Multi Platform Genshin Impact

سازنده
miHoYo
تاریخ انتشار
September 2020
ناشر
miHoYo
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
a487e1344b14e77fd3894b4e43464bd5.png

Genshin Impact یک بازی Open World Action-RPG (نقش آفرینی-اکشن جهان باز) هست که در یک دنیای فانتزی به اسم Tevyat روایت میشه.
Genshin Impact در واقع از روی یک مانهوا(Manhwa ) در حال پخش به همین نام ساخته شده.
همین اول بهتره بدونید که بازی کاملا رایگان هست Free To Play
این هم باید بدونین که بازی MMO نیست، برای همین تو همین بخش PC معرفی میکنم.

genshin-impact-final-closed-beta-trailerLOW.jpg
از ویژگیهای بازی میشه به گرافیک بر پایه انیمه ایِ فوق العاده زیبا که برپایه انجین Unity ساخته شده ، دنیای بزرگ قابل اکتشاف، به همراه مبارزات برپایه جادوهای Elemental و کمبوهای دیدنی نام برد.
به موارد بالا یک داستان جذاب،تعدد شخصیتها و گیم پلی الهام گرفته از The Legend of Zelda: Breath of the Wild اضافه کنید.
همه اینها باعث شده بازی به معجونی عجیب ولی واقعی تبدیل بشه، بازیی که هر طرفدار اهل انیمه ای برای سالها آرزوی ساخت همچین بازی داشته.

بازی شامل مناظر وسیع، شهرهای با تنوع فرهنگی متفاوت و دانجن های متفاوت میشه.

شما تحت نام "The Traveler" در ابتدا باید بدنبال یکی از اعضای خانوادتون که مدتهاست مفقود شده و ازش خبری ندارید بگردید و بعد از پیوستن به هم، به رمزوراز دنیای Tevyat پی ببرید و کشف کنید.

مخصGenshin-Impact-Switch_01-14-20.jpg
در این مسیر شما یک همراه به اسم Paimon دارید که در طی مراحل شمارو راهنمایی میکنه که توسط AI کنترل میشه.
در ادامه شما میتونید با ایجاد پارتیهای 4 نفره بهمراه دوستان که هرکدوم تخصخص در یکی از عناصر المنتال (آب،خاک،آتش و...) دارن به تجربه بازی بپردازید.

سازنده بازی یک کمپانی چینی هست به اسم miHoYo که با ساخت این بازی در واقع کلاس درسی برای کمپانیهای ژاپنی برپاکرده که سالهای زیادی میخواستن به هرآنچه که GI ارائه میده برسن.
پلتفرم هایی که این بازی برای اونها منتشر شده PC-PS4-Nintendo Switch-Android-iOS
تاریخ انتشار پس فردا 28 سپتامبر 2020 هست واز همین الان میتونین پریلود شروع کنین.
حجم بازی حدود 11 گیگ هست.
بروز میشه.....

=====================
اگه تنهایی بازی میکنین و دنبال یک دوست ایرانی میگردین که تو بازی پدرتون دربیاره و رو اعصابتون راه بره، نام کاربری بچه های بازیسنتر Addکنین :D
User ID کاربران بازیسنتر:
@PipBoy3000_v2
UID=700780251
سرور EU
=====
@Rattle.Snake
UID=700140549
سرور EU
=====
@BoxBox
UID=700503323
سرور Eu
=====
@Rohshen
UID=703998496
سرور EU
=====
@batman0
UID=704589664
سرور EU
=====
@ce7en44
UID=701036823
سرور EU
=====
@orginal.prince
UID=805761569
سرور آسیا
=====
@mahdi_1m1
UID=605487934
سرور US
=====
@L.o.s
UID=706729189
سرور EU
=====
@( Layken )
UID=612205993 --- PlayStation 4
سرور US

آخرین ویرایش:

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,390
نام
مسلم
من فک میکردم مثه گنشین اپن ورد باشه،ولی انگار مثه هونکایه
من نکاه نکردم چون گفتم اسپویل میشم. یعنی حالت سند باکس داره؟ شاید چون بتا هست. یا شاید هم سر تجربه اوپن ورلد گنشین به غلط کردن افتادن :D

cm180life

کاربر سایت
Jan 14, 2010
1,736
من نکاه نکردم چون گفتم اسپویل میشم. یعنی حالت سند باکس داره؟ شاید چون بتا هست. یا شاید هم سر تجربه اوپن ورلد گنشین به غلط کردن افتادن :D
نه بخاطر بتا نیس ، عمده گیم پلیش مثه هونکای تیم انتخاب می کنی وارد یه stage میشه دشمنا رو میکشی تموم میشه.
یه دنیای نیم بندی هم داره که توش با npc ها حرف میزنه ولی کلا مثه گنشین دنیای آزاد نداره.

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,390
نام
مسلم
نه بخاطر بتا نیس ، عمده گیم پلیش مثه هونکای تیم انتخاب می کنی وارد یه stage میشه دشمنا رو میکشی تموم میشه.
یه دنیای نیم بندی هم داره که توش با npc ها حرف میزنه ولی کلا مثه گنشین دنیای آزاد نداره.
همم، واجب شد خودم ببینمش :-"

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,390
نام
مسلم
همم، واجب شد خودم ببینمش :-"
یه مقدار دیدم، به نظر میرسه کلا سبکش با گنشین که اوپن ورلد اکشن فانتزی هست فرق میکنه. کاملا مشخصه موقع ساختنش سری پرسونا رو برای طراحی ورلدش در نظر داشتن :D به هر حال خوبیش اینه که دو تا بازی متفاوت با سبک های مختلف داریم و تکراری نمیشه. فعلا که جای گنشین رو چیزی پر نمیکنه :D

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,810
نام
نریمان
اشتباهی از سکو افتادم پایین، تا اومدم برسم پایین چلنج تموم شد :))

View attachment 267207
نظرت راجع به کچینگ چیه تا به الان؟

واسه من اولین کارکتر ۵ ستاره‌ای بود که گرفتم و راحت تا AR52-3 منو کری کرد. خیلی دوسش دارم. :x
درسته به پای کرکترهای دیگه ممکنه نرسه دمیجش اما هنوزم یکی از فان ترین کرکترهای بازیه برام!

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,390
نام
مسلم
نظرت راجع به کچینگ چیه تا به الان؟

واسه من اولین کارکتر ۵ ستاره‌ای بود که گرفتم و راحت تا AR52-3 منو کری کرد. خیلی دوسش دارم. :x
درسته به پای کرکترهای دیگه ممکنه نرسه دمیجش اما هنوزم یکی از فان ترین کرکترهای بازیه برام!
به نظر منم خیلی فان هست بازی باهاش، مخصوصا اینکه اسکیلش کول داون کمی داره و برستش هم زود شارژ میشه. البته من درست و حسابی بیلدش نکردم ولی دمیجش برای محتواهای سختر یه مقدار کمه که اونم با ساپورت هایی مثل کازوها و بنت و مونا تا حدودی میشه جبران کرد ولی در کل برای جایی مثل ابیس طبقه ۱۲ که مخصوصا باس هم داشته باشه، من با یکی مثل هوتائو یا رایدن میرم و بقیه dps هام زورشون نمی‌رسه. برای چرلد بیرون هم که همه چی جوابه تقریبا حتی تیم انمو تراولر، توما، الوی و گورو که قبلا داشتم هم کری میکرد:D

حالا امیدوارم با اومدن سومرو الکترو یه تکونی بخوره چون خیلی دلم میخواد با یائه و ککینگ توی ابیس بازی کنم:Dفقط مساله اینجاست که سه هفته باقی مونده و من باید یائه و ککینگ رو در حد قابل قبول با TF بیلد کنم و بعدش هم که سومرو اومد یه ست دندرو برای دندرو تراولر یا کولی و یه ست دیه هم از اون یکی آرتیفکت برای فیشل بگیرم. تازه خود بیلد کولی و آپ کردن دوباره تلنت های دندرو تراولر هم مونده.

ملت حدس میزنن کازوها هم با ست TF بستن نتیجه خوبی بده :D

شینوبو هم که این همه باف کردیم بدرد دندرو هم نمیخوره از بس الکترو اپلیکشنش کمه :))

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,810
نام
نریمان
من که خیلی وقته سمت دمین های TF, کریمسون و VV نمیرم. برای آرتیفکت فقط دمین امبلم و دمین HoD رو میرم. چون هر دو ستی که میدن خوبه.

تو آپدیت بعدی هر چی آرتیفکت بدرد نخور دارم رو میریزم تو استرانگ باکس‌.

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,390
نام
مسلم
09mtpyyg6wf91.jpg

4s5i9s1h6wf91.jpg

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,390
نام
مسلم
خب همونطور که میدونین کریو با دندرو قرار نیست ریکشن داشته باشه ولی به همین خاطر دو تا ریکشن جدید ایجاد میشد که ملت اسمشون رو گذاشته بودن MeltBurn و Fridge.
MeltBurn: همزمان هم دمیج Burning میداد و هم دمیج Melt.
Fridge: باعث میشد دانه های بیشتری در Bloom تولید بشه که مراتب دمیج ریکشن های ثانویه رو هم بیشتر میکرد.

همه اینا رو گفتم که بگم Burning رو نرف کردن و الان دیگه MeltBurn نداریم :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر