Grand Theft Auto V | Xbox 360 [اخطار: پست اول تاپیک خوانده شود]

سگ Naughty

کاربر سایت
Jun 6, 2013
203
نام
رضا
یعد از مرحله LFI باید سهامش رو بخریم؟ (قبلش 270 ـه ، بعدش 150 میشه. دوباره میره بالا؟)
نه آقا نخر! منم به امید اینکه بعدا بره بالا خریدم ولی دیگه بالا نیومد! البته شانس اوردم کم خریدم.
اینم تو یکی از سایتا دیدم شاید بدرد کسی بخوره:

jack87

کاربر سایت
Nov 10, 2012
108
نام
POURIA
خوب یه عالمه بزرگراه وجود داره دوم خوب!

تو یه کارخونه هست توی اون قسمت از بزرگراه که توی همین نقشه خودت قرار دادی اون دایره سبز سمت چپیه نزدیک فرودگاه(مگه چند تا سمت چپ دایره داریم خو؟!) همون زیر اتوبانه تو یه کارخونه هست که قبلا یه ماموریت هم توش انجام دادی همون که اول باید میرفتی یه اسلحه ور میداشتی با چراغ قوه میرفتی تو اون کارخونه..... ماشینه اونجاست)

arman.71

کاربر سایت
Aug 4, 2011
93
نام
Arman
نه آقا نخر! منم به امید اینکه بعدا بره بالا خریدم ولی دیگه بالا نیومد! البته شانس اوردم کم خریدم.
اینم تو یکی از سایتا دیدم شاید بدرد کسی بخوره:

3-4 تا مرحله بعد از اون بودم که دیدم LFI شده 260 ! رفتم قبل از مرحله LFI (اون موقع save کرده بودم) دوباره بازی کردم، ایندفعه اصلاً بالا نرفت!!! :-o

راستی بعد از اینکه :
اون زنه میره تو موتور هواپیما ! ...
سهام FUS کلی پایین میاد، بعدش دو برابر میشه. (فکر کنم از 60 میشه 120)

- - -ویرایش - - -

میشه یا نه...
باید بری کنار تابلو سبزه، دکمه‌ی راست رو 2 بار بزنی!

آخرین ویرایش:

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
این گلد کردن ماموریت ها فایده خاصی داره اصلا ؟!

اچیومنتی هست براش ؟!

چون تو 100% حساب نمیشه مثل اینکه ؟!

- - -ویرایش - - -

اچیومنتی هست براش ؟!

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995

اچیومنتی هست براش ؟!

- - -ویرایش - - -

اچیومنتی هست براش ؟!

برای گرفتن این اچیومنت لازمه که ماموریت هارو گلد کنی:
Solid Gold, Baby
Earn any 70 Gold Medals on Missions, Strangers and Freaks
50G هم داره

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
هلیکوپتر رو دیدم ولی نمیدونم تانک کجا رفته؟!!
دوست عزیز باید به آشیانه هواپیما بری و دکمه راست DPAD رو بزنی البته خودش راهنمایی میکنه بعد تانک رو انتخاب کنی در عرض چند ثانیه تانک ظاهر میشود

راستی یه سوال:
میگم بچه ها من ماموریت های STRANGER رو اصلا انجام ندادم مثلا مال مایکل اول بازی 3 4 تایی بود ولی حالا که به 55 % رسیدم فقط دوتا برای مایکل هست امکان داره خدایی نکرده زبونم لال ماموریت ها از بین بره ؟
البته بگم این بار دوم هست دارم بازی رو تموم میکنم رو این حساب فقط ماموریت اصلی

Last edited by a moderator:

Rush1911

کاربر سایت
Apr 2, 2010
32
نام
Majid
سلام خدمت همه دوستان :x

گفتم لای این همه اسپم های حوصله سربره دیسک اول دیسکه دوم یکم از بازی حرف بزنیم

میخوام درباره دزدی آخر بازی بگم و بهترین روش دزدی طبق تجربه خودم توضیح بدم چون همچین چیزی توی نت ندیدم:-*

خب با این روش دزدی به هر سه از کاراکترها نفری 42 میلیون میرسه که این رقمو به راحتی با انجام مراحل لستر (حتی اگه آنلاین نیستید با LCN) میتونید به 140 میلیون تبدیل کنید :bighug:

بریم سر دزدی
برای به دست آوردن ماکسیمم دریافتی از دزدی باید 1.بهترین روش دزدی را انتخاب کنید 2.بهترین و ارزانترین آدمها را استخدام کنید (در بهترین شرایط 30 میلیون دست مزد از کل مبلغ باید بدید به استخدامیها در بدترین شرایط 200میلیون! :-o )

1.بهترین روش برای دزدی روش دوم (روش بی) است،زیرا در روش اول مایکل یه شمش طلا به کاپیتانه ونهای حمل طلا میده و بش میگه جونتو بردارو فرار کن،اگه به کسی چیزی بگی ما میگیم کله دزدی نقشه تو بوده! :> پس در روش دوم لازم نیست یه شمشو حروم کنید.

2.بهترین کرو
در این دزدی به 4 کرو نیاز دارید
2 راننده و 2 تیرانداز

راننده اول کسی است که با تراور توسط هلکوپتر شمشهارو از محل دزدی تا قطار جابه جا میکنه،پس کار مهمی داره و باید یه آدم درست حسابیه کار بلد استخدام کنید. بهترین انتخاب خانمه Talisha است که با اینکه خیلی ماهر هست ولی فقط 5% سهم میگیره
این خانمو میتونید از اول بازی با تراور در اتوبان بغل خونه تراور پیدا کنید در حالی که ماشینش چپ کرده و منفجر شده و خودش زخمی روی زمین افتاده و باید کمکش کنید.

راننده دوم وظیفه کنترل قطار و دور کردن کامل طلاها از شهرو داره،کاملا مشخصه که کارش راحته و هر اوشگولی میتونه این کارو به خوبی انجام بده،پس ارزانترین فرد را انتخاب کنید.

تیر اندازها:
خیلی خلاصه اینکه هویجترین تیراندارهای ممکن را انتخاب کنید فقط کافیه بتونن شلیک کنن و برای فرانکلین و مایکل وقت بخرن چون تنها همین وظیفه رو دارند.

موفق باشید و با 42میلیون دلار خوش بگذرونید :-* فقط قول بدین همه پولاتونو تو اس.ت.ر.ی.پ ک.ل.ا.ب خرج نکنید. ;)

قشنگ

کاربر سایت
Jun 6, 2011
320
نام
سید حجت الله
دوستان یه مشکلی داشتم من بازی GTA v هست خوب یه چند تا مرحله میرم جلو ولی Auto save نمیشه باز میاد از همون مرحله اول... در صورتی که تو تنظیمات گزینه ی Auto save فعال هست کمک کنید!!!! همون اول بازی هستم

McSaturday

کاربر سایت
Feb 15, 2011
399
نام
مک‌ستردی
دوستان یه مشکلی داشتم من بازی GTA v هست خوب یه چند تا مرحله میرم جلو ولی Auto save نمیشه باز میاد از همون مرحله اول... در صورتی که تو تنظیمات گزینه ی Auto save فعال هست کمک کنید!!!! همون اول بازی هستم
کلید استارت رو بزنید و به تب Game برید، گزینه Load Game رو بزنید هر کدوم بیشترین درصد رو داشت انتخاب کنید!

قشنگ

کاربر سایت
Jun 6, 2011
320
نام
سید حجت الله
کلید استارت رو بزنید و به تب Game برید، گزینه Load Game رو بزنید هر کدوم بیشترین درصد رو داشت انتخاب کنید!

دوست عزیز من سیو100 رو دانلود کردم نمیدونم چطوری ازش استفاده کنم کپی میکنم تو فلش ووو تو هارد سیو چیزی نمیاد کمک کنید!!!!!

من میخوام از سیوی 100 که دانلود کردم.... استفاده کنم نمیشه کمک کنید....

بچه ها این جریانه افت فریم ور چی هست؟؟؟ کسی میدونه؟؟

- - -ویرایش - - -

دوستان من یه مشکله دیگه هم دارم منه که جی تگ کردم جطوری میتون آپدیت های بازی رو دانلود کنم منظورم رو میفهمید یعنی اون موقع که به لایو وصل میشدم .... تا رو بازی کلیک میکردم تو داشبرد میزد آپدیت بازی حالا من که جی تگ دارم چطور میتون آپیدت بازی رو آنلاین بگیرم چون جی تگ دارم نمیتون بیام لایو میخوام آپدیت ویا پچ بازی رو آنلاین بگیرم چیکار باید بکنم ؟؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر