شایعه God of War جدید در راه است؟

ahp4

کاربر سایت
Aug 1, 2009
159
نام
امین
kratos-eyes.jpg

آگهی استخدام جدید برای کار در استودیو Santa Monica در سایت PlayStation Careers این گمانه زنی را بوجود آورده که این استودیو-که بیشتر به عنوان سازنده سری خدای جنگ شناخته میشود-در حال ساخت شماره ای جدید از این سری است.

jobgow.jpg

نوشته (God of War Team) در کنار هر شغل شاید بیانگر این باشد که شماره ای دیگر از این سری محبوب در راه است.
البته Santa Monica فقط سازنده GoW نیست.از بازیهای دیگر این استودیو میتوان به بازیهای اعتیادآور Fat Princess در psn و Warhawk اشاره کرد.
منبع

• Like
Reactions: CriRo7 and XagroX

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,252
نام
امیر حسین
آره احتمال یک GOW برای PSP2 خیلیه :d
ولی امیدواریم بی خیال GOW IV بشند و برن سراغ یک عدد IP جدید ولی تو همین سبک GOW !!!
بهترین پایان ممکن برای سری رو در نظر گرفتند به نظر من! و با ادامش به هر نحوی گند میزنند توش :d

• Like
Reactions: hosein me

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
آره احتمال یک GOW برای PSP2 خیلیه :d
ولی امیدواریم بی خیال GOW IV بشند و برن سراغ یک عدد IP جدید ولی تو همین سبک GOW !!!
بهترین پایان ممکن برای سری رو در نظر گرفتند به نظر من! و با ادامش به هر نحوی گند میزنند توش :d

برای صدمین بار هست که این جمله رو ازت میشنوم . بس کن :D

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
من خیلی دوست دارم Santa Monica بجای gow 4 یا یه نسخه جدید بیاد HS2 رو بسازه که با توجه به این که Santa Monica خودش رو با GOW نشون داده واقعا هم بازی ساز عالی هستش بیاد نسخه جدید HS 2 رو بده که ما هم از خماری در بیایم با توجه به این که هم IP ش مال سونی هستش هم این که سبکش نزدیک هستش به GOW .

اه GOW هم شده COD :-j

خوب راست میگه دیگه این مسخره ترین نظری بود که خوندم این همه وقت شاید بعضی ها خنده دار باشه اما این یکی دیگه ته مسخره بود .

GOW فقط 3 نسخه بوده که با فاصله چند سال از هم امده نسخه هاش همش 3 نسخه شده چجوری با COD که سالی یکی میاد یکی میشه .:|

Viktor Reznov

کاربر سایت
Nov 28, 2010
192
نام
علی
شما وقتی یک ذره هم ار حرف من رو درک نکردی باید هم به نظرت مسخره بیاد. عزیز من دارند گند می کشن به همه بازی ها چقدر AC؟ چقدر COD ؟ چقدر GOW ؟ COD می دن بیرون دریغ از یم ذره نواوری فقط به خاطر پول! و....

GOW فقط 3 نسخه بوده که با فاصله چند سال از هم امده نسخه هاش همش 3 نسخه شده چجوری با COD که سالی یکی میاد یکی میشه .

سه تا اون ور ، دو تا PSP بعدش NGP یکی دیگه هم این وسط مال PS3 یک بازی مگه چقدر می تونه پتانسیل و کشش داشته باشه ؟ اون قدر اینجوری می کنن باش تا یک جایی بالاخره مثل COD به گند کشیده میشه .

game.fun

کاربر سایت
Dec 13, 2009
945
شما وقتی یک ذره هم ار حرف من رو درک نکردی باید هم به نظرت مسخره بیاد. عزیز من دارند گند می کشن به همه بازی ها چقدر AC؟ چقدر COD ؟ چقدر GOW ؟ COD می دن بیرون دریغ از یم ذره نواوری فقط به خاطر پول! و....

سه تا اون ور ، دو تا PSP بعدش NGP یکی دیگه هم این وسط مال PS3 یک بازی مگه چقدر می تونه پتانسیل و کشش داشته باشه ؟ اون قدر اینجوری می کنن باش تا یک جایی بالاخره مثل COD به گند کشیده میشه .
تعداد نسخه های COD
http://www.gamespot.com/search.html?qs=call+of+duty&om_act=convert&om_clk=search
حالا GOW چند سال باید زحمت بکشه تا به این تعدا برسه خدا عالمه؟! =))
GOW دو تا از نسخه هاش برای کنسول قبلی بود!
دیگه بدتر از GeOW نمیشه که 3 تا نسخه از بازی تو یه نسل میده!
این خیلی پتانسیل داره؟! برو جلو لوکاست بکش دوباره برو جلو لوکاست بکش دوباره ... =))

• Like
Reactions: Tommy Fisher

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
.

عزیز مشکل از نظریه شما از تعداد هستش وقتی شما کیفیت رو بر مبنای تعداد نسخه حساب میکنی مسخره میشه .

آیا بازی های مثل AC یا GOW که شما به تعداد نسخه هاشون ایراد میگیرین آیا نسخه با نسخه بعدی پیشرفتی نداشتن ؟

آیا همون داستان با همون سبکه نسخه اول رو دادن .

اگه این جوری هستش باید HALO رو اضافه کنیم DMC رو اضافه کنیم TR رو اضافه کنیم SILENT HILL رو اضافه کنیم AD رو اضافه کینم /........ .

همه این ها میشن مسخره MGS ها هم همین جور Greow روهم چنین و.... .

عزیز اول از همه بازی 3 نسخه اصلی داشته 2 تا سکوال به این نمیگن مسخره سکوال ها برای این هستش که داستان رو بیش از پیش باز کنن پس با هم فرق دارن .

عزیز تا وقتی که داستان کشش داشته باشه میسازن نمونش MGS الان 4 تا امده واقعا من میتونم به شخصه 5 تا 10 تا دیگه برات داستان مشخص کنم که بشه از روش ادامه یا حتی سکوال ساخت بدون این که به کیفیت اصلی بازی ختشه ای وارد بشه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر