Multi Platform Genshin Impact

سازنده
miHoYo
تاریخ انتشار
September 2020
ناشر
miHoYo
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
a487e1344b14e77fd3894b4e43464bd5.png

Genshin Impact یک بازی Open World Action-RPG (نقش آفرینی-اکشن جهان باز) هست که در یک دنیای فانتزی به اسم Tevyat روایت میشه.
Genshin Impact در واقع از روی یک مانهوا(Manhwa ) در حال پخش به همین نام ساخته شده.
همین اول بهتره بدونید که بازی کاملا رایگان هست Free To Play
این هم باید بدونین که بازی MMO نیست، برای همین تو همین بخش PC معرفی میکنم.

genshin-impact-final-closed-beta-trailerLOW.jpg
از ویژگیهای بازی میشه به گرافیک بر پایه انیمه ایِ فوق العاده زیبا که برپایه انجین Unity ساخته شده ، دنیای بزرگ قابل اکتشاف، به همراه مبارزات برپایه جادوهای Elemental و کمبوهای دیدنی نام برد.
به موارد بالا یک داستان جذاب،تعدد شخصیتها و گیم پلی الهام گرفته از The Legend of Zelda: Breath of the Wild اضافه کنید.
همه اینها باعث شده بازی به معجونی عجیب ولی واقعی تبدیل بشه، بازیی که هر طرفدار اهل انیمه ای برای سالها آرزوی ساخت همچین بازی داشته.

بازی شامل مناظر وسیع، شهرهای با تنوع فرهنگی متفاوت و دانجن های متفاوت میشه.

شما تحت نام "The Traveler" در ابتدا باید بدنبال یکی از اعضای خانوادتون که مدتهاست مفقود شده و ازش خبری ندارید بگردید و بعد از پیوستن به هم، به رمزوراز دنیای Tevyat پی ببرید و کشف کنید.

مخصGenshin-Impact-Switch_01-14-20.jpg
در این مسیر شما یک همراه به اسم Paimon دارید که در طی مراحل شمارو راهنمایی میکنه که توسط AI کنترل میشه.
در ادامه شما میتونید با ایجاد پارتیهای 4 نفره بهمراه دوستان که هرکدوم تخصخص در یکی از عناصر المنتال (آب،خاک،آتش و...) دارن به تجربه بازی بپردازید.

سازنده بازی یک کمپانی چینی هست به اسم miHoYo که با ساخت این بازی در واقع کلاس درسی برای کمپانیهای ژاپنی برپاکرده که سالهای زیادی میخواستن به هرآنچه که GI ارائه میده برسن.
پلتفرم هایی که این بازی برای اونها منتشر شده PC-PS4-Nintendo Switch-Android-iOS
تاریخ انتشار پس فردا 28 سپتامبر 2020 هست واز همین الان میتونین پریلود شروع کنین.
حجم بازی حدود 11 گیگ هست.
بروز میشه.....

=====================
اگه تنهایی بازی میکنین و دنبال یک دوست ایرانی میگردین که تو بازی پدرتون دربیاره و رو اعصابتون راه بره، نام کاربری بچه های بازیسنتر Addکنین :D
User ID کاربران بازیسنتر:
@PipBoy3000_v2
UID=700780251
سرور EU
=====
@Rattle.Snake
UID=700140549
سرور EU
=====
@BoxBox
UID=700503323
سرور Eu
=====
@Rohshen
UID=703998496
سرور EU
=====
@batman0
UID=704589664
سرور EU
=====
@ce7en44
UID=701036823
سرور EU
=====
@orginal.prince
UID=805761569
سرور آسیا
=====
@mahdi_1m1
UID=605487934
سرور US
=====
@L.o.s
UID=706729189
سرور EU
=====
@( Layken )
UID=612205993 --- PlayStation 4
سرور US

آخرین ویرایش:

iiAmAqua

کاربر سایت
Dec 13, 2014
568
نام
Yashar
من نظرم در مورد Jean بعد از گرفتن Qiqi کاملا عوض شد:-s. Qiqi با اختلاف بدترین کاراکتر 5 ستاره بازیه (و البته بانمک‌ترین:((). اوج فاجعه اینجاست که Qiqi رو اگه C6 بکنی، همچنان از Diona C6 ضعیف‌تره و کاربردش از bennet C1 کمتره:( بزرگترین مشکل qiqi این هست که کلا فقط یه کار رو انجام می‌ده، اونم heal کردنه. درسته توی heal کردن بهترین کاراکتر بازیه، ولی با diona، jean و bennet هم می‌تونی به اندازه کافی heal کنی و هم کلی کار دیگه بکنی. بدترین Constellation های بازی رو داره. توی C1 یه باف برای energy regen می‌گیره که تقریبا هیچ اثری نداره و مشکل energy regen اش رو اصلا حل نمی‌کنه. C2 اش melee damage اش رو علیه دشمن‌هایی که تحت تاثیر Cyro قرار گرفتن، 15 درصد بیشتر می‌کنه. Qiqi خانوم کمترین melee atk رو بین همه کاراکترهای شمشیر به دست داره:-??این بدترین باف ممکنه برای کاراکتریه که نه dps ـه و نه می‌تونه به صورت دائم damage Cyro بزنه.

Web event رو هم حتما شرکت کنین. 120 تا primogem در مجموع می‌ده.
Genshin Impact – Step Into a Vast Magical World of Adventure
قدرت اصلیه jean تازه توی ابیس ۱۲-۱۱ معلوم میشه که راحت با فال دمج میشه رد کنی:D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
قدرت اصلیه jean تازه توی ابیس ۱۲-۱۱ معلوم میشه که راحت با فال دمج میشه رد کنی:D
مگه چقدر میندازه بالا که fall damage داشته باشه؟ :-"
بعد اونا که هر دو هفته قوانینشون تغییر میکنه:-"

---

یادم نیست راستی گفتم یا نه!
اما خدایی دمشون گرم این ایدنت هن تنوع داره و تاور دیفنس قراره باشه:)) نمیدونم چی ازش در میاد، توب میشه یا نه، ولی خدایی کارشون رو دوست دارم! فعلا همینطور ایده ست که دارن میریزن تو بازی!
و این OW و 3D بودنش چقدر بهشون کمک میکنه که کارهای جدید بکنند! :D

آخرین ویرایش:

iiAmAqua

کاربر سایت
Dec 13, 2014
568
نام
Yashar

---

اما خدایی دمشون گرم این ایدنت هن تنوع داره و تاور دیفنس قراره باشه:)) نمیدونم چی ازش در میاد، توب میشه یا نه، ولی خدایی کارشون رو دوست دارم! فعلا همینطور ایده ست که دارن میریزن تو بازی!
combo فال دمیج راحت 90-95 هزار دمیج میده. wizard و agent های floor 11-12 رو کلا stunlock میکنه

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,411
نام
مسلم

---

دمیجش یه درصدی از hp دشمن ها رو کم میکنه، یعنی اگه طرف ۲۰۰k جون داشته باشه و مستقیم بفرستیش آسمون مثلا ۱۵ درصدش از جونش کم میشه، دیگه خودت حساب کن چقدر دمیج میده. تازه اگه ماوس داشته باشی میتونی دمیج اضافه هم بدی با بالا و پایین کردنشون و بیرون بردن و داخل آوردنشون توی محوطه برست جین.

آخرین ویرایش:

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
صبر کنید ببینم!
اول اینکه قشنگ بهم توضیح بدید چه خبره:)) دوم اینکه حس میکنم اینی که میگید رو PS4م قاعدتا باید حواب بده!
و سوم اینکه، این جیزا خو رو بقیه ی طبقات جوابگو نیست یعنی؟ :-"

اصلا و ابدا نفهمیدم چیکار کرد! :|

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,411
نام
مسلم
صبر کنید ببینم!
اول اینکه قشنگ بهم توضیح بدید چه خبره:)) دوم اینکه حس میکنم اینی که میگید رو PS4م قاعدتا باید حواب بده!
و سوم اینکه، این جیزا خو رو بقیه ی طبقات جوابگو نیست یعنی؟ :-"

اصلا و ابدا نفهمیدم چیکار کرد! :|
چطور نفهمیدی؟:)) توی این ویدئو میج رو با اسکیلش گرفت و هی بالا و پایین بردش و زمین زدش و بهش فال دمیج داد. و بعد هم رو به آسمون کرد و پرتش کرد هوا و اونجا هم یه فال دمیج خورد. تایمینگش اینه که به محض نشون دادن دمیج‌ دوربین رو رو به بالا ببره. اینو روی ps4 روش حساب نکن چون با آنالوگ زدنش سخته:D
یه روش دیگه دابل فال دمیج، یه بار با شارژ اتک میفرستش هوا و سرش رو میکنه رو به زمین و با اسکیل میگیره میزنش زمین و دوباره میفرستش هوا:D
r/Genshin_Impact - Jean's Double Fall Damage Combo!

یه روش دیگه هم هست که برست میزنه مخصوصا جاهایی که المنت دیگه ای هم هست و دشمن رو میگیره با اسکیلش و میبردش بیرون محوطه برست و دوباره میارش داخل و بعد رو به هوا میکنه و پرتش میکنه.
پرت کردن توس دریاچه و از لبه ابیس و صخره رو هم بلدی.

دمیجش هم ربطی به اسلحه و آرتیفکت نداره، و نسبت به hp دشمن ها هست، فقط لولت نباید ۲۰ لول پایین تر از لول دشمن ها باشه. کلا این یکی از مکانیزم های خود بازی هست و تا درستش نکنن جوابگوئه.

• Like
Reactions: cloud _ strife

XMohsen

کاربر سایت
Feb 4, 2010
1,079
نام
Mohsen
دیشب رسیدم ar50 ولی ماموریت ورلد لول رو نرفتم امشب نین رو وارد فاز آخر کردم (فقط یک لول بردم بالا) و رفتم سراغ ماموریت فکر میکنید چقدر طول کشید تموم کنم ؟ از لول قبلی سریع تر تموم شد !! تازه دفعه قبل من فایت آخر یه غذا 4 ستاره خوردم بعد از ult ـه مونا و بنت هم استفاده کردم امّا ایندفعه فقط با نین رفتم و از بنت فقط برای زمانی که ضربه میخوردم استفاده میکردم تا هیل کنم. خیلی قوی شد نین خیلی ..
اگر تونستم یه فیلم 1-2 دقیقه ای میگیرم ببینید.

الان هم قبل از اینکه بیام بیرون رو traveler فول ست petra بستم رو مونا هم فول ست noble فکر کنم اون bonus چهار آرتیفکت رو همه کاراکترها جواب بده نه ؟ اگر افکت اینا هم روی نین کار کنه دیگه هیچی ..
رو مونا کریت و اتک و دمیج بستم سر همین ضعیف شد البته برام مهم نیست دیگه، اگر جواب بده bonus ـش روی نین تمومه کار

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
تو محاسبتشون چجوری 150 جم میگیرن روزانه:-"
ولی خوب شد حساب کرد.‌.پس منم با 6700 جم، 41ویش دارم:-" ( +7تا از بازار:-" )

ولی خدایی چه کنم:((

آخرین ویرایش:

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,411
نام
مسلم
تو محاسبتشون چجوری 150 جم میگیرن روزانه:-"
ولی خوب سد خساب کرد.‌.پس منم با 6700 جم، 41ویش دارم:-" ( +7تا از بازار:-" )

ولی خدایی چه کنم:((
۹۰ تا هم روزانه با خریدن welkin moon میگیرن

۱۰ تا هم برای آپدیت جدید میدن:-"

• Like

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
خوب سه تا کارکترام تلنتشون ۶ فول شد دیدم نمیشه متریال باس ها رو نادیده بگیرم ،، رفتم سراغ گرگه ،،، انقدر که تو انتظاراتم قوی فرضش کرده فودم نبود با nigg و نوئل پارش کردم ۔۔۔ کاش زودتر تست میکردم ،، ولی دوالین هنوز برام سخته

iiAmAqua

کاربر سایت
Dec 13, 2014
568
نام
Yashar
خوب سه تا کارکترام تلنتشون ۶ فول شد دیدم نمیشه متریال باس ها رو نادیده بگیرم ،، رفتم سراغ گرگه ،،، انقدر که تو انتظاراتم قوی فرضش کرده فودم نبود با nigg و نوئل پارش کردم ۔۔۔ کاش زودتر تست میکردم ،، ولی دوالین هنوز برام سخته
اونقدر سخت نیستن باس ها که بخوای نزنیشون فوقش غذا استفاده میکنی

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
۹۰ تا هم روزانه با خریدن welkin moon میگیرن

۱۰ تا هم برای آپدیت جدید میدن:-"
آها...مرفحین بی درد رو فراموش کردم:-" صد البته اونی که تهش میگه بی خیال 100$ پک میخرم، اینو هم خریده:))

بلی>:) گویا 1600 تا هم جم میدن>:) (امیدوارم کاشف به عمل نیاد 800تاش مربوط به ابیسه:)) )

---
@Houosen
آری دیدم تریلر و اخبار رو، کلا محاسباتش برام مفهوم نداشت، که یادم نبود دنیای ما F2Pها با اونا فرق داره:))

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,411
نام
مسلم
آها...مرفحین بی درد رو فراموش کردم:-" صد البته اونی که تهش میگه بی خیال 100$ پک میخرم، اینو هم خریده:))

بلی>:) گویا 1600 تا هم جم میدن>:) (امیدوارم کاشف به عمل نیاد 800تاش مربوط به ابیسه:)) )

---
@Houosen
آری دیدم تریلر و اخبار رو، کلا محاسباتش برام مفهوم نداشت، که یادم نبود دنیای ما F2Pها با اونا فرق داره:))
بابا بدبخت همش 5 دلار خرج کرده، به پول اونا براشون معادل ۵۰۰۰ تومان با ارزش قدیم ما هست:D حالا اگه من پایرت بگم سه چیزی، تو که خودت پایرت نیستی دیگه چرا؟:))
آخ جون جمع میکنم برای بنر آیاکا>:) نه خدا نکنه:))

ما هم به اجبار f2p شدیم:))

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر