Multi Platform Genshin Impact

سازنده
miHoYo
تاریخ انتشار
September 2020
ناشر
miHoYo
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
a487e1344b14e77fd3894b4e43464bd5.png

Genshin Impact یک بازی Open World Action-RPG (نقش آفرینی-اکشن جهان باز) هست که در یک دنیای فانتزی به اسم Tevyat روایت میشه.
Genshin Impact در واقع از روی یک مانهوا(Manhwa ) در حال پخش به همین نام ساخته شده.
همین اول بهتره بدونید که بازی کاملا رایگان هست Free To Play
این هم باید بدونین که بازی MMO نیست، برای همین تو همین بخش PC معرفی میکنم.

genshin-impact-final-closed-beta-trailerLOW.jpg
از ویژگیهای بازی میشه به گرافیک بر پایه انیمه ایِ فوق العاده زیبا که برپایه انجین Unity ساخته شده ، دنیای بزرگ قابل اکتشاف، به همراه مبارزات برپایه جادوهای Elemental و کمبوهای دیدنی نام برد.
به موارد بالا یک داستان جذاب،تعدد شخصیتها و گیم پلی الهام گرفته از The Legend of Zelda: Breath of the Wild اضافه کنید.
همه اینها باعث شده بازی به معجونی عجیب ولی واقعی تبدیل بشه، بازیی که هر طرفدار اهل انیمه ای برای سالها آرزوی ساخت همچین بازی داشته.

بازی شامل مناظر وسیع، شهرهای با تنوع فرهنگی متفاوت و دانجن های متفاوت میشه.

شما تحت نام "The Traveler" در ابتدا باید بدنبال یکی از اعضای خانوادتون که مدتهاست مفقود شده و ازش خبری ندارید بگردید و بعد از پیوستن به هم، به رمزوراز دنیای Tevyat پی ببرید و کشف کنید.

مخصGenshin-Impact-Switch_01-14-20.jpg
در این مسیر شما یک همراه به اسم Paimon دارید که در طی مراحل شمارو راهنمایی میکنه که توسط AI کنترل میشه.
در ادامه شما میتونید با ایجاد پارتیهای 4 نفره بهمراه دوستان که هرکدوم تخصخص در یکی از عناصر المنتال (آب،خاک،آتش و...) دارن به تجربه بازی بپردازید.

سازنده بازی یک کمپانی چینی هست به اسم miHoYo که با ساخت این بازی در واقع کلاس درسی برای کمپانیهای ژاپنی برپاکرده که سالهای زیادی میخواستن به هرآنچه که GI ارائه میده برسن.
پلتفرم هایی که این بازی برای اونها منتشر شده PC-PS4-Nintendo Switch-Android-iOS
تاریخ انتشار پس فردا 28 سپتامبر 2020 هست واز همین الان میتونین پریلود شروع کنین.
حجم بازی حدود 11 گیگ هست.
بروز میشه.....

=====================
اگه تنهایی بازی میکنین و دنبال یک دوست ایرانی میگردین که تو بازی پدرتون دربیاره و رو اعصابتون راه بره، نام کاربری بچه های بازیسنتر Addکنین :D
User ID کاربران بازیسنتر:
@PipBoy3000_v2
UID=700780251
سرور EU
=====
@Rattle.Snake
UID=700140549
سرور EU
=====
@BoxBox
UID=700503323
سرور Eu
=====
@Rohshen
UID=703998496
سرور EU
=====
@batman0
UID=704589664
سرور EU
=====
@ce7en44
UID=701036823
سرور EU
=====
@orginal.prince
UID=805761569
سرور آسیا
=====
@mahdi_1m1
UID=605487934
سرور US
=====
@L.o.s
UID=706729189
سرور EU
=====
@( Layken )
UID=612205993 --- PlayStation 4
سرور US

آخرین ویرایش:

XMohsen

کاربر سایت
Feb 4, 2010
1,073
نام
Mohsen
:|

سیستم مورد نیاز رو اشتباه دیده بودم
برم بزنم دانلود بشه ..

فقط دوتا سوال :
از لانچر فقط میشه دانلود کرد یا اون روش دوستمون هنوز جواب میده ؟
و اینکه نکته ای، راهنمایی، چیزی نیست قبل از شروع بازی بدونم ؟ کمک کنید :D

PipBoy3000_v2

کاربر سایت
Mar 6, 2009
976
بازی خودش همه چی رو توضیح داده کامل (هر چیزی رو وقتی باهاش مواجه میشی توضیح میده)
ولی سوالی داشتی بپرس اینجا همه برا خودشون ویکیپدیا ان هزار ماشاا...!

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,078
نام
مــاکــان
از لانچر فقط میشه دانلود کرد یا اون روش دوستمون هنوز جواب میده ؟
از همون سایت ایرانی دانلود کن، آپدیت حجیمی بعدش نیومده هنوز.

• Like
Reactions: XMohsen

XMohsen

کاربر سایت
Feb 4, 2010
1,073
نام
Mohsen
خب موفق شدم بازی کنم و باید بگم بهم بابت Pre registration هدیه داده :> حالا فکر میکنید چی ؟ 3m سکه + غذا و یک سری خرت و پرت دیگه :| البته از اونجایی که هنوز کامل وارد بازی نشدم شاید واقعا چیزه بدردبخوری باشه ولی خب ققط 3m سکه ؟

من زلدا بازی نکردم ولی همیشه دوست داشتم یه امتحانی کنم و این فکر میکنم جایگزین خوبی باشه. (کلا چندماهی بود دنبال همچین بازی بودم که بالاخره پیدا کردم :D) با توجه به رایگان بودن بازی گرافیک و گیمپلی خیلی خوبی داره واقعا قشنگ هست، خیلی روون، داستان خوب، جذاب و .. (این رو راحت میتونستند ببرن استیم برچسب 60% یه سری عکس هم بزارن روش بعد 10 سال هم تو تخفیف های استیم 20% off بدن قشنگ راست این کارهاست )

درمورد تایم بازی هم دوستان واقعا انتظارات زیادی دارن ! بازی رایگان با این کیفیت 20-30 ساعت کافیه دیگه :D من شخصا 2-3 ساعت بازی کردم فقط تو محیط بودم و مکانیک بازی رو یاد میگرفتم. به عنوان بازیی که بخوای جدی دنبال کنی و حسابی تهش رو در بیاری نیست ولی واقعا برای پر کردن وقت و سرگرم شدن عالی هست. البته احتمالا بعدا آپدیت بدن و بازی گسترش پیدا کنه ولی به نظرم همین الانش هم خوبه و شخصا لذت میبرم. roll و .. هم باید بگم نگه داشتم استفاده نکردم ولی سیستم عجیبی نداره یا حداقل آپدیت دادن درستش کردن چون چیزی عجیب غریبی نیست. حالا دقیق یادم نیست ولی فکر کنم شبیه همین rate و همین نوع roll رو توی چندتا بازی دیگه موبایل هم دیدم یا اونایی که شما بازی کردید خیلی خوب بوده یا اونایی که من بازی کردم مثل این داغون بودن :D (البته در خساست سازنده شکی نیست :|)

فقط دیالوگ ها خیلی بد قطع میشه وسط صحبت و داستان یهو قطع میشه، یکم زیرپوستی خلاصه میکردن بد نمیشد.

-------
درمورد داغونی لانچر بازی همینقدر بگم که از همون سایتی که دوستمون گذاشت دانلود کردم و طبق راهنمای نصب عمل کردم ولی لانچر بازی رو نمیشناسه و میخواد 12 گیگ دانلود کنه همون 1.0.0 هم هست و اپدیت خاصی نداده. ولی موقعی که فایل exe بازی رو از فولدر بازی اجرا میکنم وارد بازی میشه و اپدیت هم میکنه و بازی هم میکنم ! زیبا نیست ؟ :D و لانچر همچنان میخواد دانلود کنه !

shaian4000

کاربر سایت
Jun 12, 2014
47
نام
شایان
خب موفق شدم بازی کنم و باید بگم بهم بابت Pre registration هدیه داده :> حالا فکر میکنید چی ؟ 3m سکه + غذا و یک سری خرت و پرت دیگه :| البته از اونجایی که هنوز کامل وارد بازی نشدم شاید واقعا چیزه بدردبخوری باشه ولی خب ققط 3m سکه ؟

من زلدا بازی نکردم ولی همیشه دوست داشتم یه امتحانی کنم و این فکر میکنم جایگزین خوبی باشه. (کلا چندماهی بود دنبال همچین بازی بودم که بالاخره پیدا کردم :D) با توجه به رایگان بودن بازی گرافیک و گیمپلی خیلی خوبی داره واقعا قشنگ هست، خیلی روون، داستان خوب، جذاب و .. (این رو راحت میتونستند ببرن استیم برچسب 60% یه سری عکس هم بزارن روش بعد 10 سال هم تو تخفیف های استیم 20% off بدن قشنگ راست این کارهاست )

درمورد تایم بازی هم دوستان واقعا انتظارات زیادی دارن ! بازی رایگان با این کیفیت 20-30 ساعت کافیه دیگه :D من شخصا 2-3 ساعت بازی کردم فقط تو محیط بودم و مکانیک بازی رو یاد میگرفتم. به عنوان بازیی که بخوای جدی دنبال کنی و حسابی تهش رو در بیاری نیست ولی واقعا برای پر کردن وقت و سرگرم شدن عالی هست. البته احتمالا بعدا آپدیت بدن و بازی گسترش پیدا کنه ولی به نظرم همین الانش هم خوبه و شخصا لذت میبرم. roll و .. هم باید بگم نگه داشتم استفاده نکردم ولی سیستم عجیبی نداره یا حداقل آپدیت دادن درستش کردن چون چیزی عجیب غریبی نیست. حالا دقیق یادم نیست ولی فکر کنم شبیه همین rate و همین نوع roll رو توی چندتا بازی دیگه موبایل هم دیدم یا اونایی که شما بازی کردید خیلی خوب بوده یا اونایی که من بازی کردم مثل این داغون بودن :D (البته در خساست سازنده شکی نیست :|)

فقط دیالوگ ها خیلی بد قطع میشه وسط صحبت و داستان یهو قطع میشه، یکم زیرپوستی خلاصه میکردن بد نمیشد.

-------
درمورد داغونی لانچر بازی همینقدر بگم که از همون سایتی که دوستمون گذاشت دانلود کردم و طبق راهنمای نصب عمل کردم ولی لانچر بازی رو نمیشناسه و میخواد 12 گیگ دانلود کنه همون 1.0.0 هم هست و اپدیت خاصی نداده. ولی موقعی که فایل exe بازی رو از فولدر بازی اجرا میکنم وارد بازی میشه و اپدیت هم میکنه و بازی هم میکنم ! زیبا نیست ؟ :D و لانچر همچنان میخواد دانلود کنه !
برای مشکل لانچر، محلی که فایل اجرایی لانچر (launcher.exe) هست برو و فایل config.ini رو با نوت پد باز کن. game_install_path رو به محلی که بازی رو کپی کردی تغییر بده.

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,351
نام
مسلم

-------
اون راهنما برای فایلی بود که خودم گذاشته بودم که پاک هم شده، برای سایت باید به روش خودشون عمل کنی چون من دانلود نکردم ببین فرقشون چیه:D ولی فکر میکنم یا احتمالاً اسم فایل فرق میکرده یا اونا پوشه های بازی رو دوباره فشرده کردن و کدگذاریشون فرق داره که لانچر میخواد دوباره دانلود کنه (من فایل خودم رو قبل از اکسترکت و پاک شدن برداشته بودم) ولی در کل لانچر زیاد مهم نیست چون خود exe بازی جداگونه اجرا میشه و اگه دانلودی هم نیاز داشته باشه داخل خود بازی انجام میده:D

• Like
Reactions: XMohsen and pkarash

L.o.s

کاربر سایت
Oct 4, 2011
796
نام
مسعود
منم اومدم. آیدیمو بعدا میذارم.
خیلی اعتیاد آوره! :D فکرشو نمی‌کردم اصلا.
توصیه تون چیه برای اول بازی؟ دیشب داشتم ویدیو می‌دیدم یه توصیه‌هایی کرد سردرنیاوردم راستش. یه چیزایی رو گفت نگه دارید بعدا بدردتون می‌خوره.
من که پشت سر هم لول آپ کردم.
دو کارکتر دارم یه لول ۱۸ یه لول ۱۴. کوئستای اصلی رو هم نمی‌رفتم هی واسه خودم بیشتر می‌چرخیدم.

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
2,967
منم اومدم. آیدیمو بعدا میذارم.
خیلی اعتیاد آوره! :D فکرشو نمی‌کردم اصلا.
توصیه تون چیه برای اول بازی؟ دیشب داشتم ویدیو می‌دیدم یه توصیه‌هایی کرد سردرنیاوردم راستش. یه چیزایی رو گفت نگه دارید بعدا بدردتون می‌خوره.
من که پشت سر هم لول آپ کردم.
دو کارکتر دارم یه لول ۱۸ یه لول ۱۴. کوئستای اصلی رو هم نمی‌رفتم هی واسه خودم بیشتر می‌چرخیدم.
هر وقت هر جا shrine دیدی تو مپ پینش کن که بعدا کلیدشو بدست آوردی بدونی کجا ها بودن سریع بری همونجا شونصد ساعت نگردی مثه من دنبالش ?

سنگ معدن رو هم پین کن مثه Iron chunks یا Crystal chunks خیلی خیلی خیلی واسه کرفت نیازت میشه و سلاح 4 ستاره خیلی بدرد بخوری (البته فعلا ) میشه باهاشون ساخت یا واسه لول آپ کردن َAscent شخصیت ها هم نیازت میشه به هیچ عنوان هیچ کدوم از

سنگایی رو که بدست میاری واسه کرفت Mystic Enhancement استفاده نکن چون خود گوئست ها یا هر صندوقی که باز میکنی بهت میده ولی Ore chunks یا crystal chunks رو باید ساعت ها فارم کنی تا شاید نهایتا بتونی 30 تا اونم اگه کل مپ رو بجویی ? اونم باز تو یه

لحظه همش تموم میشه ??? وقتی expedition تو adventurere's guild باز شد همیشه بفرستشون واسه ی همین 2 تا سنگی که گفتم فکر میکنم Adventure rank 14 باز بشه واست

Fragile Resin بعد هر بار که ادونچر رنکت لول آپ میشه یدونه بهت میده که میشه باهاش 60 تا resin رو بازسازی کرد resin هر 8 دقیقه یدونش بازسازی میشه و 16 ساعت طول میکشه که 120 تاش کامل باز سازی بشه شاید اول بازی باشی زیاد به چشم نیاد ولی ادونچر رنکت

مثلا 35 اینا بشه بخوای بری Domain و Artifact های 5 ستاره رو که میخوای رو بدست بیاری یا باس های هفتگی که 60 تا resin نیاز دارن یا boss Elite ها که 40 تا نیاز دارن واسه باز کردن ریوارد هاش، اونجاس که خیلی بهش احتیاج داری خیلی خیلی خیلی زیاد هرچند

بالاخره اونم تموم میشه و باید کل روز صبر کنیم تا پر بشه :( ولی هدف من اینه که domain الان تو رنک پایین artifact ها 3 ستاره بدرد نخور که همه جا میتونی بدستش بیاری میده و 20 تا resin هم ازت کم میکنه ولی اگه صبر کنی رنکت بالا تر بره میتونی با همون 20 تا resin

با یه تیر دو نشون بزنی و Artifact 5 ستاره بدست بیاری!

یه سری باس ها هستن که تو adventure handbook نشون میده که اصلا به resin نیاز ندارن اونا رو میتونی هرموقع که خواستی بزنیشون هم خیلی فانه هم چیزایی که میدن خب بدرد بخورن کلا همه چی تو بازی بدرد میخوره :D

تمرکز داشته باش نهایتا رو 4 تا شحصیت واسه لول آپ کردن سلاح ها و ascent کردنشون چون کلی منابع مهم نیاز میشه و کلی ام mora باید بدی الان نبین کلی mora اضافه ممکنه بیاری یه زمان میرسه واسه فقط اینکه بتونی یه لول اضافه کنی باید یه روز کامل mora فارم کنی

فعلا همینا رو داشته باش باز تا چیزی یادم اومد میگم باز :bash:

آخرین ویرایش:

shaian4000

کاربر سایت
Jun 12, 2014
47
نام
شایان
دوستان دو تا نقشه تعاملی از بازی می ذارم، دیگه نیاز به علامت گذاری هر چیزی روی نقشه نداشته باشید! محدودیت 99 علامت گذاری برای نقشه، معلوم نیست پیشنهاد کدوم نابغه ای بوده!
نقشه اول
نقشه دوم
بعضی از چیز ها روی نقشه ها نیستن یا اشتباه ان و هر چند وقت سازنده سایت ها نقشه ها رو آپدیت می کنن. یه خرده این قبیل نقشه ها حس تقلب کردن داخل بازی ای که تمرکزش روی گشت و گذاره به آدم میده! برای همین توصیه می کنم فقط زمانی که خیلی نیاز داشتین استفاده کنین :D:Rose:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
در حدود ۱۲,۱۳ ساعت بازی کردم، هنوز اون قسمت میانی بین دو تا جاده (روش نوشته vally) رو نرسیدم بگردم ...
174300

فقط میتونم بگم الله اکبر از این همه جزییات ،، گستردگی ، lod , زیبایی، سرگرم کنندگی ،گیم پلی داینامیک ، با انیمیشن های فوق العاده ...
از عمق لول آپ و کرفتینگم نیاز نیست چیزی بگم ...

View attachment 2020_10_18_03_46_25_CzCuRuJai9zAdoXh.mp4

همین الان کاندیدای جدی بهترین بازی نسله برام...

XMohsen

کاربر سایت
Feb 4, 2010
1,073
نام
Mohsen
نمیدونم این رو گرفتید یا نه ؟ 30 Primogems

EU
GENSHINMHY0O
NA
GENSHINMHY0M
SEA
GENSHINMHY0I
---------------------------------
این آی دی من 706621690 سرور اروپا
البته تازه کار هستم هنوز خیلی لول اپ نشدم.
---------------------------------
چندتا اتفاق جالب پشت سر هم افتاد :
من خواستم بیام بپرسم این دیالوگ هایی که انتخاب میکنیم تاثیری داره یا الکی هست بعد رسیدم به ماموریت تار و اینا و برام خیلی جالب بود دیالوگ هایی که میگفتی بدون مبارزه میتونستی به کارت برسی :D
بعد رفتم سراغ ماموریت لایسنس Gilder و اینا خیلی جالب بود یعنی قبلا فکر کنم تو AC Brotherhood هم همچین چیزی دیده بودم ولی تو بازی رایگان اونم به این شکل اصلا انتظار نداشتم !!

اتفاق جالب بعدی این بود که من هی به چمن تیر میزدم آتیش بگیرن بعد با شخصیت اصلی (که اسمشو نمیدونم :D) یه باد+آتیش برم هرچی زدم دیدم نگرفت بعد دقت کردم دیدم بله .. بارون میاد :D تو هوای بارونی چمن ها آتیش نمیگیرن. یه نکته جالب دیگه هم این بود که نزدیک آب داشتم مبارزه میکردم بعد که تموم شد دیدم ماهی خورد شده افتاده رو آب :D
واقعا این ظرافت کاری هاشون جای تحسین داره. ای کاش سازنده ها مثل warframe تا سال ها رو همین کار کنند و آپدیت بدن براش، واقعا حیف همچین بازی با همچین کیفیتی ساپورت نشه ..

درمورد کاراکترها هم من همچنان کسی رو باز نکردم، واقعا تا اینجا کار نیازی نبوده حالا هرموقع لازم شد چندتا باز میکنیم ولی Diluc نظرم رو جلب کرده بود که تو این ماموریتی که داشتم تستی رفتم واقعا قوی و خوب هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر