Multi Platform Gotham Knights

سازنده
WB Games Montréal
تاریخ انتشار
October 2022
ناشر
Warner Bros. Games
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5
  3. Xbox Series X|S

ChampionOfLight

کاربر سایت
Jul 21, 2016
1,140
صدا پیشه RedHood

161795

اخه تجربه ( تا اونجایی که من یادمه البته) نشون داده استودیو هایی که بازیای سینگل میسازنو (مثل بایوور) مجبور به ساختن مولتی یا کواپ کنی خوب از اب در نمیاد.
متاسفانه بازی بوی anthem میده

همونطور که گفتم بازی بخش داستانی و سینگل پلیر هم داره و به هیچ وجه با بازی تمام انلاینی مثل انتم قابل مقایسه نیست. بخش داستانی بازی هم تقریبا بازی های قبلی سری با روایت و شخصیت های خاص خودش هست منتها با یه سری تغییرات توی گیم پلی مثل کو اپ اختیاری، بعضی المان های rpg و... هست.

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,826
من شخصا از AO خیلی خوشم اومد چه داستانش چه باس ها و شخصیت ها جذاب بود. اما این ایده کلیش جذاب نیست واسه همینم نظر خیلی رو جلب نکرده:D اونم بعد از این همه سال و شایعه و هایپ طبیعیه.

• Like
Reactions: MehdiAhmadi

SIMPLE

کاربر سایت
Jun 14, 2020
340
صدا پیشه RedHood

View attachment 161795

همونطور که گفتم بازی بخش داستانی و سینگل پلیر هم داره و به هیچ وجه با بازی تمام انلاینی مثل انتم قابل مقایسه نیست. بخش داستانی بازی هم تقریبا بازی های قبلی سری با روایت و شخصیت های خاص خودش هست منتها با یه سری تغییرات توی گیم پلی مثل کو اپ اختیاری، بعضی المان های rpg و... هست.
موضوع اینه که با کو اپ اختیاری نمیشه ی داستان فوق العاده گفت نمیخوام ارکام نایتو اسپویل کنم ولی خیلی از صحنه های احساسی و اصلی بازی به خاطر تنهایی بتمن بود
به خاطر این بود که بازی میدونست شما چه کاراکتری هستی و داستانو در طول بازی بر اساس اون کاراکتر و رشد شخصیتیش ادامه میداد ولی تو مولتی یا کو اپ جه جوری میخوان داستانو تا اون حد شخصی کنن
در ضمن محفل جغد ها هم با بتمن معنا دارن و تقریبا اصلا ارتباطی به بتگرل ندارن

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
از همچین دیزاینایی
View attachment 161777View attachment 161778View attachment 161779

رسیدن به این دیزاینا واقعا جای دست مریزاد دارن این بر و بچ WB Game:-&:(
View attachment 161780
از اونجایی که بازی RPG شده قاعدتا دیگه چیزی به نام دیزاین ثابت نباید داشته باشیم به احتمال زیاد بازی پر از کاستوم های کلاسیک یا حتی همین کاستوم های راکستدی

• Like
Reactions: Arima Kishou

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
آقا من ورژن اشتباهی از تریلرو داشتم میدیدم یا فریم ریت واقعا تو درودیوار بود؟ :D
تریلر که مشکلی نداشت گیم پلی بود ک حتی لگم داشت LOL قشنگ پیدا بود پالیش نشده ....

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,779
نام
نریمان
y1tv_img_20200823_010529.jpg

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
قشنگ از اون بازیهاست همه فحش میدن و همه از اخر میرن دنبالش
وارنر تایید کرده بازی در دنیای DC هست و مشخصا دنباله قبلی هاست

کلا اینکه یکسری با اسم کو اپ و آنلاین و اینجور چیزا تریگر میشن مسله جداست

ولی جذاب بود واقعا ولی مشخصه نسبت به سری ارکام دارک نیست و ملو تر شده

گیم تایید شده "مشخصا" دنباله قبلی ها نیست. :D همین یک ساعت پیش comicbook.com خبرش رو پوشش داد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر