Gran Turismo 5 [پست اول حتماً خوانده شود]

مناسب ترین ماشین GT5 (نسبت به قیمت و کارایی) از نظر شما ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    483

.: FRANKLIN :.

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
سلام
دوستانی که نسخه XL رو گرفتن ایا ماشین و مپ DLC های مو جود رو همه اکانت هاشون میاره یا نه
چجوری بگم مثلا من gt6 رو نسخه سالگرد رو گرفتم که اون 20 تا ماشین رو تو اکانتی که کد زدم و هم اکانت امریکام که سیو هام توشه اوورد
ولی اواتار و 1 میلیون پول رو از دست دادم . حالا به خاطر سیو هام مجبورم ریجن 2 بگیرم ولی اکانت اصلیم ریجن 1 با این شرایط من چی از دست میدم ؟

majidgame

کاربر سایت
Jul 14, 2013
5
دوستان سلام.
خواهش میکنم منو راهنمایی کنید .در بازی GRAN TURISMO 5 وقتی بر روی SAVE DATA قرار میگیرم و از منوی سمت راست کپی رو میزنم .نمیدونم چرا مسیر فلش رو نشون نمیده. و فقط روی گزینه save online قرار میگیره. چند بازی دیگه رو امتحان کردم بعد از کپی save data مسیر فلش نمایش داده میشه. واقعا گیج شدم بخاطر این بازی رو پاک کردم حتی سیو دیتا رو هم. ولی بازم نشد ازتون خواهش میکنم اگه ممکنه راهنمایی کنید چیکار باید بکنم.ممنون

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
دوستان سلام.
خواهش میکنم منو راهنمایی کنید .در بازی GRAN TURISMO 5 وقتی بر روی SAVE DATA قرار میگیرم و از منوی سمت راست کپی رو میزنم .نمیدونم چرا مسیر فلش رو نشون نمیده. و فقط روی گزینه save online قرار میگیره. چند بازی دیگه رو امتحان کردم بعد از کپی save data مسیر فلش نمایش داده میشه. واقعا گیج شدم بخاطر این بازی رو پاک کردم حتی سیو دیتا رو هم. ولی بازم نشد ازتون خواهش میکنم اگه ممکنه راهنمایی کنید چیکار باید بکنم.ممنون

سلام
به خاطر اینکه این بازی سیوش لاک هست و نمیذاره کپی کنی
مگر اینکه عضو پلاس باشی و سیوتو توی انلاین انتقال بدی این تنها راهشه

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
دوستان سلام.

فقط یه راه داری و اونم اینکه کنسولت کپی خور باشه :d
چند وقتیه تو این تایپک نیومدم؟!
چه روزایی با GT5 داشتیم
عاشق مراحل Endurance ش بودم، که تو GT6 خراب کردن

feroozGT

کاربر سایت
Oct 9, 2013
732
نام
فیروز
دوستان سلام.
دلیلش اینه بازیو اپدیت نکردی ، بازیو اپدیت کن تا بهت اجازه بده سیو رو تو فلش یا هارد کپی کنی.(لازم نیست بازیو به طور کامل اپدیت کنی تا همون اپدیت 608 mb اپدیت کن تا این قابلیت اضافه شه)

majidgame

کاربر سایت
Jul 14, 2013
5
دوستان عزیز سلام.
از راهنمایی هاتون بی نهایت ممنون .دستگاه من کپی خور هستش. من توی یوتیوب کلیپی رو دیدم که بوسیله فلش فایل save data بازی رو کپی میکرد .بعد در کامپیوتر توسط برنامه GT5_Garage_Editor
فایل رو که در فلش بود لود میکرد و وقتی لود میشد اونوقت تمام قسمت های بازی رو دست کاری میکرد .مثل پول زیاد و ماشینها وقتی ذخیره میکرد دوباره از فلش به کنسول انتقال میداد ووقتی بازی رو اجرا میکرد پول زیاد داشت ..دوست عزیزferooz GT گفتن بازی رو اپدیت کنم ممکنه راهنمایی کنید. ایا مشگلی پیش نمیاد. مثلا بازی اجرا نشه

feroozGT

کاربر سایت
Oct 9, 2013
732
نام
فیروز
دوستان عزیز سلام.
از راهنمایی هاتون بی نهایت ممنون .دستگاه من کپی خور هستش. من توی یوتیوب کلیپی رو دیدم که بوسیله فلش فایل save data بازی رو کپی میکرد .بعد در کامپیوتر توسط برنامه GT5_Garage_Editor
فایل رو که در فلش بود لود میکرد و وقتی لود میشد اونوقت تمام قسمت های بازی رو دست کاری میکرد .مثل پول زیاد و ماشینها وقتی ذخیره میکرد دوباره از فلش به کنسول انتقال میداد ووقتی بازی رو اجرا میکرد پول زیاد داشت ..دوست عزیزferooz GT گفتن بازی رو اپدیت کنم ممکنه راهنمایی کنید. ایا مشگلی پیش نمیاد. مثلا بازی اجرا نشه
من اورجینال بازم در زمینه کپی خور اطلاعاتی ندارم اون روشی هم که گفتم در مورد کپی کردن سیو بازی تو فلش بود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر