Multi Platform Genshin Impact

سازنده
miHoYo
تاریخ انتشار
September 2020
ناشر
miHoYo
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
a487e1344b14e77fd3894b4e43464bd5.png

Genshin Impact یک بازی Open World Action-RPG (نقش آفرینی-اکشن جهان باز) هست که در یک دنیای فانتزی به اسم Tevyat روایت میشه.
Genshin Impact در واقع از روی یک مانهوا(Manhwa ) در حال پخش به همین نام ساخته شده.
همین اول بهتره بدونید که بازی کاملا رایگان هست Free To Play
این هم باید بدونین که بازی MMO نیست، برای همین تو همین بخش PC معرفی میکنم.

genshin-impact-final-closed-beta-trailerLOW.jpg
از ویژگیهای بازی میشه به گرافیک بر پایه انیمه ایِ فوق العاده زیبا که برپایه انجین Unity ساخته شده ، دنیای بزرگ قابل اکتشاف، به همراه مبارزات برپایه جادوهای Elemental و کمبوهای دیدنی نام برد.
به موارد بالا یک داستان جذاب،تعدد شخصیتها و گیم پلی الهام گرفته از The Legend of Zelda: Breath of the Wild اضافه کنید.
همه اینها باعث شده بازی به معجونی عجیب ولی واقعی تبدیل بشه، بازیی که هر طرفدار اهل انیمه ای برای سالها آرزوی ساخت همچین بازی داشته.

بازی شامل مناظر وسیع، شهرهای با تنوع فرهنگی متفاوت و دانجن های متفاوت میشه.

شما تحت نام "The Traveler" در ابتدا باید بدنبال یکی از اعضای خانوادتون که مدتهاست مفقود شده و ازش خبری ندارید بگردید و بعد از پیوستن به هم، به رمزوراز دنیای Tevyat پی ببرید و کشف کنید.

مخصGenshin-Impact-Switch_01-14-20.jpg
در این مسیر شما یک همراه به اسم Paimon دارید که در طی مراحل شمارو راهنمایی میکنه که توسط AI کنترل میشه.
در ادامه شما میتونید با ایجاد پارتیهای 4 نفره بهمراه دوستان که هرکدوم تخصخص در یکی از عناصر المنتال (آب،خاک،آتش و...) دارن به تجربه بازی بپردازید.

سازنده بازی یک کمپانی چینی هست به اسم miHoYo که با ساخت این بازی در واقع کلاس درسی برای کمپانیهای ژاپنی برپاکرده که سالهای زیادی میخواستن به هرآنچه که GI ارائه میده برسن.
پلتفرم هایی که این بازی برای اونها منتشر شده PC-PS4-Nintendo Switch-Android-iOS
تاریخ انتشار پس فردا 28 سپتامبر 2020 هست واز همین الان میتونین پریلود شروع کنین.
حجم بازی حدود 11 گیگ هست.
بروز میشه.....

=====================
اگه تنهایی بازی میکنین و دنبال یک دوست ایرانی میگردین که تو بازی پدرتون دربیاره و رو اعصابتون راه بره، نام کاربری بچه های بازیسنتر Addکنین :D
User ID کاربران بازیسنتر:
@PipBoy3000_v2
UID=700780251
سرور EU
=====
@Rattle.Snake
UID=700140549
سرور EU
=====
@BoxBox
UID=700503323
سرور Eu
=====
@Rohshen
UID=703998496
سرور EU
=====
@batman0
UID=704589664
سرور EU
=====
@ce7en44
UID=701036823
سرور EU
=====
@orginal.prince
UID=805761569
سرور آسیا
=====
@mahdi_1m1
UID=605487934
سرور US
=====
@L.o.s
UID=706729189
سرور EU
=====
@( Layken )
UID=612205993 --- PlayStation 4
سرور US

آخرین ویرایش:

NHM

کاربر سایت
Jun 26, 2010
3,634

cm180life

کاربر سایت
Jan 14, 2010
1,723
چرا کریت ریت *۲

بعدش من دو سه تا ارتیفکت دارم فقط کریت دمیج ۳۴
چون همیشه کریت ریت چه توی مین استت چه ساب استت، از لحاظ عددی نصف کریت دمیج هست برا یکسان سازی ارزششون کریت ریت رو ضرب در دو میکنن.
مثلا عدد تاج کریت دمیج رو با تاج کریت ریت مقایسه کنین متوجه میشید یا توی ساب آرتیفکت بیشترین رول کریت دمیج ۷.۸ هست و بیشترین رول کریت ریت ۳.۹

NHM

کاربر سایت
Jun 26, 2010
3,634
شامل کلاه هم میشه؟ چون با این فرمول اونا میرن بالای 50 :-"
اگر حساب بود که اون کلاه که گذاشتم CV 96 میشد :D

فقط برای ساب استت در نظر میگیرن

چقدر همتون آرتیفکت خوب زیاد دارین :-s

شاید با توجه به عکس هایی که گذاشتم فکر کنید خبریه، ولی لیترالی عکس از بهترین ها گذاشتم، بقیه آرتیفکت ها جمع CD و CR ـشون تو ساب استت زیر 10 ـه :D

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,347
نام
مسلم
اگر حساب بود که اون کلاه که گذاشتم CV 96 میشد :D

فقط برای ساب استت در نظر میگیرن

چقدر همتون آرتیفکت خوب زیاد دارین :-s

شاید با توجه به عکس هایی که گذاشتم فکر کنید خبریه، ولی لیترالی عکس از بهترین ها گذاشتم، بقیه آرتیفکت ها جمع CD و CR ـشون تو ساب استت زیر 10 ـه :D
خب با این حساب شک دارم کسی باشه که بالای 50 داشته باشه :-"
منم 205 تا آرتیفکت آپ شده دارم، حسش نیست برم توشون بگردم، مخصوصا با این سیستم سرچ مسخره بازی :D

NHM

کاربر سایت
Jun 26, 2010
3,634
منم 205 تا آرتیفکت آپ شده دارم، حسش نیست برم توشون بگردم، مخصوصا با این سیستم سرچ مسخره بازی :D
سرچ حالا هیچی ولی

Artifact Loadout

فریم کپ بالای 60

میهویو خر اینارو اضافه کرد بدون به World Peace میرسیم :D

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,347
نام
مسلم
سرچ حالا هیچی ولی

Artifact Loadout

فریم کپ بالای 60

میهویو خر اینارو اضافه کرد بدون به World Peace میرسیم :D
همین دیگه، وقتی لود آوت نداری مجبوری دستی بگردی دنبالشون و پیدا هم نمیشن. بعد اصلا 1500 تا بعد از دو سال خیلی کمه، من الان چند ماه هست که پر شده و مجبور شدم پروژه بیلد کردن همه رو نصفه نیمه رها کنم :|
تنها کاری که تونستم برای کاهش زجرم انجام بدم اینه که همون موقع که آرتیفکت 5 ستاره میگیرم اگه ساب هاش خوب نبود قفلش کنم که بعد بریزیمش توی چرخ گوشتی. یعنی حتی یه راه حل برای مشخص کردن آشغال ها هم نداریم :D
آقا اینجا کسی تا حالا تونسته آرتیفکت با CV 50+ بگیره؟ بهترین آرتیفکی که گرفتید چی بوده؟
اینجا که هیچی، شک دارم اصلا توی جهان کسی تونسته باشه بالای 50 بگیره چون هر جور حساب کنی اگه تمام ساب ها رو کریت دمیج یا کریت ریت بگیری یا میشه 46.6 کریت دمیج یا 23.3 کریت ریت.
حالا اگه مثلا 4 تا کریت دمیج بگیری و 2 تا کریت ریت (اگه تازه بیشترین مقدار رو هم بگیری) بازم میشه 46.6.
اگه چهار تا کریت ریت بگیری و دو تا کریت دمیج بازم میشه 46.6.
پس کلا بالای 50 امکان پذیر نیست حتی اگه همه ساب ها بیشترین کریت دمیج یا کریت ریت رو بخورن :-"

اینم بهترین آرتیفکت های من :-" همه هم دست آدم های اشتباهی هستن :D

1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg 6.jpg 7.jpg

NHM

کاربر سایت
Jun 26, 2010
3,634
تنها کاری که تونستم برای کاهش زجرم انجام بدم اینه که همون موقع که آرتیفکت 5 ستاره میگیرم اگه ساب هاش خوب نبود قفلش کنم که بعد بریزیمش توی چرخ گوشتی
معمولا یه آرتیفکت وقتی خوبه قفلش میکنن بقیه رو میدن میره :D :D :D

قبول دارم که 1500 تا آرتیفکت کمه، ولی درک نمیکنم چطوری کم آوردی :-"

من که هرچی ذره‌ای پتانسیل داره قفل میکنم که بعدا آپ کنم و کلی رو دستم مونده، با این حال کلی با لیمیت فاصله دارم :D

انصافا آبشون کن چندتا خوب ازش دربیاد :D

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,779
نام
نریمان
اینجا که هیچی، شک دارم اصلا توی جهان کسی تونسته باشه بالای 50 بگیره چون هر جور حساب کنی اگه تمام ساب ها رو کریت دمیج یا کریت ریت بگیری یا میشه 46.6 کریت دمیج یا 23.3 کریت ریت.
میشه! :D
باید آرتیفکت تو لول ۰ هر ۴ تا ساب استت رو داشته باشه (هر دوتا کریت باید رول دیفالتشون ماکسیمم باشه) و تو تمام رول های بعدی هم بیشترین میزان رو بگیرن.

خیلی نادره، ولی تو ردیت زیاد دیدم.
نمونه اش:

z1g12uze2q681.png

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,347
نام
مسلم
معمولا یه آرتیفکت وقتی خوبه قفلش میکنن بقیه رو میدن میره :D :D :D

قبول دارم که 1500 تا آرتیفکت کمه، ولی درک نمیکنم چطوری کم آوردی :-"

من که هرچی ذره‌ای پتانسیل داره قفل میکنم که بعدا آپ کنم و کلی رو دستم مونده، با این حال کلی با لیمیت فاصله دارم :D

انصافا آبشون کن چندتا خوب ازش دربیاد :D
آره ولی اینجوری پیدا کردن اونایی که نمیخوای راحتره چون همه جمع میشن آخر :D

خب حساب کن من تمام کاراکترها رو آپ کردم و برای هر کدوم میانگین 10 بار باس زدم که بهم آرتیفکت 5 ستاره یکی یا دو تا داده (تازه برای بعضی ها دو برابر این زدم). بعد باس های هفتگی هم هستن که یه مدت همه شون رو میزدم هر هفته ولی الان فقط سه تا رو میزنم که اونا هم یک یا دو آرتیفکت میدن. خود ابیس هست که هر سری 4 تا آرتیفکت میده. 30 تا کاراکتر بیلد کردم که برای xp هر یه دونه آرتیفکتشون مجبور بودم دامین آرتیفکت رو حداقل 10-12 بار برم. به غیر از اینا برای کاراکترهای dps هم خیلی دامین رفتم.
حالا حساب کن همه اینا با هم چقدر آرتیفکت میشن :D

من دیگه بیخیال ذره پتانسیل هم شدم و عملا هر چی دو تا ساب فلت داشته باشه یا ساب هاش بدرد هیشکی نخوره رو حذف میکنم. تا الان دو بار رفتم توی آرتیفکت هام و 100-200 تا ازشون پاک کردم ولی بازم پر شده :D تازگی ها حتی دارم یه ساب فلت رو هم پاک میکنم و حتی به فکر حذف همه گلادیتورها و واندررها افتادم :D
میشه! :D
باید آرتیفکت تو لول ۰ هر ۴ تا ساب استت رو داشته باشه (هر دوتا کریت باید رول دیفالتشون ماکسیمم باشه) و تو تمام رول های بعدی هم بیشترین میزان رو بگیرن.

خیلی نادره، ولی تو ردیت زیاد دیدم.
نمونه اش:

View attachment 277402
0 --> 7.8 و 3.9
4 --> 15.6 و 3.9
8 --> 23.4 و 3.9
12 --> 23.4 و 7.8
16 --> 23.4 و 11.7
20 --> 23.4 و 15.6

cv = 54.6

آره درست میگی، من اشتباه حساب کردم :D

آخرین ویرایش: