Multi Platform Genshin Impact

سازنده
miHoYo
تاریخ انتشار
September 2020
ناشر
miHoYo
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
a487e1344b14e77fd3894b4e43464bd5.png

Genshin Impact یک بازی Open World Action-RPG (نقش آفرینی-اکشن جهان باز) هست که در یک دنیای فانتزی به اسم Tevyat روایت میشه.
Genshin Impact در واقع از روی یک مانهوا(Manhwa ) در حال پخش به همین نام ساخته شده.
همین اول بهتره بدونید که بازی کاملا رایگان هست Free To Play
این هم باید بدونین که بازی MMO نیست، برای همین تو همین بخش PC معرفی میکنم.

genshin-impact-final-closed-beta-trailerLOW.jpg
از ویژگیهای بازی میشه به گرافیک بر پایه انیمه ایِ فوق العاده زیبا که برپایه انجین Unity ساخته شده ، دنیای بزرگ قابل اکتشاف، به همراه مبارزات برپایه جادوهای Elemental و کمبوهای دیدنی نام برد.
به موارد بالا یک داستان جذاب،تعدد شخصیتها و گیم پلی الهام گرفته از The Legend of Zelda: Breath of the Wild اضافه کنید.
همه اینها باعث شده بازی به معجونی عجیب ولی واقعی تبدیل بشه، بازیی که هر طرفدار اهل انیمه ای برای سالها آرزوی ساخت همچین بازی داشته.

بازی شامل مناظر وسیع، شهرهای با تنوع فرهنگی متفاوت و دانجن های متفاوت میشه.

شما تحت نام "The Traveler" در ابتدا باید بدنبال یکی از اعضای خانوادتون که مدتهاست مفقود شده و ازش خبری ندارید بگردید و بعد از پیوستن به هم، به رمزوراز دنیای Tevyat پی ببرید و کشف کنید.

مخصGenshin-Impact-Switch_01-14-20.jpg
در این مسیر شما یک همراه به اسم Paimon دارید که در طی مراحل شمارو راهنمایی میکنه که توسط AI کنترل میشه.
در ادامه شما میتونید با ایجاد پارتیهای 4 نفره بهمراه دوستان که هرکدوم تخصخص در یکی از عناصر المنتال (آب،خاک،آتش و...) دارن به تجربه بازی بپردازید.

سازنده بازی یک کمپانی چینی هست به اسم miHoYo که با ساخت این بازی در واقع کلاس درسی برای کمپانیهای ژاپنی برپاکرده که سالهای زیادی میخواستن به هرآنچه که GI ارائه میده برسن.
پلتفرم هایی که این بازی برای اونها منتشر شده PC-PS4-Nintendo Switch-Android-iOS
تاریخ انتشار پس فردا 28 سپتامبر 2020 هست واز همین الان میتونین پریلود شروع کنین.
حجم بازی حدود 11 گیگ هست.
بروز میشه.....

=====================
اگه تنهایی بازی میکنین و دنبال یک دوست ایرانی میگردین که تو بازی پدرتون دربیاره و رو اعصابتون راه بره، نام کاربری بچه های بازیسنتر Addکنین :D
User ID کاربران بازیسنتر:
@PipBoy3000_v2
UID=700780251
سرور EU
=====
@Rattle.Snake
UID=700140549
سرور EU
=====
@BoxBox
UID=700503323
سرور Eu
=====
@Rohshen
UID=703998496
سرور EU
=====
@batman0
UID=704589664
سرور EU
=====
@ce7en44
UID=701036823
سرور EU
=====
@orginal.prince
UID=805761569
سرور آسیا
=====
@mahdi_1m1
UID=605487934
سرور US
=====
@L.o.s
UID=706729189
سرور EU
=====
@( Layken )
UID=612205993 --- PlayStation 4
سرور US

آخرین ویرایش:

NHM

کاربر سایت
Jun 26, 2010
3,659
1- یه پیرمرد تو مانستند اومده چنتا چوب کلنگ میفروشه خریدم از اینونتوری use کردم اما نمیدونم به چه دردی میخوره؟
2-جدیدا درختام چوب میدن اینا با اون چوب چادر کلنگه پیرمرده مربوطن بهم ؟
تبریک بابت جین :x
1. اگه میتونی دقیق تر توضیح بده یادم نیست :D
2. از این پچ(1.5) به بعد درختا هرکدوم 3 تا چوب میدن که نوع چوب به نوع درخت و منطقه مربوط میشه، برا ساختن وسایل خونه به کار میره، خود خونه(Serenitea Pot) بعد از Adventure Rank 35 برات باز میشه :D
برم تو بازی ادت میکنم کمکی خواستی سوالی داشتی مسیج بده :D

cm180life

کاربر سایت
Jan 14, 2010
1,738
دوستان سلام دمتون گرم بازیو از لانچر خودش گرفتم مشکل کرش حل شد چنتا سوال داشتم ممنون میشم جواب بدین:
1- یه پیرمرد تو مانستند اومده چنتا چوب کلنگ میفروشه خریدم از اینونتوری use کردم اما نمیدونم به چه دردی میخوره؟

پ.ن1:دوستان بالاخره دعام مستجاب شد<:-P خواستید بگید برا شما هم دعا کنم و اینکه بگم کل خانمای گنشین یه طرف جینم یه طرف کمالات بی باره از این موجود:x دمه میهویو گرم با این طراحیش.
پ.ن2:ایدیم اون پایین درج شده و اینکه سروره اروپاست دوستان اگه خواستین اد کنین خوشحال میشم بتونم کمک کنم البته بگم رنکم 23 هستش تازه این اکانت شروع کردم توی هم رده های خودم میتونم یه یاری برسونم.
View attachment 204412
ادت کردم ، KuroiCero هستم.

کاش یکی یه دستی به لیست آیدی های پست اول میکشید. :hide:

NHM

کاربر سایت
Jun 26, 2010
3,659
Act 3 هم باز بشه پیام میدم همه رو واسم درو کنی :D
هیلر فقط باربارا C0 دارم بدون آرتیفکت، نوئل C6 هم هنوز آپ نکردم
احتمالا با جونگلی میام نظاره گر باشم جلو دست و پا نباشم :D
واسه Act 2 کافیه، زیاد هم هست :D
Act 3 باید ببینیم چجوریه :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
اگه EU بودی UID بده فکر کنم فقط تورو ندارم :D
704423605

:-"
دوستان اد بنمایید:D
و چرا من هروقت میرم تو خونه بقیه چیزی در حال ساخت و ساز ندارن یکم بوست کنم دلم شاد بشه کمک کردم؟ :))

iiAmAqua

کاربر سایت
Dec 13, 2014
565
نام
Yashar
call me :D :D :D
الان co-op به یه returning player دارم کمک میکنم بعدش مسیج بده یکم هیلم کنی با ونتی گانیو 8k میگیریم :D
فقط منم ینی 8k نمیتونم بگیرم؟:D
اصلا اون ۲تا پایرو fatui ها نمیوفتن تو برست ونتی

NHM

کاربر سایت
Jun 26, 2010
3,659
فقط منم ینی 8k نمیتونم بگیرم؟:D
اصلا اون ۲تا پایرو fatui ها نمیوفتن تو برست ونتی
اونجاست که با باربارا شیلدشونو میزنی بعد با گانیو اتک میدی :D
همین الان سه تا درخواست اومد، اعتراف کنید کی کیه:))

البته@amiravaz رو شناختم...اومدم بزنم، Fuyumi بود:-"
Hijiri Desu :D

Big_Solid_Snake

کاربر سایت
Jan 6, 2021
67
نام
amir
تبریک بابت جین :x
1. اگه میتونی دقیق تر توضیح بده یادم نیست :D
2. از این پچ(1.5) به بعد درختا هرکدوم 3 تا چوب میدن که نوع چوب به نوع درخت و منطقه مربوط میشه، برا ساختن وسایل خونه به کار میره، خود خونه(Serenitea Pot) بعد از Adventure Rank 35 برات باز میشه :D
برم تو بازی ادت میکنم کمکی خواستی سوالی داشتی مسیج بده :D
ممنون :x
منظورم اون یارو که اسمش goth که تو مانستند یه ایکن خونه بالا کلشه اگه اشتباه نکنم blueprint میفروشه کلا چهارتا ام بیشتر نداره اگه از رنک 35 به بعده دیگه بیخیال خریدنشون میشم ممنون از راهنماییت.
مرسی لطف میکنی :x

ادت کردم ، KuroiCero هستم.

کاش یکی یه دستی به لیست آیدی های پست اول میکشید. :hide:
لطف کردی:x
اره خوب میشد اگه اپدیت میکردن بعضی از بچه ها پستای قبلی ایدیشونو گذاشتن بین پستا گمشدن.

amiravaz

کاربر سایت
Sep 9, 2014
837
نام
امیر
دوستان سلام دمتون گرم بازیو از لانچر خودش گرفتم مشکل کرش حل شد چنتا سوال داشتم ممنون میشم جواب بدین:

پ.ن1:دوستان بالاخره دعام مستجاب شد<:-P خواستید بگید برا شما هم دعا کنم و اینکه بگم کل خانمای گنشین یه طرف جینم یه طرف کمالات بی باره از این موجود:x دمه میهویو گرم با این طراحیش.
پ.ن2:ایدیم اون پایین درج شده و اینکه سروره اروپاست دوستان اگه خواستین اد کنین خوشحال میشم بتونم کمک کنم البته بگم رنکم 23 هستش تازه این اکانت شروع کردم توی هم رده های خودم میتونم یه یاری برسونم.
View attachment 204412
ادت کردم منم داداش،Fuyumi منم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر