God Of War: Ghost of Sparta (پست اول تاپیک خوانده شود)

hitman_ravani

کاربر سایت
Aug 10, 2006
1,253
نام
علی
بچه ها به نظرتون می ارزه آدم​
UMD این بازی رو بخره؟ UMD قیمتش چنده؟
فکر میکنید این دیگه آخرین
GOW باشه کلا برای PSP؟ ممکنه بعده ها بازم GOW جدید بسازن... آخه کریتوس که توی شماره 3 خودکشی میکنه! گذشته اش رو هم توی COO و همین نسخه یعنی GOS بازگو میکنه دیگه بعید میدونم چیزی باشه واسه ساختن! اون نظریه که ممکنه برادره خط داستان رو ادامه بده هم بعید به نظر میرسه چون همه Godها رو کریتوس توی 3 از بین میبره دیگه این بابا با چی میخواد بجنگه...

ارزش که داره! اما UMD بازی بیشتر به درد کسانی میخوره که دستگاهشون کپی خور نباشه!

و آپدیت باشه دستگاهشون!! چون بازی دارای آپدیت هست! و مثل فایل ISO نیست که بشه تغییرش داد!

اگر غیر این باشه UMD حکم یه چیز دکوری پیدامیکنه!!

opinions

کاربر سایت
Mar 13, 2008
21
شرمنده ویرایش کردم! ولی فکر نمی کنم کسی پیدا بشه که PS3 داشته باشه و هنوز GOW3 رو بازی نکرده باشه! منم خودم PS3 ندارم و داستان رو از اینور و اونور شنیدم!

راستی لوگوی بازی چرا تغییر کرده! منظورم پشت آرم امگا هست که یه چیزی شبیه یه سپر هست...

saeid64

کاربر سایت
Apr 2, 2009
253
بچه ها به نظرتون می ارزه آدم
UMD این بازی رو بخره؟ UMD قیمتش چنده؟
فکر میکنید این دیگه آخرین GOW باشه کلا برای PSP؟ ممکنه بعده ها بازم GOW جدید بسازن... آخه کریتوس
که توی شماره 3 خودکشی میکنه!
گذشته اش رو هم توی
COO و همین نسخه یعنی GOS بازگو میکنه دیگه بعید میدونم چیزی باشه واسه ساختن! اون نظریه که ممکنه برادره خط داستان رو ادامه بده هم بعید به نظر میرسه چون
همه Godها رو کریتوس توی 3 از بین میبره
دیگه این بابا با چی میخواد بجنگه...

با این اوضاع، کلاً من فکر کنم آخرین بازیه PSP باشه:d
باید منتظر PSP2 بود این PSP دیگه کارش تمومه و سونی هم که قربونش برم سالی یدونه بازی بدرد بخور میده برای PSP من خودم از بعد از Resistance حدود 7-8 ماه پیش تا الان هیچی بازی نکردم.

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
گرافیک

تو این بازی برخلاف gow قبلی گوشه های تیزی وجود نداره و لبه ها خیلی نرم تر هستن.میشه مابین 8 و 16 ایکس بهش گفت یعنی در حالت 12x که تو هیچ بازی psp این کار انجام نشده حتی تو هیچ بازی psp نزدیک به 8x هم نشدن اما این بازی ترکونده.اگه بخواهیم gow قبلی رو مقایسه کنیم با این که گرافیکش خیلی خوب بود اما در بعضی موارد به شدت لبه داشت و در بهترین شرایط نزدیک به 8x و در بدترین شرایط of بود.اما تو دموی این بازی از همون اول مثل 12x هست که 100 درصد نسخه نهایی بهتر خواهد بود و همچنین 100 درصد مثل gow قبلی تو مراحل بالاتر گرافیک خیره کننده تری خواهیم داشت.و امیدوارم ثابت باشه.مثل آخر دمو که با این که صحنه عظیم تر شد اما 12x ثابت بود.

توجه کنید همون اول بازی که اون چند نفر رو میکشید و با پا در رو باز میکنه و میره داخل کابین کشتی چند تا مشعل روشن هستن به اونا نیگاه کنید وقتی کشتی به شدت تکون میخوره خاکستر آتیش هم به اطراف پخش میشه که خیره کنندست و گواه همین قدرت 12x بودنشه چون اگه مثل بازی های دیگه بود اصلا امکان این کار وجود نداشت.یک بار دقت کنید تا متحیر بمونید و انتظار خیلی صحنه های بهتری رو تو مراحل بالاتر و نسخه کامل شده داشته باشید.امیدوارم رو این بازی حسابی کار کنن.

برای مقایسه هم یه چند تا بازی رو نام میبرم که دوستانی که در مورد لبه ها اطلاع کاملی ندارن یه مقدار راهنمایی کنم.اول از همه بگم که این 12x و .... برای مقایسه هست و در کل از تکنولوژی خاصی برای psp استفاده میشه.
motorstorm با گرافیک خیلی خوب در بهترین شرایط 2x و در بدترین شرایط of
need for speed shift گرافیک نسبتا خوب در تمام مراحل of
متال گیر گرافیک خیلی خوب در بهترین شرایط نزدیک به 8x و در بدترین شرایط نزدیک به 2x
'گرن توریسمو گرافیک خوب در بهترین شرایط نزدیک به 8x در بدترین شرایط 2x
moto gp گرافیک متوسط در تمامی مراحل of
monster hanter گرافیک متوسط در تمام مراحل of
From Russia With Love گرافیک متوسط و در تمام مراحل of
Thrillville Off the Rails گرافیک ضعیف و در تمام مراحل of
Miami Vice.cso گرافیک متوسط و در تمامی مراحل of
God of War: Chains of Olympus با گرافیک عالی در بهترین شرایط نزدیک به 8x و در بدترین شرایط of
میبینید که فقط چند بازی مشهور فقط نزدیک به 8x شدن و پایدار هم نبوده و در مراحل دیگه که ممکن بوده صحنه عظیم تر باشه و با .... تغییر کرده.

آخرین ویرایش:

hitman_ravani

کاربر سایت
Aug 10, 2006
1,253
نام
علی
من دیشب دانلود ـش کردم! دارم الان هم بازی میکنم!

مثل همیشه گرافیک حرفی برای گفتن نزاشته!!

فکر کنم الان دیگه آخرای بازی باشم!

DOKTOR_PS3

کاربر سایت
Feb 20, 2008
434
نام
کسرا
واقعا تجربه بازی کردن gow روی psp یه چیز دیگه هست.من هم دانلود کردم بعضی از لوکیشنها بسیار زیبا بود,حتی بهتر از شماره قبل.داستان هم مثل همه سری بازی فوق العاده بود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر