GT Academy 2013 ( GT6 Demo ) Records

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
سلام به دوستان. همون طور که از اسم تاپیک مشخصه قراره رکوردامونو بزاریم تو این تاپیک. هر کس هم از رکوردش عکس میگیره و با نام کاربریش میزاره. :)

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,873
نام
malek
عکس جدید هم مبارک.محسن ببینیم چی کار میکنی ها ما که عددی نیستم شاید تو تونستی این بچه جاپنی رو خاک کنی.یه سوال؟با دسته میری یا فرمون؟Auto or manual?

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
عکس جدید هم مبارک.محسن ببینیم چی کار میکنی ها ما که عددی نیستم شاید تو تونستی این بچه جاپنی رو خاک کنی.یه سوال؟با دسته میری یا فرمون؟Auto or manual?

قربونت :)
نه بابا منم متاسفانه فرمون ندارم و این تو رکورد زدن خیلی به ضررمه. کاشکی یه Thrustmaster T500 RS با یه گیربکس دستیشو داشتم که الان فک کنم یه 5 6 میلیونی آب بخوره. من manual میرم. بابا اتومات خداییش خیلی ضایع هستش. حالا بزار ببینیم این انتقال فایل لعنتی انجام میشه یا نه. :|

آقا من یه یک ساعتی با دمو ور رفتم و اولین practice رو یه دستی بهش زدم و این هم رکوردم. 00.34.409

منتظر رکورد هاتون هستم. :)

آخرین ویرایش:

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
محسن دستی که نمیکشی؟1-2 ساعت رفتم آخرش شدم 35.ولی امشب بهت قول میدم ببرم زیر 33 :d

نه بابا دستی برا چی؟ اتفاقا اینو میخواستم بپرسم. اصلا دکمه دایره رو میزنی دستی نمیکشه چرا؟ شایدم تو تنظیمات اشتباهی off شده.
متاسفانه تا جمعه هم دوربین ندارم. من رکوردامو مینویسم، هر وقت دوربین اومد دوباره عکسم میزارم.

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
Practice 1 = 0.34.409
Practice 2 = 0.42.100
Practice 3 = 0.25.427
Practice 4 = 0.34.343
Qualifying Time Trial (Full Lap Silverstone Grand Prix) = 2.20.708
Bonus Event Trial 1 = 1.00.492
Bonus Event Trial 2 = 1.10.830

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,873
نام
malek
Qualifying Time Trial (Full Lap Silverstone Grand Prix)
Bonus Event Trial 1
Bonus Event Trial

محسن بیا اون practic ها رو حذف کنیم و فقط این سه تا رو بریم و رکوردا رو ثبت کنیم.منم فردا رکوردای این 3 مسیر رو میام ثبت میکنم ولی خداییش خیلی سخته رکوردات رو بزنم چه برسه رکورد جام جهانی:d

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
Qualifying Time Trial (Full Lap Silverstone Grand Prix)
Bonus Event Trial 1
Bonus Event Trial

محسن بیا اون practic ها رو حذف کنیم و فقط این سه تا رو بریم و رکوردا رو ثبت کنیم.منم فردا رکوردای این 3 مسیر رو میام ثبت میکنم ولی خداییش خیلی سخته رکوردات رو بزنم چه برسه رکورد جام جهانی:d
مشکل نداره. تو اون 3 تا رو برو. رکورد جهانی هم باید بی خیال شد بدون فرمون. اصلا راه نداره هیچ جوره بی فرمون نمیشه.

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,873
نام
malek
این قیمت G27 رو سراغ داری چنده؟بدجور به سرم خورده بگیرمش و با یکم جوشکاری و چکش کاری رو یه صندلی سوارش کنم.یادم باشه به روحانی نامه بفرستم قیمت فرمون رو بیاردتش پایین:d

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
این قیمت G27 رو سراغ داری چنده؟بدجور به سرم خورده بگیرمش و با یکم جوشکاری و چکش کاری رو یه صندلی سوارش کنم.یادم باشه به روحانی نامه بفرستم قیمت فرمون رو بیاردتش پایین:d

:d آخرین بار من چند ماه پیش 1.5 قیمت داشتم. :|
مایه داریه دیگه. بگیری که خیلی عالیه.:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر