Multi Platform Genshin Impact

سازنده
miHoYo
تاریخ انتشار
September 2020
ناشر
miHoYo
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
a487e1344b14e77fd3894b4e43464bd5.png

Genshin Impact یک بازی Open World Action-RPG (نقش آفرینی-اکشن جهان باز) هست که در یک دنیای فانتزی به اسم Tevyat روایت میشه.
Genshin Impact در واقع از روی یک مانهوا(Manhwa ) در حال پخش به همین نام ساخته شده.
همین اول بهتره بدونید که بازی کاملا رایگان هست Free To Play
این هم باید بدونین که بازی MMO نیست، برای همین تو همین بخش PC معرفی میکنم.

genshin-impact-final-closed-beta-trailerLOW.jpg
از ویژگیهای بازی میشه به گرافیک بر پایه انیمه ایِ فوق العاده زیبا که برپایه انجین Unity ساخته شده ، دنیای بزرگ قابل اکتشاف، به همراه مبارزات برپایه جادوهای Elemental و کمبوهای دیدنی نام برد.
به موارد بالا یک داستان جذاب،تعدد شخصیتها و گیم پلی الهام گرفته از The Legend of Zelda: Breath of the Wild اضافه کنید.
همه اینها باعث شده بازی به معجونی عجیب ولی واقعی تبدیل بشه، بازیی که هر طرفدار اهل انیمه ای برای سالها آرزوی ساخت همچین بازی داشته.

بازی شامل مناظر وسیع، شهرهای با تنوع فرهنگی متفاوت و دانجن های متفاوت میشه.

شما تحت نام "The Traveler" در ابتدا باید بدنبال یکی از اعضای خانوادتون که مدتهاست مفقود شده و ازش خبری ندارید بگردید و بعد از پیوستن به هم، به رمزوراز دنیای Tevyat پی ببرید و کشف کنید.

مخصGenshin-Impact-Switch_01-14-20.jpg
در این مسیر شما یک همراه به اسم Paimon دارید که در طی مراحل شمارو راهنمایی میکنه که توسط AI کنترل میشه.
در ادامه شما میتونید با ایجاد پارتیهای 4 نفره بهمراه دوستان که هرکدوم تخصخص در یکی از عناصر المنتال (آب،خاک،آتش و...) دارن به تجربه بازی بپردازید.

سازنده بازی یک کمپانی چینی هست به اسم miHoYo که با ساخت این بازی در واقع کلاس درسی برای کمپانیهای ژاپنی برپاکرده که سالهای زیادی میخواستن به هرآنچه که GI ارائه میده برسن.
پلتفرم هایی که این بازی برای اونها منتشر شده PC-PS4-Nintendo Switch-Android-iOS
تاریخ انتشار پس فردا 28 سپتامبر 2020 هست واز همین الان میتونین پریلود شروع کنین.
حجم بازی حدود 11 گیگ هست.
بروز میشه.....

=====================
اگه تنهایی بازی میکنین و دنبال یک دوست ایرانی میگردین که تو بازی پدرتون دربیاره و رو اعصابتون راه بره، نام کاربری بچه های بازیسنتر Addکنین :D
User ID کاربران بازیسنتر:
@PipBoy3000_v2
UID=700780251
سرور EU
=====
@Rattle.Snake
UID=700140549
سرور EU
=====
@BoxBox
UID=700503323
سرور Eu
=====
@Rohshen
UID=703998496
سرور EU
=====
@batman0
UID=704589664
سرور EU
=====
@ce7en44
UID=701036823
سرور EU
=====
@orginal.prince
UID=805761569
سرور آسیا
=====
@mahdi_1m1
UID=605487934
سرور US
=====
@L.o.s
UID=706729189
سرور EU
=====
@( Layken )
UID=612205993 --- PlayStation 4
سرور US

آخرین ویرایش:

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,351
نام
مسلم
واقعا گند زدن تو طراحی این اونت ... یه لحظه به این فکر نکردن شاید کسی ، اطرافش گنشین باز نداشته باشه ... واقعا اونت مرفح و باحال 1.3 و 1.4 کجا ... این اونت سرسری و بی محتوی و انبالانس کجا
.......
اکانت دومم که دست بهش نزدم ... قطعی نت داشتم دو روز دیگه درست میشه ... خلاصه پس فردا باید بیاید کمک
این ایونت بیشتر به این خاطر که ملت اعتراض کرده بودن چرا بازی اینقدر آسونه اضافه شده، بالاخره یه جورایی هم حق دارن چون این همه وقت و هزینه صرف کاراکترهاشون کردن ولی هیچ جایی نیست که بتونن قدرت اصلیش رو بیرون بکشن. اشتباهشون این بود که ورلدهای پایینتر هم همینقدر سخته.

@Police _ 110
راستی از ایونت دیونا رو گرفتی؟ حتی اگه دامین خم نری و فقط ماموریت های ورلد بیرون رو بری فکر کنم بتونی دیونا رو حداقل بگیری.

رفتم ببینم چند روز دیگه بنر ژانگلی تموم میشه، اشتباهی دستم خورد و یه ویش زدم:| خدا رو شکر اسلحه سه ستاره داد. خلاصه جم های آدم که زیاد میشن، با ترس و وحشت باید بره توی منوی ویش کشیدن:))

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,351
نام
مسلم
تو فرندلیست رو Add Name کلیک کن بعد میتونی تک تک nickname بذاری :D
View attachment 206023
بعد اونایی که nickname گذاشتی آبی میشه اسمشون :D
View attachment 206024

View attachment 206025
بالا سمت راست اینو بزنی میتونی هم آیتم جدید بذاری هم جاشو عوض کنی :D
بعد که رو اون کلیک کردی بالا سمت چپ میتونی Area هم عوض کنی
View attachment 206026
راستش بگو اسم منو چی گذاشتی؟:-"

tirdad666

کاربر سایت
Dec 18, 2007
829
تو فرندلیست رو Add Name کلیک کن بعد میتونی تک تک nickname بذاری :D
View attachment 206023
بعد اونایی که nickname گذاشتی آبی میشه اسمشون :D
View attachment 206024

View attachment 206025
بالا سمت راست اینو بزنی میتونی هم آیتم جدید بذاری هم جاشو عوض کنی :D
بعد که رو اون کلیک کردی بالا سمت چپ میتونی Area هم عوض کنی
View attachment 206026
مرسی اره اسم عوض کردم ولی باز مثلا حسین میخواد جوین شه نمیگه حسین.و یا حتی اسم ایدیش میگه ورلد میخواد جوین شه
قوری دمت گرم چون با کنترلر بودم نداشت اون دسته رو .یعنی داره ولی چجوری انتخابش کنم با کنترلر نمیدونم

tirdad666

کاربر سایت
Dec 18, 2007
829
هیچی چون نمیدونم اسمتو عزیز.فقط ایدیت رو میشناسم بین بقیه.ولی باز اگه جوین شی بعید میدونم برام بنویسه اسمتو .میگم اسمای عجیب میاره حتی بغیر از ایدی

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,351
نام
مسلم
هیچی چون نمیدونم اسمتو عزیز.فقط ایدیت رو میشناسم بین بقیه.ولی باز اگه جوین شی بعید میدونم برام بنویسه اسمتو .میگم اسمای عجیب میاره حتی بغیر از ایدی
خب برای من مشکل نداری چون همه جا همین آی دی رو استفاده میکنم. اسمم هم مسلم هست:-"

برای اون علامت دست هم L1 و A بزن.

• Like
Reactions: NHM

NHM

کاربر سایت
Jun 26, 2010
3,637
"moslem" :D
مرسی اره اسم عوض کردم ولی باز مثلا حسین میخواد جوین شه نمیگه حسین.و یا حتی اسم ایدیش میگه ورلد میخواد جوین شه
قوری دمت گرم چون با کنترلر بودم نداشت اون دسته رو .یعنی داره ولی چجوری انتخابش کنم با کنترلر نمیدونم
خواهش میکنم :D
آره کلا co-op ـش حالا حالا ها کار داره خوب بشه :D
خب برای من مشکل نداری چون همه جا همین آی دی رو استفاده میکنم. اسمم هم مسلم هست:-"

برای اون علامت دست هم L1 و A بزن.
L1 و X
یا LB و A
:D

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,007
نام
خلیل
همینم خوبه، شیلدش قوی نمیشه ولی در عوض میتونی فیزیکال DPS باهاش کار کنی، سلاح هم نیزه cresent pike که میشه کرفت کرد براش بزار. فعلا هم روی ساب استیت ها حساس نباش.

یادم رفت بگم که الان Halberd سه ستاره lvl.60 دستش هستش....
crescent pike چهار ستاره دارم ولی lvl.50 هستش و ATK اون کمتره....میخوام Upـش کنم...ولی آتیم میخوام که تو فروشگاه sold out شده و حداقل باید تا یکشنبه ی هفته آینده برای Domain ـش صب کنم.

این فروشگاه هم درده سری ها....sold out ها اصلاً Reset میش؟
راستی از ایونت دیونا رو گرفتی؟ حتی اگه دامین خم نری و فقط ماموریت های ورلد بیرون رو بری فکر کنم بتونی دیونا رو حداقل بگیری.

اره Diona رو رفتم...الان زده Endings Reached: 1/5 و یه Time Line هم داره...

@Police _ 110 راستی یادم رفت بگم، hangout ها هم خوب Adventure EXP میدن + پریمو و کلی ریوارد دیگه
ولی وقت گیرن

اره لول ام رسید، یکشون باز شد و اینکه خیلی سوخت و سوز داره، باید key جمع کرد که هر 2روز یدونه key میشه گرفت.
یه سوال چت بازی شما notification میده اون پایین؟ :D
قدیم هرکار میکردی نمیرفت الان کلا خبر نمیده کسی چیزی گفته دستی باید enter بزنم چک کنم

بیخودترین سیستم چت ای هس که دیدم....اصلاً هیچ چیزش مثل درست نیس.....از طرفی به صد زبان جملات سانسور شده توش داره....هر طور بنویسی ستاره میزنه.

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,351
نام
مسلم
یادم رفت بگم که الان Halberd سه ستاره lvl.60 دستش هستش....
crescent pike چهار ستاره دارم ولی lvl.50 هستش و ATK اون کمتره....میخوام Upـش کنم...ولی آتیم میخوام که تو فروشگاه sold out شده و حداقل باید تا یکشنبه ی هفته آینده برای Domain ـش صب کنم.

این فروشگاه هم درده سری ها....sold out ها اصلاً Reset میش؟

اره Diona رو رفتم...الان زده Endings Reached: 1/5 و یه Time Line هم داره...

اره لول ام رسید، یکشون باز شد و اینکه خیلی سوخت و سوز داره، باید key جمع کرد که هر 2روز یدونه key میشه گرفت.

بیخودترین سیستم چت ای هس که دیدم....اصلاً هیچ چیزش مثل درست نیس.....از طرفی به صد زبان جملات سانسور شده توش داره....هر طور بنویسی ستاره میزنه.
سلاح سه ستاره هیچوقت بیس اتکش به اندازه سلاح های چهار ستاره یا پنج ستاره نیست، مخصوصا pike که حتی اسکیل پسیوش هم اتک رو زیاد میکنه. برای همینم برای فیزیکال خیلی خوبه. اون فروشگاه هم دیگه ریست نمیشه، باید بری از دامین بگیری یا کرفت کنی:D ولی باقی فروشگاه ها زده کی ریست میشن.

منظورم ایونت energy amplifier هست نه هنگ آوت دیونا:D اگه هزار امتیاز بگیری یه دیونا رایگان میده. لازم نیست دامینش بری، همون ماموریت های دنیای بیرون بری هزار تا جور میشه.

تازه سیستم چتش روی گوشی منم کار نمیکنه، مجبورم با شکلک منظورم برسونم.

• Like
Reactions: NHM and tirdad666

amiravaz

کاربر سایت
Sep 9, 2014
837
نام
امیر
بچه ها برای ایونت برید دیسکورد خود گنشین
یه چنل داره درخواست میدی مثلا دانجیون پارت 2 میخوای 5k بری مردم جوین میشن یاتومیری توورلد بقیه
من که عمرا بتونستم خودم بگیرم باهمین روش رفتم کل امتیازات روگرفتم
راستی UID من 718633139 و اسم هم Fuyumi هستش
خودمم کوچیک همه امیرهستم

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
این ایونت بیشتر به این خاطر که ملت اعتراض کرده بودن چرا بازی اینقدر آسونه اضافه شده، بالاخره یه جورایی هم حق دارن چون این همه وقت و هزینه صرف کاراکترهاشون کردن ولی هیچ جایی نیست که بتونن قدرت اصلیش رو بیرون بکشن. اشتباهشون این بود که ورلدهای پایینتر هم همینقدر سخته.

@Police _ 110

رفتم ببینم چند روز دیگه بنر ژانگلی تموم میشه، اشتباهی دستم خورد و یه ویش زدم:| خدا رو شکر اسلحه سه ستاره داد. خلاصه جم های آدم که زیاد میشن، با ترس و وحشت باید بره توی منوی ویش کشیدن:))
بازی واقعا به این ایونت ها نیاز داره!
به طور کلی بازی عادی...خیلی عادیه! نهایت هر از قرنی یه باس جدید اضافه کنند، یکم دهنمون سرویس بشه! بعدش باز تکراری و آسون میشه:-"

ولی آره اگر بر اساس WL درجه ش تغییر نمیکنه(شاید چون میشه CO OP رفتش چنین کردن که مثلا یه LVL55 نره برای یه LVL20ی راحت رد کنه:-" ) این مشکله و باید یه جوری بالانسش کنند:-'

اما هر وقت از این ایونت ها میدن من ناامید میشم از زندگی:))

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,007
نام
خلیل
منظورم ایونت energy amplifier هست نه هنگ آوت دیونا:D اگه هزار امتیاز بگیری یه دیونا رایگان میده. لازم نیست دامینش بری، همون ماموریت های دنیای بیرون بری هزار تا جور میشه.

الان Fractured Fruit Data ـم شده 1530 تا...پیام Diona توی Energy amplifier امده که میتونی دعوتش کنی....ولی کلاً با این سیستم و مرحله های Energy amplifier هیچ کار نکردم....
باید یه سری حساب و کتاب کرد و یه سری سنگ گذاشت که چی بدرد میخوره و بعدش اون قسمت Motive Force Remaining هم که اصلاً ازش سر در نیاوردم که چرا تو حالت Single Player باید شخصیت add کرد از لیست دوستام.!

اون فروشگاه هم دیگه ریست نمیشه، باید بری از دامین بگیری یا کرفت کنی:D ولی باقی فروشگاه ها زده کی ریست میشن.
سیستم فروشگاهش مسخرس...مجانی که نمیده، پولش رو میگیره :D بدبختی آتیم پیش نیازش Sold out شده :)) هر دوتا آتیم رو یا باید از فروشگاه خرید و یا Domain کردش.

سلاح سه ستاره هیچوقت بیس اتکش به اندازه سلاح های چهار ستاره یا پنج ستاره نیست، مخصوصا pike که حتی اسکیل پسیوش هم اتک رو زیاد میکنه. برای همینم برای فیزیکال خیلی خوبه.

Untitled.png

تو بررسی ها دیده بودم که نیزه ی crescent pike یکی از نیزه های خوب برای ژانگلی هستش...ولی میخوام lvl.60 بشه بعد دستش بدم...فعلاً همینطوری دست Xiangling هستش

نشستم هر چی Resin امروز رو داشتم...خرج Domain برای آیتم های آپگرید Talents ژانگلی کردم....الان سه تا اولی ها رسیدن به lvl.4

بعد توی این ارتیفکت "جام" موندم....که کدوم باشه؟ (تا الان بیشتر از سمت راستی استفاده کردم، هر چند Pyro هستش ولی چون sub stat هاش درصدی بوده انداختمش)

2.png

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ce7en44 and NHM

NHM

کاربر سایت
Jun 26, 2010
3,637
خب من دسته پلی استیشن با تنظیمات ایکس باکس دارم واسه همین قاطی میکنم:D
با دسته خیلی حال میده ولی چون همش باید teleport کنی با دسته خیلی کنده
bow هم یجوریه :D

آره درک میکنم قاطی کنی، حالا سیستم Nintendo مثل مایکروسافته ولی X با Y و A با B جا به جا هستن :))
تو بررسی ها دیده بودم که نیزه ی crescent pike یکی از نیزه های خوب برای ژانگلی هستش...ولی میخوام lvl.60 بشه بعد دستش بدم...فعلاً همینطوری دست Xiangling هستش
برا بیلد فیزیکال بهترینه :D
بعد توی این ارتیفکت "جام" موندم....که کدوم باشه؟ (تا الان بیشتر از سمت راستی استفاده کردم، هر چند Pyro هستش ولی چون sub stat هاش درصدی بوده انداختمش)
کلا 99% مواقع یا فیزیکال یا المنت کاراکترت بذار جام رو
شرایط خاص مثل ژانگلی تانک هم هستن که HP% میذاری :D(یا باربارا هیلر اونم HP%)

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,351
نام
مسلم
بازی واقعا به این ایونت ها نیاز داره!
به طور کلی بازی عادی...خیلی عادیه! نهایت هر از قرنی یه باس جدید اضافه کنند، یکم دهنمون سرویس بشه! بعدش باز تکراری و آسون میشه:-"

ولی آره اگر بر اساس WL درجه ش تغییر نمیکنه(شاید چون میشه CO OP رفتش چنین کردن که مثلا یه LVL55 نره برای یه LVL20ی راحت رد کنه:-" ) این مشکله و باید یه جوری بالانسش کنند:-'

اما هر وقت از این ایونت ها میدن من ناامید میشم از زندگی:))
دقیقا، به نظر منم نیاز داره به اینجور ایونت ها:D خود من اگه ایونت مکعب های قبلی (که اولین ایونتی هم بود که امتیاز کامل نگرفتم) یا کریو رجیستیو دراگون اسپاین نبود، شاید هیچوقت اینقدر پیگیر بیلد کردن شخصیت هام نمیشدم و هنوز جام انرژی ریشارژ روی دیلاک بود :D ولی خوبی کریو رجیستیو یا حتی ایونت فیشل این بود که سخیتش برحسب ورلد لول افراد بود :D اگه مچ کردن بزارن، اکثرا فقط با هم ورلدی های خودشون کوآپ میرن یا مثلا نسبت جوایز جوری باشه که ورلدهای بالاتر براشون ارزش نداشته باشه یا نهایت اینکه طرف رفیقش یه حالی بهش میده دیگه، چای دوری نمیره:D
الان Fractured Fruit Data ـم شده 1530 تا...پیام Diona توی Energy amplifier امده که میتونی دعوتش کنی....ولی کلاً با این سیستم و مرحله های Energy amplifier هیچ کار نکردم....
باید یه سری حساب و کتاب کرد و یه سری سنگ گذاشت که چی بدرد میخوره و بعدش اون قسمت Motive Force Remaining هم که اصلاً ازش سر در نیاوردم که چرا تو حالت Single Player باید شخصیت add کرد از لیست دوستام.!

سیستم فروشگاهش مسخرس...مجانی که نمیده، پولش رو میگیره :D بدبختی آتیم پیش نیازش Sold out شده :)) هر دوتا آتیم رو یا باید از فروشگاه خرید و یا Domain کردش.

View attachment 206036

نشستم هر چی Resin امروز رو داشتم...خرج Domain برای آیتم های آپگرید Talents ژانگلی کردم....الان سه تا اولی ها رسیدن به lvl.4

View attachment 206037
اون کریستال ها برای باف کردن قدرتت موقع انجام دامین های خود ایونت هستن و خیلی توی دمیج تاثیر دارن. یه قسمت کوآپ داره و یه سینگل پلیر که کوآپ رو فقط با دوست های خودت میتونی بری. در کل سیستمش اینجوریه که یه سری امتیاز به عنوان واحد خرید فروش و یه مشت کریستال از انجام ماموریت های دنیای بیرون دریافت میکنی. بعد سه مدل دامین به نسبت ساده تر داره که با انجام اونا هم امتیاز میگیری. بعد یه دامین اصل کاری داره که اونجا علاوه بر باف ها یه سری محدودیت هم برای خودت تعریف میکنی و هر چی محدودیت ها بیشتر باشن امتیاز مخصوص انجام همون دامین بیشتری رو دریافت میکنی. نهایت برای کامل گرفتن واحد خرید و فروشی که دامین اصلی میده باید 20k امتیاز دریافت کنی و در آخر با جمع همه اینا میتونی بری از فروشگاه ایونت Xp و مورا و تاج و دیونا و ... بگیری :D
از این مدل ایونت ها اول هر آپدیت اصلی یکی داریم و بعضی هاشون رو همه میتونن انجام بدن و بعضی ها رو نه فقط اونایی که حسابی بیلد ساختن میتونن امتیاز کامل بگیرن. ولی بیشتر مورد اولی هست و کم پیش میاد چیزی بدن که همه نتونن شرکت کنن:D

فقط اون یه مدل فروشگاه هست که آیتم هاش تموم میشن، البته مهم هم نیست چون به نسبت قیمتی که میده در واقع داره سر کیسه ات میکنه :)) تمام متریال اسلحه ای که اونجا هست رو با دو بار دامین رفتن میتونی جور کنی:D

عه؟ ژیانگلینگ هم گرفتی؟ پس یعنی طبقه سوم ابیس هم رد کردی؟:D

کلا همون سه تا تلنت بیشتر آپگرید نمیشن، بقیه همه lvl 1 میمونن ولی همین آپگرید تلنت ها هم خیلی تاثیر داره توی قدرت شخصیت ها:D

آره سمت چپی بهتره ولی چون ژانگلی پایرو دمیج نمیزنه عملا بیشتر دمیج از دست میدی. اون رو بده به امبر یا ژیانگلینگ (راستی ژیانگلینگ هم برای فیزیکال DPS خیلی خوبه) و برای ژانگلی Geo یا همون فیزیکال بزار. ساب استیت مهم ولی در صورتی که مین استیت درست داشته باشی:D در مورد ساب استیت ها گفتم که فعلا زیاد حساس نباش چون وقتی رسیدی ar45 کم کم باید اینا رو با آرتیفکت های پنج ستاره خیلی بهتر عوض کنی:D

در مورد آرتیفکت ها هم همیشه جام المنت دمیج یا فیزیکال دمیج بهتر از همه هستن به غیر از یه سری موراد خاص که مثلا بخوای یکی رو فقط ساپورت استفاده کنی که میتونی چیز دیگه ای بزاری. گل و پر فقط HP و ATK فلت هستن که ارزش چندانی هم ندارن و بیشتر ساب هاشون مهمه. ساعت بستگی به شخصیتت داره، یکی مثل هو تائو HP% میخواد، اکثرا ATK% و مثلا نوئله DEF%. یه سری شخصیت ها هم منبع قدرت ثانویه دارن، مثلا مونا 25% از انرژی ریشارژ رو تبدیل میکنه به المنت دمیج ولی بازم بهتره مین استیت اتک باشه و انرژی ریشارژ توی ساب باشه. باید توی تلنت های طرف ببینی که منبع اصلی قدرتش چیه:D تاج یا کلاه هم معمولا کریتیکال دمیج/ریت یا هیلینگ بوناس خیلی بهتر هستن. با اینحال توی میتونی شخصیتت رو هر جوری دوست داری بیلد کنی ولی معمولا شخصیت ها یه بیلد عالی دارن و بقیه فقط موردی به کار میان:D توی ورلدهای بالاتر هم ارزش المنت دمیج و کریتیکال ریت/دمیج خیلی بیشتر از اتک% یا بقیه چیزها هست چون اونجا دمیج اصلیت از المنت ریکشن هایی هست که کریتیکال میشن:D

بعد خود ست آرتیفکت ها هم خیلی مهمه. مثلا برای بعضی شخصیت ها مثل ژانگلی یا باربارا ست آرتیفکت مخصوص داریم که دو تایی بستن یا چهار تایی بستنشون خیلی توی کاراییشون تاثیر داره. از طرف دیگه موقع ست بستن باید سلاحت در نظر بگیری و براساس اون انجام بدی. بعضی از سلاح ها یه قدرت پسیو هم دارن که توی شرایط خاصی فعال میشن و اون رو هم میشه با داشتن یه نسخه تکراری از سلاح تا لول 5 ریفاین کرد. خلاصه یه جور تعادل رو همیشه باید ایجاد کنی. در مورد ست بستن آرتیفکت هم من خودم همیشه جام رو تکی میزارم و بقیه رو ست میکنم چون پیدا کردن یه جام مناسب از یه ست خاص تقریبا غیرممکنه :D

آخرین چیزی که توانایی شخصیت هات رو افزایش میده، کانستلیشن هست، یعنی یه شخصیت رو تا 7 بار میتونی بگیری و هر باری که بگیری یه سری مزایا رو میتونی بهش اضافه کنی. معمولا گرفتن کانس شخصیت های چهار ستاره آسونتر هست.

ویرایش: المنت رزونس هم هست، یعنی مثلا دو تا از یه المنت توی تیمت داشته باشی. دیگه به غیر از اینا به طور موقت هم میتونی با غذا خودت رو قوی کنی.
با دسته خیلی حال میده ولی چون همش باید teleport کنی با دسته خیلی کنده
bow هم یجوریه :D

آره درک میکنم قاطی کنی، حالا سیستم Nintendo مثل مایکروسافته ولی X با Y و A با B جا به جا هستن :))

برا بیلد فیزیکال بهترینه :D

کلا 99% مواقع یا فیزیکال یا المنت کاراکترت بذار جام رو
شرایط خاص مثل ژانگلی تانک هم هستن که HP% میذاری :D(یا باربارا هیلر اونم HP%)
آره دسته خوبیش اینه که همه دکمه ها یه جا جمع هستن ولی همون تیرکمون و yeet کردن یه ذره دنگ و فنگ دارن بیشتر به این خاطر که سرعت چرخش دوربین بیشتر نمیشه :D

اتفاقا برای اونم روی شبیه ساز به مشکل میخورم همیشه :D

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر