God Of War: Ghost of Sparta (پست اول تاپیک خوانده شود)

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
كسي بازي رو با كاراكتر ديموس (برادر كريتوس) تموم كرده؟

آخر بازي چي ميشه؟ بايد كريتوس رو نجات بديم يا اين كه خود ديموس خودشو نجات ميده؟:-/

در ضمن من بازي رو 1 بار ديگه با كاراكتر كريتوس كه زره داره و جونش خيلي زياده تموم كردم...همه ي گلوله هاي قرمز رو هم جمع كردم كه نهايتا" شد 140000 (همه اسلحه ها رو تو دور اول تا آخر آپگريد كرده بودم)...بازم نمي صرفه.... با اين حساب بايد 5-6 بار تا آخر بري تا همه گوي ها رو بدست بياري...

من دیشب بازی رو تموم کردم . هنوز دوره دوم را شروع نکردم .
ولی میخام ببینم مگه امکان بازی با برادر کریتوس هم هست ؟

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
کسی نمیدونه این مشکل از چیه ؟ و راه حلش چیه ؟

الان میخوام برم تو قسمت گنج ها ولی یک مشکلی پیش اومده! وقتی میزنم روش تا نصفه وارد میشه و نوشته ها که میاند(هنوز به صورت کمرنک هستند) یکهو دستگاه هنگ میکنه و بعد از چند ثانیه خاموش میشه! مشکل از چیه ؟

در مورد اینکه دیموس رو انتخاب کنید فرقی نمیکنه تو بازی! فقط لباستون عوض میشه!

--Vahid--

کاربر سایت
Oct 17, 2007
22
آخیییییی..تموم شد:((

فقط من آخرش یه چیزی رو نفهمیدم
اون پیرمرده که قبر می کند کی/چی بود و اون 3 تا قبر چه معنی ای داشتن؟ اون زنی که آخر آخر دفن کرد کی بود؟زن خود کریتوس که نبود...اون که آخرش گفت فقط یکی مونده یعنی چی؟

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
آخیییییی..تموم شد:((

فقط من آخرش یه چیزی رو نفهمیدم
اون پیرمرده که قبر می کند کی/چی بود و اون 3 تا قبر چه معنی ای داشتن؟ اون زنی که آخر آخر دفن کرد کی بود؟زن خود کریتوس که نبود...اون که آخرش گفت فقط یکی مونده یعنی چی؟
اون زنه مادر کریتوس بود که اول بازی کشتیمش، 3 تا قبر بود، قبر دیموس، مادر کریتوس و یکی هم خالی بود، اونجا که گفت فقط یک نفر مونده منظور کریتوس بود که آخر 3 میمیره و پیرمرده خاکش میکنه... (البته مطمعن نیستم، شایدم قبر زئوس بود:D)

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
دوستان در مورد پایان بازی:

شاید هم قبر آتنا بود که توی 2 میمیره! چون دیدین آخرش گفت Forgive Me brother، شاید از یک مادر متولد شدن، شاید هم یک برادر دیگه داره کریتس که خودش هم خبر نداره!

--Vahid--

کاربر سایت
Oct 17, 2007
22
دوستان در مورد پایان بازی:

شاید هم قبر آتنا بود که توی 2 میمیره! چون دیدین آخرش گفت Forgive Me brother، شاید از یک مادر متولد شدن، شاید هم یک برادر دیگه داره کریتس که خودش هم خبر نداره!

نه خوب برای این بهش میگه برادر که هردوتاشون باباشون زئوس بوده..وگرنه مادر آتنا که متیس بوده.
من فکر کنم همون قبر زئوسه..اون 3 تا قبر قبر خانواده ی کریتوس بودن.

pedramakaay

کاربر سایت
Apr 18, 2007
305
من دیشب بازی رو تموم کردم . هنوز دوره دوم را شروع نکردم .
ولی میخام ببینم مگه امکان بازی با برادر کریتوس هم هست ؟

آره...وقتي دور دوم رو بخواي شروع كني با همون كريتوس معمولي مي توني بري...يا با كريتوس زره پوش كه جونش خيلي زياده و ميشه گفت عمرا" نخواهي مرد در طول بازي....يا با برادر كريتوس (ديموس) كه اونم قدرت جادوهاش زياده(نوار آبي رنگ)...

البته فقط ظاهر عوض ميشه نه داستان بازي....مثلا" وقتي با ديموس بري اول بازي سرباز اسپارتا كه تو كشتي هست بهت ميگه: "لرد كريتوس چيكار بايد بكنيم؟!":))...فقط شكل عوض ميشه نه موضوع و داستان....

Mahdi Co

کاربر سایت
Nov 3, 2006
681
نام
مهدی
در کل معماهای شماره اول بازی (GOD OF WAR I) واقعا چالش انگیز بودن...هنوز هم وقتی کالکشن رو بازی میکنی شماره 1 یه چیزه دیگس!
این شماره حتی تو باس ها چالشی پیش_ روت نمیزاره هرچند چیزی از ارزش بازی کم نمیکنه

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
آره...وقتي دور دوم رو بخواي شروع كني با همون كريتوس معمولي مي توني بري...يا با كريتوس زره پوش كه جونش خيلي زياده و ميشه گفت عمرا" نخواهي مرد در طول بازي....يا با برادر كريتوس (ديموس) كه اونم قدرت جادوهاش زياده(نوار آبي رنگ)...

البته فقط ظاهر عوض ميشه نه داستان بازي....مثلا" وقتي با ديموس بري اول بازي سرباز اسپارتا كه تو كشتي هست بهت ميگه: "لرد كريتوس چيكار بايد بكنيم؟!":))...فقط شكل عوض ميشه نه موضوع و داستان....

من دیروز دوباره از سیو قبلیم بازی را انجام دادم و یک بار دیگه پایان بازی را انجام دادم ولی دوره بعدی را که شروع کردم باز با همون کریتوس شروع شد .

pedramakaay

کاربر سایت
Apr 18, 2007
305
من دیروز دوباره از سیو قبلیم بازی را انجام دادم و یک بار دیگه پایان بازی را انجام دادم ولی دوره بعدی را که شروع کردم باز با همون کریتوس شروع شد .

فكر كنم كاراكترهاي جديد رو از اتاق زئوس و گوي هاي بلورين مي توني بدست بياري...

رو همون درجه ي سختي كه اولين بار رفتي بايد دوباره بري....در اين صورت 2 تا سوال ميپرسه:

1- انتخاب كاراكتر
2-آيا مايلي كه اسلحه ها و جادوهايي كه در اولين بار تا آخر آپگريد كردي رو از اول بازي به همراه داشته باشي يا نه...

بازم تاكيد مي كنم روي همون درجه سختي كه بار اول رفتي دومين بار هم برو...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر