george hotz از آمریکا گریخت

Emperor visari

کاربر سایت
Jan 5, 2011
1,553
طبق اظهارات شعبه آمریکایی سونی هکر معروف پس از بستن بار و بندیل خود و تحویل هارد درایوهای خود به third party های بیطرف اکنون در آمریکای جنوبی به سر میبرد.
گفتنیست طیق تحقیقات به عمل آمده از سوی سونی وی درباره ی داشتن psn account دروغ گفته و ردگیری شماره سریال دستگاه نشان میدهد کسی کیلومترها آنورتر آن را از gamestop خریداری کرده از آنجا که برای عضو شدن psn باید قوانینی را قبول کرد سونی قصد دارد از این قضیه در دادگاه استفاده کند.
به نقل از gamespot

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: S0HEIL

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,396
نام
مهدی یوسفی اصیل
این سونی عجب آدم نامردی شده ولش نمیکنه ! ای جورج عزیزم بیا خونه ی ما من هواتو دارم دو تایی حال سونی رو میگیریم

Ham3d

کاربر سایت
Jun 6, 2008
359
نام
حامد
آمریکای جنوبی :))
یاد این فیلما افتادم که طرف یه نقشه شومی رو اجرا میکنه بعدش از کشور فرار میکنه میره یه جایه خوش آبوهوا دم ساحل...:d

bacheh mosbat

کاربر فعال
Oct 3, 2005
4,248
توی وبلاگش نوشته واسه تعطیلات اومده آمریکای جنوبی:
http://geohotgotsued.blogspot.com/2011/03/fearmongering.html
Apparently, I have fled the country. ROFL

Factually, it's true I'm in South America, on a vacation I've had planned and paid for since November. I mean, it is Spring break; hacking isn't my life. Rest assured that not a dime of legal defense money would ever go toward something like this. And of course Townsend loves the idea of painting me as an international fugitive. I have been in contact with my lawyers almost every day; I would not let the case suffer. That said, I also won't let this ridiculous lawsuit run my life either. Then the fearmongerers win.

I will be back, I hear it's hard to come by the Xperia Play down here.​

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
اجب حالی کرد با خر کردن یک جماعتی چه پولی به جیب زد و در رفت .
منظورت رجب هست یا وجب؟شایدم عجب باشه.

این بچه اینقدر مایه داره که تو حتی فکرشم نمیتونی بکنی.همش هم از راههای (بقول ایرانی جماعت) حلال بدست اومده. اونی که گرفته فقط خرج خدمتکارشونه:)

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
این بچه اینقدر مایه داره که تو حتی فکرشم نمیتونی بکنی.همش هم از راههای (بقول ایرانی جماعت) حلال بدست اومده. اونی که گرفته فقط خرج خدمتکارشونه:)

منظور همون عجب بود اشتباه کردم .;)

این هم که این بچه پول دار هستش مشخصه با همکاری که با intel و... داشته یه زمانی پول خوبی به جیب زده با حالا و .... هم کاری نداریم دارم میگم یک جماعت خر شدن بهش پول دادن کی از پول مفت بدش میاد شما یه پول دار میلیاردی پیدا کن بهش بگو بیا این 2 میلیون دلار رو بگیره ببین چجوری قبول میکنه همون مفت باشه کوفت باشه هستش .:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر