Multi Platform Grand Theft Auto V

سازنده
Rockstar
تاریخ انتشار
September 2013
ناشر
Rockstar
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,799
۲۰۱۳ جی تی ای ۲۰۱۸رد دد و ۲۰۲۳ gta vi هر پنج سال یه بازی جدید میده که این واقعا خسته کنندس طرف دو تا gta بازی کنه میشه چهل سالش ولی حد اقل میتونن نسخه های قبلی رو بدن به استدیوهای دیگه ریمیک کنن و اینجوری طرفدارا کمتر اذیت میشن

RaminZero21

کاربر سایت
Jan 29, 2014
726
نام
Ramin
سلام بچه ها من قبلا آنلاین بازی میکردم فکر کنم لول 300 رسیده بودم ، الان اکانتم عوض شده میخوام ببینم میشه کرکترم رو منتقل کنم به اکانت جدیدم نخوام دوباره صفر شروع کنم ؟

blue lion

کاربر سایت
Sep 9, 2012
1,474
نام
Amir
سلام
هر کی پایه هست بشینیم تمام Heist ها رو از اول تا اخر ببریم
بخش داستاتی بازی که مشخصه فوق العادست ولی سراغ بخش آنلاین تا حالا نرفتم.
سوالی که هست اینه که بخش آنلاین بازی به راحتی قابل دسترسی هست در ایران؟ شنیده بودم بعضی ها در اتصال به بخش آنلاین و سرورهای راک استار مشکل دارن.
جدا از این موضوع نیاز به پلاس هست؟

آخرین ویرایش:

EL-BARTO

کاربر سایت
Nov 30, 2017
657
بخش داستاتی بازی که مشخصه فوق العادست ولی سراغ بخش آنلاین تا حالا نرفتم.
سوالی که هست اینه که بخش آنلاین بازی به راحتی قابل دسترسی هست در ایران؟ شنیده بودم بعضی ها در اتصال به بخش آنلاین و سرورهای راک استار مشکل دارن.
جدا از این موضوع نیاز به پلاس هست؟
من با اینترنت مخابرات وصل میشم و مشکلی ندارم. فقط یه چرخ شانس توی کازینو داره که برای منطقه ما قابل استفاده نیست. و پلاس هم باید داشته باشی.

mehdi_vsgh

کاربر سایت
Nov 24, 2009
335
سلام دوستان یه نفر پایه میخوام بیاد بامن عین ادم یکی دوتا Heist بریم! دهنم سرویس شد میخوام هایست برم یا اصلا کسی پیدا نمیشه یا اگرهم بیاد خرابکار میاد و میره روی مخ یه نفر درست بیاد بریم یه هایست بریم!!!(الان میخوام هایست فرار از زندان رو برم)

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,799
الان dlc داستانی جدید معرفی شده برای قسمت انلاین عرضه میشه .
من نمیدونم چرا این dlc ها نباید به قسمت داستانی اضافه بشه .
بنظرم برای نسل بعد بهتره تمام اضافیات قسمت آنلاین ، برای قسمت تکنفره هم عرضه بشه .

ardalthebest

کاربر سایت
Jun 3, 2015
334
خب تو این تاپیک اکثرا راجع سرور و کانکت شدن و دلایل معرفی نشدن GTA6 و... میگن اما من میخام یه نظر راجع خود بازی بدم.
به نظرم GTA اندازه ی سه چهار سال گیم پلی داره. درسته که مسائل مالی اولویت راکستار هست واگر بازی جدیدی رو نمیکنه چون با یه Shark card داره روزانه ده ها هزار دلار روانه حساباش میکنه اما سمت مثبت قضیه رو هم ببینیم، خود افلاین بازی رو اگر بخای تروفیاشو بگیری یه چی حدود یک ماه وقت میگیره (واسه کسی که روزی 3 ساعت بیشتر وقت بازی نداره) و این یعنی سرگرمی بسیاااار زیاد

انلاین هم که واقعا بی نظیره و همون 3 سال گیم پلی داره :D . این بازی ای هست که کلا توش بیکار نیستی، و تو هیچ بازی دیگه ندیدم چنین جیزی رو. گرافیک هم که روی ps5 من بازی میکنم عالیه .

چلنج ها و مشن ها عالی هستن و هایست ها هم خوبه

اما دو تا نکته ی منفی هست، اول اینکه کنترل کرکتر چرا باید اینقدر سخت باشه. مثلا دوئیدن با ضربه زدن پشت هم به ضربدر یخورده تو مخه. یا وقتی میخوری به دیوار یا تصادف کوچیک میکنی یه چی حدود 4 ثانیه طول میکشه از جاش بلند شه. این مورد واقعا تو مخمه. اگر نوع راه رفتن مثل یه بازی مثل دارک سولز بود خیلی راحت تر بودم.

و نکته ی منفی بعدی که ربطی به بازی نداره، تو تمام کارهای انلاین باید شانس داشته باشید. حتی یک نفر نخاله تو تیمتون میتونه کل تلاشتون رو به ... بده. این هم میشد جوری تنظیم کرد که اگر یه هایست یا مشن یا ... نتیجه نداد، باز فرصت ریست داده بشه.

و اینکه لودینگ بازی بعد از اتمام هایست و مشن و ... به شدت طولانی و تو مخه.
مجموعا این بازی تمام انتظارات منو براورده کرده و یه همه چی تمومه.

الان شاید بگید بازی برا 6 سال پیشه اومدی نظر میدی :D ولی خب من جز همون خوش شانس هایی هستم که دیر بازی رو تجربه کردم و یک سالی میشه درگیرشم.

EL-BARTO

کاربر سایت
Nov 30, 2017
657
و نکته ی منفی بعدی که ربطی به بازی نداره، تو تمام کارهای انلاین باید شانس داشته باشید. حتی یک نفر نخاله تو تیمتون میتونه کل تلاشتون رو به ... بده. این هم میشد جوری تنظیم کرد که اگر یه هایست یا مشن یا ... نتیجه نداد، باز فرصت ریست داده بشه.

و اینکه لودینگ بازی بعد از اتمام هایست و مشن و ... به شدت طولانی و تو مخه.
مجموعا این بازی تمام انتظارات منو براورده کرده و یه همه چی تمومه.
دقیقا منم مشکل شانس رو داشتم توی هایست ها. یکی دو تا رفیق پایه باید پیدا کنی. من هایست ها رو میرفتم یوتیوب نگا میکردم و بعد برای دوستام دقیق توضیح میدادم چیکا کنن که نری... توی همه برنامه هام. هایست کازینو رو دهنشو سرویس کردیم اینقد رفتیم. گلیچ میزدیم و روزی 5 یا 6 بار میرفتیم. نصف پولم توی آنلاین رو از همین روش به دست آوردم.
برای بحث لودینگ میگی من بازیو میذاشتم لود بشه میرفتم دستشویی بعد میومدم یه چایی چیزی هم میخوردم بازی لود میشد!

mehdi_vsgh

کاربر سایت
Nov 24, 2009
335
دقیقا منم مشکل شانس رو داشتم توی هایست ها. یکی دو تا رفیق پایه باید پیدا کنی. من هایست ها رو میرفتم یوتیوب نگا میکردم و بعد برای دوستام دقیق توضیح میدادم چیکا کنن که نری... توی همه برنامه هام. هایست کازینو رو دهنشو سرویس کردیم اینقد رفتیم. گلیچ میزدیم و روزی 5 یا 6 بار میرفتیم. نصف پولم توی آنلاین رو از همین روش به دست آوردم.
برای بحث لودینگ میگی من بازیو میذاشتم لود بشه میرفتم دستشویی بعد میومدم یه چایی چیزی هم میخوردم بازی لود میشد!
اقا شماها همتون تو کنسول بازی میکنید؟؟؟
دهن من سرویس شد تو PC هستم هنوز تو هایست Prison Breake موندم. هننوز یکی از Setupهاش که باید هواپیما رو برداریم موندم. هروقت میخوام برم یا کسی پیدا نمیشه بازی کنه یا اگر هم میاد یه سری نخاله!!! که می%$#رنن تو اعصاب آدم

• Like
Reactions: ardalthebest

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر