Multi Platform Gotham Knights

سازنده
WB Games Montréal
تاریخ انتشار
October 2022
ناشر
Warner Bros. Games
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5
  3. Xbox Series X|S

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,779
نام
نریمان
این الان ربطی به اون بتمن های Rocksteady نداره ؟

سازنده که اصلا Rocksteady نیست درسته ؟
توی تریلر که به نظر میاد ادامه ی آرکام نایت هست اما بعید میدونم Canon و اتفاقات Arkhamverse رو خیلی دقیق دنبال کنه.

• Like
Reactions: ChampionOfLight

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
کلا انتظار از اینها اشتباهه، خودم انگار یادم رفته بود اینا آرکام اوریجینز رو ساختن که رسما جز چند تا باس فایت خوب هیچی نداشت! بازی ای که میشد باهاش کارای زیادی کرد ولی نتیجه یه کلون بی شخصیت بود!

حالا قضاوت زود هم درست نیست ولی بهتره سطح انتظارها نهایتا در حد متوسط باشه خصوصا الان که بازی مستقل هست و بر خلاف آرکام اریجینز دیگه بیس و اسکلت آماده هم در اختیارشون نیست!

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,172
نام
عارف واعظ قائمی
اول اینکه تبریک که تاپیک به شما رسید! غیر این بود بعد از این همه سال باید تعجب می‌کردیم اصلا!
حالا یک سوال الان این بازی دنباله مستقیم سه گانه آرکام Rocksteady یا یک دنیای جدید هست؟ صحبت های بتمن اول تریلر که به نظر دنباله مستقیم!
بعد از این، بازی به شدت تو Gameplay Trailer عالی بود!!! فقط جای خالی خود Batman به شدت حس میشه...
البته شک دارم عدم حضور Batman تا آخر بازی ثابت بمونه! شک دارم به این راحتیا Batman کنار گذاشته بشه.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,825
نام
نـــــــویـــــــــد
عه تاپیک زدید؟ :D
اصلا خوب نبود. یعنی من هیچ نکته مثبتی توس ندیدم
یعنی بوی گند یه عنوان صرفا تجاری میده در نگاه اول. یه واکترو ۷ ۸ دقیقه هم اومده که اونم نتونست دردی دوا کنه. در کل مشخصه قراره مثل اونجرز بشه که یه مشت هیرو میریزن تو شهر و آدم بدارو ناکار میکنن. کواپم که داره :D

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
الان این هیچ ربطی به اون بتمن Rocksteady نداره ؟

یونیورس بتمن آرکهام کلا پروندش بسته شد با آرکهام نایت. ولی گیم بعدی راک استدی که تا صبح معرفی میشه، با این گیم توی یه جهان روایت میشن.

اول اینکه تبریک که تاپیک به شما رسید! غیر این بود بعد از این همه سال باید تعجب می‌کردیم اصلا!
حالا یک سوال الان این بازی دنباله مستقیم سه گانه آرکام Rocksteady یا یک دنیای جدید هست؟ صحبت های بتمن اول تریلر که به نظر دنباله مستقیم!
بعد از این، بازی به شدت تو Gameplay Trailer عالی بود!!! فقط جای خالی خود Batman به شدت حس میشه...
البته شک دارم عدم حضور Batman تا آخر بازی ثابت بمونه! شک دارم به این راحتیا Batman کنار گذاشته بشه.

قربان شما :D عزیز دل ـی.
بتمن قطعا حضور داره توی گیم، ولی طبق معمول یا مرگ ـش رو فیک کرده که بره دنبال ماجرای دیوان جغد ها و بقیه اعضای تیم رو درگیر نکنه، یا ممکنه توسط دیوان اسیر شده باشه.

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
بازی رو فقط بخاطر جواب دادن و توی بورس بودن بحث این روزهای گیم یعنی coop و آنلاین ساختند، و باتوجه به فن بیس بازی و نمایش گیم پلی بنظرم متای خوبی کسب نمیکنه ولی فروشش احتمالا بدنباشه، coop یی که اضافه کردند خیلی میتونه جذاب باشه همچین بازی تا خرخره انواع اقسام DLC های پولی و سیزن پس خواهد داشت

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
بازی به نظر نمیاد کامل GaaS باشه یـ چیزی مثل AC شده RPG با المان های GaaS
تو بازی سیستم Loot و لول بندی داریم و دشمنا بسته به لولشون درجه سختیشون فرق میکنه احتملا سیستم Gear بندی هم داشته باشیم
نگرانی اصلی من همون WB هست که یکی از مضخرف ترین ناشر های حال حاضر صنعت گیمینگ ـه شک نداشته باشید با پرداخت درون برنامه تر میزنه به بازی ....
در مورد نمایش هم خیلی معمولی بود با این حال نمیشه با یـ نمایش نسخه بازی رو پیچید

ChampionOfLight

کاربر سایت
Jul 21, 2016
1,140
خب تریلر گیم پلی رو دیدم. کلیت گیم پلی بنظرم جالب میزنه. این ایده بازی کردن با شخصیت های مختلف بعد از چهار تا بازی با محوریت بتمن تغییر خوبی بود. اما خب مشخصه کیفیت بتمن های راکستدی رو نداره و به اندازه کافی پولیش نیست، که اون هم با توجه به سابقه استودیو و ارکام اوریجینز چیز جدیدی نیست.

خیلی دوست دارم ببینم بازی راکستدی چه شکلیه.

حس میکنم حکم RESIDENT EVIL RESISTANCE رو داره

بازی داستان محور که بصورت تک نفره و سینگل و یا کو اپ قابل انجامه، چه ربطی به یه بازی انلاین محور 4vs1 داره؟

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,091
نام
MohammadAli
  • Like
Reactions: ChampionOfLight

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر