Grand Theft Auto V | Xbox 360 [اخطار: پست اول تاپیک خوانده شود]

این بالون رو چجوری سوار شدی؟
آقا من بهت پیشنهاد میکنم طرف هواپیما جنگنده هه نرو چون من اومدم دوباره بلند شم دیدم 4 تا کامیون و جیپ ارتش ریختن تو فرودگاه خودم جت رو بردن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ببین اسمش for ven.... فرت ونکاندو یه همینجور چیزی هست غرب نقشه معلومه.
فرودگاهم داره فقط اگه خواستی بری با هلیکوپتر یا هواپیما برو که زودتر برسی. ;)
Collectors Edition رو دانلود کردم و بعدش یه اسم جدید به نام BLIMP تو گوشیم اودم که زنگ زدم بهش و گفت بیا بالون رو وردار تو فرودگاه هستش .
همین الان ناهارم رو جنگی بخورم جنگنده رو ورمیدارم عکس میگیرم میزارم اینجا
:d

مغازه حیوانات خونگی فروشی هست ولی درش باز نمیشه
شاید بعدا باز شه(من الان 58% حدودا رفتم)
chop را هم کشتم
نوشت دوباره تو خونه امن میاد بعده یه مدت
...
طریقه کشتن chop

یه ماشین بردارین برین خارج شهر
از ماشین فاصله بگیرین
توپ بیس بال بندازین سمته ماشین
نارنجکهم هم بندازین:d
04507025142200945929.jpg
=====
یه جا هم پیدا کردم ماله مرفحین بی درد
60026648326651094382.jpg
60676120751892221525.jpg
مرفحین به طرز فجیعی به سزای عمل خود رسیدند
4تا جت اسکی
یه قایق
2تا ATV
3 تا ماشین..
جاش هم دنج..

یکی به من کمک کنه...

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 4
سود ده ترین تجارت که خرید سینما هست اما قیمتاشون از 10 میلیون دلار به بالاست اگه مرحله آخرو رفتی میتونی بخری ارزونترین سینما هم سود هفتگیش 132 هزار دلاره. اما اگه مرحله آخرو نرفتی یه رستوران سر راهی سمت غرب نفشه که درآمد خوبی میده یه رستورانم هست تو شمال لوس سنتوس که 800 هزار دلاره اما درآمدش خوبه...

بچه ها يه كمكي ميخواستم ممنون ميشم..
١.چجوري ميشه سرقت كرد از طلا فروشي يا هر جا ديگه؟
٢.ميخواستم هلكوپتر بخرم helipad ميخواد فقط تو نقشه يه جا هست چند جا ديگه قيمتش هم زير ٢٠٠٠٠٠ باشه هست؟

ممنون میشم یه اشاره کوچیک بکنید

دوستان اون نقشه موجودات تو بازی رو کسی تست کرده؟ من فقط میخوام بدونم هیولاهای دریایی وجود دارن تو بازی یا نه؟ همون جایی که تو نقشه علامت زده:d

دوستان چند سوال روش خاموش کردن ماشین بدون پیاده شدن چیه؟ و چطور میشه پیاده شد ولی ماشین خاموش نشه؟ چون وقتی میری بیرون صدای رادیو نمیاد عاشق بازیشم
بازی دیسک 2ش خراب بود ریختم رو هارد درست اجرا شد ولی مشکلم گفته راکستاره الان چه کار کنم اگه پاک کنم از روی دیسک باز کنم نمیاد یا میپره میرون فلش 16 گیگ هم ندارم 8 گیگ دارم
گرافیکشم از عکساش خیلی بیشتره
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or