GTA: Chinatown Wars برای اندروید منتشر شد

dead space 2.

کاربر سایت
Jun 22, 2012
168
نام
رحمان
نسخه اندروید GTA: Chinatown Wars بر روی دستگاه های اندروید و Amazon Kindle Fire منتشر شد.

24238334713902908369.jpg

بعد از چهار سال منتشر شدن این بازی بر روی ios ، بالاخره نسخه اندروید این بازی نیز منتشر شد.این نسخه ، گرافیک و نورپردازی بهتری دارد و در آن effect های انفجاری زیبایی مشاهده میشود و به خوبی توسط controllers های بازی ، اجرا میشود.

شما میتوانید این نسخه را از Google Play و یا از فروشگاه Amazon Kindle ، فقط به قیمت 1.99$ خریداری کنید.

آپدیت هایی نیز برای صفحه نمایش Retina نسخه ios ، به هنگام انتشار نسخه اندروید منتشر شده است.

در کل این بازی در سال 2009 برای 3DS و PSP منتشر شد و در سال 2010 ، برای ios.

منبع

آخرین ویرایش:

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
واقعا فوق العادست از دستش ندید
مخصوصا نسخه DS با اینکه ار نظر گرافیکی بدترینه ولی بهترین گیم پلی رو بین تموم نسخه ها داره در کل اگه بازی نکردین بازی کنید:d

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
بشدت منتظر نسخه موبایل بازیم:d
مگه اینی که الان منتشر شده نسخه چی چیه:D منظورت جاوا ـس؟ :D
--
منم امروز بازی رو گرفتم خیلی خوبه! قبلا با سیمولیتور رو گوشی تست بازی کردم اما افت فریم و مشکل داشت اما بازی اصلی خیلی خوب و بهینه رو گوشی اجرا میشه فقط با روندن ماشیناش مشکل دارم :| :D

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
منم این بازی رو روی psp بازی کرده بودم ، اون موقع خیلی حال میداد ولی نمیدونم چرا الان روی گوشی اونقدر بهم حال نمیده

g4m3r

کاربر سایت
Oct 7, 2013
777
نام
saeid
مگه اینی که الان منتشر شده نسخه چی چیه:D منظورت جاوا ـس؟ :D
--
منم امروز بازی رو گرفتم خیلی خوبه! قبلا با سیمولیتور رو گوشی تست بازی کردم اما افت فریم و مشکل داشت اما بازی اصلی خیلی خوب و بهینه رو گوشی اجرا میشه فقط با روندن ماشیناش مشکل دارم :| :D

ایول فک کردم بجز kindle رو دیوایس دیگه ای فعلا قابل استفاده نیست:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر