Multi Platform Genshin Impact

سازنده
miHoYo
تاریخ انتشار
September 2020
ناشر
miHoYo
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
a487e1344b14e77fd3894b4e43464bd5.png

Genshin Impact یک بازی Open World Action-RPG (نقش آفرینی-اکشن جهان باز) هست که در یک دنیای فانتزی به اسم Tevyat روایت میشه.
Genshin Impact در واقع از روی یک مانهوا(Manhwa ) در حال پخش به همین نام ساخته شده.
همین اول بهتره بدونید که بازی کاملا رایگان هست Free To Play
این هم باید بدونین که بازی MMO نیست، برای همین تو همین بخش PC معرفی میکنم.

genshin-impact-final-closed-beta-trailerLOW.jpg
از ویژگیهای بازی میشه به گرافیک بر پایه انیمه ایِ فوق العاده زیبا که برپایه انجین Unity ساخته شده ، دنیای بزرگ قابل اکتشاف، به همراه مبارزات برپایه جادوهای Elemental و کمبوهای دیدنی نام برد.
به موارد بالا یک داستان جذاب،تعدد شخصیتها و گیم پلی الهام گرفته از The Legend of Zelda: Breath of the Wild اضافه کنید.
همه اینها باعث شده بازی به معجونی عجیب ولی واقعی تبدیل بشه، بازیی که هر طرفدار اهل انیمه ای برای سالها آرزوی ساخت همچین بازی داشته.

بازی شامل مناظر وسیع، شهرهای با تنوع فرهنگی متفاوت و دانجن های متفاوت میشه.

شما تحت نام "The Traveler" در ابتدا باید بدنبال یکی از اعضای خانوادتون که مدتهاست مفقود شده و ازش خبری ندارید بگردید و بعد از پیوستن به هم، به رمزوراز دنیای Tevyat پی ببرید و کشف کنید.

مخصGenshin-Impact-Switch_01-14-20.jpg
در این مسیر شما یک همراه به اسم Paimon دارید که در طی مراحل شمارو راهنمایی میکنه که توسط AI کنترل میشه.
در ادامه شما میتونید با ایجاد پارتیهای 4 نفره بهمراه دوستان که هرکدوم تخصخص در یکی از عناصر المنتال (آب،خاک،آتش و...) دارن به تجربه بازی بپردازید.

سازنده بازی یک کمپانی چینی هست به اسم miHoYo که با ساخت این بازی در واقع کلاس درسی برای کمپانیهای ژاپنی برپاکرده که سالهای زیادی میخواستن به هرآنچه که GI ارائه میده برسن.
پلتفرم هایی که این بازی برای اونها منتشر شده PC-PS4-Nintendo Switch-Android-iOS
تاریخ انتشار پس فردا 28 سپتامبر 2020 هست واز همین الان میتونین پریلود شروع کنین.
حجم بازی حدود 11 گیگ هست.
بروز میشه.....

=====================
اگه تنهایی بازی میکنین و دنبال یک دوست ایرانی میگردین که تو بازی پدرتون دربیاره و رو اعصابتون راه بره، نام کاربری بچه های بازیسنتر Addکنین :D
User ID کاربران بازیسنتر:
@PipBoy3000_v2
UID=700780251
سرور EU
=====
@Rattle.Snake
UID=700140549
سرور EU
=====
@BoxBox
UID=700503323
سرور Eu
=====
@Rohshen
UID=703998496
سرور EU
=====
@batman0
UID=704589664
سرور EU
=====
@ce7en44
UID=701036823
سرور EU
=====
@orginal.prince
UID=805761569
سرور آسیا
=====
@mahdi_1m1
UID=605487934
سرور US
=====
@L.o.s
UID=706729189
سرور EU
=====
@( Layken )
UID=612205993 --- PlayStation 4
سرور US

آخرین ویرایش:

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,390
نام
مسلم
حالا برم خونه عکس آرتیفکت هام رو میزارم:D و البته الان ساعتم lvl12 هستا:-" تا قبل از ساعت، 1800 اینا بودم فکر کنم:-"
البته نیزه همین فاوانیوس هرچی هست بستم که فکر کنم سابش هم اتکه باز:-" (ندارم بهتر:-" )

هممم...من با Xiao بدون هیل کردن دو بار میتونم برم تو برست ، یکم ریسک داره ولی شدنیه
اما معمولا قبل از مبارزات سعی میکنم جینم ultش آماده باشه:-"
اما باربارا هم بد نیستا! R2 بزن و خودش هیل میکنه:-" حداقل در بدترین حالت دوبار میتونی بری:-"

Xiao کلا تو مپ کسی جلودارش نیست ، توی domainها هم اگر هیلر داشته باشید، یا کلا تیمی باشید که راست و درست باشه:-" بدون هیلرم شاید دوبار بتونید برست کنید و زنده بمونید:D

فقط باس ها سختن:)) گرگ که خوب فاز دومش کلا فکر نکنم به درد Xiao بخوره(برای همین نمیبرمش)
Childe هم که کلا دهن همه کاراکترهام رو داره سرویس میکنه:)) فرقی نداره کی رو ببرم! فرت شهید میشه هرکی گیرش بیفته:)):-"

در مورد اون hp دادنم، خوب غیر از باس ها، بقیه جاها کسی جلودار نیست دیگه! مگه کی قراره زنده بمونه جلوش؟ :D راحت همه رو میترکونه میره دیگه:D (تو بخش داستانیشم فکر کنم با ضربه زدن hp پر میکرد و نه کشتن:-" )

اما میگم، من اینجوری نیستم باهاش که تو حالت بدون برست باشم:-" اگر انرژی ریشارژ جینم رو ببرم بالا، تقریبا استفاده م از Xiao بدون مشکل میشه:D
البته یه موردم هست، من هنوز از نین هم استفاده دارم، وقتی برست جین آماده نیست و Xiao هم hp نداره، با نین میزنم بقیه رو، این وسطا هم R2ه Xiao رو میزنم که خدایی خوب اتک میده(و انرژی پر میکنه>:):D )
کسانی که با پلانج اتک استگر نمیشن راحت میتونن بکشنش.
توی دامین هم اون اوایل آره ولی الان دیگه خیلی کم میارنش، وقتی هم میارن اکثرا همون اول میمیره .

اتفاقا چیلده خیلی راحت المنت دمیج میخوره و مثل گرگ هم مقاوم نیست.

وجدانا نینگ بهتره، شیلد میسازه، دوربرد هست، اسکیلش قدرتش رو باف میکنه، برستش زود به زود پر میشه، geo resonance داره و میتونی ساعت ها باهاش بازی کنی بدون اینکه نیاز به هیلر داشته باشی.

• Like
Reactions: NHM

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,246
نام
امیر حسین
کسانی که با پلانج اتک استگر نمیشن راحت میتونن بکشنش.
توی دامین هم اون اوایل آره ولی الان دیگه خیلی کم میارنش، وقتی هم میارن اکثرا همون اول میمیره .

اتفاقا چیلده خیلی راحت المنت دمیج میخوره و مثل گرگ هم مقاوم نیست.

وجدانا نینگ بهتره، شیلد میسازه، دوربرد هست، اسکیلش قدرتش رو باف میکنه، برستش زود به زود پر میشه، geo resonance داره و میتونی ساعت ها باهاش بازی کنی بدون اینکه نیاز به هیلر داشته باشی.
فاتویی ها، این غول برفی ها، Ruin Hunterها(پروازیا نه، زمینی ها:-" )، باس جدید... همشون رو راحت میشه خرگوشی زد:D قرار نیست الان رو به روشی، بپری سر جای خودت:-" بپر پشت سر باس که ضربه ش بهت نخوره:D دشمن میچرخه اون سمت، پرش بعدی دوباره پشت سرش! :D و ...
با این سپردارها و دشمنای عادی هم که هرجا پریدی... له میشن اینا، مال این حرفا نیستن:))

این یک هفته Domain نرفتم، ولی قبلش هرچی Anemo میرفتم مشکلی نداشتیم! (غیر همون یکبار که گفتم بد مردم:)) )
کلا اونقدرا Xiao مشکل نداره ها:D هم بازی باهاش حال میده، هم نترس! نمیمیره بابا:))

نین هم درسته دور برد و safe هست، ولی خو همه دور برد و کلا Mage نمیپسندن بازی کنند! من خودم نین دوست میدارم و خفنه، ولی مبارزه از نزدیک برام جذاب تره:D (برای همین تیرکمون اصلا برام جذابیتی نداره! چیلده هم ، هم قابلیت مبارزه از نزدیک داره، هم کاراکتر امیرپسندیه:)) )

NHM

کاربر سایت
Jun 26, 2010
3,654
هعییی :< پیتی بنر permanentم 70 بود گفتم تک رول برم تا یه 5 ستاره بگیرم بهم سلاح داد ولی :< aquila favonia داد خیلی سلاح گولاخیه ولی هیچکس رو ندارم براش :< اینکه استت اصلیش فیزیکال دمیجه خراب کرده :<
منم همون 5* رو دارم فقط
آره فیزیکاله ولی پسیوش 20% atk میداد فکر کنم، بیس اتک هم بالای 600 ـه تا حد زیادی جبران میشه :D
یه کچینگ هم نداد بیلد فیزیکال ببندم ولی رو MC حدود 8k دمیج میده وقتی کریت میزنه بازم بد نیست :D

Mahdi_MM

کاربر سایت
Jul 16, 2013
377
روزانه یه ربع وقت بذار ۴ تا comission quest هارو برو حداقل از جم عقب نمونی

اگر اوایل بازی هستی برو eu پینگش نسبت به us بهتره
نه داداش لول 25 هستم و یه 5 ستاره هم گرفتم دلم نمیاد از اول شروع کنم. ایشالا که خود بازی این ریجن لاک رو برداره
امروز هم لاگین کردم ولی چون قبلش یه 10-20 باری تو warzone تلف شده بودم حوصله ام نکشید و بعد گرفتن daily login اومدم بیرون
راستی این cod warzone چقدر سخت شده حالا غیر از مشکل پینگ، در کسری از ثانیه دوئل تک به تک رو هلاک میشم. یا قبل ازانیکه بفهمم از کجا داره تیر میزنه به زندان گولاگ تبعید میشم
خلاصه اگه پیشنهادی بابت بازی دارید دریغ نکنید ( مبنی بر حذف و ادامه ندادن یا کلا دور cod خط کشیدن با وضعیت)
Electro دوستان کسی راجع به این سرویس رفع تحریم بازی میدونه؟ با شکن آشنا بودم ولی الکترو یکم بی نام و نشون بود. از وقتی هم که dns رو استفاده کردم پینگم تو بازی ها 90 شده

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ce7en44

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
منم همون 5* رو دارم فقط
آره فیزیکاله ولی پسیوش 20% atk میداد فکر کنم، بیس اتک هم بالای 600 ـه تا حد زیادی جبران میشه :D
یه کچینگ هم نداد بیلد فیزیکال ببندم ولی رو MC حدود 8k دمیج میده وقتی کریت میزنه بازم بد نیست :D

آره منم بهترین کسی که فعلا دارم و فکر کردم روش میتونه خوب باشه خود MCئه ولی اصلا اولویت نداره برام :< من تازه 2 روز پیش رسیدم AR40

تا برسم به 45 شروع کنم به فارم آرتیفکت تیم اصلیم رو باید براش فارم بکنم تازه میرسم به chong و mc برا ساختشون :<

• Like
Reactions: ce7en44 and NHM

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,246
نام
امیر حسین
خوب Xiao رو بالاخره فرستادم فاز 6 ... شیطونه میگه 149تا xp book بنفشم رو بزنم و lvl 89 بکنمشا:))
ولی گوش نمیدم...شیطونه:-"
راستی... اون... ley line دو برابره شروع شد؟ تموم شد؟ چی شد؟ :-"

بگذریم... بیلدم :

PS_App_20210223_050351.jpeg
PS_App_20210223_050357.jpeg
PS_App_20210223_050403.jpeg
PS_App_20210223_050408.jpeg
PS_App_20210223_050413.jpeg
PS_App_20210223_050419.jpeg

تا قبل بردن به فاز 6 ، و lvl 14کردنه آرتیفکت ساعت، 15300 ضربات خرگوشیم اتک میزد:-"
توانم در همین حد بوده، ازم بهتر نخواید که نمیتونم دیگه:((
نیزه هم نگاه کردم، سابش انرژی ریشارژ بود:-" ( 27.9% ) و فعلا lvl 80ه (حس 90 کردنس نیست:-" )
تلنت هم همونی که گفتم اولی 6 ، دومی 5 و سومی 7

---

درسته شاید هو تائو نگیرم، ولی احتمالا Domain آرتیفکت های آتیشی رو فارم کنم:-"

NHM

کاربر سایت
Jun 26, 2010
3,654
خوب Xiao رو بالاخره فرستادم فاز 6 ... شیطونه میگه 149تا xp book بنفشم رو بزنم و lvl 89 بکنمشا:))

بگذریم... بیلدم :

View attachment 196036
View attachment 196037
View attachment 196038
View attachment 196039
View attachment 196040
View attachment 196041

تا قبل بردن به فاز 6 ، و lvl 14کردنه آرتیفکت ساعت، 15300 ضربات خرگوشیم اتک میزد:-"
نیزه هم نگاه کردم، سابش انرژی ریشارژ بود:-" ( 27.9% ) و فعلا lvl 80ه (حس 90 کردنس نیست:-" )

---

ley line overflow از سه روز دیگه شروع میشه :D

• Love
  • Like
Reactions: ce7en44 and Akiba

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
همون ریفاین شده اش هم باز بیشتر بدرد فیشل میخوره تا گانیو:D
معلومه بهترم شده ،،مسئله اینه دست گانیو گرز بدم ؟؟؟ منتظرم یکی از این باس ها بهم متریال بده برم کمان پروتوتایپ رو بسازم ،، چرا فقط یه دونه متریال کمان تو بازی هست

• Smile
Reactions: NHM and ce7en44

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,390
نام
مسلم

بگذریم... بیلدم :

View attachment 196036
View attachment 196037
View attachment 196038
View attachment 196039
View attachment 196040
View attachment 196041

---

a
جام anemo dmg نزاشتی؟

• Like

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,246
نام
امیر حسین
@Akiba
بیا اینم اثبات اینکه مشکل از آرتیفکت های ژیائو نیست. دو تاشون رو گذاشتم برای مونا و اینقدر دمیج داد.

View attachment 196056
نه من نمیگم مشکل از آرتیفکت های Xiaoهه ، آره کلا باد المنت ری اکشن نداره چندان که بخواد دمیج انقدری بده :-" و تقریبا مطمئنم هیچکی هم دمیج انقدری باهاش نمیده:-"
ولی در کل Xiao کاراکتری نیست که توان جنگیدن نداشته باشه یا زود شهید بشه:D
به نظر من به خاطر سرعت بالاش تو گیم پلی(هم سرعت خودش و هم انرژی ریشارژش به طور کلی)، خیلی راحت از پس همه چی بر میاد:D
تازه همه ی اینایی که میگم برای من در شرایطیه که تو تیمی گذاشتم که ساپورت تقریبا نداره!(هر از قرنی ultه Xingqiu رو بزنم که اصلا آپ نیست:)):-" )

کلا نوع برسته xiao اینجوری نیست که یک اسپیشال اتک تنها بزنه و بترکونه همه چیو! نباید مثلا با نوع برست نین، مونا، دیلاک (و کلا اکثر کاراکترها:)) ) مقایسه ش کنی:D
نوعش این شکلیه که بوستش میکنه :D
شاید بشه با آلبدو مثلا مقایسه کرد...نه اونم بیشتر ساپورته، برعکس این که خودخواهه:))
فکر کنم هنوز ندارم از نوع Xiao ، یا جزو کاراکترهایی که من دقت کردم ندیدم:D

در مورد جام Anemo .... هممم... سوال کلی! چه فرقی داره اتک خالی ببندیم یا Anemo ؟ :-" اتک رو همه چیز مگه تاثیر نمیزاره؟ (الان میفهمم مثلا کلا قوانین بازی رو یاد نگرفتم:)) )
حس میکنم اون عنصری ها رو کاتالیست ها که کلا عنصری اتک میزنند مثل اتک عادی براشون عمل میکنه... برای بقیه اتک خالی بسته بشه بهتر نیست؟

جدا از اینکه ندارم...یعنی کلا یه جام از ست Anemo دارم که Anemo Dmg مینماید، که به ازاش باید بی خیال 15% کریت دمیج و 10% کریت ریت بشم:-" (و 9% انرژی ریشارژ:-" )

آخرین ویرایش:

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,390
نام
مسلم
نه من نمیگم مشکل از آرتیفکت های Xiaoهه ، آره کلا باد المنت ری اکشن نداره چندان که بخواد دمیج انقدری بده :-" و تقریبا مطمئنم هیچکی هم دمیج انقدری باهاش نمیده:-"
ولی در کل Xiao کاراکتری نیست که توان جنگیدن نداشته باشه یا زود شهید بشه:D
به نظر من به خاطر سرعت بالاش تو گیم پلی(هم سرعت خودش و هم انرژی ریشارژش به طور کلی)، خیلی راحت از پس همه چی بر میاد:D
تازه همه ی اینایی که میگم برای من در شرایطیه که تو تیمی گذاشتم که ساپورت تقریبا نداره!(هر از قرنی ultه Xingqiu رو بزنم که اصلا آپ نیست:)):-" )

کلا نوع برسته xiao اینجوری نیست که یک اسپیشال اتک تنها بزنه و بترکونه همه چیو! نباید مثلا با نوع برست نین، مونا، دیلاک (و کلا اکثر کاراکترها:)) ) مقایسه ش کنی:D
نوعش این شکلیه که بوستش میکنه :D
شاید بشه با آلبدو مثلا مقایسه کرد...نه اونم بیشتر ساپورته، برعکس این که خودخواهه:))
فکر کنم هنوز ندارم از نوع Xiao ، یا جزو کاراکترهایی که من دقت کردم ندیدم:D

در مورد جام Anemo .... هممم... سوال کلی! چه فرقی داره اتک خالی ببندیم یا Anemo ؟ :-" اتک رو همه چیز مگه تاثیر نمیزاره؟ (الان میفهمم مثلا کلا قوانین بازی رو یاد نگرفتم:)) )
حس میکنم اون عنصری ها رو کاتالیست ها که کلا عنصری اتک میزنند مثل اتک عادی براشون عمل میکنه... برای بقیه اتک خالی بسته بشه بهتر نیست؟

جدا از اینکه ندارم...یعنی کلا یه جام از ست Anemo دارم که Anemo Dmg مینماید، که به ازاش باید بی خیال 15% کریت دمیج و 10% کریت ریت بشم:-" (و 9% انرژی ریشارژ:-" )
امروز چند جا امتحانش کردم، اول سه هیلیچورل رو ۳ دقیقه داشتم میزدم تا مردن, یه ابیس میج رو نتونستم شیلدش بشکنم. وولف کلا به آنمو مقاوم هست و اصلا دمیج نمیخوره، چیلده دو بار رفتم توی برست و از دستم فرار کرد، فقط باس الکترو خوب زدم که بازم سر فاز آخرش المنت دمیج نداره، در کل من راضی نیستم :D

نوع برستش شبیه نوئله هست، اونم باف میکنه.

آنمو بهتر از اتک توی دمیج تاثیر داره. اتک ٪ سر کاری هست چون فقط برحسب بیس اتک محاسبه میشه نه اتک کلی و تازه توی بیس دمیج ضرب میشه ولی المنت دمیج ضرب در اتک کلی میشه.

Damage = (base attack * %ATK buffs + artifact flat ATK including feather) * skill damage multiplier * (%elemental/physical damage + external bonus damage sources) * crit damage multiplier

۴۶٪ اتک ضربدر ۸۰۰ بهتره یا ۴۶٪ المنت دمیج ضربدر ۱۵۰۰ مثلا؟ برای ساعت خوبه ولی برای جام نه.

تو هم قدرت اصلیت توی برست و اسکیل هست که آنمو دمیج میدن نه اتک معمولی که همونم باز فیزیکال دمیج بهتره براش.

من یه جام اینطوری برای نین داشتم، وقتی یه جام نوبلس جئو گرفتم اونو دادم به خورد جام جدید و فقط ۶ درصد کریت ریت گرفتم ولی در عوض اصلا پشیمون نیستم :D

• Like

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
سومین نینگ رو هم از این بنر کشیدم بیرون،
اخرین کوئست اونت رو رفتم گفتم همین حا ویش میزنم ،اینجا خودش لاکی اسپاته،

خوبیش اینه بر عکس بنر گانیو نه بهم سلاح انداخت نه کارکتری که نمیخوام ،،، بنر گانیو تا تونست سلاح و xingqiu کرد تو پاچم

حالا فقط یه دونه دیگه میخوام،کاش به همین زودیا تو شاپ بزارنش ،
یه نوئل هم از شاپ خریدم ...

هم نینگ هم نوئل c5 شد ،

تلنت برست نوئلم هم که همین دیروز ۴ بود شد ۱۱

فقط دو تا ارتیفکت بیست کنم ، با فاز ۶ تا رونماییش

• Like
Reactions: NHM and ce7en44

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر