Multi Platform Grand Theft Auto V

سازنده
Rockstar
تاریخ انتشار
September 2013
ناشر
Rockstar
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

ardalthebest

کاربر سایت
Jun 3, 2015
333
یه سئوال ، من اکثر contact mission ها رو از طریق موبایل و quick job انجام میدم، با این حال هنوز روی مپ کلی حرف نوشته شده، میخام بدونم quick job رفتن باعث میشه از روی مپ پاک نشن اون mission ها؟

mehdi_vsgh

کاربر سایت
Nov 24, 2009
335
یه سئوال ، من اکثر contact mission ها رو از طریق موبایل و quick job انجام میدم، با این حال هنوز روی مپ کلی حرف نوشته شده، میخام بدونم quick job رفتن باعث میشه از روی مپ پاک نشن اون mission ها؟
این کانتکت مین ها از کحا میشه زفت؟؟ تو نقشه A و H میاد وقتی میرم روش غیرفعال میشن

Sent from my MI 9 using Tapatalk

mehdi_vsgh

کاربر سایت
Nov 24, 2009
335
اقا این کانتکت میشن هارو چطوری میزید تو نقشه دو حرفH و A میاد وقتی میرم روش غیرفعال میشن

ardalthebest

کاربر سایت
Jun 3, 2015
333
اقا این کانتکت میشن هارو چطوری میزید تو نقشه دو حرفH و A میاد وقتی میرم روش غیرفعال میشن

اونایی که کمرنگ میشن یه سری پیش نیاز میخان. مثلا باید گاراژ بخری یا ماشین تیون کنی و ... و کمرنگ میشه و منتظر میمونه تا اون کارو کنی

من خودم با گوشی میرم تو quick job و contact انتخاب میکنن جوین میشه سریع.

کسی هست survival تا wave 10 رفته باشه؟ واسه تروفی میخام. دوروزه یه نفر درست حسابی نمیان اینو بریم. واقعا هم سادست منتها بعضیا از مخ تعطیلن انگار و استراتژی و کاور کردن کلا نَمَنه هستن.
تازه من سعی میکنم با لول های بالای 100 تو یه تیم باشم ولی مث که اونا بدترن

• Like
Reactions: mehdi_vsgh

mehdi_vsgh

کاربر سایت
Nov 24, 2009
335
اونایی که کمرنگ میشن یه سری پیش نیاز میخان. مثلا باید گاراژ بخری یا ماشین تیون کنی و ... و کمرنگ میشه و منتظر میمونه تا اون کارو کنی

قابل حدس بود که یه پیش نیاز میخواد ولی تو بازی پیامی نمیده که پیش نیازش چیه؟ حالا شما خاطرت هست که پیش نیاز کانترکت A و H چی هست؟

ardalthebest

کاربر سایت
Jun 3, 2015
333
قابل حدس بود که یه پیش نیاز میخواد ولی تو بازی پیامی نمیده که پیش نیازش چیه؟ حالا شما خاطرت هست که پیش نیاز کانترکت A و H چی هست؟
نه دادا اصلا یادم نیست. من کلا روی حرفها یکی دوبار رفتم دیدم تحویلمون نگرفت کلا با گوشی مراحلو میرم :D :D

• Like
Reactions: mehdi_vsgh

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,940
نام
حسین
دقیقا منم مشکل شانس رو داشتم توی هایست ها. یکی دو تا رفیق پایه باید پیدا کنی. من هایست ها رو میرفتم یوتیوب نگا میکردم و بعد برای دوستام دقیق توضیح میدادم چیکا کنن که نری... توی همه برنامه هام. هایست کازینو رو دهنشو سرویس کردیم اینقد رفتیم. گلیچ میزدیم و روزی 5 یا 6 بار میرفتیم. نصف پولم توی آنلاین رو از همین روش به دست آوردم.
برای بحث لودینگ میگی من بازیو میذاشتم لود بشه میرفتم دستشویی بعد میومدم یه چایی چیزی هم میخوردم بازی لود میشد!
دوستان کسی هسا این هایست ها رو با هم بریم اسم اکنت من jonsnow6370هست

ardalthebest

کاربر سایت
Jun 3, 2015
333
واقعا Heist مصیبته. واقعا Heist نمیزنم مگه شانسی بیفتم تو یه لابی که همه لول بالای 200 باشن :D

کسی بهترین روش واسه RP رو میدونه؟ واسه تروفی میخام (لول 100 شدن)

Agency بخرم یا کارخونه؟ کسی میدونه بهترینش کدومه؟

mehdi_vsgh

کاربر سایت
Nov 24, 2009
335
سلام اقا من یک Arcade خریدم و دارم هایست رو میرم فکر کنم برای هایست کازینو میشه!!
یکی از setup هایی که برای این هایست هست مرحله Vault Explosives هست که باید بریم از ته آب دو عدد Explosives رو پیدا کنیم و بیاریم...بدبختی اینه که وقتی میرم و یکی از دوتارو برمیدارم دوتا هلیکپوتر حمله میکنن بهم! حالا با هر بدبختیه اون دوتا رو میزنم بازم دوتا دیگه میاد!!! راه حلش چیه؟؟؟

بعد از یه مدت هم یه رسلر زنگ میزنه بهم و میگه عجله کن و یه تایمر 5 دقیقه ای میاد و خلاص!!!! هرکاری کردم ازدست این هلیکوپترا فرار کنم فایده نداشت چون هرچی میزنمشون باز دوتا دیگه میان ول کن نیستن!!!

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,108
نام
حسین
اطلاعات جامعی از نسخه ی نسل نهمی عنوان GTA V منتشر شد.

🟠 بازی به سه صورت اجرا خواهد شد :
🔹 Fidelity Mode : 4K/30FPS/RT
🔹 Performance Mode : Up To 4K/60FPS
🔹 Performance RT : Up To 4K/60FPS/RT

🟡 جمعیت شهر و ترافیک بیشتر شده و جزئیات بازی پیشرفت قابل توجهی داشته است.

⚪️ پیش خرید و پیش دانلود بازی از سه شنبه ، 17 اسفند ماه آغاز خواهد شد ؛ این نسخه سه شنبه ، 24 اسفند منتشر می شود.

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,173
اطلاعات جامعی از نسخه ی نسل نهمی عنوان GTA V منتشر شد.

🟠 بازی به سه صورت اجرا خواهد شد :
🔹 Fidelity Mode : 4K/30FPS/RT
🔹 Performance Mode : Up To 4K/60FPS
🔹 Performance RT : Up To 4K/60FPS/RT

🟡 جمعیت شهر و ترافیک بیشتر شده و جزئیات بازی پیشرفت قابل توجهی داشته است.

⚪️ پیش خرید و پیش دانلود بازی از سه شنبه ، 17 اسفند ماه آغاز خواهد شد ؛ این نسخه سه شنبه ، 24 اسفند منتشر می شود.
اپدیت مجانی برای نسخه های قبلی هست؟

Bellic

کاربر سایت
May 7, 2013
2,110
قیمت بخش داستانی نسخه نسل نهم در زمان لانچ 15 دلار + بخش آنلاین نسل نهم 5 دلار که 3 ماه رایگان هست (برای پلاس)
بعد از june قیمت بخش داستانی نسخه نسل نهم 30دلار و آنلاین 10 دلار خواهد بود

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر