Godfather 2

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
the_godfather_ii_frontcover_large_S3YfjRFUX5tvzIK.jpg

ارزش بازی: 3 از 5
درجه سختی: متوسط یا 4 از 10
تعداد کل آچیومنت ها: 41
آچیومنت های آفلاین: 41
آچیومنت های آنلاین: ندارد
تعداد دفعات لازم برای گرفتن کل آچیومنت ها: 1 بار
زمان لازم برای گرفتن 1000 تا آچیومنت: بین 10 تا 12 ساعت

+V+oXA==.jpg
MobFace5
gp-g.jpg

Create a mobster using MobFace.
این اولین آچیومنتی هستش که در بازی می گیرید و باید در آن شخصیت خودتون رو به سلیقه خودتون درست کنید.

-YRC+Q==.jpg
Getting Made5
gp-g.jpg

Recruit your first soldier.
در بازی شما دارای یک Family Tree هستید که افرادی رو برای خودتون استخدام می کنید تا برای شما کار کنند و همراه شما در ماموریت ها باشند. پس کافیه به سمت یکی از آن ها برید و بعد دکمه Y رو بزنید و اون رو به تیم دعوت کنید.

UPiDHw4=.jpg
First Crime Ring15
gp-g.jpg

Control one crime ring.
برای این آچیومنت شما باید کنترل یک گروه از مغازه ها رو به دست بیارید مثلا بار، اسلحه خانه و ..... فقط کافیست که آن ها را تصاحب کنید.

UPhl+iY=.jpg
Fortified Venue5
gp-g.jpg

Max out all guards at a venue.
شما در بازی مغازه هایی رو به تصرف خودتون در میارید. برای گرفتن این آچیومنت شما باید بعد از گرفتن یک مغازه دکمه Start رو بزنید و گارد های اون مغازه رو به صورت کامل پر کنید. مثلا اگر Max آن 10 هست 10 رو استخدام کنید.

UP412eU=.jpg
It's Not Personal20
gp-g.jpg

Eliminate a rival family by successfully bombing their compound.
شما بعد از تصاحب کردن تمام مغازه های NY قادر خواهید بود که به محل اصلی یکی از خانواده ها حمله کنید و باید محلی را برای بمب گذاشتن پیدا کنید که معمولا در طبقه بالا هستش ولی در یکی از خانه ها در طبقه پایین بود و فکر کنم همین مرحله هم بود.

+CapAA==.jpg
Contract Killer15
gp-g.jpg

Eliminate 5 made men with the appropriate kill condition.
شما در بازی باید 5 نفر از Family tree گروه های مقابل رو پیدا کنید. بعد از پیدا کردن دکمه های RT و LT رو بگیرید تا یقیه شخص مقابل رو بگیرید و بعد RS و LS رو بزنید تا اون رو خفه کند.

+MBMKA==.jpg
Lockpicker5
gp-g.jpg

Crack five safes.
شما در اکثر مغازه ها که وارد می شوید با یک گاوصندوق مواجه میشوید که باید آن را به کمک یکی از یارانتان که متخصص باز کردن قفل است باز کنید. این کار را برای 5 تا از صندوق ها انجام دهید.

-kWz3w==.jpg
Enforcer15
gp-g.jpg

Complete 10 execution styles.
شما دشمنان، مردم و پلیس ها رو به روش های مختلفی می توانید بکشید. شما باید به 10 روش متفاوت آدم ها رو بکشید.

UPkvwmY=.jpg
Bank Job5
gp-g.jpg

Heist your first bank.
یک سرقت مسلحانه انجام دهید. برای اطلاعات بیشتر به آچیومنت Bag Man مراجه کنید.

+L9Qzw==.jpg
Let Me Upgrade You5
gp-g.jpg

Upgrade one of your made men's skills or weapons.
شما می توانید افراد خودتون و همین طور قابلیت های خودتون رو آپگرید کنید. دکمه Start رو بزنید و روی یکی از یارهای خودتون برید و یکی از قابلیت هاش رو آپگرید کنید.

+cZRkw==.jpg
Three Crime Rings40
gp-g.jpg

Control three crime rings.
به آچیومنت Organized Crime مراجعه کنید.

++dYJg==.jpg
Five Crime Rings50
gp-g.jpg

Control five crime rings.
به آچیومنت Organized Crime مراجعه کنید.

+SC0uw==.jpg
Organized Crime75
gp-g.jpg

Control all crime rings.
شما باید کنترل تمام شغل هایی که در بازی هست رو بر عهده بگیرید و این آچیومنت به صورت خودکار برای شما باز میشه البته اگه بخواید بازی رو تموم کنید و راهنمایی خاصی براش وجود نداره.

+gegtQ==.jpg
Shakedown25
gp-g.jpg

Control all extortable businesses.
این آچیومنت رو قبل از رفتن به شهر کوبا در صورت گرفتم تمامی مغازه و بیزینس ها می تونید به دست بیارید که البته بعد از رفتن به کوبا هم امکان پذیر هستش و تقریبا مثل آچیومنت Organized Crime هستش.

-GS6ag==.jpg
Executions In Style75
gp-g.jpg

Complete all execution styles.
این آچیومنت سخت ترین آچیومنت بازی هستش که شما باید تمام حالات کشتن آدم ها در بازی رو پیدا کنید. برای این کار می توانید دکمه Start رو بزنید و بعد به قسمت Book مراجعه کنید و وارد Execution Styles شوید و ببینید که کدام حالت ها رو انجام دادید. همچنین از این ویدیو استفاده کنید. این هم لیست حرکات:
[FONT=&quot](EXECA) ENVIRONMENT[/FONT]
[FONT=&quot]1.High Fall Kills: Throw victim off of a high ledge[/FONT]
[FONT=&quot]2.Low Fall Kills: Throw victim through a ground-floor window[/FONT]
[FONT=&quot]3.Table Slam: Slam victim onto a table or counter[/FONT]
[FONT=&quot]4.Wall Slam: Slam victim into a wall[/FONT]
[FONT=&quot]5.Road Rage: Run over victim with a car[/FONT]

[FONT=&quot](EXECB) WEAPONS[/FONT]
[FONT=&quot]1.Headshot: Death by any headshot[/FONT]
[FONT=&quot]2.Kneecap: Shot in the knees[/FONT]
[FONT=&quot]3.Disarms: Shoot in the shoulder and make victim drop his gun[/FONT]
[FONT=&quot]4.Pistol Standing: Do a triggered execution with a pistol[/FONT]
[FONT=&quot]5.Pistol Kneeling: Do a triggered execution with a pistol[/FONT]
[FONT=&quot]6.Shotgun Standing: Do a triggered execution with a shotgun[/FONT]
[FONT=&quot]7.Shotgun Kneeling: Do a triggered execution with a shotgun[/FONT]
[FONT=&quot]8.Magnum Standing: Do a triggered execution with a Magnum[/FONT]
[FONT=&quot]9.Magnum Kneeling: Do a triggered execution with a Magnum[/FONT]
[FONT=&quot]10.Machine Gun Standing: Do a triggerd execution with a Machine Gun[/FONT]
[FONT=&quot]11.Machine Gun Kneeling: Do a triggered execution with a Machine Gun[/FONT]
[FONT=&quot]12.Rifle Standing: Do a triggered execution with a Rifle[/FONT]
[FONT=&quot]13.Rifle Kneeling: Do a triggered execution with a Rifle[/FONT]

[FONT=&quot](EXECC) EXPLOSIVES[/FONT]
[FONT=&quot]1.Explosive Kills: Death by dynamite or bomb[/FONT]

[FONT=&quot](EXECD) HAND-TO-HAND[/FONT]
[FONT=&quot]1.Garrote: Choke a victim with the garrote wire[/FONT]
[FONT=&quot]2.Strangle: Choke a victim by strangling him[/FONT]
[FONT=&quot]3.Punch: Kill a victim with any non-execution punch attack[/FONT]
[FONT=&quot]4.Grabbed: Kill a victim with any non-execution grab attack[/FONT]
[FONT=&quot]5.Neck Snap Kills: Kill someone using the neck snap skill[/FONT]
[FONT=&quot]6.Bare-handed Standing: Do a triggered execution with bare fists[/FONT]
[FONT=&quot]7.Bare-handed Kneeling: Do a triggered execution with bare fists[/FONT]

[FONT=&quot](EXECE) MELEE/OBJECTS[/FONT]
[FONT=&quot]1.Nightstick Standing: Do a triggered execution with a ightstick[/FONT]
[FONT=&quot]2.Nightstick Kneeling: Do a triggered execution with a nightstick[/FONT]
[FONT=&quot]3.Bottle Kills: Throw a bottle to make a killing blow[/FONT]
[FONT=&quot]4.Melee Weapon: Kill a victim normally with any melee weapon[/FONT]
[FONT=&quot]5.Bat Standing: Do a triggered execution with a baseball bat[/FONT]
[FONT=&quot]6.Bat Kneeling: Do a triggered execution with a baseball bat[/FONT]
[FONT=&quot]7.Tire Iron Standing: Do a triggered execution with a tire iron[/FONT]
[FONT=&quot]8.Tire Iron Kneeling: Do a triggered execution with a tire iron[/FONT]
[FONT=&quot]9.Pool Cue Standing: Do a triggered execution with a pool cue[/FONT]
[FONT=&quot]10.Pool Cue Kneeling: Do a triggered execution with a pool cue[/FONT]
UPsOy9M=.jpg
Bag Man20
gp-g.jpg

Heist each bank once.
شما برای گرفتن این آچیومنت لازم که تمام 4 بانک داخل بازی رو یک بار مورد سرقت مسلحانه قرار دهید. برای این کار وارد بانک شوید خیلی سریع همه رو بکشید و به کمک یارتون گاوصندوق ها رو باز کنید. بعد دیوار بانک رو منفجر کنید و به بیرون برید. دقت کنید که قبل از ورود به بانک یک ماشین نزدیک این دیوار قرار دهید تا بتوانید از محل فرار کنید و باید به نزدیک ترین Safehouse خودتون رو برسونید.

+36h6Q==.jpg
Safecracker75
gp-g.jpg

Crack all safes.
شما باید تمام گاوصندوق ها را باز کنید که بانک ها هم شامل آن میشوند و کار خیلی سختی نیستش. برای این کار می توانید دکمه Start رو بزنید و بعد به قسمت Book مراجعه کنید و وارد safes شوید و ببینید که کدام یک از گاوصندوق ها رو باز کردید و هر کدام رو انجام ندادید به سراغ بروید.

-P1DpQ==.jpg
Torch The Joint5
gp-g.jpg

Send your men to bomb a venue from the Don's View.
دکمه Start رو بزنید و یک از مغازه ها رو انتخاب کنید و دکمه B رو بزنید تا یکی از افراد شما در آن محل یک بمب کار بگذارد.

-txKEA==.jpg
Pulling The Strings5
gp-g.jpg

Send your men to attack a venue from the Don's View.
دکمه Start رو بزنید و یکی از مغازه ها رو دوباره انتخاب کنید ولی این بار دکمه A رو بزنید و چند نفر از افرادتون رو برای حمله به اون مکان بفرستید.

UPruM0A=.jpg
25Massacred10
gp-g.jpg

Kill 25 mobsters.
شما باید 25 نفر از دشمنان خود رو نابود کنید.

UPyNKZ8=.jpg
100Whacked15
gp-g.jpg

Kill 100 mobsters.
شما باید 100 نفر از دشمنان خود رو نابود کنید.

UP-mGGo=.jpg
250Iced20
gp-g.jpg

Kill 250 mobsters.
شما باید 250 نفر از دشمنان خود رو نابود کنید.

UP4G4Pk=.jpg
500Empty Suits25
gp-g.jpg

Kill 500 mobsters.
شما باید 500 نفر از دشمنان خود رو نابود کنید.

UPwn6Uw=.jpg
750Sleeping With The Fishes30
gp-g.jpg

Kill 750 mobsters.
شما باید 750 نفر از دشمنان خود رو نابود کنید. اصلا هم نگران نباشید چون تا آخر بازی حتما باز میشه.

UP9M2Lk=.jpg
BlackHand Brutality10
gp-g.jpg

Kill 25 mobsters only using BlackHand attacks.
شما باید 25 نفر از دشمنان خودتون رو فقط به وسیله ی مشت و لگد نابود کنید.

UP6sICo=.jpg
Full Of Lead10
gp-g.jpg

Kill 150 mobsters only using firearms.
شما باید 150 نفر از دشمنان خودتون رو فقط به وسیله تفنگ های موجود در بازی نابود کنید.

UPtx1zQ=.jpg
Gun Smuggler10
gp-g.jpg

Find a level 2 firearm upgrade.
در بازی محل هایی وجود داره که شما می تونید در آنجا Level های بعدی تفنگ ها رو پیدا کنید کافی یکی از این ها رو پیدا کنید.

UPqRL6c=.jpg
Modified Firepower20
gp-g.jpg

Find a level 3 firearm upgrade.
برای یکی از تفنگ های بازی Level 3 آپگریدش رو پیدا کنید. لیست مکان ها رو به زودی میزارم.

UPukCwA=.jpg
Right Hand Man10
gp-g.jpg

Promote one of your made men to Capo.
شما بعد از مدتی Family Tree خود رو راتقاع می دهید و برای این آچیومنت یکی از سربازان خودتون رو باید به درجه Capo ارتقاع بدهید.

UPpE85M=.jpg
Second In Command15
gp-g.jpg

Promote one of your made men to Underboss.
بعد از مدتی باز هم Family Tree خود رو راتقاع می دهید و برای این آچیومنت یکی از Capoهای خودتون رو باید به درجه Underboss ارتقاع بدهید.

UP3HEd8=.jpg
This Thing Of Ours25
gp-g.jpg

Recruit a full family tree.
شما باید Family Tree خودتون رو کامل کنید که این اتفاق در مراحل پایانی میافته. فقط یک نکته برای گرفتن یار تازه برای Family Tree خودتون می تونید به مغازه های خودتون برید و اونجا افاردی رو که قابلیت ویژه ای دارند به گروه خود دعوت کنید تا Family Tree خودتون رو کامل کنید.

UPm2O6k=.jpg
Accept This As A Gift30
gp-g.jpg

Earn one of each favor.
در بازی افرادی هتسند که شما می توانید کاری را برای آن ها انجام دهید و در عوض آنها به شما در از بین بردن افراد Family Tree گروه های مقابل کمک می کنند. برای دیدن لیست این افراد
دکمه Start رو بزنید و بعد به قسمت Book مراجعه کنید و وارد Favor شوید و کار تمام آنها رو انجام دهید.
UPlj550=.jpg
Welcome To The Gun Show30
gp-g.jpg

Collect all level 2 and 3 firearm upgrades.
تمام آپگریدهای تفنگ ها رو پیدا کنید که لیستشون رو به فارسی به زودی میزارم. این فعلا انگلیسیش هست.
Automatics:
(lv.1) Tommy Gun:
(lv.2) MP38: Florida - Granados Compound - second floor
(lv.3) Modified AK-47: Cuba - Battaglia Masonry - there is a room and as you enter it turn left and you will see a ladder that leads you underground. Just follow the tunnel (thanks to Kazmir)

Magnums:
(lv.1) .357 Magnum:
(lv2) .44 Magnum Force: New York - Carmine Rosato's Compound - in hallway second floor
(lv.3) .501 Magnum Enforcer: Cuba - Battaglia Quarry Chop Shop - if you look at the map there is a lighthouse go there and it's easy to spot

Pistols:
(lv.1) Pistol:
(lv.2) Silenced Pistol: Folrida - Ryan Roth mission - in a mission that he sends you to rescue one of his soldiers there is no way to miss it
(lv.3) Delta M1911 (silenced): Florida - Mangano's Compound - first floor

Rifles:
(lv.1) Sniper Rifle:
(lv.2) Spitzer Centerfire: Florida - Emilio's packing company - is on the roof top, you'll need a engineer to cut the fence
(lv.3) Vintovka SR-98: Cuba - Almeida Compound - is in the second floor on a desk

Shotguns:
(lv.1) Shotgun:
(lv.2) Sawed-off: New York - Corleone's Compound - right side of the main gate behind some bushes, you'll need an arsonist to burn it
(lv.3) Schofield Semi-auto: Florida - Global Storage Chop Shop - on the right side of this little island inside of the small warehouse

آچیومنت های سکرت رو امشب میزارم. سوالی بود در خدمتم

آخرین ویرایش:

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
خوب بود برهان جان ...

در کل نسبت به خیلی بازی ها اچیومنت های آبکی داره :D
مرسی امیر جان:biggrin1: منتظر بازی های جدیدتری هم باشید:biggrin1:
آره در کل تا آخر بازی بری 700 تا رو حداقل می گیری که بعدش باید چند تا کار دیگه هم انجام بدی تابشه 1000 تا مال خودم الان 925 تا هست Executions In Style ها دوتاش مونده هر جا میرم چوب بیسبال پیدا نمی کنم. باید بگردم ببینم کجاست:biggrin1:

King Mahdi

کاربر سایت
Dec 7, 2007
504
نام
M3hdi
سلام ;)
دم شما گرم :biggrin1:
البته همنطور که گفته بودین فقط با یک بار تمام کردن بازی 790 تا گرفتم و الان فقط یه 3 تا مونده تا 1000 تاش کنم
من این سوال رو تو یه تاپیک دیگه پرسیده بودم
تمام گاوصندوق های تمام شهرها رو پیدا کنی و بازشون کنی من هم تو شهر فلوریدا و کوبا همه رو باز کردم و شهر نیویورک هم همه رو بجز یکیشون رو باز کردم که جاش رو نمیدونم
اینم اسم اونجایی که گفتم جاش رو تو نقشه پیدا نمیکنم و تو لیست SAFESE نوشته:

New York Federal Building

در مورد چوب بیسبال هم فک کنم این مشکلتون رو حل کنه یه نگاه بهش بندازید
http://www.youtube.com/watch?v=g8mFJR_599w
با تشکر

آخرین ویرایش:

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
سلام ;)
خیلی حال دادی :smile:
خواهش می کنم دوست عزیز. اتفاقا یکی از انگیزه های من برای زدن این تاپیک شما بودی:biggrin1: به خاطر سوالی که تو اون تاپیک پرسیده بودی. بازم سوالی داشتی در خدمتم. موفق باشی

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
سلام ;)
البته همنطور که گفته بودین فقط با یک بار تمام کردن بازی 790 تا گرفتم و الان فقط یه 3 تا مونده تا 1000 تاش کنم
من این سوال رو تو یه تاپیک دیگه پرسیده بودم
تمام گاوصندوق های تمام شهرها رو پیدا کنی و بازشون کنی من هم تو شهر فلوریدا و کوبا همه رو باز کردم و شهر نیویورک هم همه رو بجز یکیشون رو باز کردم که جاش رو نمیدونم
اینم اسم اونجایی که گفتم جاش رو تو نقشه پیدا نمیکنم و تو لیست SAFESE نوشته:

New York Federal Building

در مورد چوب بیسبال هم فک کنم این مشکلتون رو حل کنه یه نگاه بهش بندازید
http://www.youtube.com/watch?v=g8mFJR_599w
با تشکر
خدا خیرت بده مهدی جان من لنگ همین بودم تا 1000 تاش کنم. واقعا ممنون
در مورد New York Federal Building هم اگه جاش یادت باشه همون جایی بود که بعد از صحبت با یک زن در بازی باید میرفتی یک گاوصندوق رو تو یک ساختمان دولتی میزدی و پول های اون رو پس میبردی. فردا برات جای دقیقش رو میگم. ببین سمت شرقی ساختمان مرکزی گروه هستش. تابلو خیلی جای بزرگی هستش تو NY

برهان یه کلمه بگر خلاصم کن .
ارزش بازی کردن رو داره خوب اچیومنت میده ؟
4.5 گیم اسبات .:sick:

من از این بازی خوشم اومد و امتیازم هم در پست اول از همه نظر میتونی ببینی. اگه فقط دنبال آچیومنت هستی که حتما برو بگیر. موفق باشی:smile:

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
خوب یک خبر بد برای دوستانی که بازی رو می خوان 1000 تایی کنند ولی بازی رو تموم کردند بگم که اگه آچیومنت مربوط به Style رو نگرفته باشن چون در بازی دیگه گروهی دشمن شما نیست تا بکشینش مثل من رو عدد 925 می مونید. موفق باشید

King Mahdi

کاربر سایت
Dec 7, 2007
504
نام
M3hdi
خدا خیرت بده مهدی جان من لنگ همین بودم تا 1000 تاش کنم. واقعا ممنون
در مورد New York Federal Building هم اگه جاش یادت باشه همون جایی بود که بعد از صحبت با یک زن در بازی باید میرفتی یک گاوصندوق رو تو یک ساختمان دولتی میزدی و پول های اون رو پس میبردی. فردا برات جای دقیقش رو میگم. ببین سمت شرقی ساختمان مرکزی گروه هستش. تابلو خیلی جای بزرگی هستش تو NY

من از این بازی خوشم اومد و امتیازم هم در پست اول از همه نظر میتونی ببینی. اگه فقط دنبال آچیومنت هستی که حتما برو بگیر. موفق باشی:smile:
خیلی ممنونم برهان جان این آچیومنت هم گرفتم حالا من هم 925 تایی هستم و مثل اینکه هیچ راهی نداره تا اون style ها رو بگیرم چون هرچی رو مردم عادی و پلیس ها میزنم جواب نمیده و ثبت نمیکنه و خانواده ای هم نیست که این کارها رو روی اونا انجام بدم

من که میخوام واسه گرفتن این آچیومنت دوباره از New Game شروع کنم :biggrin1:

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
خیلی ممنونم برهان جان این آچیومنت هم گرفتم حالا من هم 925 تایی هستم و مثل اینکه هیچ راهی نداره تا اون style ها رو بگیرم چون هرچی رو مردم عادی و پلیس ها میزنم جواب نمیده و ثبت نمیکنه و خانواده ای هم نیست که این کارها رو روی اونا انجام بدم

من که میخوام واسه گرفتن این آچیومنت دوباره از New Game شروع کنم :biggrin1:
خواهش می کنم مهدی جان کاری نکردم وظیفه بودش:biggrin1: نه دیگه بابا اونقدر هم فاز نداد که یک بار دیگه از اول بریم:biggrin1: ولی خیلی نامردی مهم اینه که تو اون Style رو انجام بدی حالا چه فرقی داره رو کی؟ نمی دونم

King Mahdi

کاربر سایت
Dec 7, 2007
504
نام
M3hdi
خواهش می کنم مهدی جان کاری نکردم وظیفه بودش:biggrin1: نه دیگه بابا اونقدر هم فاز نداد که یک بار دیگه از اول بریم:biggrin1: ولی خیلی نامردی مهم اینه که تو اون Style رو انجام بدی حالا چه فرقی داره رو کی؟ نمی دونم
مرسی برهان جان
من که الان زدم دوباره شروع کنم برم. هنوز مرحله یک نشده حالم بهم خورد :sick:
و به زور دارم میرم آخه خیلی دوست دارم این بازی رو 1000 تاش کنم :biggrin1:
من هم به دوستانی که هنوز بازی رو تا آخر تمام نکردن یعنی همه خانواده ها رو از بین نبردن و قصد 1000 تا کردن بازی رو دارند حتما آچیومنت Executions In Style بگیرن بعد خانواده آخر رو از بین ببرن. چون هیچ راهی جز از اول شروع کردن بازی نیست
با تشکر از برهان عزیز

navid of war

کاربر سایت
Aug 29, 2008
589
بچه ها من چجوری از این بازی خوب اچیو بگیرم و این ادم هایی که بالای سرشون پول و به ما معموریت میدن چجوری میشه معموریت هاشون رو انجام داد به محل ماموریت که میرم هیچ چیزی در اون محل نیست .;)

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
راه خاصی وجود نداره فقط باید بازی رو تموم کنی و به جاهایی که گفتم سر بزنی. در مورد اون ها هم اصلا لازم نیست کارهای اون ها رو انجام بدی فقط سریع خط داستانی رو طی کن. سوالی داشتی در خدمتم. موفق باشی

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
تا اخر اگه همین جوری بری جلو و همه گاو صندوق های مغازه هارو باز کنی و بازی رو تموم کنی میشی 925 ؟
آره نوید میشه 925. در ضمن ازت خواهش می کنم الکی پست نده. اگه تو آچیومنتی مشکل داشتی بپرس وگرنه هی نگو که میشه این قدر نمیشه این قدر و ..... . فقط مشکلات رو مطرح کن. ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر