Multi Platform Genshin Impact

سازنده
miHoYo
تاریخ انتشار
September 2020
ناشر
miHoYo
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
a487e1344b14e77fd3894b4e43464bd5.png

Genshin Impact یک بازی Open World Action-RPG (نقش آفرینی-اکشن جهان باز) هست که در یک دنیای فانتزی به اسم Tevyat روایت میشه.
Genshin Impact در واقع از روی یک مانهوا(Manhwa ) در حال پخش به همین نام ساخته شده.
همین اول بهتره بدونید که بازی کاملا رایگان هست Free To Play
این هم باید بدونین که بازی MMO نیست، برای همین تو همین بخش PC معرفی میکنم.

genshin-impact-final-closed-beta-trailerLOW.jpg
از ویژگیهای بازی میشه به گرافیک بر پایه انیمه ایِ فوق العاده زیبا که برپایه انجین Unity ساخته شده ، دنیای بزرگ قابل اکتشاف، به همراه مبارزات برپایه جادوهای Elemental و کمبوهای دیدنی نام برد.
به موارد بالا یک داستان جذاب،تعدد شخصیتها و گیم پلی الهام گرفته از The Legend of Zelda: Breath of the Wild اضافه کنید.
همه اینها باعث شده بازی به معجونی عجیب ولی واقعی تبدیل بشه، بازیی که هر طرفدار اهل انیمه ای برای سالها آرزوی ساخت همچین بازی داشته.

بازی شامل مناظر وسیع، شهرهای با تنوع فرهنگی متفاوت و دانجن های متفاوت میشه.

شما تحت نام "The Traveler" در ابتدا باید بدنبال یکی از اعضای خانوادتون که مدتهاست مفقود شده و ازش خبری ندارید بگردید و بعد از پیوستن به هم، به رمزوراز دنیای Tevyat پی ببرید و کشف کنید.

مخصGenshin-Impact-Switch_01-14-20.jpg
در این مسیر شما یک همراه به اسم Paimon دارید که در طی مراحل شمارو راهنمایی میکنه که توسط AI کنترل میشه.
در ادامه شما میتونید با ایجاد پارتیهای 4 نفره بهمراه دوستان که هرکدوم تخصخص در یکی از عناصر المنتال (آب،خاک،آتش و...) دارن به تجربه بازی بپردازید.

سازنده بازی یک کمپانی چینی هست به اسم miHoYo که با ساخت این بازی در واقع کلاس درسی برای کمپانیهای ژاپنی برپاکرده که سالهای زیادی میخواستن به هرآنچه که GI ارائه میده برسن.
پلتفرم هایی که این بازی برای اونها منتشر شده PC-PS4-Nintendo Switch-Android-iOS
تاریخ انتشار پس فردا 28 سپتامبر 2020 هست واز همین الان میتونین پریلود شروع کنین.
حجم بازی حدود 11 گیگ هست.
بروز میشه.....

=====================
اگه تنهایی بازی میکنین و دنبال یک دوست ایرانی میگردین که تو بازی پدرتون دربیاره و رو اعصابتون راه بره، نام کاربری بچه های بازیسنتر Addکنین :D
User ID کاربران بازیسنتر:
@PipBoy3000_v2
UID=700780251
سرور EU
=====
@Rattle.Snake
UID=700140549
سرور EU
=====
@BoxBox
UID=700503323
سرور Eu
=====
@Rohshen
UID=703998496
سرور EU
=====
@batman0
UID=704589664
سرور EU
=====
@ce7en44
UID=701036823
سرور EU
=====
@orginal.prince
UID=805761569
سرور آسیا
=====
@mahdi_1m1
UID=605487934
سرور US
=====
@L.o.s
UID=706729189
سرور EU
=====
@( Layken )
UID=612205993 --- PlayStation 4
سرور US

آخرین ویرایش:

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,412
نام
مسلم
اونو من مشکلی ندارم :D هرچی کوتاه تر کاوایی تر :D ولی تو قد اصلا توقع نداشتم ژیائو تا این حد کوتاه باشه :)) از ونتی هم کوتاه تره :D
نه من قد کوتاه نمیخوام :)) تا لول 80 هم بردمش ولی رشد نکرد اصلاً:D ژیائو که روی صندلی میشینه پاش به زمین هم نمیرسه، فکر کنم فقط از کلی و کیکی و دیونا بلندتر باشه :D

farzad_angel

کاربر سایت
Feb 2, 2007
210
سلام ببخشید میدونم سوالم جوریه که عموما نباید پرسید ولی....
سیستم من پایینه خب جوری که میدونم بازی اجرا نمیشه داشتم تو سایت What Can I Run · System Requirements Test - PCGameBenchmark میگشتم بطرز عجیبی دیدم زده سیستم مناسبه خودم تعجب کردم برا مینیمم خواستم بدونم واقعا اعتماده یا نه؟
View attachment 197627
مشکلی تو اجرا بازی نداری خیالت راحت
راستی پچ1.4 ونتی هم هست یا نه؟

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
در حد چندتا مولتی داری؟ و پیتی چندی؟(گارانتی یا 50~50 ؟ :-" )

در حال حاضر 130 تا رول میتونم بزنم :D پیتی هم فعلا 10 تا ازشو زدم :)) حالا حالاها مونده ولی خب ماموریت داستانی که پریمو بده زیاد دارم و پک ماهانشم دارم انشالله تا آخر بنر ونتی به گارانتی کامل برسم :D

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
به جز ۴ تا کوئست های روزانه و ایونت ها و صندوق ها که پریمو جم میده کار دیگه ای هم هست باید روزانه یا هفتگی انجام بدم جم بده؟
آخه در حد گرفتن یه بنر یه شخصیت هم جمع نکردم گارانتی هم نیستم
اینم وقتی که گذاشتم
View attachment 197647

چیز خاص دیگه ای نیست همیناست به همراه ابیس و انجام کوئستا. بعضی کوئستا خیلی خوب پریمو میدن. کی شروع کردی به بازی کردن؟

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
نمیدونم دقیق یادم نیست ولی فکر کنم سه ماه میشه، اینو یادمه بنر آلبدو بود من اومدم بازی
گفتم واسه محکم کاری بپرسم شاید یه چیزای روزانه ای یا هفتگی رو از دست میدم از پریموجم
الان من ۱۹۰۰۰ تا پریموجم دارم ونتی رو بگیرم ممکنه بنر جونگلی بیاد، نتونم بگیرمش
ای کاش این ۱۸۰ تا ویش رو بکنن ۹۰ تا ویش واسه گرفتن شخصیت
یا جوایز پریمو جم رو زیاد کنن
معلوم نیست بنر جونگلی بیاد چه شخصیت های خفن دیگه ای هم به بازی اضافه کنن آدم دلش اونا رو هم بخواد
حالا گرفتن بنر اسلحه مخصوص هر کرکتر ۵ ستاره و c1 و c2 و ... هم نخواستیم بازم کم میاریم
درد گاچا همینه دیگه... نمیشه همه رو داشت، مگر اینکه شانس خفنی آدم داشته باشه که... عمرا:-" (البته جیب لاینتها هم صد البته جوابگو هست:D )

19000تا + چندتا ویش؟ چون ایونت قبلی هم فکر کنم حدود 15تایی دادن:-"
کلا میتونی دوتا 5ستاره حداقل بگیری
دیگه برنامه ریزی و ریسک خودته که کجا و کی بکشی!

الان بچه ها رو میبینی از روز اولی که شروع کردن میگن آیاکا میخوایم:)) ذخیره براش یه مقدار نگه میدارن:-"
تو هم ببین اولویت هات کیا هستن:-"

در کل هم تو گاچا از اونایی که داری لذت ببر و زیااااد حسرت بقیه کاراکترها رو نخور(حسرت Childe میخورم :(( )

فکر C1 و ... پنج ستاره هم نکن، سلاح هم... من که برای سلاح نمیکشم:-" مگر اینکه روزی اون رو ببرن با همون ویش های استاندارد بتل پس بشه کشید:-" برام ارزش کاراکتر بیشتر از سلاحه:D

فقط یه خوبی که بازی داره اینه که همیشه لیک از کاراکتر و ایونت های بعد هست ، میشه یه مقدار تصمیم گرفت جلوتر که کیو میخوایم و کی نه:-"

---

کار هفتگی جم نمیده...ولی مهم هست اینه که حتما سه تا باس هفتگی رو بزنی! متریالی که میدن خیلی مهمه:-"

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
از وقتی گانیو اضافه شده، اردتش بیشتر هم شده :D

View attachment 197638

View attachment 197639
خفن ترین ورژنش این بود
View attachment 2061615467.mp4

چند روزه میخوان اینو اپ کنن یا یادم میره یا نت ندارم یا قبول نمیکرد

View attachment IMG_20210309_165905_788.mp4

@ce7en44
@Akiba

من اینو میگم با نینگ میزنم ،، از دیروزم یه ورژن جدیدش رو یاد گرفتم ،، هر ۶ ثانیه یه بار یه دونه میزنم

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,412
نام
مسلم
رفتم نگاه کردم 19 تا ویش هم دارم

از همون اول هم گفتم هایدرو و دندرو المنت های اصلیم میکنم دو تا هایدرو میذارم دو تا هم دندرو میذرام تو تیمم کنجکاوم بدونم المنت ری اکشن اینا رو چی میخوان بذارن فعلا یه پایرو دندرو گذاشتن که burn هستش

یه دلم میگفت بهت بگم ویش نزن هوتائو ها صبر کن :|

مطمئنی ؟ مسلم که عشق آیاکا داره همه پریموجم هاش رو خرج کرده من موندم دو سه ماه دیگه اگه آیاکا اومد میخواد چیکار کنه :| تا دو سه ماه باید ۲۸۰۰۰ تا پریموجم جمع کرده باشه اگه شانس گرفتن آیاکا وسط های پیتی رو ۰ در نظر بگیریم.

آره درد گرفتن کرکتر داریم حالا سلاح و c1 و اینا رو باید بیخیال شیم

هر دو باس رو هفتگی میزنم این سومیش چایلد تارتالیا رو هم هفته قبل شروع کردم. چقدر هم آسونه زدنش :|
تا اومدن آپدیت ۱.۶ (یعنی نزدیکترین زمانی که پیش بینی کردن آیاکا میاد) ۱۳ هفته دیگه مونده. روزی ۱۵۰ تا از ولکین و ماموریت های روزانه میگیرم، میشه ۱۳۶۵۰ تا جم. ۱۵ تا ویش از فروشگاه میخرم. دو تا بتل پس داریم تا اون موقع، هر کدوم به اندازه ۸ تا ویش جمع میشه. همگی سر جمع میشه ۱۱۶ تا ویش تا روز انتشار آپدیت ۱.۶ فقط. ایونت و اینا هم تازه حساب نکردم و اینکه حداقل یه منطقه جدید (اگه اینوزوما رو حساب نکنیم) این وسط منتشر میشه. پس فکر کنم از الان تا آپدیت ۱.۶ بتونم به پیتی گارانتی برسم. من بعد از بنر گانیو صفر صفر بودم، ولی تا گرفتن هو تائو تونستم ۸۵ تا ویش بزنم، یعنی در عرض ۴۰ روز. پس اونقدرها نگران نیستم. بدترین حالت اینه که آیاکا زودتر از موعد منتشر بشه یعنی توی ۱.۵ که فکر نکنم چون تمام دیالوگ هاش مربوط به اینوزوما هستن و اخبار تاخیر خوردنش هم بیشتر منطقی هستن. فقط امیدوارم این وسط بنر شخصیت های مورد علاقه ام دوباره ریران نشن، هر چی هازبندو بیاد منم راحتر هستم :)) ژانگلی و البدو رو اگه توی ۱.۵ ریران کنن خیلی خوب میشه >:) بعدشم چرا هیشکی ۵۰/۵۰ رو شانس به حساب نمیاره؟ :))

• Like
Reactions: NHM

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,412
نام
مسلم
خفن ترین ورژنش این بود
View attachment 197650

چند روزه میخوان اینو اپ کنن یا یادم میره یا نت ندارم یا قبول نمیکرد

View attachment 197651

@ce7en44
@Akiba

من اینو میگم با نینگ میزنم ،، از دیروزم یه ورژن جدیدش رو یاد گرفتم ،، هر ۶ ثانیه یه بار یه دونه میزنم
چه خلاقیتی دارن وجدانن ملت :)) دیگه ورژن ترکیبیش با اسکیل مونا رو نمیزارم وگرنه کلا در تاپیک تخته میشه :))
دقیقا همینجوری بود که من ۱۰۸ تا اسکیل نین رو داخل ابیس زدم :))
ویدئوهاش رو آپ نکن، یه وقت سازمان جاسوسی میهویو متوجه میشه و درستش میکنه. فعلا همون باگی که دشمن ها جذب پرده رو میشن رو پیدا کردن و میخوان درست کنن، اینو دیگه ازمون نگیرن حداقل :)) خواستی بزاری از ریشارژ شدن برست ژیائو توی حالت ult بزار :-"
راستی اون باگی هم که میگفتی مربوط به اوشبن بود، باگ نبوده، از قصد این کار رو کرده بودن که geo اونجا دست بالا نداشته باشه :|
و دیگه اینکه... چطوری؟ :-"

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
چه خلاقیتی دارن وجدانن ملت :)) دیگه ورژن ترکیبیش با اسکیل مونا رو نمیزارم وگرنه کلا در تاپیک تخته میشه :))
دقیقا همینجوری بود که من ۱۰۸ تا اسکیل نین رو داخل ابیس زدم :))
ویدئوهاش رو آپ نکن، یه وقت سازمان جاسوسی میهویو متوجه میشه و درستش میکنه. فعلا همون باگی که دشمن ها جذب پرده رو میشن رو پیدا کردن و میخوان درست کنن، اینو دیگه ازمون نگیرن حداقل :)) خواستی بزاری از ریشارژ شدن برست ژیائو توی حالت ult بزار :-"
راستی اون باگی هم که میگفتی مربوط به اوشبن بود، باگ نبوده، از قصد این کار رو کرده بودن که geo اونجا دست بالا نداشته باشه :|
و دیگه اینکه... چطوری؟ :-"
بار اول که کلا نمیشه ، بار دوم که میزنم دستم رو از رو r2 بر نمیدارم، تایمر cd شروع نمیشه، ۶ ثانیه ای که کانس ۲ اجازه میده تا یکی دیگه لود شه رو میشمرم ، دوباره میزنم باز برنمیدارم ،، بعد شش ثانیه باز میزنم ،،
حالامشکل اینه که هنوز نرمال بازی نکردم، ببینم تو اون حالت شدنیه یا نه ، فقط روی اسکیل زدن تمرکز داشتم

خلاصه دارم مختصص نینگ میشم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر