Grand Theft Auto V | Xbox 360 [اخطار: پست اول تاپیک خوانده شود]

Steven

کاربر سایت
Oct 24, 2007
472
سلام دوستان من اوایل که اومده بودش گرفتم این رو اما چون افت فریم داشتم و هی دستگاه هنگ میکرد بیخیالش شدم آیا الان اپدیت داشبردی چیزی نیومده که این گیر کرن ها یا قفل شدن ها برطرف شده باشه اخه من کنسولم xbox 360 elite falcon هستش تابه امروز هم مشکلی نداشته فقط همین بازی

درایوم هم لایتون هستش

و یک سوال شاید به این جا ربطی نداشته باشه lt3 آیا برای درایو هیتاچی نیومده ؟؟؟

aryan1

کاربر سایت
Sep 18, 2012
370
نام
aryan
سلام دوستان من اوایل که اومده بودش گرفتم این رو اما چون افت فریم داشتم و هی دستگاه هنگ میکرد بیخیالش شدم آیا الان اپدیت داشبردی چیزی نیومده که این گیر کرن ها یا قفل شدن ها برطرف شده باشه اخه من کنسولم xbox 360 elite falcon هستش تابه امروز هم مشکلی نداشته فقط همین بازی

درایوم هم لایتون هستش

و یک سوال شاید به این جا ربطی نداشته باشه lt3 آیا برای درایو هیتاچی نیومده ؟؟؟

شما ديسك ١ رو روي هارد نصب كرديد و ٢ رو پلي كرديد درسته؟ اگه اين كارو نكرديد ممكنه افت فريم به همين موضوع برگرده

MADRIDISTA

Steven

کاربر سایت
Oct 24, 2007
472
شما ديسك ١ رو روي هارد نصب كرديد و ٢ رو پلي كرديد درسته؟ اگه اين كارو نكرديد ممكنه افت فريم به همين موضوع برگرده

MADRIDISTA

والا هم نصب کردم دیسک دو رو هم نصب نکردم ولی بازم افت فریم داره هر از گاهی یک وقتهای اصلا نداره یک وقت های داره ممکنه از نوع کیفیت دیسک باشه چون بعضی وقتها توی لودینگ هم گیر میکنه مجبورم خاموش روشن کنم کنسول رو

YosefFaraji

کاربر سایت
Nov 8, 2013
320
والا هم نصب کردم دیسک دو رو هم نصب نکردم ولی بازم افت فریم داره هر از گاهی یک وقتهای اصلا نداره یک وقت های داره ممکنه از نوع کیفیت دیسک باشه چون بعضی وقتها توی لودینگ هم گیر میکنه مجبورم خاموش روشن کنم کنسول رو
به احتمال زیاد از لنز یا دیسک باشه

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
دوستانی که لایو دارن باید دیده باشید که گذینه جدیدی برای دنلود در بازی جی تی ای امده که واسه های دی و کریسمس هست کسی میدونه این چی کار میکنه 28 مگ هم بیشتر نیست احساس میکنم گذینه برم بهش اضافه بشه اگز کسی میدونه بگه مرسی

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,451
نام
آریا
دوستانی که لایو دارن باید دیده باشید که گذینه جدیدی برای دنلود در بازی جی تی ای امده که واسه های دی و کریسمس هست کسی میدونه این چی کار میکنه 28 مگ هم بیشتر نیست احساس میکنم گذینه برم بهش اضافه بشه اگز کسی میدونه بگه مرسی
به خاطر down بودن سرور های ماکرو و سونی در این مدت سال نو
راک استار فستیوال کریسمس رو تمدید کرد و اینو داد بیرون :D

Mohiwoods

کاربر سایت
Aug 12, 2011
311
نام
Mohiwoods
سلام دوستان یه مشکلی‌ برام پیش اومده ، من الان اومدم آپدیت‌های جی‌تی‌ای و رو از اول نصب کنم همرو دانلود می‌کنه بجز آپدیت the flight school ! چیکار کنم ؟ گلدم داره هدر میره :( ، کنسول من جتگ هم نیست چه راهی‌ داره من این آپدیت رو از pc دانلود کنم به ایکس‌باکس انتقال بدم ؟

YosefFaraji

کاربر سایت
Nov 8, 2013
320
سلام به دوستان.قصد فروش ایکس باکسمو دارم.میخوام سیوها شو برای خودم نگه دارم.هارد 20گیگ و فلش 16گیگ وصله بهش و نصف سیو ها رو هارد و نصف دیگه رو فلش هست.چطوری میشه کل سیوهای هارد رو بصورت کلی انتقال بدم به فلش؟و همچنین اطلاعات و مشخصات پروفایل ها رو فلش باشه و بعد اینکه فلشو جدا کردم و ایکس باکسو فروختم کس دیگه ای نتونه از اون پروفایل استفاده کنه.(بیشتر منظورم پروفایل آنلاینش هست که کسی دیگه نتونه ازش استفاده کنه)
سوال دیگه ای که داشتم در مورد سیو GTA Vهست.اگه بخوام سیو رو به سیو PC تبدیل کنم(الان نه وقتی بازی برای PCاومد) آیا ایکس باکس لازمه برای انتقال اون سیو به GTA Vکامپیوتر؟چون تا اون موقع ایکس باکسو نمیخوام نگه دارم
ممنون میشم هر کسی میدونه جواب بده

hamdi113540

کاربر سایت
Jan 25, 2010
2,477
من بازیو تموم کردم و بازی رو 80.5% رفتم.مراحل فرعی رو هم تا اونجایی رفتم که مایکل میره دنبال 30 قطعه که زیر آبه
الان فقط فرانکلین یه ماموریتش مونده که تو نقشه نیست
چی کار کنم؟

hamdi113540

کاربر سایت
Jan 25, 2010
2,477
من بازیو تموم کردم و بازی رو 80.5% رفتم.مراحل فرعی رو هم تا اونجایی رفتم که مایکل میره دنبال 30 قطعه که زیر آبه
الان فقط فرانکلین یه ماموریتش مونده که تو نقشه نیست
چی کار کنم؟
کسی نیست جواب بده؟

hoseina

کاربر سایت
Feb 12, 2015
104
نام
امیر
سلام به دوستان
یک سوال
میشه هر دو دیسک بازی رو تو یک فلش ریخت؟
اگر من فلش رو بزنم به کنسول.....بازی تو هارد کنسول نصب میشه یا تو خود همون فلش اجرا میشه؟
بعد اگه من بازی رو از تو فلش اجرا کنم بازی سیو میکنه تو فلش یا جایی دیگه؟
ممنون میشم کمکم کنید

YosefFaraji

کاربر سایت
Nov 8, 2013
320
سلام به دوستان
یک سوال
میشه هر دو دیسک بازی رو تو یک فلش ریخت؟
اگر من فلش رو بزنم به کنسول.....بازی تو هارد کنسول نصب میشه یا تو خود همون فلش اجرا میشه؟
بعد اگه من بازی رو از تو فلش اجرا کنم بازی سیو میکنه تو فلش یا جایی دیگه؟
ممنون میشم کمکم کنید
بازی باید از 2منبع اجرا بشه.مثلا دیسک اول رو هارد نصب بشه دیسک دوم تو دستگاه باشه.هر دو دیسک رو یه هارد یا یه فلش نصب باشه بازی مشکل گرافیکی براش پیش میاد و تکسچرها دیر لود میشن.دیسک اول رو روی هارد و دیسک دوم رو روی فلش نصب کنید و بدون مشکل بازی کنید.ولی دیسک دوم باید تو دستگاه باشه(دیسک کار نمیکنه فقط باید تو دستگاه باشه)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر