Xbox Gears 5

وابستگی بیش از حد بشر به تکنولوژی باعث سقوط انها خواهد شد، و تمامی دشمنان با اتحاد به دنبال تنها انساهای باقی مانده در دنیا هستند که انها را از بین ببرند. در نقش "کیت" به سفری خواهیم رفت که ریشه واقعی لوکاست ها را کشف کنیم و برای انچه که باقی مانده در کنار دوستانمان مبارزه کنیم.

4dd4dc7e-964c-43cf-aac4-f7d03fc40172.jpg

Gears 5
توسعه دهنده : استدیو د کوالیشن
ناشر: اکس باکس گیم استدیوز
ژانر: شوتر سوم شخص
مد ها: تک و چند نفره
تاریخ عرضه: نوزدهم شهریور ماه (پانزدهم برای دارندگان نسخه التیمیت و گیم پس التیمیت)
پلتفرم ها:
110024 110023

قیمت:
نسخه التیمیت ادیشن: 80 دلار که شامل محتویات ذیل میشود:​
  • Gears 5 Standard Edition
  • Ultimate Edition Character Pack
  • 30 days of Boost
  • Early Access - Play 4 days early!
  • Terminator Dark Fate Character Pack when you play by September 16
  • Be first to play with the Tech Test in July
نسخه استاندارد: 60 دلار که شامل محتویات ذیل میشود:​
  • Gears 5 Standard Edition
  • Terminator Dark Fate Character Pack when you play by September 16
  • Be first to play with the Tech Test in July

نکته: بازی از سرویس Xbox Play Anywhere پشتیبانی میکند، بدین معنی با خرید Gears 5 از استور مایکروسافت میتوانید هم بر روی Xbox One و بر روی Windows 10 بازی را صاحب شوید.

d0a06b93-2263-496b-8cb2-85938d530b4b.png

بازی از روز اول عرضه بر روی گیم پس دردسترس هست و دارندگان گیم پس التیمیت چهار روز زودتر به بازی دسترسی دارند

در E3 سال 2018 استدیو کانادایی د کوالیشن که مسئولیت همه چیز مرتبط با دنیای Gears of War را در اختیار دارد قسمت جدید این سری را با نام Gears 5 معرفی کرد. اگر Geow 4 را به پایان رسانده باشید حتما میدانید در انتهای بازی شاهد یک پیچش داستانی هستیم که همه ماجراها را به ملکه Myrrah لوکاست ها پیوند میزند. در این دنباله مستقیم کیت دیاز (Kait Diaz) نقش اصلی داستان محسوب میشود و قرار است وی به همراه Del از مسیر دسته (که توسط JD رهبری میشود) جدا شوند و به دنبال کشف حقیقت ریشه لوکاست ها بروند.

اطلاعات زیادی از بخش کمپین بازی تا ماه دسامبر منتشر نخواهد شد و دانسته های فعلی ما صرفا به همین موارد برمیگردد. ولیکن اقای راد فرگوسن مدیرعامل استدیو د کوالیشن میگوید انها برای ساخت و توسعه Gears 4 به دلیل اینکه اعتماد کاربران را نزد خود نداشتند، دست به تغییرات و ریسک های فراوان نزدند ولیکن این بار برای Gears 5 اختیار عمل بسیاری دارند و بسیار ریسکی تر عمل کرده اند. به دنبال همین مورد حال شاهد عمیق ترین کمپین ساخته شده برای هستیم.

ویژگی های بازی به نقل از سایت Xbox:

به عنوان یکی از تحسین شده ترین دنیاهای بازیهای ویدیویی، گیرز حال از همیشه بزرگتر است، با 5 مود هیجان برانگیز در کنار عمیق ترین کمپین ساخته شده سری
کمپین کو-اپ سه نفره: در کنار دوستان خود در کمپین کو-اپ سه نفره انلاین و یا اسپلیت اسکرین مبارزه کنید
مسیر وظیفه: از یک سرباز تازه وارد تا ژنرال چهار ستاره ارتقا بیابید. چالش های جدید دریافت کنید، و جوایز فوق العاده پاداش بگیرید و درنهایت لوت خود را به نمایش بگذارید
بووت کمپ: اگر تازه به سری گیرز وارد شده اید و یا خیلی عقب مانده اید، بوت کمپ یک راه سرگرم کننده برای یاد تکنیک های مبارزه از مراحل ابتدایی تا حرفه است
به جای جک بازی کنید: جک یک پرنده رباتی شخصی پوشش دهنده شماست که میتواند از شما پشتیبانی و یا به دشمنان اسیب وارد کند. بی نقص برای تازه واردین به سری گیرز
ویترین جلوه های بصری: تمام مود های بازی را در رزولوشن 4K به همراه پشتیبانی از HDR در روون ترین حالت ممکن یعنی 60 فریم بر ثانیه بر روی Xbox One X تجربه کنید

تمام تریلرهای منتشر شده از بازی در کانال رسمی یوتیوب Gears of War:

Gears of War

کپی و یا ارجاع به سایر سایت های فارسی زبان طبق قوانین ممنوع است.
تاپیک به فوق العاده ترین شکل ممکن اپدیت خواهد شد.

Attachments

• 6jeo_امضا.jpg
    6jeo_امضا.jpg
    136.6 KB · مشاهده: 11,023

mehran3500

کاربر سایت
Feb 23, 2008
489
نام
master
بهینه سازی بازی عالیه . روی اولترا بدون مشکل و افت فریم اجرا می شه
آقا بنیامین دو تا سوال داشتم چون برا من خوب اجرا نمیشه یکی ایک که مدل کارت گرافیکتان چیه بعدشم شما هارد دارید یا از اس اس دی استفاده می کنی

• Like
Reactions: kamyy

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
آقا بنیامین دو تا سوال داشتم چون برا من خوب اجرا نمیشه یکی ایک که مدل کارت گرافیکتان چیه بعدشم شما هارد دارید یا از اس اس دی استفاده می کنی
سلام ... گرافیک = Nvidia 1080 GTX

هارد = SSD 500GB

• Like
Reactions: mehran3500

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
بعد بازی بایوشاک ۳ معدود بازی دیدم که همراه ها بیشتر از حد قوت قلب باشند و به دشمن آسیب وارد کنند . این بازی همراه ها کمک زیادی می کنند مخصوصا جک که کمک شایانی می کند . هوش مصنوعی خوبی دارند

• Like
Reactions: s.1

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
بعد بازی بایوشاک ۳ معدود بازی دیدم که همراه ها بیشتر از حد قوت قلب باشند و به دشمن آسیب وارد کنند . این بازی همراه ها کمک زیادی می کنند مخصوصا جک که کمک شایانی می کند . هوش مصنوعی خوبی دارند

اره اما گاهی اوقات دهن ادمم سرویس می کنن مخصوصا اکت 2 جایی که باید مواظب جک باشید نهایت بی شعور می شه. نمی دونم چرا اونجا 2 بار به خطرش فیل شدم زد CHECKPOINT LOST درستم نخوندم اما برم گردوند 4 تا چک پوینت عقب ترش حالا باگ بود یا تنبیه نفهمیدم.

• Like

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
اره اما گاهی اوقات دهن ادمم سرویس می کنن مخصوصا اکت 2 جایی که باید مواظب جک باشید نهایت بی شعور می شه. نمی دونم چرا اونجا 2 بار به خطرش فیل شدم زد CHECKPOINT LOST درستم نخوندم اما برم گردوند 4 تا چک پوینت عقب ترش حالا باگ بود یا تنبیه نفهمیدم.
همون جاییه که باید از یک استوانه زرد محافظت کنی ؟؟؟ ( من یک ضرب رفتم. جای باس اکت دو سخت بود )

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,037
نام
آرین
شما هم تو مولتی بازی با 4 تا هم تیمی بیشعوری میفتین که همش تیم کیل میکنن؟؟همه از دم فقط با شاتگان میرن جلو :/

• Like

manhatan

کاربر سایت
Apr 14, 2009
1,232
نام
MEHDI
نمیدونم چرا بازی من کرک هست اما مشکل fps و... ندارم :)
2500k
1060

Attachments

• Screenshot (10).jpg
    Screenshot (10).jpg
    631.2 KB · مشاهده: 24
  • Screenshot (11).jpg
    Screenshot (11).jpg
    515.7 KB · مشاهده: 30
  • Screenshot (12).jpg
    Screenshot (12).jpg
    595 KB · مشاهده: 31
  • Screenshot (13).png
    Screenshot (13).png
    2.7 MB · مشاهده: 31
  • Screenshot (9).jpg
    Screenshot (9).jpg
    272.8 KB · مشاهده: 30
  • Like
Reactions: M@SOUD64 and kamyy

brotherhood

کاربر سایت
Aug 26, 2010
182
نام
parsa
سلام برای آنلاین بازی کردنش کار خاصی باید بکنیم؟ باید DNS یا وی پی ان استفاده بشه؟ و این که با نت ایرانسل اوکیه؟

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

manhatan

کاربر سایت
Apr 14, 2009
1,232
نام
MEHDI
سلام برای آنلاین بازی کردنش کار خاصی باید بکنیم؟ باید DNS یا وی پی ان استفاده بشه؟ و این که با نت ایرانسل اوکیه؟

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
ایرانسل رو نمیدونم
اما با dns بازی میکنم

• Like
Reactions: brotherhood

Behnams923

کاربر سایت
Jun 4, 2014
410
نام
Behnam
برای ۱ اکتبر ( که امروز باشه ) ۲.۵ گیگ آپدیت اومده که شامل تغییرات زیره :

Gears 5 | What’s Up – October 1st 2019
عجیبه برای من حجم آپدیت 4.3 گیگ زده
این اولین بازیه که روی استور مایکروسافت گرفتم برای همین نمیدونم طبیعیه بازی وقتی براش آپدیت اومده و هنوز آپدیتش نکردم اجرا نمیشه یا مشکل از جای دیگست که اجرا نمیشه؟چون چه توی استور و آپ Xbox بازی گزینه play نداره و گزینه آپدیت میاد،میترسم استور بازی در بیاره چون تقریبا یک هفته طول کیشد تا بازی رو دانلود کرد اگه بخوام از دوباره بگیرمش کلافه میشم

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر