Multi Platform Genshin Impact

سازنده
miHoYo
تاریخ انتشار
September 2020
ناشر
miHoYo
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
a487e1344b14e77fd3894b4e43464bd5.png

Genshin Impact یک بازی Open World Action-RPG (نقش آفرینی-اکشن جهان باز) هست که در یک دنیای فانتزی به اسم Tevyat روایت میشه.
Genshin Impact در واقع از روی یک مانهوا(Manhwa ) در حال پخش به همین نام ساخته شده.
همین اول بهتره بدونید که بازی کاملا رایگان هست Free To Play
این هم باید بدونین که بازی MMO نیست، برای همین تو همین بخش PC معرفی میکنم.

genshin-impact-final-closed-beta-trailerLOW.jpg
از ویژگیهای بازی میشه به گرافیک بر پایه انیمه ایِ فوق العاده زیبا که برپایه انجین Unity ساخته شده ، دنیای بزرگ قابل اکتشاف، به همراه مبارزات برپایه جادوهای Elemental و کمبوهای دیدنی نام برد.
به موارد بالا یک داستان جذاب،تعدد شخصیتها و گیم پلی الهام گرفته از The Legend of Zelda: Breath of the Wild اضافه کنید.
همه اینها باعث شده بازی به معجونی عجیب ولی واقعی تبدیل بشه، بازیی که هر طرفدار اهل انیمه ای برای سالها آرزوی ساخت همچین بازی داشته.

بازی شامل مناظر وسیع، شهرهای با تنوع فرهنگی متفاوت و دانجن های متفاوت میشه.

شما تحت نام "The Traveler" در ابتدا باید بدنبال یکی از اعضای خانوادتون که مدتهاست مفقود شده و ازش خبری ندارید بگردید و بعد از پیوستن به هم، به رمزوراز دنیای Tevyat پی ببرید و کشف کنید.

مخصGenshin-Impact-Switch_01-14-20.jpg
در این مسیر شما یک همراه به اسم Paimon دارید که در طی مراحل شمارو راهنمایی میکنه که توسط AI کنترل میشه.
در ادامه شما میتونید با ایجاد پارتیهای 4 نفره بهمراه دوستان که هرکدوم تخصخص در یکی از عناصر المنتال (آب،خاک،آتش و...) دارن به تجربه بازی بپردازید.

سازنده بازی یک کمپانی چینی هست به اسم miHoYo که با ساخت این بازی در واقع کلاس درسی برای کمپانیهای ژاپنی برپاکرده که سالهای زیادی میخواستن به هرآنچه که GI ارائه میده برسن.
پلتفرم هایی که این بازی برای اونها منتشر شده PC-PS4-Nintendo Switch-Android-iOS
تاریخ انتشار پس فردا 28 سپتامبر 2020 هست واز همین الان میتونین پریلود شروع کنین.
حجم بازی حدود 11 گیگ هست.
بروز میشه.....

=====================
اگه تنهایی بازی میکنین و دنبال یک دوست ایرانی میگردین که تو بازی پدرتون دربیاره و رو اعصابتون راه بره، نام کاربری بچه های بازیسنتر Addکنین :D
User ID کاربران بازیسنتر:
@PipBoy3000_v2
UID=700780251
سرور EU
=====
@Rattle.Snake
UID=700140549
سرور EU
=====
@BoxBox
UID=700503323
سرور Eu
=====
@Rohshen
UID=703998496
سرور EU
=====
@batman0
UID=704589664
سرور EU
=====
@ce7en44
UID=701036823
سرور EU
=====
@orginal.prince
UID=805761569
سرور آسیا
=====
@mahdi_1m1
UID=605487934
سرور US
=====
@L.o.s
UID=706729189
سرور EU
=====
@( Layken )
UID=612205993 --- PlayStation 4
سرور US

آخرین ویرایش:

NHM

کاربر سایت
Jun 26, 2010
3,663
اگه بدم به هم المنت بعدا فک میکنم مال خودش بوده :-"
برا همین میدم به یکی که خیلی واضح باشه مال خودش نیس.
من معمولا میرم آخر لیست هرکی کمترین لول رو داره و هم المنته استفاده میکنم :D

یه استثنا الان که اینو نوشتم یادم اومد، اونم ست واندرر Ganyu ـه که داده بودم Yanfei چون قبل از Hu Tao استفاده میکردم :D البته یه تیکه کم داره ولی باید کاملش کنم دوباره بدم گانیو با ناهیدا و Burning جوابه :D

در حال حاظر گانیو بلیزارد داره با کلاه CR :-"

cm180life

کاربر سایت
Jan 14, 2010
1,744
من معمولا میرم آخر لیست هرکی کمترین لول رو داره و هم المنته استفاده میکنم :D

یه استثنا الان که اینو نوشتم یادم اومد، اونم ست واندرر Ganyu ـه که داده بودم Yanfei چون قبل از Hu Tao استفاده میکردم :D البته یه تیکه کم داره ولی باید کاملش کنم دوباره بدم گانیو با ناهیدا و Burning جوابه :D

در حال حاظر گانیو بلیزارد داره با کلاه CR :-"
حالا تو این مورد خاص باربارا و رایدن دلیل اصلیش این بوده که آرتیفکتایی که برا رایدن تمام em هست قبلا دست باربارا بوده برا همین اگه بخوام برگردم به حالت قبل وقتی آرتیفکت رو از یکیشون انتخاب کنم بینشون جا به جا میشه ، جقتشون بر می گردن به بیلد قبل.
البته باربارا تاج هیلینگ داشت ، برا همین بود که اولین بار عکس رایدن em گذاشتم تاجش اشتباهی هیلینگ بود :-"

V.s

کاربر سایت
May 14, 2020
1,355
من فعلا چیلده رو بیلد کردم ولی اصلا بلد نیستم باهاش بازی کنم و حس خوندن کیتش هم نیست :-" فعلا گذاشتمش توی تیم بلوم نیلو که هایدرو اپلیکیشن کنه :D

View attachment 277429
یکم مدیریت کولدانش زمان میبره تا عادت کنی ولی کلا به این حالت برو جلو ۳ تا نرمال. چارج بعد دوباره ۶ تا نرمال و سوییچ کن اینجوری کولدان بالاتر از ۱۰ ثانیه نمیشه اگه هم خواستی برست استفاده کنی حتماً اول از برست ranged استفاده کن که هم انرژی برگردونه هم روی انمی ها ریپتاید اعمال کنه بعدش که پر شد برست اینبار melee رو بزنی که riptide blast اتفاق بیوفته تلنت نرمال هم به جز لول آپ کردن riptide flash و riptide burst تاثیر دیگه ایی نداره. و در اخر Riptide is amazing 😎👌

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,423
نام
مسلم
تمام آرتیفکت های سابق رایدن به باربارا منتقل شده که گم نشن :>
فعلا رایدن تمام em هست. :-"
من معمولا از امبر استفاده میکنم چون ته لیست هست و راحتر پیدا میشه :>
یکم مدیریت کولدانش زمان میبره تا عادت کنی ولی کلا به این حالت برو جلو ۳ تا نرمال. چارج بعد دوباره ۶ تا نرمال و سوییچ کن اینجوری کولدان بالاتر از ۱۰ ثانیه نمیشه اگه هم خواستی برست استفاده کنی حتماً اول از برست ranged استفاده کن که هم انرژی برگردونه هم روی انمی ها ریپتاید اعمال کنه بعدش که پر شد برست اینبار melee رو بزنی که riptide blast اتفاق بیوفته تلنت نرمال هم به جز لول آپ کردن riptide flash و riptide burst تاثیر دیگه ایی نداره. و در اخر Riptide is amazing 😎👌
دمت گرم، تست میکنم ببینم چطوریه ;)

V.s

کاربر سایت
May 14, 2020
1,355
من معمولا از امبر استفاده میکنم چون ته لیست هست و راحتر پیدا میشه :>

دمت گرم، تست میکنم ببینم چطوریه ;)
چاکرم 😎👌 سوال دیگه داشتی راجب روتیشن هاش یا کارکرد ریپتاید هاش حتما بپرس

tirdad666

کاربر سایت
Dec 18, 2007
835
فعلا که من خودمو درگیر ارتیفکت نکردم.میبینم که چی نیاز داره هر شخصیت اون مینش- بهش میدم گاهی هم تا 20 لول اپ میکنم.
الان فکر کنم10 نفر موندن تا لول اپ شون به 80 و فرند شیپ 10 و تلنت 8 تموم شه.بعد با خیال راحت میرم برا ارتیفکت هاشون
تازه تیم چیدنم هم جالبه.هر کی برسه به اون حد لول اپ که گفتم برمیدارم یکی دیگه میزارم تو تیم.خلاصه یه مشت چپ و جول در کنار هم ضعیف و قوی.البته بازیو هیجانی تر میکنه(اگرچه برای سومرو ناچارا مجبورم از کولی مکس شده و کازوها استفاده کنم-دو تا فرصت فرند شیپ اپدیت میره از دست :D )
فقط جیو ها موندن-انقدر برام بدون جذابیتن-غیر از ژانگلی که تموم شد لول اپش-غمم گرفته اونا و امبر و کایا اخرین کسایی هستن باید برم برا لول اپشون :-s

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر