Multi Platform Genshin Impact

سازنده
miHoYo
تاریخ انتشار
September 2020
ناشر
miHoYo
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
a487e1344b14e77fd3894b4e43464bd5.png

Genshin Impact یک بازی Open World Action-RPG (نقش آفرینی-اکشن جهان باز) هست که در یک دنیای فانتزی به اسم Tevyat روایت میشه.
Genshin Impact در واقع از روی یک مانهوا(Manhwa ) در حال پخش به همین نام ساخته شده.
همین اول بهتره بدونید که بازی کاملا رایگان هست Free To Play
این هم باید بدونین که بازی MMO نیست، برای همین تو همین بخش PC معرفی میکنم.

genshin-impact-final-closed-beta-trailerLOW.jpg
از ویژگیهای بازی میشه به گرافیک بر پایه انیمه ایِ فوق العاده زیبا که برپایه انجین Unity ساخته شده ، دنیای بزرگ قابل اکتشاف، به همراه مبارزات برپایه جادوهای Elemental و کمبوهای دیدنی نام برد.
به موارد بالا یک داستان جذاب،تعدد شخصیتها و گیم پلی الهام گرفته از The Legend of Zelda: Breath of the Wild اضافه کنید.
همه اینها باعث شده بازی به معجونی عجیب ولی واقعی تبدیل بشه، بازیی که هر طرفدار اهل انیمه ای برای سالها آرزوی ساخت همچین بازی داشته.

بازی شامل مناظر وسیع، شهرهای با تنوع فرهنگی متفاوت و دانجن های متفاوت میشه.

شما تحت نام "The Traveler" در ابتدا باید بدنبال یکی از اعضای خانوادتون که مدتهاست مفقود شده و ازش خبری ندارید بگردید و بعد از پیوستن به هم، به رمزوراز دنیای Tevyat پی ببرید و کشف کنید.

مخصGenshin-Impact-Switch_01-14-20.jpg
در این مسیر شما یک همراه به اسم Paimon دارید که در طی مراحل شمارو راهنمایی میکنه که توسط AI کنترل میشه.
در ادامه شما میتونید با ایجاد پارتیهای 4 نفره بهمراه دوستان که هرکدوم تخصخص در یکی از عناصر المنتال (آب،خاک،آتش و...) دارن به تجربه بازی بپردازید.

سازنده بازی یک کمپانی چینی هست به اسم miHoYo که با ساخت این بازی در واقع کلاس درسی برای کمپانیهای ژاپنی برپاکرده که سالهای زیادی میخواستن به هرآنچه که GI ارائه میده برسن.
پلتفرم هایی که این بازی برای اونها منتشر شده PC-PS4-Nintendo Switch-Android-iOS
تاریخ انتشار پس فردا 28 سپتامبر 2020 هست واز همین الان میتونین پریلود شروع کنین.
حجم بازی حدود 11 گیگ هست.
بروز میشه.....

=====================
اگه تنهایی بازی میکنین و دنبال یک دوست ایرانی میگردین که تو بازی پدرتون دربیاره و رو اعصابتون راه بره، نام کاربری بچه های بازیسنتر Addکنین :D
User ID کاربران بازیسنتر:
@PipBoy3000_v2
UID=700780251
سرور EU
=====
@Rattle.Snake
UID=700140549
سرور EU
=====
@BoxBox
UID=700503323
سرور Eu
=====
@Rohshen
UID=703998496
سرور EU
=====
@batman0
UID=704589664
سرور EU
=====
@ce7en44
UID=701036823
سرور EU
=====
@orginal.prince
UID=805761569
سرور آسیا
=====
@mahdi_1m1
UID=605487934
سرور US
=====
@L.o.s
UID=706729189
سرور EU
=====
@( Layken )
UID=612205993 --- PlayStation 4
سرور US

آخرین ویرایش:

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,346
نام
مسلم
همونی که ازش میترسیدم سرم اومد:|

2021116145956.png

پیتی ۶۶

چرا بازی به من یه کریو نمیده؟!!!!! گانیوووووو :((
بازم خوبه یه دیلاک دیگه نداد:|

پ.ن: حالا نمیدونم بازم براش ویش بزنم یا جمع کنم برای آیاکا یا روزاریا یا کلاد ریتینر؟
تمام متریال آپدیت گانیو و تلنت هاش رو جمع کرده بودم و اسلحه اش هم داشتم:|

@BoxBox
@XMohsen
برای اسلحه اش چی خوبه؟ ست آرتیفکت چی بزارم؟ از تجربیاتتون بگین.

• Like
Reactions: XMohsen and Rohshen

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
2,965
همونی که ازش میترسیدم سرم اومد:|

View attachment 191086

پیتی ۶۶

چرا بازی به من یه کریو نمیده؟!!!!! گانیوووووو :((
بازم خوبه یه دیلاک دیگه نداد:|

پ.ن: حالا نمیدونم بازم براش ویش بزنم یا جمع کنم برای آیاکا یا روزاریا یا کلاد ریتینر؟
تمام متریال آپدیت گانیو و تلنت هاش رو جمع کرده بودم و اسلحه اش هم داشتم:|

@BoxBox
@XMohsen
برای اسلحه اش چی خوبه؟ ست آرتیفکت چی بزارم؟ از تجربیاتتون بگین.
عالیههههههههه:clap:

به منم پیتی 60 اینا که بودم تو بنر ونتی بهم داد

باز خوبیش اینه میدونی بنر بعد صد در صد بهت کاراکتر بنر رو میده
-

خب پیشنهاد من واسه آرتیفکت
اگه میخوای یه کاراکتر دیگه با ست 4 تایی از نوبلس تو تیمت داشته باشی

واسه مونا 2 تا نوبلس ببند 2 تا هم ازون آرتیفکته که هایدرو رو اضافه میکنه

در غیر این صورت 4 تا نوبلس ببند که بعد ult کلی ضربه های خوفناک تری خودش و تیکت بزنن

خب مونا یه درصدی از انرژی ریسارژ رو به هایدرو دمیج تبدیل میکنه

واسه ساب استت کریت ریت و کریت دمیج که ثابتن باید همیشه باشن و اونایی که انرژی رو زیاد میکنن که عالین
گابلت رو بذار واسه هایدرو دمیج
و تاج رو هم من کریت دمیج گذاشتم

اسلحه هم یه اسلجه 4 ستاره هست که مین استتش انرژی ریشارژِ
ببین اگه اونو داری اونو آپ کن خیلی op میشی باهاش
در غیر اینصورت mappa mare هم من بستم خیلی خوب بود نسبت به بقیه اسلحه هام

---------
منم همه متریال تلنت و ascent گانیو رو فارم کردم ولی واسه آلبدو ویش زدم :D?‍♀️
ولی بجاش تو اکانت دومم گانیو رو بهم داد >:D<:clap:

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Rohshen and ce7en44

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
2,965
آقااااااا
بهترین ایونت با اختلاف این ایونتی هستش که امروز دادن >:D<

از همون اولش که بازی رو شروع کردم یه همچین چیزی میخواستم که یه محل باشه با یه باس تنها و با درجه سختی های مختلف

امیدوارم بعد ها باس فایت همیشگی بذارن و ایونتی و زمان محدود نباشه تا بشه co op ای باس های جدید و خفن تر رو بزنیم

یجورایی مثه trial های ffxiv [-o<

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Rohshen and ce7en44

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
2,965
جدی چرا اکانت دوم دارین؟ برا من سواله :D
?‍♀️
یسری اشتباه کردم و خب اکانت دوم رو ساختم که اشتباهات رو تکرار نکنم

و بعضی موقع ها که به کمبود محتوا میرسیدیم واسه اکانت دومم یسری کار انجام میدادم

همزمان اولین اکانتم کاراکترای خوبی بهم می داد و خیلی پیشرفت کردم دیگه دلم نیومد ولش کنم
و دومیه هم دیگه به AR40 رسید و گاینو هم تازگیا بهم داده که دیگه اصلا نتونستم بیخیال جفتشون بشم :|

آخرین ویرایش:

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,346
نام
مسلم
عالیههههههههه:clap:

به منم پیتی 60 اینا که بودم تو بنر ونتی بهم داد

باز خوبیش اینه میدونی بنر بعد صد در صد بهت کاراکتر بنر رو میده
-

خب پیشنهاد من واسه آرتیفکت
اگه میخوای یه کاراکتر دیگه با ست 4 تایی از نوبلس تو تیمت داشته باشی

واسه مونا 2 تا نوبلس ببند 2 تا هم ازون آرتیفکته که هایدرو رو اضافه میکنه

در غیر این صورت 4 تا نوبلس ببند که بعد ult کلی ضربه های خوفناک تری خودش و تیکت بزنن

خب مونا یه درصدی از انرژی ریسارژ رو به هایدرو دمیج تبدیل میکنه

واسه ساب استت کریت ریت و کریت دمیج که ثابتن باید همیشه باشن و اونایی که انرژی رو زیاد میکنن که عالین
گابلت رو بذار واسه هایدرو دمیج
و تاج رو هم من کریت دمیج گذاشتم

اسلحه هم یه اسلجه 4 ستاره هست که مین استتش انرژی ریشارژِ
ببین اگه اونو داری اونو آپ کن خیلی op میشی باهاش
در غیر اینصورت mappa mare هم من بستم خیلی خوب بود نسبت به بقیه اسلحه هام

---------
منم همه متریال تلنت و ascent گانیو رو فارم کردم ولی واسه آلبدو ویش زدم :D?‍♀️
ولی بجاش تو اکانت دومم گانیو رو بهم داد >:D<:clap:
آره عالی که هست چون منم الان میتونم کمبوی بنت - مونا بزنم ولی کاش اینو توی بنر قبلی به جای البدو میدادن و الان گانیو رو میداد. حالا دوباره باید برم ریخت اوشین رو تحمل کنم، تازه چند هفته راحت بودما:-":D

بنر بعدی رو نمیخوام، بنر بعدیش هم نمیخوام (یعنی دارم سعی میکنم نخوام:-") فقط یه کریو میخوام که به جای کایا استفاده کنم، همین. حتی حاضر بودم گانیو رو نده ولی Qiqi رو حداقل بده:D من تا روز آخر بنر گانیو هر ویشی بتونم براش میزنم:-" FOR GANYU, I SIMP!! :Boxing:الان دارم وحشتناک وسوسه میشم که که برم کریستال بخرم ولی هر بار میرم یه نگاهی به قیمت ها میندازم و پشیمون میشم. برای 24 تا ویش یک و نیم میلیون تومن:| تازه این مال بار اول هست که دو برابر بهت میده، برای دفعات بعدی میشه 12 تا ویش. هیچ شخصیتی اینقدر نمی ارزه:-" دو روز دیگه از مد میوفته و سال بعد هم دوباره بنرش رو میزارن، و اصلا معلوم نیست تا اون موقع زنده باشیم یا هنوز اینو بازی کنیم:-" تازه آیاکا هنوزم اولویت داره:-" و خدا رو شکر روزاریا 4 ستاره اس:))

احتمالاً بنت رو با ست چهار ستاره نوبلس بزارم توی تیم، آپدیتش هم زیاد نکنم. از اون هایدرو ندارم ولی دو تا جام گلادیاتور پنج ستاره هایدرو دارم. حالا آرتیفکت هم ندارم که اینا رو آپدیت کنم:D
کریت دمیج بیشتر نیاز داره یا کریت ریت؟ من تاج از هر دو تا دارم.
اسلحه sacrificial fragments و the widith دارم. prototype malice و mappa mare رو هم میتونم بسازم.

==============================
شاید منم باید یه اکانت دوم بسازم؟:-" ولی حسش نیست، قرار شد اگه گانیو نگرفتم دیگه بازی رو بزارم کنار تا آپدیت بعدی:-"
?‍♀️
یسری اشتباه کردم و خب اکانت دوم رو ساختم که اشتباهات رو تکرار نکنم

و بعضی موقع ها که به کمبود محتوا میرسیدیم واسه اکانت دومم یسری کار انجام میدادم

همزمان اولین اکانتم کاراکترای خوبی بهم می داد و خیلی پیشرفت کردم دیگه دلم نیومد ولش کنم
و دومیه هم دیگه به AR40 رسید و گاینو هم تازگیا بهم داده که دیگه اصلا نتونستم بیخیال جفتشون بشم :|
در عوض الان میتونی با خودت کوآپ بزنی:>

برم یکم توی فروم میهویو ذکر مصیبت کنم و لایک (دیسلایک) جمع کنم:-":D ردیت بهتره البته ولی نمیدونم چرا پست های منو منتشر نمیکنه:-"

am1d5juip6b61.png

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,346
نام
مسلم
راستی شنیدم dash کردن مونا موقع مبارزه خیلی اذیت میکنه، واقعاً همینطوره؟ یعنی آیاکا هم به همین سرنوشت دچار میشه؟:-"

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
2,965
آره عالی که هست چون منم الان میتونم کمبوی بنت - مونا بزنم ولی کاش اینو توی بنر قبلی به جای البدو میدادن و الان گانیو رو میداد. حالا دوباره باید برم ریخت اوشین رو تحمل کنم، تازه چند هفته راحت بودما:-":D

بنر بعدی رو نمیخوام، بنر بعدیش هم نمیخوام (یعنی دارم سعی میکنم نخوام:-") فقط یه کریو میخوام که به جای کایا استفاده کنم، همین. حتی حاضر بودم گانیو رو نده ولی Qiqi رو حداقل بده:D من تا روز آخر بنر گانیو هر ویشی بتونم براش میزنم:-" FOR GANYU, I SIMP!! :Boxing:الان دارم وحشتناک وسوسه میشم که که برم کریستال بخرم ولی هر بار میرم یه نگاهی به قیمت ها میندازم و پشیمون میشم. برای 24 تا ویش یک و نیم میلیون تومن:| تازه این مال بار اول هست که دو برابر بهت میده، برای دفعات بعدی میشه 12 تا ویش. هیچ شخصیتی اینقدر نمی ارزه:-" دو روز دیگه از مد میوفته و سال بعد هم دوباره بنرش رو میزارن، و اصلا معلوم نیست تا اون موقع زنده باشیم یا هنوز اینو بازی کنیم:-" تازه آیاکا هنوزم اولویت داره:-" و خدا رو شکر روزاریا 4 ستاره اس:))

احتمالاً بنت رو با ست چهار ستاره نوبلس بزارم توی تیم، آپدیتش هم زیاد نکنم. از اون هایدرو ندارم ولی دو تا جام گلادیاتور پنج ستاره هایدرو دارم. حالا آرتیفکت هم ندارم که اینا رو آپدیت کنم:D
کریت دمیج بیشتر نیاز داره یا کریت ریت؟ من تاج از هر دو تا دارم.
اسلحه sacrificial fragments و the widith دارم. prototype malice و mappa mare رو هم میتونم بسازم.

شاید منم باید یه اکانت دوم بسازم؟:-" ولی حسش نیست، قرار شد اگه گانیو نگرفتم دیگه بازی رو بزارم کنار تا آپدیت بعدی:-"

در عوض الان میتونی با خودت کوآپ بزنی:>

برم یکم توی فروم میهویو ذکر مصیبت کنم و لایک (دیسلایک) جمع کنم:-":D ردیت بهتره البته ولی نمیدونم چرا پست های منو منتشر نمیکنه:-"

am1d5juip6b61.png
نمیدونم خبر خوبیه یا بد اما مثه اینکه روزاریا 5 ستارس:Whistling: و به احتمال زیاد نیمه دوم بعد از بنر آیاکا میاد

روزاریا اصن مشخصه 5 ستارس تیپش به 5 ستاره ها میخوره:-?

----

کریت دمیج همیشه بهتره خب کلی تو دمیج تاثیر میذاره اما بدون کریت ریت بی فایدس زیاد داشتنش
اگه اسلحه کریت دمیج داشتی آرتیفکت کریت ریت بگیر و بر عکس

اگه ساب استت کریت ریت زیاد داشتی تاج رو کریت دمیج ببند

• Sad
Reactions: ce7en44

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
am1d5juip6b61.png

راستی کسی امتحان کرده ببینه فرق بین حداکثر تنظیمات با حداقل تو نسخه پی سی چیه؟

غیر bloom و سایه ها من هیچ فرق دیگه ای نمیبینم شایدم من کورم ولی چندجا اسکرین شاتم گرفتم بلوم که هیچی من همیشه روشن میزارم همه جا ولی غیر اون فقط سایه ها تفاوت داشتن

• Like

XMohsen

کاربر سایت
Feb 4, 2010
1,073
نام
Mohsen
من که ایونت جدید رو کلا با 300 تا امتیاز جمع کردم اونم فقط رفتم که جم ها رو بگیرم :D

تازه فهمیدم چقدر زدن این تاور های باس geo با نوئل راحت هست :D تازه لول 1 هم هست البته زدن خودش یکم طول میکشه چون المنت دیگه میخواد. همه ی کلیمور ها اینطوری هستن ؟ یا نوئل دمیجی که میده سنگین هست ؟ ult ـش هم خیلی جالب هست :x مال من c1 هست امشب وسوسه شدم ویش بزنم براش ولی نزدم :-"

@vaan 2 یکم از نوئل میگی ؟ چطور هست ؟ ارزش داره قوی کنم ؟ ویش بزنم ؟
------------

@ce7en44 چرا تگ میکنی نوتیفیکشن نمیاد ؟ :-?
boxbox کامل همه ی توضیحات رو داد فقط این رو اضافه کنم که برای تلنت فقط Ult رو ارتقا بده. درمورد آرتیفکت اینا من برای همون vapo و کمبوی با بنت روش فقط المنت مستری اینا بستم ولی خب خودت دیدی دمیج آنچنانی نمیده ولی برای boxbox که کریت بسته دمیج خیلی زیادی میده به خاطر همین فکر میکنم اگر کریت بری بهتر باشه. البته ... من اصلا خیلی رو مونا و بنت کار نکردم یعنی فقط تلنت ارتقا دادم چندتا آیتم بستم و تموم خیلی وقت نزاشتم ! الان مثلا مونا اسلحه اش (فکر کنم mappa mare باشه) لول 40 هست :D دوم اینکه برای اون کمبو یه کاراکتر سومی هم میخواد که باز من دنبالش نرفتم :D این دختره زیر دست آلبدو انگار برای این موضوع خیلی خوبه. (اینا رو گفتم که بگم نمیدونم شاید المنت مستری بهتر باشه تا کریت) البته با همه ی این حرف ها مونا شارژ اتک 5k دمیج میده.

درمورد dash هم نه مشکلی نداره :-? البته یه مشکلی که داره این هست که گاهی لبه ی سنگ ها یا چوب یا یکم برآمدگی ها گیر میکنه و رد نمیشه :| میشه ضربه ها رو جاخالی داد؟ میشه اما نمیدونم چطوری هست ولی تاحالا چندبار شده جاخالی دادم. خیلی فکر نکنم به عنوان ویژگی بشه بهش نگاه کرد بیشتر فکر میکنم باگ میشه ضربه نمیخوره تا اینکه بخوان طوری طراحی کرده باشن که بشه جاخالی داد باهاش. بعد چرا بخوای وسط مبارزه dash کنی ؟ :D کلا مونا طوری نیست که بخوای باهاش بجنگی، عوض میکنی یه ult میزنی یه اسپل میزنی عوض میکنی. حتی اون اسکیلی که داره اگر نگه داری میکاره خودش کلی میره عقب، بعد به خاطر سرعت dash ـش هم برای فرار از اسکیل باس ها و .. خیلی کاربردی هست

درمورد رد شدن از آب هم باید بگم که زود انرژیت رو خالی میکنه فکر نکنی میتونی بری گراند لاین :D اینم در نظر داشته باش که هر موقع ول کنی از آب بیاد بیرون ازش انرژی کم میشه به خاطر همین یه جوری برنامه ریزی کن که پرید بیرون باز Stamina داشته باشی وگرنه غرق میشی >:)

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ce7en44 and BoxBox

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
2,965
المنتال مستری میاد دمیج ری اکشن رو نسبت به مقداری که اونجا واسه هر ری اکشن مشخص کرده رو زیاد میکنه

فکر میکنم 120 تا المنتال مستری، ری اکشن دمیج vaporize رو 20% زیاد میکنه فقط!

اگه دمیج ult مونا مثلا 10000 تا باشه
Vaporize میاد اینو میکنه 20000
و خب اون 20% هم که با مستری زیاد شده این دمیج رو میرسونه به 24000

اگه اتک و هایدرو دمیجت کم باشه المنتال مستری تاثیر اپسیلونی داره رو دمیجت
پس به نظرم اگه کل تمرکزت رو بذاری فقط رو اضافه کردن المنتال مستری دمیج زیادی رو از دست میدی

من کریت دمیجم فقط 110 درصده ولی هایدرو دمیج و اتک زیادی دارم همه اینا باید به اندازه متعادل داشته باشی فقط تمرکز کنی رو یکی بدرد نمیخوره
___
من قبلا با کچنیگ 2700 تا اتک داشتم هرچی آرتیفکت بود رو فقط مین استتای اتک و ساب استت اتک رو استفاده میکردم کریت ریت و دمیج داغون بودن در حد خیلی کم شاید 3% و 60%

یا اون همه اتک، دمیجم یک چهارم دمیجی که الان دارم هم نبود
الان همش 1680 اینا اتک دارم ولی بجاش الکترو دارم کریت ریت 50 درصد دارم کریت دمیج 130 درصد دارم

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ce7en44 and XMohsen

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,346
نام
مسلم
@BoxBox
ای بابا چرا همه رو پنج ستاره کردن؟ دیگه تعدادشون داره از چهار ستاره ها بیشتر میشه. :|
اگه به تیپ باشه که هیشکی به نینگوانگ نمیرسه، ولی چهار ستاره اس (که بابت این موضوع خدا را بسیار شکرگزاریم:D)

باید برم هنوز دامین ها رو فارم کنم، آرتیفکت نوبل خوب ها رو بستم روی البدو و هایدرو هم اصلا ندارم چون دامینش نرفتم.

پس چون سلاحم کریت دمیج داره تاج رو ریت میزارم. اتفاقا چند تا دارم ولی چون یه جام هایدرو خوب گلادیاتور دارم تاج رو باید ست کنم.

یه هاربینجر و دان لول ۱ با ریفاین ۲ گذاشتم روی البدو، کریت ریت ۴۵ و دمیج ۸۷ شد :| الکی شمشیر ایونت رو آپدیت کردم.

اینم عکس آرتیفکت های گانیو که قرار بوذ بهش بدم :(

Screenshot_۲۰۲۱۰۱۱۷-۰۰۳۴۳۳.png

Screenshot_۲۰۲۱۰۱۱۷-۰۰۳۳۰۹.png

Screenshot_۲۰۲۱۰۱۱۷-۰۰۳۲۵۰.png

Screenshot_۲۰۲۱۰۱۱۷-۰۰۲۸۵۲.png

Screenshot_۲۰۲۱۰۱۱۷-۰۰۲۷۵۴.png

چون اسکای هارپ خودش کریت ریت داشت دمیج برای تاج گذاشتم.
------------------

@XMohsen
کلا همه کلیمورها همینجورین، البته نوئله geo هم هست‌. چون c1 هستی ult رو بعد از اسکیل بزن و فقط شارژ اتک کن، هم ضربه میزنه و هم کل پارتی رو هیل میکنه.

الان اومد؟
متریال دارم، همه رو تا شش میبرم بالا.
اتفاقا میخوام تیم مونا بنت البدو ساکاروز ببندم و همه رو میلیونی دمیج بدم >:) البته قبلش باید از ساختمون های موندست بالا برم و گل جمع کنم :|

من کلا عادت دارم dash زیاد برم:D

فکر کنم هیشکی به اندازه آیاکا برای رد شدن از آب خوب نباشه، زیر پای خودش هم یه سکو میسازه.

• Like
Reactions: BoxBox and vaan 2

XMohsen

کاربر سایت
Feb 4, 2010
1,073
نام
Mohsen
@XMohsen
کلا همه کلیمورها همینجورین، البته نوئله geo هم هست‌. چون c1 هستی ult رو بعد از اسکیل بزن و فقط شارژ اتک کن، هم ضربه میزنه و هم کل پارتی رو هیل میکنه.

الان اومد؟
متریال دارم، همه رو تا شش میبرم بالا.
اتفاقا میخوام تیم مونا بنت البدو ساکاروز ببندم و همه رو میلیونی دمیج بدم >:) البته قبلش باید از ساختمون های موندست بالا برم و گل جمع کنم :|

من کلا عادت دارم dash زیاد برم:D

فکر کنم هیشکی به اندازه آیاکا برای رد شدن از آب خوب نباشه، زیر پای خودش هم یه سکو میسازه.

خوشم اومده شاید تیم دوم بیارم :D

نه همون سر شب شانسی دیدم تو تایپیک. ساکاروز خوبه ولی از ترس آلبدو دیگه نزدم :)) c0 هست فعلا

یادم رفت میخواستم همونو بگم :D برای اون قارچ ها رفتی تو mond زمان رو شب کن اینطوری رو ساختمون مشخص تر هست. بعد بیخودی ساختمون بالایی ها رو نرو (اون حوض وسط هست که کنارش کرفت میکنی) از اون به بالا اصلا قارچ نداره همون پایین ها رو بگرد. بعد که اونجا تموم شد برو سراغ اون دهکده ـه که کوئست xianling رو انجام دادی. اونجا هم چندتا هست (روی اون آسیابه چیه 2 تا هست) بعد برو سراغ اون یکی دهکده ـه که مثل مزرعه هست یه 2-3 تا خونه هست که دور تره، اونا هم 1-2 تا دارن. خواستی یه بار بیا هم نشونت بدم هم بردار چون من دیگه اشباع شدم یه 150 تایی جمع کردم :D (حیف بازی سیستم trade نداره)

آره از این نظر آیاکا خیلی بهتر هست، باید ببینیم یخ چقدر دووم میاره و اینکه از رو همون یخ میتونی باز dash کنی بری ؟ >:)

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر