Multi Platform Genshin Impact

سازنده
miHoYo
تاریخ انتشار
September 2020
ناشر
miHoYo
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
a487e1344b14e77fd3894b4e43464bd5.png

Genshin Impact یک بازی Open World Action-RPG (نقش آفرینی-اکشن جهان باز) هست که در یک دنیای فانتزی به اسم Tevyat روایت میشه.
Genshin Impact در واقع از روی یک مانهوا(Manhwa ) در حال پخش به همین نام ساخته شده.
همین اول بهتره بدونید که بازی کاملا رایگان هست Free To Play
این هم باید بدونین که بازی MMO نیست، برای همین تو همین بخش PC معرفی میکنم.

genshin-impact-final-closed-beta-trailerLOW.jpg
از ویژگیهای بازی میشه به گرافیک بر پایه انیمه ایِ فوق العاده زیبا که برپایه انجین Unity ساخته شده ، دنیای بزرگ قابل اکتشاف، به همراه مبارزات برپایه جادوهای Elemental و کمبوهای دیدنی نام برد.
به موارد بالا یک داستان جذاب،تعدد شخصیتها و گیم پلی الهام گرفته از The Legend of Zelda: Breath of the Wild اضافه کنید.
همه اینها باعث شده بازی به معجونی عجیب ولی واقعی تبدیل بشه، بازیی که هر طرفدار اهل انیمه ای برای سالها آرزوی ساخت همچین بازی داشته.

بازی شامل مناظر وسیع، شهرهای با تنوع فرهنگی متفاوت و دانجن های متفاوت میشه.

شما تحت نام "The Traveler" در ابتدا باید بدنبال یکی از اعضای خانوادتون که مدتهاست مفقود شده و ازش خبری ندارید بگردید و بعد از پیوستن به هم، به رمزوراز دنیای Tevyat پی ببرید و کشف کنید.

مخصGenshin-Impact-Switch_01-14-20.jpg
در این مسیر شما یک همراه به اسم Paimon دارید که در طی مراحل شمارو راهنمایی میکنه که توسط AI کنترل میشه.
در ادامه شما میتونید با ایجاد پارتیهای 4 نفره بهمراه دوستان که هرکدوم تخصخص در یکی از عناصر المنتال (آب،خاک،آتش و...) دارن به تجربه بازی بپردازید.

سازنده بازی یک کمپانی چینی هست به اسم miHoYo که با ساخت این بازی در واقع کلاس درسی برای کمپانیهای ژاپنی برپاکرده که سالهای زیادی میخواستن به هرآنچه که GI ارائه میده برسن.
پلتفرم هایی که این بازی برای اونها منتشر شده PC-PS4-Nintendo Switch-Android-iOS
تاریخ انتشار پس فردا 28 سپتامبر 2020 هست واز همین الان میتونین پریلود شروع کنین.
حجم بازی حدود 11 گیگ هست.
بروز میشه.....

=====================
اگه تنهایی بازی میکنین و دنبال یک دوست ایرانی میگردین که تو بازی پدرتون دربیاره و رو اعصابتون راه بره، نام کاربری بچه های بازیسنتر Addکنین :D
User ID کاربران بازیسنتر:
@PipBoy3000_v2
UID=700780251
سرور EU
=====
@Rattle.Snake
UID=700140549
سرور EU
=====
@BoxBox
UID=700503323
سرور Eu
=====
@Rohshen
UID=703998496
سرور EU
=====
@batman0
UID=704589664
سرور EU
=====
@ce7en44
UID=701036823
سرور EU
=====
@orginal.prince
UID=805761569
سرور آسیا
=====
@mahdi_1m1
UID=605487934
سرور US
=====
@L.o.s
UID=706729189
سرور EU
=====
@( Layken )
UID=612205993 --- PlayStation 4
سرور US

آخرین ویرایش:

farzad_angel

کاربر سایت
Feb 2, 2007
210
خب بازی رو تو گوشیم پاک کردم و دوباره نصبش کردم دیگه موقع خرید، ارور Failed to get product information رو نمیده:clap:

میخواستم بتل پس رو بخرم

اصن میشه خرید کرد؟ :(
تو گروه های تلگرامی همه چیزش را میفروشند حتی اکانت خود بازی را

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
چند روزیه بازی نکردم... رو به موتم...
یکشنبه هم گند زدم، رفتم پای بازی...گفتم بعد میام...بلند شدم و دیگه نرفتم!
هیچکدوم باس های هفتگی رو نرفتم:|
فکر کنم نتونم بتل پس رو به 50 برسونم با این وضع:|

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,401
نام
مسلم
خب بازی رو تو گوشیم پاک کردم و دوباره نصبش کردم دیگه موقع خرید، ارور Failed to get product information رو نمیده:clap:

میخواستم بتل پس رو بخرم
با کدوم کارت آسون تر میشه خرید کرد ؟
paypal
credit card
debit card
paysafecard
اصن میشه خرید کرد؟ :(
برای اون ارور نیازی به پاک کردن و نصب دوباره نبود، کافی بود با یه فیل تر شکن بری روی سرور آمریکا و بعد وارد بازی بشی.
برای خرید هم اینطور که شنیدم حتی اروپایی ها هم مشکل دارن چون اونجا کردیت کارت زیاد باب نیست و ما هم که کلا تحریم هستیم ولی یه راهی داره و اونم از طریق گیفت کارت گوگل پلی هست. یه گیفت کارت گوگل پلی میخری (که نسبتا هم ارزونتر از visa و mastercard و غیره هست) و بعد میری داخل سایت play.google.com و با اکانت گوگلی که به بازی لینک هست وارد میشی. اونجا میری توی قسمت redeem و کدت رو وارد میکنی و اوکی میکنی. حواست باشه حتما فیلتر شکن روی آمریکا باشه. بعد توی قسمت payment method گزینه خرید از طریق گوگل پلی برات فعال باید بشه.
برای لینک کردن اکانت گوگل به بازی هم باید از داخل بازی بری توی منوی تنظیمات و بعد account و اونجا انجام بدی. وقتی این کارها رو بکنی داخل بازی موقعی که میخوای خرید کنی باید گزینه خرید از موجودی گوگل پلی هم نمایش داده بشه و موجودیت هم نشون بده که چند دلار هست. فقط بازم تاکید میکنم که فیلتر شکن روی آمریکا باشه. برای فیلتر شکن هم proton vpn خوبه، هم نسخه موبایلی داره و هم نسخه کامپیوتر ولی باید یه اکانت توی سایتش ساخته باشی و نصبش روی کامپیوتر دنگ و فنگ داره. گوشی هم حتما باید گوگل پلی روش ساپورت بشه پس هوآی رو بی خیال شو.
روی پی سی فقط از طریق کردیت کارت میشه و حالا چون سیوت بین پی سی و موبایل مشترکه این راه حل هست ولی برای پلی ۴ نظری ندارم و گول سایت های داخلی هم نخور که میگن گیفت کارتش رو میفروشن چون بازی تازه اومده و اصلا کسی بلد نیست شارژش کنه.

اینم فیلم آموزشش هست ولی به جای اینکه کد رو داخل گوگل پلی بزنه، توی خود بازی میزنه ولی متد خریدش باید توی اکانت گوگل پلیت فعال باشه.

پ.ن: اگه نتونستی بده برات شارژ کنم.

آخرین ویرایش:

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
3,081
نام
آریا
برای اون ارور نیازی به پاک کردن و نصب دوباره نبود، کافی بود با یه فیل تر شکن بری روی سرور آمریکا و بعد وارد بازی بشی.
برای خرید هم اینطور که شنیدم حتی اروپایی ها هم مشکل دارن چون اونجا کردیت کارت زیاد باب نیست و ما هم که کلا تحریم هستیم ولی یه راهی داره و اونم از طریق گیفت کارت گوگل پلی هست. یه گیفت کارت گوگل پلی میخری (که نسبتا هم ارزونتر از visa و mastercard و غیره هست) و بعد میری داخل سایت play.google.com و با اکانت گوگلی که به بازی لینک هست وارد میشی. اونجا میری توی قسمت redeem و کدت رو وارد میکنی و اوکی میکنی. حواست باشه حتما فیلتر شکن روی آمریکا باشه. بعد توی قسمت payment method گزینه خرید از طریق گوگل پلی برات فعال باید بشه.
برای لینک کردن اکانت گوگل به بازی هم باید از داخل بازی بری توی منوی تنظیمات و بعد account و اونجا انجام بدی. وقتی این کارها رو بکنی داخل بازی موقعی که میخوای خرید کنی باید گزینه خرید از موجودی گوگل پلی هم نمایش داده بشه و موجودیت هم نشون بده که چند دلار هست. فقط بازم تاکید میکنم که فیلتر شکن روی آمریکا باشه. برای فیلتر شکن هم proton vpn خوبه، هم نسخه موبایلی داره و هم نسخه کامپیوتر ولی باید یه اکانت توی سایتش ساخته باشی و نصبش روی کامپیوتر دنگ و فنگ داره. گوشی هم حتما باید گوگل پلی روش ساپورت بشه پس هوآی رو بی خیال شو.
روی پی سی فقط از طریق کردیت کارت میشه و حالا چون سیوت بین پی سی و موبایل مشترکه این راه حل هست ولی برای پلی ۴ نظری ندارم و گول سایت های داخلی هم نخور که میگن گیفت کارتش رو میفروشن چون بازی تازه اومده و اصلا کسی بلد نیست شارژش کنه.

اینم فیلم آموزشش
اصلا گزینه ی خرید با موجودی گوگل رو واسم نمیاره
191608
فقط همین 3 تاس
تو این ویدئو نشون میده حتی موجودیشم که صفره بازم گزینش میاد

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
View attachment 191608
فقط همین 3 تاس
تو این ویدئو نشون میده حتی موجودیشم که صفره بازم گزینش میاد

این عکس الان نسخه موبایله؟ چون رو دسکتاب که موقع خرید گوگل رو نمیاره ولی با گوشی کلا با گوگل پلی میشه خرید کرد

من خودم رو نسخه دسکتاپ بازی میکنم ولی برا خرید با گوشی میرم خرید میکنم

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,401
نام
مسلم
View attachment 191608
فقط همین 3 تاس
اکانتت رو لینک کردی به گوگل؟ مدل گوشیت چیه؟ گوگل پلی داره؟ اکانت گوگل پلیت گزینه خرید از موجودیش فعاله؟
Screenshot_۲۰۲۱۰۱۱۹-۲۰۳۹۴۵.png

باید اینو برات نشون بده

توی فروشگاه هم همین مشکل رو داری؟ فیلترشکنت بازه؟ بازی رو مگه از گوگل پلی نصب نکردی؟

tirdad666

کاربر سایت
Dec 18, 2007
834
سرور آمریکا فکر نمیکنم کسی رو اصلا داشته باشیم
چرا من امریکام.البته کم بازی کردم شبا یکم بازی میکنم اما نمیتونم دانلود کنم در کنارش .برا شما هم انقدر نت استفاده میکنه رو کامپیوتر؟فعلا اولین برج باد باز کردم.وفعلا گشت و گذار حال میده
ایدیمو بدم یا مال بچها رو چجوری ادکنیم؟

Mehradpanter

کاربر سایت
Jan 19, 2021
8
واقعا سوپرايز شدم اوايل بازي هستم
اما گرافيك بي نظير
طراحي شخصيتها و سيستم مبارزات بي نظير
انگار روياهاي ادم از انيمه ها واقعي شده اونم از يه كمپاني چيني
اميدوارم تو ادامه هم تكراري نشه و همين حوري تو بازي سورپرايز بشم تا اينجا براي من بازي نمره كامل رو داره

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,401
نام
مسلم
xib06th49ec61.png

h68r5b96lcc61.png

d5e225304d969e9095f9ce3564406927_6114532921544641497.jpg

آخرین ویرایش:

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,401
نام
مسلم
رسیدم AR49 و کم کم دارم احساس خطر میکنم، خب دیگه فکر کنم وقتشه آرتیفکت های دیلاک و فیشل رو آپدیت کنم :)) میخواستم اول مونا رو کامل کنم ولی برای دامین اونم پایرو و الکترو قوی نیاز دارم. فعلا با البدو یه جوری سر میکنم هر چند قدرت آرتیفکت های اینم خیلی کمه.

• Like
Reactions: cloud _ strife

tirdad666

کاربر سایت
Dec 18, 2007
834
الان مثلا دومین کارکتر باز شد همون دختره تیرکمونی.با اسکرول لولشو بالا ببرم یا اسکرول ها را جمع کنم برا بعدا؟الان لول 4 هستم با اسکرول میتونم ببرم لول 20؟
دوم اینکه دیالوگ ها وقتی با اونم با وقتی با شخصیت اصلیمم در مواجه با فروشنده ها تغییر داره.کلا تو داستان هم اثر داره که با کی باشم؟
سرورمو میکنم eu از اول شروع میشه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر