Multi Platform Genshin Impact

سازنده
miHoYo
تاریخ انتشار
September 2020
ناشر
miHoYo
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
a487e1344b14e77fd3894b4e43464bd5.png

Genshin Impact یک بازی Open World Action-RPG (نقش آفرینی-اکشن جهان باز) هست که در یک دنیای فانتزی به اسم Tevyat روایت میشه.
Genshin Impact در واقع از روی یک مانهوا(Manhwa ) در حال پخش به همین نام ساخته شده.
همین اول بهتره بدونید که بازی کاملا رایگان هست Free To Play
این هم باید بدونین که بازی MMO نیست، برای همین تو همین بخش PC معرفی میکنم.

genshin-impact-final-closed-beta-trailerLOW.jpg
از ویژگیهای بازی میشه به گرافیک بر پایه انیمه ایِ فوق العاده زیبا که برپایه انجین Unity ساخته شده ، دنیای بزرگ قابل اکتشاف، به همراه مبارزات برپایه جادوهای Elemental و کمبوهای دیدنی نام برد.
به موارد بالا یک داستان جذاب،تعدد شخصیتها و گیم پلی الهام گرفته از The Legend of Zelda: Breath of the Wild اضافه کنید.
همه اینها باعث شده بازی به معجونی عجیب ولی واقعی تبدیل بشه، بازیی که هر طرفدار اهل انیمه ای برای سالها آرزوی ساخت همچین بازی داشته.

بازی شامل مناظر وسیع، شهرهای با تنوع فرهنگی متفاوت و دانجن های متفاوت میشه.

شما تحت نام "The Traveler" در ابتدا باید بدنبال یکی از اعضای خانوادتون که مدتهاست مفقود شده و ازش خبری ندارید بگردید و بعد از پیوستن به هم، به رمزوراز دنیای Tevyat پی ببرید و کشف کنید.

مخصGenshin-Impact-Switch_01-14-20.jpg
در این مسیر شما یک همراه به اسم Paimon دارید که در طی مراحل شمارو راهنمایی میکنه که توسط AI کنترل میشه.
در ادامه شما میتونید با ایجاد پارتیهای 4 نفره بهمراه دوستان که هرکدوم تخصخص در یکی از عناصر المنتال (آب،خاک،آتش و...) دارن به تجربه بازی بپردازید.

سازنده بازی یک کمپانی چینی هست به اسم miHoYo که با ساخت این بازی در واقع کلاس درسی برای کمپانیهای ژاپنی برپاکرده که سالهای زیادی میخواستن به هرآنچه که GI ارائه میده برسن.
پلتفرم هایی که این بازی برای اونها منتشر شده PC-PS4-Nintendo Switch-Android-iOS
تاریخ انتشار پس فردا 28 سپتامبر 2020 هست واز همین الان میتونین پریلود شروع کنین.
حجم بازی حدود 11 گیگ هست.
بروز میشه.....

=====================
اگه تنهایی بازی میکنین و دنبال یک دوست ایرانی میگردین که تو بازی پدرتون دربیاره و رو اعصابتون راه بره، نام کاربری بچه های بازیسنتر Addکنین :D
User ID کاربران بازیسنتر:
@PipBoy3000_v2
UID=700780251
سرور EU
=====
@Rattle.Snake
UID=700140549
سرور EU
=====
@BoxBox
UID=700503323
سرور Eu
=====
@Rohshen
UID=703998496
سرور EU
=====
@batman0
UID=704589664
سرور EU
=====
@ce7en44
UID=701036823
سرور EU
=====
@orginal.prince
UID=805761569
سرور آسیا
=====
@mahdi_1m1
UID=605487934
سرور US
=====
@L.o.s
UID=706729189
سرور EU
=====
@( Layken )
UID=612205993 --- PlayStation 4
سرور US

آخرین ویرایش:

NHM

کاربر سایت
Jun 26, 2010
3,637

tirdad666

کاربر سایت
Dec 18, 2007
829
بازی دیگه رسید به خشکسالی و تمومی.رزینم شد 200 و پول هم ندارم.لول ادونچر 40.خودم لول 60.اسلحه لول 60.دشمنا شدن 62 و باس ها 72
فقط باید از این به بعد برم روزانه ها انجام بدم کلید باز شه کوست های چند تا مونده رو برم
منتظر بشم رزین پر شه بتونم برم سیاهچال.و پول جمع شه بشه کاری کرد.
باس هاشم تکرارین.لااقل گروهی ادم بره خوبه.تکی اصلا حال نمیده
یهو بی انگیزه شدم

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
بازی دیگه رسید به خشکسالی و تمومی.رزینم شد 200 و پول هم ندارم.لول ادونچر 40.خودم لول 60.اسلحه لول 60.دشمنا شدن 62 و باس ها 72
فقط باید از این به بعد برم روزانه ها انجام بدم کلید باز شه کوست های چند تا مونده رو برم
منتظر بشم رزین پر شه بتونم برم سیاهچال.و پول جمع شه بشه کاری کرد.
باس هاشم تکرارین.لااقل گروهی ادم بره خوبه.تکی اصلا حال نمیده
یهو بی انگیزه شدم
برای پول در اوردن باید lei line های زرد رنگ رو بری ،، با کوئست و دامین چیزی گیرت نمیاد ... لول ۴۰ هر کدوم ۵۴ هزار تا میده

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,007
نام
خلیل
آره سمت چپی بهتره ولی چون ژانگلی پایرو دمیج نمیزنه عملا بیشتر دمیج از دست میدی. اون رو بده به امبر یا ژیانگلینگ (راستی ژیانگلینگ هم برای فیزیکال DPS خیلی خوبه) و برای ژانگلی Geo یا همون فیزیکال بزار. ساب استیت مهم ولی در صورتی که مین استیت درست داشته باشی:D در مورد ساب استیت ها گفتم که فعلا زیاد حساس نباش چون وقتی رسیدی ar45 کم کم باید اینا رو با آرتیفکت های پنج ستاره خیلی بهتر عوض کنی
برا بیلد فیزیکال بهترینه :D

کلا 99% مواقع یا فیزیکال یا المنت کاراکترت بذار جام رو
شرایط خاص مثل ژانگلی تانک هم هستن که HP% میذاری :D(یا باربارا هیلر اونم HP%)
فعلاً HP% چهار ستاره ندارم....بجاش براش ATK% چهار ستاره Full lvl انداختم....ATK ـش شده الان هزار 156

با این حساب...کلاً دوتا ATK% داره و یه فیزیکال DMG

لامصب ژانگلی خیلی بد عادتم کردم، این سپری که داره، واقعاً ناجوان مردانه ـس...boss های خیلی سخت رو بدون اینکه حتی 30درصد از جون ام کم بشه رد میکنم :D اون شهاب سنگ ـش هم که خیلی DMG میده و ستون ـشون هم که نقش یه یار کمکی رو داره و دشمن های کوچیک رو بدون اینکه من کارشون کنم نابود میکنه :))

اگه ژانگلی رو توی اون Wish بهم نمیاد، الان lvl.33 نبودم :p

اون کریستال ها برای باف کردن قدرتت موقع انجام دامین های خود ایونت هستن و خیلی توی دمیج تاثیر دارن. یه قسمت کوآپ داره و یه سینگل پلیر که کوآپ رو فقط با دوست های خودت میتونی بری. در کل سیستمش اینجوریه که یه سری امتیاز به عنوان واحد خرید فروش و یه مشت کریستال از انجام ماموریت های دنیای بیرون دریافت میکنی. بعد سه مدل دامین به نسبت ساده تر داره که با انجام اونا هم امتیاز میگیری. بعد یه دامین اصل کاری داره که اونجا علاوه بر باف ها یه سری محدودیت هم برای خودت تعریف میکنی و هر چی محدودیت ها بیشتر باشن امتیاز مخصوص انجام همون دامین بیشتری رو دریافت میکنی. نهایت برای کامل گرفتن واحد خرید و فروشی که دامین اصلی میده باید 20k امتیاز دریافت کنی و در آخر با جمع همه اینا میتونی بری از فروشگاه ایونت Xp و مورا و تاج و دیونا و ... بگیری

که اینطور....

امروز حمت کردم و باقیمونده ی سنگ های کریستال رو جمع کردم....و رفتم سراغ Domain اصلی....اول هر چهار تا Domain رو روی Easy رفتم که تمام Primogem هاشون رو بگیرم و دستم بیاد سیستم ـش چطوری هستش.
با امتیاز های که جمع شد تونستم 300 تای Primogem از فروشگاهش بخرم و هنوز 3140 امیتاز دیگه باقیموده

الان اون تاج رو بگیرم....بدرد بخور هس؟

عه؟ ژیانگلینگ هم گرفتی؟ پس یعنی طبقه سوم ابیس هم رد کردی؟
اره سه تا Floor اول رو 9/9 کردم ولی چهارمی 9/7 ـه هر کاری میکنم کامل نمیشه ~X(
Floor پنج هم که کلاً هیچی فعلاً نمیتونم هیچ کارش کنم چون باید دوتا تیم ببندم....که الان توی mange تیم اصلی خودم موندم، چه برسه به اینکه الان به فکر تیم دوم باشم....فعلاً میخوام کارکتر باز کنم تا بعد lvl up ـشون کنم.

در مورد آرتیفکت ها هم همیشه جام المنت دمیج یا فیزیکال دمیج بهتر از همه هستن به غیر از یه سری موراد خاص که مثلا بخوای یکی رو فقط ساپورت استفاده کنی که میتونی چیز دیگه ای بزاری. گل و پر فقط HP و ATK فلت هستن که ارزش چندانی هم ندارن و بیشتر ساب هاشون مهمه. ساعت بستگی به شخصیتت داره، یکی مثل هو تائو HP% میخواد، اکثرا ATK% و مثلا نوئله DEF%. یه سری شخصیت ها هم منبع قدرت ثانویه دارن، مثلا مونا 25% از انرژی ریشارژ رو تبدیل میکنه به المنت دمیج ولی بازم بهتره مین استیت اتک باشه و انرژی ریشارژ توی ساب باشه. باید توی تلنت های طرف ببینی که منبع اصلی قدرتش چیه:D تاج یا کلاه هم معمولا کریتیکال دمیج/ریت یا هیلینگ بوناس خیلی بهتر هستن. با اینحال توی میتونی شخصیتت رو هر جوری دوست داری بیلد کنی ولی معمولا شخصیت ها یه بیلد عالی دارن و بقیه فقط موردی به کار میان:D توی ورلدهای بالاتر هم ارزش المنت دمیج و کریتیکال ریت/دمیج خیلی بیشتر از اتک% یا بقیه چیزها هست چون اونجا دمیج اصلیت از المنت ریکشن هایی هست که کریتیکال میشن:D

بعد خود ست آرتیفکت ها هم خیلی مهمه. مثلا برای بعضی شخصیت ها مثل ژانگلی یا باربارا ست آرتیفکت مخصوص داریم که دو تایی بستن یا چهار تایی بستنشون خیلی توی کاراییشون تاثیر داره. از طرف دیگه موقع ست بستن باید سلاحت در نظر بگیری و براساس اون انجام بدی. بعضی از سلاح ها یه قدرت پسیو هم دارن که توی شرایط خاصی فعال میشن و اون رو هم میشه با داشتن یه نسخه تکراری از سلاح تا لول 5 ریفاین کرد. خلاصه یه جور تعادل رو همیشه باید ایجاد کنی. در مورد ست بستن آرتیفکت هم من خودم همیشه جام رو تکی میزارم و بقیه رو ست میکنم چون پیدا کردن یه جام مناسب از یه ست خاص تقریبا غیرممکنه
ممنون برای توضیحات خوبت، در مورد ارتیفکت ها یه مقدار گوگل و YouTube کردم ... تا الان یه سری چیزها دستم امده.
ولی خوب فعلاً باید تا AR lvl.45 صب کنم که چیز خوب گیرم بیاد.

NHM

کاربر سایت
Jun 26, 2010
3,637
100%
برای لول آپ کردن تلنت هر کاراکتر از 9 به 10، یدونه تاج میخواد
فقط هم تو ایونت ها میذارنش واسه همین "محدود" ـه
1620917367053.png
از روز اول تا حالا کلا 6 تا تاج همراه با ایونت ها دادن :D

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,351
نام
مسلم
فعلاً HP% چهار ستاره ندارم....بجاش براش ATK% چهار ستاره Full lvl انداختم....ATK ـش شده الان هزار 156

با این حساب...کلاً دوتا ATK% داره و یه فیزیکال DMG

لامصب ژانگلی خیلی بد عادتم کردم، این سپری که داره، واقعاً ناجوان مردانه ـس...boss های خیلی سخت رو بدون اینکه حتی 30درصد از جون ام کم بشه رد میکنم :D اون شهاب سنگ ـش هم که خیلی DMG میده و ستون ـشون هم که نقش یه یار کمکی رو داره و دشمن های کوچیک رو بدون اینکه من کارشون کنم نابود میکنه :))

اگه ژانگلی رو توی اون Wish بهم نمیاد، الان lvl.33 نبودم :p

که اینطور....

امروز حمت کردم و باقیمونده ی سنگ های کریستال رو جمع کردم....و رفتم سراغ Domain اصلی....اول هر چهار تا Domain رو روی Easy رفتم که تمام Primogem هاشون رو بگیرم و دستم بیاد سیستم ـش چطوری هستش.
با امتیاز های که جمع شد تونستم 300 تای Primogem از فروشگاهش بخرم و هنوز 3140 امیتاز دیگه باقیموده

اره سه تا Floor اول رو 9/9 کردم ولی چهارمی 9/7 ـه هر کاری میکنم کامل نمیشه ~X(
Floor پنج هم که کلاً هیچی فعلاً نمیتونم هیچ کارش کنم چون باید دوتا تیم ببندم....که الان توی mange تیم اصلی خودم موندم، چه برسه به اینکه الان به فکر تیم دوم باشم....فعلاً میخوام کارکتر باز کنم تا بعد lvl up ـشون کنم.

ممنون برای توضیحات خوبت، در مورد ارتیفکت ها یه مقدار گوگل و YouTube کردم ... تا الان یه سری چیزها دستم امده.
ولی خوب فعلاً باید تا AR lvl.45 صب کنم که چیز خوب گیرم بیاد.
خوبه، حالا به مرور با چیزهای بهتر عوض میکنی:D

بزودی تو هم (مثل هر ژانگلی داری) به خاطر استفاده بیش از حد از ژانگلی داج کردن یادت میره :)) تازه الان ست مخصوص خودش رو استفاده نکردی، با اون که دیگه اصلا فکر نکنم همون سی درصد هم کم بشه:D

چرا در هر صورت لول 33 میشدی چون بازی برای هر چیزی امتیاز ar میده :D

آره اگه میتونی، تاج، xp book ها و هر چیز با ارزش دیگه ای که توانشو داری بگیر، باعث میشه توی فارم کردن چندین روز جلو بیوفتی:D

برای ابیس فعلا سعی کن تا 8-3 برسی، بعدا که قویتر شدی میتونی برگردی و هر طبقه رو فول استار کنی. اگه از اسپیرال مون (که هر دوره 21 روزه عوض میشه)، لی لاین دیس اوردر (که توی هر طبقه یه چیز هست) و باف هایی که روزانه رندوم طبقات میدن استفاده و به چینش دشمن ها دقت کنی تا طبقه 8 رو میتونی کامل فول استار کنی. بعد از اون دیگه نیاز به دو تا تیم خیلی قوی داری. تا طبقه هشت هم توی هر تیم دو تا شخصیت درست و حسابی داشته باشی و بقیه فقط برای المنت ریکشن بزاری کافیه.

آره برای آرتیفکت فعلا عجله نداشته باش:D

• Like
Reactions: tirdad666 and NHM

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,351
نام
مسلم
شت، میدونستم ژینگکیو توی این بنر هم هست ولی امید داشتم لحظه آخر جاش با کس دیگه ای عوض بشه :D

اون بنر اسلحه هم خیلی سک*سی میزنه، دارم وسوسه میشم براش ویش بکشم :))

پ.ن: این بار سر شمشیر ژینگکیو رو محو کردن :))
4* های وپن بنر میتونستن بهتر باشن ولی در کل هردو خوبن :D

شدیدا کانستلیشن Beidou و Xingqiu میخوام ولی احتمالا رو وپن ویش بزنم :>
من به c2 ژین یان نیاز دارم چون دارم ازش به عنوان شیلد میکر و برست DPS استفاده میکنم و C2 به برستش 100 درصد crt% میده :D

• Smile
  • Like
Reactions: msf and NHM

amiravaz

کاربر سایت
Sep 9, 2014
837
نام
امیر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر