Xbox Gears 5

وابستگی بیش از حد بشر به تکنولوژی باعث سقوط انها خواهد شد، و تمامی دشمنان با اتحاد به دنبال تنها انساهای باقی مانده در دنیا هستند که انها را از بین ببرند. در نقش "کیت" به سفری خواهیم رفت که ریشه واقعی لوکاست ها را کشف کنیم و برای انچه که باقی مانده در کنار دوستانمان مبارزه کنیم.

4dd4dc7e-964c-43cf-aac4-f7d03fc40172.jpg

Gears 5
توسعه دهنده : استدیو د کوالیشن
ناشر: اکس باکس گیم استدیوز
ژانر: شوتر سوم شخص
مد ها: تک و چند نفره
تاریخ عرضه: نوزدهم شهریور ماه (پانزدهم برای دارندگان نسخه التیمیت و گیم پس التیمیت)
پلتفرم ها:
110024 110023

قیمت:
نسخه التیمیت ادیشن: 80 دلار که شامل محتویات ذیل میشود:​
  • Gears 5 Standard Edition
  • Ultimate Edition Character Pack
  • 30 days of Boost
  • Early Access - Play 4 days early!
  • Terminator Dark Fate Character Pack when you play by September 16
  • Be first to play with the Tech Test in July
نسخه استاندارد: 60 دلار که شامل محتویات ذیل میشود:​
  • Gears 5 Standard Edition
  • Terminator Dark Fate Character Pack when you play by September 16
  • Be first to play with the Tech Test in July

نکته: بازی از سرویس Xbox Play Anywhere پشتیبانی میکند، بدین معنی با خرید Gears 5 از استور مایکروسافت میتوانید هم بر روی Xbox One و بر روی Windows 10 بازی را صاحب شوید.

d0a06b93-2263-496b-8cb2-85938d530b4b.png

بازی از روز اول عرضه بر روی گیم پس دردسترس هست و دارندگان گیم پس التیمیت چهار روز زودتر به بازی دسترسی دارند

در E3 سال 2018 استدیو کانادایی د کوالیشن که مسئولیت همه چیز مرتبط با دنیای Gears of War را در اختیار دارد قسمت جدید این سری را با نام Gears 5 معرفی کرد. اگر Geow 4 را به پایان رسانده باشید حتما میدانید در انتهای بازی شاهد یک پیچش داستانی هستیم که همه ماجراها را به ملکه Myrrah لوکاست ها پیوند میزند. در این دنباله مستقیم کیت دیاز (Kait Diaz) نقش اصلی داستان محسوب میشود و قرار است وی به همراه Del از مسیر دسته (که توسط JD رهبری میشود) جدا شوند و به دنبال کشف حقیقت ریشه لوکاست ها بروند.

اطلاعات زیادی از بخش کمپین بازی تا ماه دسامبر منتشر نخواهد شد و دانسته های فعلی ما صرفا به همین موارد برمیگردد. ولیکن اقای راد فرگوسن مدیرعامل استدیو د کوالیشن میگوید انها برای ساخت و توسعه Gears 4 به دلیل اینکه اعتماد کاربران را نزد خود نداشتند، دست به تغییرات و ریسک های فراوان نزدند ولیکن این بار برای Gears 5 اختیار عمل بسیاری دارند و بسیار ریسکی تر عمل کرده اند. به دنبال همین مورد حال شاهد عمیق ترین کمپین ساخته شده برای هستیم.

ویژگی های بازی به نقل از سایت Xbox:

به عنوان یکی از تحسین شده ترین دنیاهای بازیهای ویدیویی، گیرز حال از همیشه بزرگتر است، با 5 مود هیجان برانگیز در کنار عمیق ترین کمپین ساخته شده سری
کمپین کو-اپ سه نفره: در کنار دوستان خود در کمپین کو-اپ سه نفره انلاین و یا اسپلیت اسکرین مبارزه کنید
مسیر وظیفه: از یک سرباز تازه وارد تا ژنرال چهار ستاره ارتقا بیابید. چالش های جدید دریافت کنید، و جوایز فوق العاده پاداش بگیرید و درنهایت لوت خود را به نمایش بگذارید
بووت کمپ: اگر تازه به سری گیرز وارد شده اید و یا خیلی عقب مانده اید، بوت کمپ یک راه سرگرم کننده برای یاد تکنیک های مبارزه از مراحل ابتدایی تا حرفه است
به جای جک بازی کنید: جک یک پرنده رباتی شخصی پوشش دهنده شماست که میتواند از شما پشتیبانی و یا به دشمنان اسیب وارد کند. بی نقص برای تازه واردین به سری گیرز
ویترین جلوه های بصری: تمام مود های بازی را در رزولوشن 4K به همراه پشتیبانی از HDR در روون ترین حالت ممکن یعنی 60 فریم بر ثانیه بر روی Xbox One X تجربه کنید

تمام تریلرهای منتشر شده از بازی در کانال رسمی یوتیوب Gears of War:

Gears of War

کپی و یا ارجاع به سایر سایت های فارسی زبان طبق قوانین ممنوع است.
تاپیک به فوق العاده ترین شکل ممکن اپدیت خواهد شد.

Attachments

• 6jeo_امضا.jpg
    6jeo_امضا.jpg
    136.6 KB · مشاهده: 11,023

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
حرفت درسته ولی از اول هم گفته بودن سگانه جدید شروع کردن و انتظار میرفت این نوع پایان بندی. ای کاش دو سال بیشتر رو بازی کار میکردن و بیخیال سه‌گانه میشدن و تو همین نسخه ۵ داستان رو تموم میکردن، چون احساس میکنم میخوان دو سه سال دیگه ۶ رو با همین فرمول بدن بیرون:D
بنظرم اگه بازی به این شکل داستان رو به نسخه ی بعد موکول نمیکرد این روایتی که بازی توش مشکل داشت خیلی کمتر احساس میشد! برای من اینجوری بود که بازی با یک روایتی دنبال میشد که فکر میکردم اخرش این اتفاقه با تمام عواقبی که داشت تموم میشه و ناگهان یک شاخه ی دیگه ای باز میشه و یک راز بزرگتری برملا میشه که خب حالا اونو بذارن برای نسخه ی بعد! نه اینکه تو همین داستانو هم نصفو نیمه رها کنی! من نمیفهمم نویسنده از اول داشت چی تعریف میکرد که بنظرش رسید اخرش اینجوری نقطه بذاره!

paradaimix

Dancing for Dessert Studio
کاربر فعال
Oct 7, 2012
2,253
سایت Alienware با همکاری مایکروسافت یه بار دیگه زحمت کشیدن و کدهای رایگان گیم پس مخصوص PC میدن. :D (دوباره کد جدید اضافه شده)
اگه دفعه قبل نتونستین کد گیم پس بگیرید، الان وقتشه و میتونید Gears 5 رو رایگان بازی کنید. :)

Xbox Game Pass for PC One Month Key Giveaway

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,661
نام
Moein

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
سایت Alienware با همکاری مایکروسافت یه بار دیگه زحمت کشیدن و کدهای رایگان گیم پس مخصوص PC میدن. :D (دوباره کد جدید اضافه شده)
اگه دفعه قبل نتونستین کد گیم پس بگیرید، الان وقتشه و میتونید Gears 5 رو رایگان بازی کنید. :)

Xbox Game Pass for PC One Month Key Giveaway
کد رو میزنم موقع Redeem کردن میگه مشکل پیش اومد !!! چه با چیز پی ان چه بی چیز پی ان !! ریجین اکانت که گرفتم UK بود ریجن اکانت ماکروسافت آمریکاست ! مال این نیست ؟

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,730
نام
رضا.آ
من 3 تا کد دیگه گرفتم و با احتساب کد رایگان قبلی الان تا 4 ماه آینده گیم پس رایگان دارم :))

واقعا گرافیک چشم نوازی داره و Unreal Engine رو ی سر و گردن ارتقاء داده !
آپشن گرافیکی عالی ای داره فقط رزولوشن رو متاسفانه رزولوشنِ Native مانیتور میشناسه و نمیشه بالاتر برد اما میشه resolution scale رو تغییر داد که من روی 1440p گذاشتم و باقی گزینه ها ultra و on .

مولتی بازی هرچند از نظر match making نسبت به نسخه قبل سریع تر شده و اون پیچیدگی ها رو نداره
اما بیس بازی و مودهاش و گیم پلی ش درهم برهم و نامفهومه !

بخش escape هم که دیگه نگم اینقد خندیدیم که پاره شدیم =)) آخر هم نتونستیم رد بشیم .

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
اسپویل اخر بازی و مشکل گیرز6

من الان موندم گیرز6 قراره دل و یا JD حذف بشه؟ و یا مثلا میخوان Save های ملت رو اینپوت کنند و هر انتخابی اینجا کردیم، برای گیرز6 هم اعمال بشه.
من jd رو نجات دادم! حالا یا با انتقال سیو بازی اعمال میشه یا اینکه شبیه ویچر اول بازی بتونیم خودمون انتخاب کنیم.احتمالا از اونجایی که انتخاب سر حذف دوتا شخصیت مهم بازی بود فکر نکنم دیگه این دوتا تو قسمت ۶ نقش پررنگی داشته باشن. یعنی چجوری میشه اونهمه دیالوگ و انیمیشنو کات سین و شخصیت پردازی جدا برای هر کدوم متفاوت بسازن!؟. از طرفی واقعا برام بودن jd بین انتخاب ها عجیب بود. این شخصیت پسر مارکوسه! و تو قسمت ۴ ما کنترلش میکردیم و چقدر سعی شد شخصیت پردازی بشه ولی شخصیته انچنان که بایدو شاید درنیومد!، برای گرز۵ هم کلی شخصیته رو تغییر دادن و به یک حداقلی رسیدن با شخصیت پردازی jd و بنظرم داشت که خوب پیش میرفت و ادم میخواست بهتر بشناسدش ولی یهو باید انتخاب میکردیم بمیره یا نمیره! مرگ del هم بیچاره دلخراش بود ولی منطقی تر بنظر میرسید.

آخرین ویرایش:

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
سلام
کسی کد اضافه داره؟؟:((((
لعنتی باز تموم شد که!!! آخرم قسمت نشد gears 5 بازی کنیم:(((

اگه تا حالا گیم پس نگرفتید، یه گیفت کارت 1 دلاری بخرید و 1 ماهه گیم پس فعال کنید و بازی رو تموم کنید. 15 هزار تومن بیشتر نمیشه.

• Like
Reactions: alisuun

alisuun

کاربر سایت
Dec 11, 2018
46
اگه تا حالا گیم پس نگرفتید، یه گیفت کارت 1 دلاری بخرید و 1 ماهه گیم پس فعال کنید و بازی رو تموم کنید. 15 هزار تومن بیشتر نمیشه.
گیم پس ماه قبل خریدم ولی ۲ روز دیگه تموم میشه باید تو ۲ روز دیگه بازیو تموم کنم:)) نمیدونم چرا آنلاک نمیشه خسته شدیم!

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
کد رو میزنم موقع Redeem کردن میگه مشکل پیش اومد !!! چه با چیز پی ان چه بی چیز پی ان !! ریجین اکانت که گرفتم UK بود ریجن اکانت ماکروسافت آمریکاست ! مال این نیست ؟

چرا دقیقا واسه همینه! باید اکانت Xboxـت رو هم عوض کنی به US

MMDMO

کاربر سایت
Mar 12, 2016
140
نام
Moein
بازی شدیدا با نسخه اخر درایور انویدیا436.15 مشکل داره به طوری که رو هیچ تنظیمی حتی پایین ترین حد هم افت فریم و حالتی شبیه به bottle neck رو تجربه می کردم .درایور رو با نرم افزار DDU کامل پاک کردم و نسخه قدیمی تر 431.68 ریختم performance بازی عالی شد.(نسخه استور ویندوز ۱۰)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر