Multi Platform Genshin Impact

سازنده
miHoYo
تاریخ انتشار
September 2020
ناشر
miHoYo
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
a487e1344b14e77fd3894b4e43464bd5.png

Genshin Impact یک بازی Open World Action-RPG (نقش آفرینی-اکشن جهان باز) هست که در یک دنیای فانتزی به اسم Tevyat روایت میشه.
Genshin Impact در واقع از روی یک مانهوا(Manhwa ) در حال پخش به همین نام ساخته شده.
همین اول بهتره بدونید که بازی کاملا رایگان هست Free To Play
این هم باید بدونین که بازی MMO نیست، برای همین تو همین بخش PC معرفی میکنم.

genshin-impact-final-closed-beta-trailerLOW.jpg
از ویژگیهای بازی میشه به گرافیک بر پایه انیمه ایِ فوق العاده زیبا که برپایه انجین Unity ساخته شده ، دنیای بزرگ قابل اکتشاف، به همراه مبارزات برپایه جادوهای Elemental و کمبوهای دیدنی نام برد.
به موارد بالا یک داستان جذاب،تعدد شخصیتها و گیم پلی الهام گرفته از The Legend of Zelda: Breath of the Wild اضافه کنید.
همه اینها باعث شده بازی به معجونی عجیب ولی واقعی تبدیل بشه، بازیی که هر طرفدار اهل انیمه ای برای سالها آرزوی ساخت همچین بازی داشته.

بازی شامل مناظر وسیع، شهرهای با تنوع فرهنگی متفاوت و دانجن های متفاوت میشه.

شما تحت نام "The Traveler" در ابتدا باید بدنبال یکی از اعضای خانوادتون که مدتهاست مفقود شده و ازش خبری ندارید بگردید و بعد از پیوستن به هم، به رمزوراز دنیای Tevyat پی ببرید و کشف کنید.

مخصGenshin-Impact-Switch_01-14-20.jpg
در این مسیر شما یک همراه به اسم Paimon دارید که در طی مراحل شمارو راهنمایی میکنه که توسط AI کنترل میشه.
در ادامه شما میتونید با ایجاد پارتیهای 4 نفره بهمراه دوستان که هرکدوم تخصخص در یکی از عناصر المنتال (آب،خاک،آتش و...) دارن به تجربه بازی بپردازید.

سازنده بازی یک کمپانی چینی هست به اسم miHoYo که با ساخت این بازی در واقع کلاس درسی برای کمپانیهای ژاپنی برپاکرده که سالهای زیادی میخواستن به هرآنچه که GI ارائه میده برسن.
پلتفرم هایی که این بازی برای اونها منتشر شده PC-PS4-Nintendo Switch-Android-iOS
تاریخ انتشار پس فردا 28 سپتامبر 2020 هست واز همین الان میتونین پریلود شروع کنین.
حجم بازی حدود 11 گیگ هست.
بروز میشه.....

=====================
اگه تنهایی بازی میکنین و دنبال یک دوست ایرانی میگردین که تو بازی پدرتون دربیاره و رو اعصابتون راه بره، نام کاربری بچه های بازیسنتر Addکنین :D
User ID کاربران بازیسنتر:
@PipBoy3000_v2
UID=700780251
سرور EU
=====
@Rattle.Snake
UID=700140549
سرور EU
=====
@BoxBox
UID=700503323
سرور Eu
=====
@Rohshen
UID=703998496
سرور EU
=====
@batman0
UID=704589664
سرور EU
=====
@ce7en44
UID=701036823
سرور EU
=====
@orginal.prince
UID=805761569
سرور آسیا
=====
@mahdi_1m1
UID=605487934
سرور US
=====
@L.o.s
UID=706729189
سرور EU
=====
@( Layken )
UID=612205993 --- PlayStation 4
سرور US

آخرین ویرایش:

tirdad666

کاربر سایت
Dec 18, 2007
835
آقا اول باری بعد ورود به Monstadt باید کجا رفت؟ هیچ جایی رو نقشه نیست
تعداد npc های فک زنم تو شهر زیاده، عب نداره ازشون چشم پوشی کنیم؟
یه مشکلیم با کنترل بازی دارم یکم میدوئم وقتی وایمیستم کاراکتر روشو برمیگردونه عقب

wiiرایش: فکر کنم آنالوگم دریفت شده گرچه زیاد این اتفاق که گفتم رخ نمیده. کسی جایی رو میشناسه تمیز و مجلسی با قیمت مناسب تعمیر کنه پ.خ راهنماییم کنه. با تشکر.
با کیبورد v بزنی با خط نشون میده کجا بری با کنترلر نمیدونم ولی باید بزنی کوعست ترکر.من که هر کیو میبینم فقط میحرفم ببینم چی میگن
اکانتم اروپا کردم همه رو درخواست ادد فرستادم
UID:713868014

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,421
نام
مسلم
View attachment 192028

1.3 قراره از بین 6 تا کاراکتر 4* یکی رو به انتخاب خودمون فری بهمون بدن >:D<

نمیدونم از بین نین و شینچو کدومشو انتخاب کنم جفتشون رو c1 میخوام

بنر بعد از xiao هنوز زیاد مشخص نیست قراره کی باشه:-?
امیدوارم ری ران ونتی باشه[-o<[-o<[-o<
ای بابا، من سه تا از اینا رو میخوام:D بیدو و ژین یان و پسر یخیه، تازه به غیر از نین که c3 دارم، حالا چطوری انتخاب کنم:| حداقل یه فیشل هم میزاشتن که من با خیال راحت همونو بردارم:-"
متاسفانه درسته 17 فوریه بنر کچینگ میاد:(
--

عجیبه چرا 14 روز بعد از بنر اول میاد!! همیشه هر بنر 21 روز زمان داشت:-?
شاید میخوان ازین به بعد 3 تا بنر بذارن و هر 2 هفته عوض کنن:-? بنر سومم گذاشتن واسه ری ران کاراکتر قبلی ها:-?

هیچ وقت فکرشو نمیکردم از دیدن بنر کچینگ انقد نا امید بشم:-<
منم نمیدونم خوشحال باشم یا ناراحت، از یه طرف خیلی وقته که دلم ککینگ میخواد و از طرف دیگه تصمیم داشتم حالا که به گارانتی رسیدم دیگه ویش نکشم تا آیاکا:| چیکار کنم؟ (حالا انگار قراره صد در صد بهم بدش:)) )

ممکنه یه بنر جداگونه برای ۵ ستاره های بنر استاندارد باشه فقط.

• Like
Reactions: cloud _ strife

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
3,118
نام
آریا
ای بابا، من سه تا از اینا رو میخوام:D بیدو و ژین یان و پسر یخیه، تازه به غیر از نین که c3 دارم، حالا چطوری انتخاب کنم:| حداقل یه فیشل هم میزاشتن که من با خیال راحت همونو بردارم:-"

منم نمیدونم خوشحال باشم یا ناراحت، از یه طرف خیلی وقته که دلم ککینگ میخواد و از طرف دیگه تصمیم داشتم حالا که به گارانتی رسیدم دیگه ویش نکشم تا آیاکا:| چیکار کنم؟ (حالا انگار قراره صد در صد بهم بدش:)) )

ممکنه یه بنر جداگونه برای ۵ ستاره های بنر استاندارد باشه فقط.
به نظرم الکترو در جایگاه قدرتمند ترین المنت بازی قرار داره
کچینگم یکی از بهترینای الکترو و سریع ترینشونه
الکترو ضد همه ابیس میج هاس هر سپری رو میتونه بشکونه و خلاصه هرچی از خوبیای الکترو بگم کم گفتم..

اصلا معلوم نیست چند قرن دیگه قراره بنر آیاکا رو بیرون بدن...

ولی به نظر من اگه بنر کچینگ رو گذاشتن... ویش نزن :D
چه خبره اینهمه کچینگ داریم :| تو هم کچینگ بگیری دیگه دامین ها رو باید 10 20 30 40 کنیم که کی کچینگ بگیره:|

-----------
راستی 10 تا ویش فری هم وقتی بنر Xiao اومد بهمون میدن

و در مورد اون 3 تا کد جدیدم بگم که هر کد 100 تا جم میده
و کوچیک و بزرگ بودن حروف هم اصلا مهم نیست زیاد خودتونو درگیرش نکنید xd

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
بتر کچینگ :|
دهنشون سرویس خدایی! حداقل دیلاک میدادن! مونا میدادن...آخه... :|
بابا من گانیو دوست ندارم، چرا یه کاری میکنند برا این بشر بکشم :|
یعنی بی شوخی برای Xiao کارت بکشم دیگه؟ :(

---

بین کاراکترهای مجانی، من بیدو رو ندارم...همینو بگیرم؟ :-"
سه تای سمت راست C1 ، ژیانگ لینگ فکر کنم C3 (یا C2 ) و اون گیتاریه هم C0 دارم:-"

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
تازه هفته ای ۱۰۰۰۰۰ پوینت هم بیشتر نمیتونی جمع کنی یعنی حتی اگه کامل هم همه کارها رو بکنی بازم نمیتونی به ۵۰ برسی :-"
من دیروز ۵۰ هزار تاش کردم ،، تازه بعضی اکتیویتی ها مثل Crimson wish , golden house برام باز نیستن و wolf of the north هم نمیرم

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,421
نام
مسلم
@BoxBox
خو من همه چیز ککینگ رو جمع کردم، تازه قول میدم توی دامین ها برش ندارم:-" میخوام به جای دیلاک یه مدت هم با ککینگ برم:D

@Akiba
صبر کن بعدش هو تائو خواهد آمد:D دیلاک و مونا و بقیه هم نوبتشون میرسه.

ژیائو هم میتونی بگیری و بعد گوبا رو ببندی سر نیزه اش تا پایرو بشه :))

@vaan 2
آره این دوره خیلی امتیازش بیشتر از چیزی بود که نیاز بود و همه ژودتر از موعد کاملش کردن.
من باس های هفتگی رو در هر صورت میزنم چون متریالش یه جایی بدرد میخوره و اکثرا جام با المنت درصد دارن.

@XMohsen
یه مدت دامین geo رفتم آبدیده شدم و دیگه دراپ دامین های دیگه اذیتم نمیکنه و هر چی میدن با خوشحالی میگیرم:D

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,421
نام
مسلم
یه مشت آرتیفکت خوب برای فیزیکال دمیج دارم: گلادیاتور و بلاد با ۲ تا جام فیزیکالی که امروز گرفتم، روی کی برارم به نظرتون ؟ لومینه که مدام تغییر المنت میده رو کامل فیزیکال کنم؟

• Like
Reactions: cloud _ strife

Arman Sensi

Gold User
Sep 8, 2008
874
نام
آرمـان
دوستان من تازه میخوام شروع کنم
اینجور که من متوجه شدم PS4 رو نمیشه با موبایل سینک کرد !؟ برای اکانت اروپا باید اکانت جدا ریجن 2 رو PS4 بسازیم !؟ ببخشید من من تو فروم کنسول ها پیدا نکردم پیج بازیو اینجا دارم می پرسم !

cm180life

کاربر سایت
Jan 14, 2010
1,741
یه مشت آرتیفکت خوب برای فیزیکال دمیج دارم: گلادیاتور و بلاد با ۲ تا جام فیزیکالی که امروز گرفتم، روی کی برارم به نظرتون ؟ لومینه که مدام تغییر المنت میده رو کامل فیزیکال کنم؟
ریزر یا کچینگ
اگه کچینگ رو فیزیکال بسازی نباید از اسکیل ش استفاده کنی چون ضرباتت رو تبدیل به الکترو میکنه.

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
۶۰ تا ویش زدم ۵ ستاره نداد ،، نمیدونم ایاکا هم کی میاد ،، اینطور که پیداست خرداد شاید

دارم فکر میکنم اگه الان نزنم ،، تا چهار ماه اینده باید با همین دیلوک سر کنم ،، که خودتونم میدونید چه گیم پلی کسل کننده ای داره، الان مینم شده nigg

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
من دیروز ۵۰ هزار تاش کردم ،، تازه بعضی اکتیویتی ها مثل Crimson wish , golden house برام باز نیستن و wolf of the north هم نمیرم
باس های هفتگی رو برو حتما، آیتمی که دراپ میکنند برای lvl7+ه تلنت کاراکترهان! بعدا پشیمون میشیا!

@BoxBox
خو من همه چیز ککینگ رو جمع کردم، تازه قول میدم توی دامین ها برش ندارم:-" میخوام به جای دیلاک یه مدت هم با ککینگ برم:D

@Akiba
صبر کن بعدش هو تائو خواهد آمد:D دیلاک و مونا و بقیه هم نوبتشون میرسه.

ژیائو هم میتونی بگیری و بعد گوبا رو ببندی سر نیزه اش تا پایرو بشه :))

@vaan 2
آره این دوره خیلی امتیازش بیشتر از چیزی بود که نیاز بود و همه ژودتر از موعد کاملش کردن.
من باس های هفتگی رو در هر صورت میزنم چون متریالش یه جایی بدرد میخوره و اکثرا جام با المنت درصد دارن.

@XMohsen
یه مدت دامین geo رفتم آبدیده شدم و دیگه دراپ دامین های دیگه اذیتم نمیکنه و هر چی میدن با خوشحالی میگیرم:D
بله اگر میشد گوبا رو بست به سلاح ها که خوب بود:)) ولی درد اینه خود ژیانگ لینگ هم قرار بود از تیم کم کم بره کنار... بلی...قرار بود:|

آخه این صبر کردن داره اذیت میکنه...حال نمیده:( (نه اینکه خیلی هم اسکیل بوک دارم الان :)) )
اما بیشوخی انگیزه م رو از دست دادم:(

یه دستی به آرتیفکت های نین کشیدم، گل رو از ست geo گذاشتم، الان آرتیفکت پنجم یعنی ساعت فرق نداره از چی بزارم...
ولی هیییییچ atkی که ساب استت کریت ریت داشته باشه ندارم:| چه وضعشه خو:|

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
باس های هفتگی رو برو حتما، آیتمی که دراپ میکنند برای lvl7+ه تلنت کاراکترهان! بعدا پشیمون میشیا!

بله اگر میشد گوبا رو بست به سلاح ها که خوب بود:)) ولی درد اینه خود ژیانگ لینگ هم قرار بود از تیم کم کم بره کنار... بلی...قرار بود:|

آخه این صبر کردن داره اذیت میکنه...حال نمیده:( (نه اینکه خیلی هم اسکیل بوک دارم الان :)) )
اما بیشوخی انگیزه م رو از دست دادم:(

یه دستی به آرتیفکت های نین کشیدم، گل رو از ست geo گذاشتم، الان آرتیفکت پنجم یعنی ساعت فرق نداره از چی بزارم...
ولی هیییییچ atkی که ساب استت کریت ریت داشته باشه ندارم:| چه وضعشه خو:|
اخه مگه راحته زدنشون

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
اخه مگه راحته زدنشون
نهایتش اینه یه غذای اتک بوست (ترجیحا همون لجندریه) رو میزنی بر بدن:D
من معمولا برای هر سه باس از اون غذا استفاده میکنم که زودتر تموم بشه بره:-"

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
3,118
نام
آریا
هنوز دارید دامین geo رو فارم میکنید؟
من که دیگه بیخیالش شدم 2 ست گلادیاتور def داشتم اونو بستم فرق 15% geo با 18% atk فکر نمیکنم زیاد باشه
تازه این ستمم ساب استت خوبی داشت
اینجوری وقتی گلادیاتور خوب دارم کلی رزین هم از دست نمیدم بخاطر یه 500 تا دمیج کمتر یا بیشتر

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر