Goat Simulator | PC

Goat Simulator
Genre: Casual, Indie, Simulation
Developer: Coffee Stain Studios
Publisher: Coffee Stain Studios
Release Date: 1 Apr 2014

Goat-Simulator.jpg

Goat Simulator آخرین محصول در زمینه ی تکنولوژی شبیه سازی بز است که یک شبیه سازی نسل آینده‌ای را برای شما به ارمغان آورده است. دیگر لازم نیست که برای بز شدن رویا پردازی کنید زیرا که هم‌اکنون رؤیای شما به واقعیت تبدیل شده. شما اکنون یک بز هستید!

گیم پلی کاملاً هوشمندانه طراحی شده, شما باید در نقش یک بز بیشترین مقدار خرابی را به بار آورید! مثل یک بازی اسکیت سواری قدیمی, با این تفاوت که بجای اسکیت سوار شما یک بز هستید و بجای حرکت زدن با اسکیت, شما باید خراب کنید. هر چقدر جالبتر خراب کنید امتیاز بیشتری هم می گیرید. مثلاً اگر در هنگام ملق زدن به پشت, یک سطل را از پنجره با شاخ بندازید بیرون, امتیاز خوبی نصیبتان می شود.

ویژگی ها:
–-------------

- تو میتونی یک بز باشی!

- امتیاز به نسبت میزان خرابی!

- پشتیبانی از Steam Workshop یعنی خودتان بز, مرحله, ماموریت و مدها را طراحی کنید.

- ده‌ها میلیون باگ! ما فقط باگهایی که باعث کرش شدن بازی میشه رو رفع می کنیم, بقیه همشون باگهای خوبی هستن و باقی می مونند!

- فیزیکی پر جنب و جوش NVIDIA PhysX & Apex

- با دقت به گردن بز نگاه کن.

- تو میتونی یک بز باشی!

System Requirements
–---------------------------
System Requirements

Minimum:
OS: Windows XP (SP3), Windows Vista (SP2), Windows 7, Windows 8

Processor: Intel Core 2 Duo, AMD Athlon X2, or equal at 1.6GHz or better

Memory: 2 GB RAM

Graphics: DirectX 9.0c-compatible, SM 3.0-compatible

DirectX: Version 9.0c

Hard Drive: 2 GB available space

Sound Card: DirectX 9.0c-compatible, 16-bit

Recommended:

Processor: QuadCore 2.0 GHz +

Memory: 2 GB RAM

Graphics: DirectX 9.0c-compatible, SM 3.0-compatible, 512MB VRAM+; NVIDIA GeForce 8800 GTS or better

DirectX: Version 9.0c

Hard Drive: 2 GB available space

Sound Card: DirectX 9.0c-compatible, 16-bit

وبسایت رسمی همراه با تریلر
Goat Simulator

goat-simulator.jpg

Goat-Simulator.jpg

GoatGame%2B2014-02-11%2B15-12-44-70.jpg

Goat-Simulator.jpg

slashgear_goatsimulator_gdc2014_1.jpg

goat_simulator.jpg

ویکی
Goat Simulator Wiki

آخرین ویرایش:

afshin2022

کاربر سایت
Mar 12, 2013
165
نام
Afshin
متفاوت ترین بازی جهان:-o هم اکنون شما می توانید از یک انسان به یک بز تبدیل شوید و زندگی انسان ها را به هم بریزید هیچ چیز بهتر از خود زنی نیست هههههه =)) حتما باید ببینم چه جوریه;;);)
اینم چند تا عکس از این بازی::bighug:

goat1s.jpg

goat2s.jpg

goat3s.jpg

goat4s.jpg

Goat%20Simulator.1.jpg

Goat%20Simulator.2.jpg

Goat%20Simulator.3.jpg

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,362
نام
Majid
منم بازی رو سریع دی ال کردم نصبیدم :D
باحاله!

کسی تونسته این همه بره رو هوا؟ :D

اینم بود که دیگه کلا شهره دیده نمیشد :D

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
کسی تونسته این همه بره رو هوا؟ :biggrin1:

چجوری این همه بالا رفتی؟ یه راهنمایی میکنی؟ آخه یکی از ماموریتها گفته باید خیلی بری بالا که توش موندم :p

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,362
نام
Majid
چجوری این همه بالا رفتی؟ یه راهنمایی میکنی؟ آخه یکی از ماموریتها گفته باید خیلی بری بالا که توش موندم :p
برو تو جاده وایسا از این ماشین سواری ها که اومد(سواری باید باشه! اون کامیونا عمل نمیکنه :D ) وقتی اومد بپر با E با زبونت از ماشین بگیر بعد ماشینه میره توی تونل میخوره به دیوار بعد بازی باگ برمیداره پرتاب میشی هوا :D من چند بار این حرکتو رفتم عمل میکنه :D

میگم این کوستایی که این مرحله گفته رو رد کنیم بعد مرحله بعد میاد؟

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
برو تو جاده وایسا از این ماشین سواری ها که اومد(سواری باید باشه! اون کامیونا عمل نمیکنه :D ) وقتی اومد بپر با E با زبونت از ماشین بگیر بعد ماشینه میره توی تونل میخوره به دیوار بعد بازی باگ برمیداره پرتاب میشی هوا :D من چند بار این حرکتو رفتم عمل میکنه :D

من این حرکت رو چند بار انجام دادم ولی برای من عمل نکرد.

میگم این کوستایی که این مرحله گفته رو رد کنیم بعد مرحله بعد میاد؟

بعید میدونم که مرحله یا نقشه ای غیر از این مرحله باشه. من اکثر ماموریت هارو انجام دادم ولی به یکیش رسیدم که غیر قابل قبول بود (جمع آوری تمام 20 و خورده ای مجسمه ی طلایی!) که کلا بیخیالش شدم و کلا بازی رو پاک کردم رفت :p

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,362
نام
Majid

بعید میدونم که مرحله یا نقشه ای غیر از این مرحله باشه. من اکثر ماموریت هارو انجام دادم ولی به یکیش رسیدم که غیر قابل قبول بود (جمع آوری تمام 20 و خورده ای مجسمه ی طلایی!) که کلا بیخیالش شدم و کلا بازی رو پاک کردم رفت :p
جالبه که عمل نکرده! همه ماشینا وقتی میرن تو تونل میخورن به دیوار بعد همونطوری که زبونت بهش وصله هیچ کار نمیکنی اون زیر امتیاز بهت میده بعد 1 دقیقه پرتاب میشی هوا :D

من دنبال اون موشک و ... بودم که عکساش هست! الان اینو چجوری میشه گیر آورد؟
704454.jpg

bacheh mosbat

کاربر فعال
Oct 3, 2005
4,248
موشک رو که از قسمت custom میتونید اضافه کنید. اگه evil goat رو آنلاک کنید, وفتی که به هوا پرت می شوید با زدن دکمه R بازی حالت باگ پیدا میکنه و میتونید بدون موشک پرواز کنید. :d

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,497

با Evil Goat باید اون کوئست رو تموم کنی:D
میری پشت اون خونه ای که تو حیاط پشتیش مهمونیه (نزدیک اونجایی که چند نفر با پلاکارد تجمع کردن)، اونجا یه طرحی رو زمین هست که باید 5 نفر رو ببری اونجا:D
عکس حیاط پشتی خونه (بعد از عمل:D)

مکان اون دایره رو با رنگ قرمز مشخص کردم:D

اینم خودش:D

بعد R رو که بزنی و وارد حالت Ragdoll بشی با سر میری هوا:D
جالبه که عمل نکرده! همه ماشینا وقتی میرن تو تونل میخورن به دیوار بعد همونطوری که زبونت بهش وصله هیچ کار نمیکنی اون زیر امتیاز بهت میده بعد 1 دقیقه پرتاب میشی هوا
:D

من دنبال اون موشک و ... بودم که عکساش هست! الان اینو چجوری میشه گیر آورد؟
704454.jpg

مثل اینکه باید بری دو تا ورودی یه قلعه رو پیدا کنی:D
Goat Tower - Goat Simulator Wiki
====
ساختمون استودیوی سازنده:D

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر