سعی کنید ریجن بازی با اکانتتون یکی باشه. در غیر این صورت یا باید بازی رو با اکانتی غیر از اکانت اصلیتون بازی کنید، یا بیخیال اون کدها بشید.

خب استاد حالا انگار یه راه حل هایی داره پیدا میشه با توجه به اینایی که گفتی
من الان یه اکانت امارات دارم که میشه ریجن ۲ احتمالا (‌همین امضامه )‌ که پلاس هم هست ، بتل رو هم رو همین DLC هاشو خریدم و بازی میکنم
یه اکانت آمریکا هم ساختم (‌پلاس نیست ) برای همین GTA ساختم چون ریجن All هست
پس با این حساب میشه من کد ها و DLC ها رو روی اکانت آمریکام بخرم ، ولی توو همین اکانت اصلیم (‌امارات)‌ بازیکنم ؟

- - -ویرایش - - -

من US ساختم اد کنید GTA باز ها : Mini3oy
استفاده از چیت هم باعث میشه دیگه تروفی نده بهت بازی

خب من زیاد اهل تروفی نیستم ، حال حوصلش هم ندارم .. میخوام واسه خودم بپلکم حال کنم :d
تو story تاثیری نداره ؟‌ خطر بن شدن چی ؟

- - -ویرایش - - -

دوستان چند تا آپدیت تا الان اومده ؟ :d

یکی ، همون موقع اولین لودینگ دانلود میشه

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
پس با این حساب میشه من کد ها و DLC ها رو روی اکانت آمریکام بخرم ، ولی توو همین اکانت اصلیم (‌امارات)‌ بازیکنم ؟

DLCـها رو میتونی روی اکانت امریکا بخری، PS4ـت رو برای اکانت امریکا پرایمری کنی، بعد با اکانت اصلی خودت که امارات هست بازی کنی.
کدها رو نمیتونی استفاده کنی، فقط روی اکانتی که با ریجن بازی همخونی داشته باشه قابل استفاده است و مجبوری از همون اکانت امریکا استفاده کنی.

در ضمن شما که میگی تروفی براتون مهم نیست، خب کلاً با همون اکانت امریکا بازی کنید. چه کاریه با اکانت امارات بازی کردن؟ :D
اگه PS4 رو برای اکانت اماراتتون پرایمری کنید، پلاسش شیر میشه بین باقی اکانتا، پس ازین بابت هم نگرانی نداشته باشید.

shahramuae

کاربر سایت
Sep 8, 2014
273
DLCـها رو میتونی روی اکانت امریکا بخری، PS4ـت رو برای اکانت امریکا پرایمری کنی، بعد با اکانت اصلی خودت که امارات هست بازی کنی.
کدها رو نمیتونی استفاده کنی، فقط روی اکانتی که با ریجن بازی همخونی داشته باشه قابل استفاده است و مجبوری از همون اکانت امریکا استفاده کنی.

در ضمن شما که میگی تروفی براتون مهم نیست، خب کلاً با همون اکانت امریکا بازی کنید. چه کاریه با اکانت امارات بازی کردن؟ :D
اگه PS4 رو برای اکانت اماراتتون پرایمری کنید، پلاسش شیر میشه بین باقی اکانتا، پس ازین بابت هم نگرانی نداشته باشید.

خب آره دوست دارم اینکارو کنم چون اکانت آمریکا خیلی بهتره ، ولی مشکل اینه که بتلفیلدم همش لاکه اونجا ، دوباره باید از اول بازی کنم همه رو آنلاک کنم ! :|

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
حیفه Photo Mode واسش نیاد.کسی خبر داره چنین حالتی به بازی اضافه میشه یا نه؟
فعلا که همون برنامه موبایل هست !
R* اون Heist رو فعلا بده مهمتره D: تا شاید برنامه ای داشته باشه ! این موبایله فعلا کفاف میده
:d
دوستان چند تا آپدیت تا الان اومده ؟ :d
دوتا . 1.02 هم هست. حجمش هم یکی . البته شما همون اخری رو میگیری.

aryan1

کاربر سایت
Sep 18, 2012
370
نام
aryan

- - -ویرایش - - -

آقا یه سوال فنی

.............. من نميدونم چي بگم!!!! اين يك قابليت جديد به نام CHALLENGE هست :|. اين challenge خوده راك استار هست برو ببين. :) سوال نپرس انجام بده ؛)

MADRIDISTA

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد
من پینگ زیر 200 ـه با 4.2.2.4 سرعتم هم بین 100 تا 200 ـه منهتا بعد 10 مین اکثر کاربرا left میشن من هم 1 سال آنلاین زدم ولی رو سرویس قبلی من سرعتم 400 بود پینگ بالاتر ولی راحتر بود

فک کنم مشکل شما بخاطر 2 تا دلیل بود:

1- تایم اوت زیاد دارید برا همین سریع شما رو میندازه به یک Session دیگه که کسی توش نیست.

2- مشکلات NAT مودمتون. منم همین مشکل رو داشتم و بعضا میتونستم با دوستام بازی کنم ولی اکثر مواقع نمیتونستم به Session ـی که دوستام توش هستند جوین بشم.

King-1

کاربر سایت
Apr 2, 2007
723
نام
vahid
خوب الان مسلماً خیلی دوستان بازی رو انجام دادند. من این بازی رو ps3 بصورت کامل انجام دادم و یک شاهکار به تمام معنا بود الان تردید دارم برای خرید روی ps4 دوستانیکه بازی رو انجام دادند راهنمایی کنند و پیشنهادشون چیه با توجه به شرایطی که گفتم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر