Multi Platform Genshin Impact

سازنده
miHoYo
تاریخ انتشار
September 2020
ناشر
miHoYo
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
a487e1344b14e77fd3894b4e43464bd5.png

Genshin Impact یک بازی Open World Action-RPG (نقش آفرینی-اکشن جهان باز) هست که در یک دنیای فانتزی به اسم Tevyat روایت میشه.
Genshin Impact در واقع از روی یک مانهوا(Manhwa ) در حال پخش به همین نام ساخته شده.
همین اول بهتره بدونید که بازی کاملا رایگان هست Free To Play
این هم باید بدونین که بازی MMO نیست، برای همین تو همین بخش PC معرفی میکنم.

genshin-impact-final-closed-beta-trailerLOW.jpg
از ویژگیهای بازی میشه به گرافیک بر پایه انیمه ایِ فوق العاده زیبا که برپایه انجین Unity ساخته شده ، دنیای بزرگ قابل اکتشاف، به همراه مبارزات برپایه جادوهای Elemental و کمبوهای دیدنی نام برد.
به موارد بالا یک داستان جذاب،تعدد شخصیتها و گیم پلی الهام گرفته از The Legend of Zelda: Breath of the Wild اضافه کنید.
همه اینها باعث شده بازی به معجونی عجیب ولی واقعی تبدیل بشه، بازیی که هر طرفدار اهل انیمه ای برای سالها آرزوی ساخت همچین بازی داشته.

بازی شامل مناظر وسیع، شهرهای با تنوع فرهنگی متفاوت و دانجن های متفاوت میشه.

شما تحت نام "The Traveler" در ابتدا باید بدنبال یکی از اعضای خانوادتون که مدتهاست مفقود شده و ازش خبری ندارید بگردید و بعد از پیوستن به هم، به رمزوراز دنیای Tevyat پی ببرید و کشف کنید.

مخصGenshin-Impact-Switch_01-14-20.jpg
در این مسیر شما یک همراه به اسم Paimon دارید که در طی مراحل شمارو راهنمایی میکنه که توسط AI کنترل میشه.
در ادامه شما میتونید با ایجاد پارتیهای 4 نفره بهمراه دوستان که هرکدوم تخصخص در یکی از عناصر المنتال (آب،خاک،آتش و...) دارن به تجربه بازی بپردازید.

سازنده بازی یک کمپانی چینی هست به اسم miHoYo که با ساخت این بازی در واقع کلاس درسی برای کمپانیهای ژاپنی برپاکرده که سالهای زیادی میخواستن به هرآنچه که GI ارائه میده برسن.
پلتفرم هایی که این بازی برای اونها منتشر شده PC-PS4-Nintendo Switch-Android-iOS
تاریخ انتشار پس فردا 28 سپتامبر 2020 هست واز همین الان میتونین پریلود شروع کنین.
حجم بازی حدود 11 گیگ هست.
بروز میشه.....

=====================
اگه تنهایی بازی میکنین و دنبال یک دوست ایرانی میگردین که تو بازی پدرتون دربیاره و رو اعصابتون راه بره، نام کاربری بچه های بازیسنتر Addکنین :D
User ID کاربران بازیسنتر:
@PipBoy3000_v2
UID=700780251
سرور EU
=====
@Rattle.Snake
UID=700140549
سرور EU
=====
@BoxBox
UID=700503323
سرور Eu
=====
@Rohshen
UID=703998496
سرور EU
=====
@batman0
UID=704589664
سرور EU
=====
@ce7en44
UID=701036823
سرور EU
=====
@orginal.prince
UID=805761569
سرور آسیا
=====
@mahdi_1m1
UID=605487934
سرور US
=====
@L.o.s
UID=706729189
سرور EU
=====
@( Layken )
UID=612205993 --- PlayStation 4
سرور US

آخرین ویرایش:

cm180life

کاربر سایت
Jan 14, 2010
1,738
نشنال رایدن راه انداختم :D

View attachment 239663

خیلی خوبه ولی یه مشکلی داره: بعد از اینکه برست همه تموم شد چیکار کنیم؟ :D
میبینم که به راه راست هدایت شدی :p
رو هر کدومشون چقدر ER داری؟

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,401
نام
مسلم
میبینم که به راه راست هدایت شدی :p
رو هر کدومشون چقدر ER داری؟
گفتم حالا که قراره برای گانیو باس فارم کنم، بزار نشنال رایدن رو تست کنم. البته هنوز متریال رو با تیمی میگیرم میخوام فرندشیپش زیاد کنم:D

بنت ۱۶۰
رایدن ۲۵۰
ژینگکیو ۱۵۰
ژیانگلینگ ۱۰۵ :))

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
من بعد قرنی پا گذاشتم ابیس 12 (خدایی مندوکسه ست:-" )
شدم 2/2/0 :-" همونم به خاطر تیم ایتو بود:))
برای بخش اول تیم خاصی به ذهنم نمیرسه...اصلا این گرگ برقی ها رو چجوری میزنید دقیق؟ که به درد مراحل بعدم بخوره تیمتون؟ :-" البته خوب کاراکترای درست حسابی مثل ژینکیو و ژیانگ لینگ،خ ب نیستن بنده خداها:( برای همین لنگ میزنم:(

cm180life

کاربر سایت
Jan 14, 2010
1,738
گفتم حالا که قراره برای گانیو باس فارم کنم، بزار نشنال رایدن رو تست کنم. البته هنوز متریال رو با تیمی میگیرم میخوام فرندشیپش زیاد کنم:D

بنت ۱۶۰
رایدن ۲۵۰
ژینگکیو ۱۵۰
ژیانگلینگ ۱۰۵ :))
تیم رایدن نشنال سبک بازیش یجورایی brain dead هست یعنی لازم نیس کار خاصی بکنی و به چیزی فکر کنی اما لازمش داشتن ER کافی برا همه اعضا هست.
وقتی انرژی کافی باشه اسکیل و برست همه رو میزنی و یه سری نرمال اتک یا شارژ اتک با رایدن در نهایت وقتی rotation تموم شد بر میگردی دوباره از اول همون کارا رو میکنی ولی شرطش اینه که برست همه آماده باشه.
چون دشمنای مختلف انرژی متفاوتی میدن نیاز به ER می تونه متفاوت باشه ولی بنظرم حداقل انقدر داشته باش:
بنت 180
رایدن 230
شانگلینگ و شینکچو 160

با رایدن نشنال خودم خواستم نشونت بدم چجوری میشه ولی پریمو جئوویشاپ سریع میمیره به دور دوم کشیده نمیشه :D دیگه رفتم سراغ ابیس ،تو ابیس این سری اکثر دشمنا هیچ انرژی نمیدن و نیاز به انرژی ریشارژ بیشتری هست.
View attachment PotPlayerMini64 2022-01-15 00-41-45-616.mp4
View attachment PotPlayerMini64 2022-01-15 00-44-40-278.mp4

cm180life

کاربر سایت
Jan 14, 2010
1,738
من بعد قرنی پا گذاشتم ابیس 12 (خدایی مندوکسه ست:-" )
شدم 2/2/0 :-" همونم به خاطر تیم ایتو بود:))
برای بخش اول تیم خاصی به ذهنم نمیرسه...اصلا این گرگ برقی ها رو چجوری میزنید دقیق؟ که به درد مراحل بعدم بخوره تیمتون؟ :-" البته خوب کاراکترای درست حسابی مثل ژینکیو و ژیانگ لینگ،خ ب نیستن بنده خداها:( برای همین لنگ میزنم:(
یه تیم بر اساس فریز خیلی خوب جواب میده.

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,401
نام
مسلم
منم یه همچین چیزی بود وضعم :)) بعد هم ساعت ER بهش دادم هم Favonius، خیلی راحت تر ابیس 36* شد :D

بقیه تو تیمت اوکین بنظرم
ساعت ER که ندارم اصلا، مال اون دورانی هست که دامین پایرو میرفتم و اون موقع هم هر چیزی غیر از ATK میداد رو میریختم داخل چرخ گوشت :D به جاش دیروز یه آرتیفکت جام پایرو با ساب ER آپ کردم و از شانس من همش CRT/CDMG خورد، حالا اگه همینا رو میخواستم عمرا بهم میداد :))
یه فاونیوس لنس دارم که هیچ وقت آپش نکردم، شاید همون رو بهش دادم :D
تیم رایدن نشنال سبک بازیش یجورایی brain dead هست یعنی لازم نیس کار خاصی بکنی و به چیزی فکر کنی اما لازمش داشتن ER کافی برا همه اعضا هست.
وقتی انرژی کافی باشه اسکیل و برست همه رو میزنی و یه سری نرمال اتک یا شارژ اتک با رایدن در نهایت وقتی rotation تموم شد بر میگردی دوباره از اول همون کارا رو میکنی ولی شرطش اینه که برست همه آماده باشه.
چون دشمنای مختلف انرژی متفاوتی میدن نیاز به ER می تونه متفاوت باشه ولی بنظرم حداقل انقدر داشته باش:
بنت 180
رایدن 230
شانگلینگ و شینکچو 160

با رایدن نشنال خودم خواستم نشونت بدم چجوری میشه ولی پریمو جئوویشاپ سریع میمیره به دور دوم کشیده نمیشه :D دیگه رفتم سراغ ابیس ،تو ابیس این سری اکثر دشمنا هیچ انرژی نمیدن و نیاز به انرژی ریشارژ بیشتری هست.
View attachment 239669
View attachment 239670
خب طبق این چیزی که گذاشتی یه مقدار زیادی باید فارم و آپگرید انجام بدم :D
اول از همه رایدن CRT کمی داره (30)
فاونیوس لنس برای ژیانگلینگ. (نوبلس دو تایی روی ژیانگلینگ اثر نداره؟)
Sac sword واسه ژینگکیو (دو تا نوبلس چهار تایی برای چی گذاشتی؟ استک که نمیشه)
آرتیفکت های بنت آپ کنم.

و مهمتر از همه اینکه تلنت هاشون رو برسونم به 8 :D

cm180life

کاربر سایت
Jan 14, 2010
1,738
ساعت ER که ندارم اصلا، مال اون دورانی هست که دامین پایرو میرفتم و اون موقع هم هر چیزی غیر از ATK میداد رو میریختم داخل چرخ گوشت :D به جاش دیروز یه آرتیفکت جام پایرو با ساب ER آپ کردم و از شانس من همش CRT/CDMG خورد، حالا اگه همینا رو میخواستم عمرا بهم میداد :))
یه فاونیوس لنس دارم که هیچ وقت آپش نکردم، شاید همون رو بهش دادم :D

خب طبق این چیزی که گذاشتی یه مقدار زیادی باید فارم و آپگرید انجام بدم :D
اول از همه رایدن CRT کمی داره (30)
فاونیوس لنس برای ژیانگلینگ. (نوبلس دو تایی روی ژیانگلینگ اثر نداره؟)
Sac sword واسه ژینگکیو (دو تا نوبلس چهار تایی برای چی گذاشتی؟ استک که نمیشه)
آرتیفکت های بنت آپ کنم.

و مهمتر از همه اینکه تلنت هاشون رو برسونم به 8 :D
نوبلس دو تایی برا شانگلینگ اثر داره
من قبلا شانگلینگ رو با دوتا نوبلس دوتا واندرر استفاده میکردم دمیج خیلی زیادی هم میده ولی با ست امبلم ER بدست آوردن راحت تره.
شینکچو هم sac sword براش لازم نی اینجا
ست نوبلس هم آره استک نمیشه این بیلد شینکچو رو همراه آیاکا استفاده میکردم برا تیم رایدن یه بیلد دیگه داشت ولی خب حسش نبود عوض کنم با همین رفتم :D
این تیم حالت ایده آلش این هست که بنت ۴تا نوبلس باشه بقیه همه امبلم
اهمیت انرژی ریشارز بیشتر از دمیجی هست که میزنی، باید جوری باشه زیاد معطل نشی بین هر rotation

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
این توصیه هایی که برای ژیانگ لینگ میکنید، به درد تیم نشنال تارتاگلیا هم میخوره دیگه؟ :-"

البته فعلا درگیر ژینکیو هستم، همچنان دهن بازی سرویس با این دراپش :)) :-" خدا کنه تا آخر هفته یه چیز قابل دفاعی بده بالاخره:-"

cm180life

کاربر سایت
Jan 14, 2010
1,738
این توصیه هایی که برای ژیانگ لینگ میکنید، به درد تیم نشنال تارتاگلیا هم میخوره دیگه؟ :-"

البته فعلا درگیر ژینکیو هستم، همچنان دهن بازی سرویس با این دراپش :)) :-" خدا کنه تا آخر هفته یه چیز قابل دفاعی بده بالاخره:-"
تنها فرقی که داره تو تیم رایدن اعضا انرژی ریشارژ کمتری لازم دارن چون مقداریش رو رایدن تامین می‌کنه.
برا تیمی که رایدن توش نیست انرژی ریشارژ شانگلینگ باید ۱۸۰ به بالا باشه.
کلا انرژی ریشارژ بالای ۲۰۰ هم خوب نیست چون دمیج کم میشه تنها جایی که انرژی ریشارژ خیلی زیاد لازم داره شانگلینگ برا تیم ملت گانیو هست که باید بین ۲۲۰ تا ۲۴۰ باشه.
اگه fav lance استفاده می‌کنید انرژی ریشارژ رو میشه کمتر داشت چون خود نیزه هم انرژی تامین می‌کنه.

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,401
نام
مسلم
نوبلس دو تایی برا شانگلینگ اثر داره
من قبلا شانگلینگ رو با دوتا نوبلس دوتا واندرر استفاده میکردم دمیج خیلی زیادی هم میده ولی با ست امبلم ER بدست آوردن راحت تره.
شینکچو هم sac sword براش لازم نی اینجا
ست نوبلس هم آره استک نمیشه این بیلد شینکچو رو همراه آیاکا استفاده میکردم برا تیم رایدن یه بیلد دیگه داشت ولی خب حسش نبود عوض کنم با همین رفتم :D
این تیم حالت ایده آلش این هست که بنت ۴تا نوبلس باشه بقیه همه امبلم
اهمیت انرژی ریشارز بیشتر از دمیجی هست که میزنی، باید جوری باشه زیاد معطل نشی بین هر rotation
عجیبه، پس چرا من دو تا نوبلس و دو تا کرایسمون گذاشتم احساس کردم که دمیج از چهار تا کرایسمون کمتره ؟:D مشخصات هم تقریبا یکی بود:D
فارم Emblem خیلی وقت گیره، ترجیح میدم همه رو گلادیاتور واندرر بزارم :))
اوکی ممنون، ببینم چه میشه کرد :D فعلا که برای فارم باس گانیو قبل از باس فایت باید اول برم یه کمپ رو تخلیه کنم که دوباره شارژ بشن:D

cm180life

کاربر سایت
Jan 14, 2010
1,738
عجیبه، پس چرا من دو تا نوبلس و دو تا کرایسمون گذاشتم احساس کردم که دمیج از چهار تا کرایسمون کمتره ؟:D مشخصات هم تقریبا یکی بود:D
فارم Emblem خیلی وقت گیره، ترجیح میدم همه رو گلادیاتور واندرر بزارم :))
اوکی ممنون، ببینم چه میشه کرد :D فعلا که برای فارم باس گانیو قبل از باس فایت باید اول برم یه کمپ رو تخلیه کنم که دوباره شارژ بشن:D
اگه مشخصات یکی باشن از لحاظ دمیج برا شانگلینگ 4 تا امبلم بیشترین دمیج رو میده بعدش 4 تا کریمسون بعدش ست های دوتایی نوبلس با کریمسون یا واندرر یا گلادیاتور یا شمناوا
خاصیت دو تایی بستن این هست که میشه آرتیفکت با ساب بهتر انتخاب کرد و بیلد کردنش راحت تره.
حالا نخوای هم زیاد فارم کنی یه ساعت er و fav lance بده دستش کافیه براش.
کلا هیچی هم که انرژی ریشارژ نداشته باشی همین قدر که بنت همراهش هست میتونه براش انرژی درست کنه ، برست بنت رو میزنی که کول دان اسکیلش کم بشه بعد تو برستش می مونی مدام اسکیل میزنی سوئیچ می کنی رو شانگلینگ که اون پارتیکل قرمزا رو شانگلینگ بخوره.

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
یادم نمیاد کی گفت با کاراکترهای جدید، سلاح های سه ستاره دارن به کار میان و ... :-"
ولی خوب من تازه ویریوش رو دیدم...و دمشان گرم:|
فقط اینا با همون C0 کاراکترهای جدید هم اوکیه؟
چون من یکی از دوستام تازه برگشته بازی(همون لانچ فقط زد و Klee گرفت:-" ) خودتون میدونید دیگه کاراکترهای زیاد و خوبی نداره چندان:-"
الان شنها و یونجین رو گرفته:-"
اگر با C0 جوابن، این مسیر رو بره فعلا:-" (سلاح و اینا هم بدتر از کاراکتر هیچی نداره:-" )

r/Genshin_Impact - Shenhe, Yunjin and 3* weapons synergies

البته... هنوز داستان لیو هم تموم نکرده:)) :-" تا برسه آخرین جزیره و بتونه شنها رو آپ کنه سه سال میگذره:-"

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

• HK0
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر