Grand Theft Auto V | Xbox 360 [اخطار: پست اول تاپیک خوانده شود]

ahmad mashti

کاربر سایت
May 27, 2011
265
نام
احمد رضا
فیلمی مونده که تو این بازی ازش اقتباس نشده باشه ؟؟؟؟
Heat
No country for old men
Italian Job
و خیلیای دیگه
=====
دوستان تو رو خدا تا چیزی رو شخصا تست نکردین نیاین بذارین اینجا
طرف گفته بود فلان جای نقشه با ترور بری میتونی روح جان مارستونو ببینی ، نزدیک چقد داشتم تو اون منطقه سگ چرخ میزدم و تنها چیزی که دیدم کایوت بوده و بس
نکنین آقا

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد
Garage بازي باگ داره، گفتن پچ ميدن. حتي ماشين هايي هم كه از اينترنت ميخريد ممكنه گم بشن:d

من که باگی ندیدم! هر ماشینی میزارم همونجا میمونه و حتی وقتی میترکونمشون بازم یکی دیگه برمیگرده گاراژ:d

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,996
نام
محمد امین
خوب گاراژ از کجا بخرم

تو 17 - 18 درصد یک ماموریت داره که میری پیش یارو دیوید بعد با باتوم میزنه پس کلت می ری تو سرد خانه یک هو میایی هوش. من این رو میرم از پنجرم میپرم پایین یک هو بازی ری استارت می شه میام سیو اولم..اعصابمو ریخته بهم.:|

HAVEK

کاربر سایت
Jul 24, 2010
325
نام
سروش
دوستان من یک کنسول آرکید جاسپر با هارد 120 دارم.دیسک یک رو روی هارد نصب کردم و دیسک دو رو هم روی یه فلش 16 گیگ نصب کردم
ولی بازی خیلی جاها افت فریم داره به خصوص وقتی سوار ماشین میشی و گشت میزنی.میخواستم ببینم کلا بازی فریمش همینجوریه یا من این مشکلو دارم؟

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,996
نام
محمد امین
مشکل بالای با نصب دیسک دوم حل شد

این مرحله هست با ترور شکنجه میدی بعد مایکل باید به یک ساختمون با اسنایپ شلیک کنه. الان من به هرکی شلیک میکنم اشتباه هست باید کی رو بزنم دقیقا..؟

دوستان من یک کنسول آرکید جاسپر با هارد 120 دارم.دیسک یک رو روی هارد نصب کردم و دیسک دو رو هم روی یه فلش 16 گیگ نصب کردم
ولی بازی خیلی جاها افت فریم داره به خصوص وقتی سوار ماشین میشی و گشت میزنی.میخواستم ببینم کلا بازی فریمش همینجوریه یا من این مشکلو دارم؟

بازی کلا افت فریم داره

Arman210

کاربر سایت
Apr 26, 2009
714
نام
Arman
مشکل بالای با نصب دیسک دوم حل شد

این مرحله هست با ترور شکنجه میدی بعد مایکل باید به یک ساختمون با اسنایپ شلیک کنه. الان من به هرکی شلیک میکنم اشتباه هست باید کی رو بزنم دقیقا..؟

بازی کلا افت فریم داره
یه یارو که با دسته چپ سیگار میکشه
فکر کنم بالا سمت چپ بود

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
بازیرو پاز کردم رو هوا بیام اینو بگم برم :D
گرافیک بازی وقتی با ترور سوار هواپیما میشی فک براندازه! غروب خورشید انعکاس نور دریا این همه جزئیات شهر و ماشین ها و درخت ها زیر پا مگه میشه رو کنسول 2005 :D

مورد افت فریم رو که گفتید من تا این مرحله نداشتم بازی خیلی روونه نمیدونم چرا برای بعضی ها بد اجرا میشه

KAMY-GAME

کاربر سایت
Jul 12, 2012
945
نام
K @ M Y A B
منم افت فریم دارم . زیاد اهمیت نده

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
دوستان من بازی رو تقریبا 75 کردم ولی الآن دیگه مثل قبل نمیتونم لذت ببرم میشه چند تا راه برای خوش گذرونی که خودتون انجام میدین یا برای ولگردی به من هم بگین؟

pro gamer89

کاربر سایت
May 11, 2010
773
نام
حسین
دوستان شاید این سوال من تکراری باشه ولی خاهشا بهم بگین که دیسک اول رو روی هارد نصب کنم و دیسک دوم رو فلش نصب کنم ؟ روش اجرای صحیح و با گرافیک این بازی اینجوریه دیگه
سال ساخت کنسولم 2009 هست و الیت هست

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
اینجا رو یکی میتونه توضیح بده :

اولین صحنه بعد از سرقت جواهر فروشی که مایکل و فرانکلین تو خونه مایکل هستند ، یه دفعه بازی میره روی تراور که داره یه کاره غیر اخلاقی با یه خانم انجام میده . به خاطر شرایط خونه من مجبور شدم این دمو رو بزنم بره . میشه بگید اینجا چیزه خاصی از داستان رو نشون میده یا انیکه چیزه زیادی از دست ندادم ؟

ahmad mashti

کاربر سایت
May 27, 2011
265
نام
احمد رضا
اینجا رو یکی میتونه توضیح بده :

اولین صحنه بعد از سرقت جواهر فروشی که مایکل و فرانکلین تو خونه مایکل هستند ، یه دفعه بازی میره روی تراور که داره یه کاره غیر اخلاقی با یه خانم انجام میده . به خاطر شرایط خونه من مجبور شدم این دمو رو بزنم بره . میشه بگید اینجا چیزه خاصی از داستان رو نشون میده یا انیکه چیزه زیادی از دست ندادم ؟
به بهترین نحو جنون ترور رو معرفی میکنه بهت و maniac بودنش رو ، صاحابه زنه میاد و شاکی میشه و اینم با چنتا ضربه کف پوتینی مغز طرف رو میپاشونه کف آسفالت ....

minecraft

کاربر سایت
Feb 6, 2013
233
به بهترین نحو جنون ترور رو معرفی میکنه بهت و maniac بودنش رو ، صاحابه زنه میاد و شاکی میشه و اینم با چنتا ضربه کف پوتینی مغز طرف رو میپاشونه کف آسفالت ....

اونی که مخش رو میترکونه همون جانی توی gta iv tlad هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر