Genuine

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
از چندی پیش توی استارت آپ ویندوز و بخش لاگ آن میگه که ویندوز من جینوین نیستش و باید جینوین بشه!گویا این شرکت ناشر آفیشال مایکروسافت هستش.
البته این قضیه زیاد مهم نبود تا اینکه بعضی برنامه های به روز تحت ویندوز (مثل میدیا پلیر) موقعی اجرا میشن که ویندوز ما باید یه لیسانس جینوین داشته باشه.
حالا چندتا سوال:
راه حل قطعی!! که از این به بعد ما هم جینوین باشیم.
دوم اینکه این شرکت از کجا اومده؟ من تا حالا حرفی ازش نشنیده بودم.چی شد که اصلا به این افتخار نائل اومد؟؟ ;)
باتشکر....

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,792
نام
امین
ها ها
میگه باید ویندوزت قانونی بشه
245.gif

یه راه حل دارم باید بگردم دنبالش!!!!!!!

Esikhafan

کاربر سایت
Jul 5, 2006
1,353
نام
احسان
اگه یهکم حافظه داشته باشی آقا اشکان برای IE7 این برنامه رو گزاشتن
یه کمی هم بچرخید تا اخر همتون یه ویندوز اصل بخرید و به این مایکروسافت یه خدمت کنید!!
اگر در هنگام نصب این مرورگر یا هر برنامه دیگری از مایکروسافت با مشکل validate مواجه شدید و به شما اجازه نصب برنامه به خاطر غیر قانونی بودن ویندوز داده نشد به کمک برنامه زیر می توانید این مشکل را حل کنید:
http://rapidshare.de/files/36297967/GA_1.5.708.0_AIO_by_soft-best.net.rar

محمد حسین اصلا به مشکل شما ربطی نداشت!!

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,792
نام
امین
پیدا کردم راهش رو :)

ابتدا از منوي START گزينه ي run رو اجرا كنيد و كلمه ي regedit رو مطابق شكل در اون بنويسيد و ok كنيد تا پنجره اي جديد باز شود.

0.JPG

خب حالا از پنجره ي باز شده به آدرس زير برويد :
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVerson\WAPEvents

1.jpg

حالا از قسمت سمت راست پنجره روي گزينه ي OOBETimer دوبار كليك كنيد تا پنجره اي مانند شكل زير باز شود:

2.jpg

حالا هر كدام از مقاديري را كه ميخواهيد به 00 تغير بدهيد براي مثال ما در شكل زير مقادير FF رو به 00 تغيير داديم

3.JPG

حالا رو ي ok كليك كنيد و پنجره ي رجيستري رو ببنديد.

حالا مثل مرحله ي اول از منوي Start روي گزينه ي run كليك كنيد و دستور command رو تايپ كنيد و ok كنيد.
در پنجره اي كه باز شده دستور زير رو بنويسيد:

systemroot%\system32\oobe\msoobe.exe /a%

چند لحظه صبر كنيد تا پنجره اي به نام Activate Windows باز شود

حالا مطابق شكل زير گزينه ي دوم را انتخاب كنيد . در پايين پنجره روي Next رو كليك كنيد

4.jpg

حالا از پنجره ي جديد از قسمت پايين روي دكمه ي Change product key كليك كنيد.

5.JPG

حالا از پنجره ي جديد مطابق شكل كد زير را وارد كنيد:

B7R7P-J63JP-2J7VH-W3TDJ-PDP7T

6.JPG

بعد از نوشتن اين كد روي update كليك كنيد سپس پنجره رو ببنديد و سيستم را Reboot كنيد

حالا يعد از restart سيستم مثل مرحله ي قبل از منوي Start روي گزينه ي run كليك كنيد و دستور command رو تايپ كنيد و ok كنيد.
در پنجره اي كه باز شده دستور زير رو بنويسيد:

systemroot%\system32\oobe\msoobe.exe /a%

حالا شما پيغامي مطابق شكل زير ميبينيد

7.JPG

تبريك ميگم , ويندوز شما اورجينال شد .

با تشکر از دوست خوبم مجید(شماها نمیشناسین):cool::love:

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
گفتم که!! مشکل من اصلا مهم نیست!
.:ویرایش:.
خوب.دوتا راه حل.حالا فرقشون چیه؟!
امین دکمه تشکر هم توی این برهه زمانی نیستش!میمونه واسه دفعه بعد...

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,792
نام
امین
راه حلی که گفتم رو تست کن:D

خيلي جالبه اگر فكر كنيد كه ميتونيد غول نرم افزاري دنيا را به اين راحتي .....
اگر ميخواهيد بدونيد كه ويندوز شما اورچينال شده به اين ادرس مراجعه كنيد و اين نرم افزار را دانلود و اجرا كنيد بعد خواهيد فهميد كه به اين سادگي كه فكر ميكنيد نيست
http://www.microsoft.com/genuine/diag/Support.aspx?displaylang=en&page=support
و در پاپين صفحه بر روي اين لينك كليك كنيد «Microsoft Genuine Advantage Diagnostic Tool »
فايلي كه دانلود كرديد را اجرا كنيد اگر درجلوي geniune validation status با رنگ قرمز اين كلمه را ديديد BLOCKED VLK خوشحال باشيد چرا كه مايكروسافت به همين راحتي به شما ميگويد كه سريال شما سرقتي است و در بانك اطلاعاتي مايكروسافت تاپيد نميشود و شما به هيچ عنوان نميتوانيد ويندوز خود را اورجينال نماپيد .
و با این روش:

untitleddd.JPG

راستی این رو از یه فروم برداشتم و اون توضیحانت ماله دوستمه;)

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
امین جون نشد!!
کد اون فایل اجرایی msoobe رو که میزنم باز نمیشه.میگه Cannot find the specified path.وقتی هم که مستقیما میخوام از فایلهای ویندوز بهش دسترسی پیدا کنم،روش که دابل کلیک میکنم اجرا نمیشه.
حالا خودت تاحالا امتحان کردی؟
باتشکر....

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
امین جون نشد!!
کد اون فایل اجرایی msoobe رو که میزنم باز نمیشه.میگه Cannot find the specified path.وقتی هم که مستقیما میخوام از فایلهای ویندوز بهش دسترسی پیدا کنم،روش که دابل کلیک میکنم اجرا نمیشه.
حالا خودت تاحالا امتحان کردی؟
باتشکر....
همان برنامه ای که من برای IE7 گذاشتم و احسان جان هم در بالا لینک داد رو دانلود کن. اون برنامه کاری می کنه که ویندوز شما Genuine شود. من خودم باهاش کار کردم. خیلی هم ساده هست. در ضمن وقتی یکبار از این برنامه استفاده کنید دیگه ویندوز شما validate می شه و احتیاج نیست هر دفعه هی اجراش کنید مگر اینکه خود مایکروسافت یه پچی رو بده که اینو خنثی کنه!

mona2004

کاربر سایت
Sep 25, 2005
158
همان برنامه ای که من برای IE7 گذاشتم و احسان جان هم در بالا لینک داد رو دانلود کن. اون برنامه کاری می کنه که ویندوز شما Genuine شود. من خودم باهاش کار کردم. خیلی هم ساده هست. در ضمن وقتی یکبار از این برنامه استفاده کنید دیگه ویندوز شما validate می شه و احتیاج نیست هر دفعه هی اجراش کنید مگر اینکه خود مایکروسافت یه پچی رو بده که اینو خنثی کنه!
اشکان جان من این برنامه رو دی ال کردم ... ولی کدوم گزینشو باید اجرا کنم ؟؟ همون اولی که نوشته legitccheckcontrol .DLLvalidation ..... ؟؟!
اگه همون گزینست ، من اجراش کردم ، مراحلشم دنبال کردم ، ریستارتم کردم ، ولی هم چنان IE 7 میگه validate کنین !!

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
اشکان جان من این برنامه رو دی ال کردم ... ولی کدوم گزینشو باید اجرا کنم ؟؟ همون اولی که نوشته legitccheckcontrol .DLLvalidation ..... ؟؟!
اگه همون گزینست ، من اجراش کردم ، مراحلشم دنبال کردم ، ریستارتم کردم ، ولی هم چنان IE 7 میگه validate کنین !!
برنامه را باز کن و این مراحل را به ترتیب انجام بده: (اگه مشکلی پیش اومد بگو تا بیشتر کمک کنم!)

1. Load up Microsoft Genuine Advantage Diagnostic Tools and check the “Genuine validation status”, if it says Invalid Product Key then close this program and go to step 2

2. Load Port_RockXP_V4, when loaded click ''Agree''

3. Click on the Windows Key tab and then Click ''Scan''

4. Once the ''scan'' is complete, select ''Microsoft Windows XP'' in the software box. Then Under ''Change you key'' enter :

V2C47-MK7JD-3R89F-D2KXW-VPK3J

And then click on ''Modify''

5. RockXP will then re-scan your computer and your product key will change. Close RockXP.

6. Load up Microsoft Genuine Advantage Diagnostic Tools again and you will see the ''Genuine validation status'' will have changed​

mona2004

کاربر سایت
Sep 25, 2005
158
بالاخره مشکلم حل شد
دستت درد نکنه اشکان جان
281.gif
281.gif

من یکی از دلایل اصلی که از این فایر فاکس استفاده میکردم این بود که حالت open in new tab رو داشت ، که اینم دیگه IE داره !
90.gif
90.gif
247.gif
285.gif
285.gif

789

کاربر سایت
Oct 17, 2005
846
نام
رامتین
بالاخره مشکلم حل شد
دستت درد نکنه اشکان جان
281.gif
281.gif

من یکی از دلایل اصلی که از این فایر فاکس استفاده میکردم این بود که حالت open in new tab رو داشت ، که اینم دیگه IE داره !
90.gif
90.gif
247.gif
285.gif
285.gif
ولی اینترنت اکسپلورر سرعتش پایینه؟؟؟ با باگ زیاد؟؟؟؟

mona2004

کاربر سایت
Sep 25, 2005
158
ولی اینترنت اکسپلورر سرعتش پایینه؟؟؟ با باگ زیاد؟؟؟؟
سرعتش که من الان دارم امتحان می کنم ، خیلی کمتر از فایر فاکس نیست
در مورد باگاشم من زیاد نمی فهمم کجاشه ؟! پس مهم نیست

ابلته اینم بگم که من همچنان از هر دوش استفاده می کنم ، مکمل همدیگن یجورایی !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر