Xbox Gears 5

وابستگی بیش از حد بشر به تکنولوژی باعث سقوط انها خواهد شد، و تمامی دشمنان با اتحاد به دنبال تنها انساهای باقی مانده در دنیا هستند که انها را از بین ببرند. در نقش "کیت" به سفری خواهیم رفت که ریشه واقعی لوکاست ها را کشف کنیم و برای انچه که باقی مانده در کنار دوستانمان مبارزه کنیم.

4dd4dc7e-964c-43cf-aac4-f7d03fc40172.jpg

Gears 5
توسعه دهنده : استدیو د کوالیشن
ناشر: اکس باکس گیم استدیوز
ژانر: شوتر سوم شخص
مد ها: تک و چند نفره
تاریخ عرضه: نوزدهم شهریور ماه (پانزدهم برای دارندگان نسخه التیمیت و گیم پس التیمیت)
پلتفرم ها:
110024 110023

قیمت:
نسخه التیمیت ادیشن: 80 دلار که شامل محتویات ذیل میشود:​
  • Gears 5 Standard Edition
  • Ultimate Edition Character Pack
  • 30 days of Boost
  • Early Access - Play 4 days early!
  • Terminator Dark Fate Character Pack when you play by September 16
  • Be first to play with the Tech Test in July
نسخه استاندارد: 60 دلار که شامل محتویات ذیل میشود:​
  • Gears 5 Standard Edition
  • Terminator Dark Fate Character Pack when you play by September 16
  • Be first to play with the Tech Test in July

نکته: بازی از سرویس Xbox Play Anywhere پشتیبانی میکند، بدین معنی با خرید Gears 5 از استور مایکروسافت میتوانید هم بر روی Xbox One و بر روی Windows 10 بازی را صاحب شوید.

d0a06b93-2263-496b-8cb2-85938d530b4b.png

بازی از روز اول عرضه بر روی گیم پس دردسترس هست و دارندگان گیم پس التیمیت چهار روز زودتر به بازی دسترسی دارند

در E3 سال 2018 استدیو کانادایی د کوالیشن که مسئولیت همه چیز مرتبط با دنیای Gears of War را در اختیار دارد قسمت جدید این سری را با نام Gears 5 معرفی کرد. اگر Geow 4 را به پایان رسانده باشید حتما میدانید در انتهای بازی شاهد یک پیچش داستانی هستیم که همه ماجراها را به ملکه Myrrah لوکاست ها پیوند میزند. در این دنباله مستقیم کیت دیاز (Kait Diaz) نقش اصلی داستان محسوب میشود و قرار است وی به همراه Del از مسیر دسته (که توسط JD رهبری میشود) جدا شوند و به دنبال کشف حقیقت ریشه لوکاست ها بروند.

اطلاعات زیادی از بخش کمپین بازی تا ماه دسامبر منتشر نخواهد شد و دانسته های فعلی ما صرفا به همین موارد برمیگردد. ولیکن اقای راد فرگوسن مدیرعامل استدیو د کوالیشن میگوید انها برای ساخت و توسعه Gears 4 به دلیل اینکه اعتماد کاربران را نزد خود نداشتند، دست به تغییرات و ریسک های فراوان نزدند ولیکن این بار برای Gears 5 اختیار عمل بسیاری دارند و بسیار ریسکی تر عمل کرده اند. به دنبال همین مورد حال شاهد عمیق ترین کمپین ساخته شده برای هستیم.

ویژگی های بازی به نقل از سایت Xbox:

به عنوان یکی از تحسین شده ترین دنیاهای بازیهای ویدیویی، گیرز حال از همیشه بزرگتر است، با 5 مود هیجان برانگیز در کنار عمیق ترین کمپین ساخته شده سری
کمپین کو-اپ سه نفره: در کنار دوستان خود در کمپین کو-اپ سه نفره انلاین و یا اسپلیت اسکرین مبارزه کنید
مسیر وظیفه: از یک سرباز تازه وارد تا ژنرال چهار ستاره ارتقا بیابید. چالش های جدید دریافت کنید، و جوایز فوق العاده پاداش بگیرید و درنهایت لوت خود را به نمایش بگذارید
بووت کمپ: اگر تازه به سری گیرز وارد شده اید و یا خیلی عقب مانده اید، بوت کمپ یک راه سرگرم کننده برای یاد تکنیک های مبارزه از مراحل ابتدایی تا حرفه است
به جای جک بازی کنید: جک یک پرنده رباتی شخصی پوشش دهنده شماست که میتواند از شما پشتیبانی و یا به دشمنان اسیب وارد کند. بی نقص برای تازه واردین به سری گیرز
ویترین جلوه های بصری: تمام مود های بازی را در رزولوشن 4K به همراه پشتیبانی از HDR در روون ترین حالت ممکن یعنی 60 فریم بر ثانیه بر روی Xbox One X تجربه کنید

تمام تریلرهای منتشر شده از بازی در کانال رسمی یوتیوب Gears of War:

Gears of War

کپی و یا ارجاع به سایر سایت های فارسی زبان طبق قوانین ممنوع است.
تاپیک به فوق العاده ترین شکل ممکن اپدیت خواهد شد.

Attachments

• 6jeo_امضا.jpg
    6jeo_امضا.jpg
    136.6 KB · مشاهده: 11,023

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
مستقیم بدون اینکه بری تو ویرایشگر از رو خود پست کپی کن بزار اینجا الان تصاویر مربوط به کیفیت لود نشدن واسه همین لینک ندارن روشون کلیک کنی واسه دانلود

• Like
Reactions: Ali Venom

p990_judi

کاربر سایت
Jul 25, 2009
815
کافی بود یه گیم پلی 5 دقیقه پخش میشد الان این تاپیک رو صفحه 30 بود
برای فرگوسن و تیمش متاسفم چون قطعا اگر گیم پلی دگرگون شده بود نمایش میزاشتن تا بازخورد بگیرن و هایپ بشن
به نظرم دو تیم 343 و کوالیشن نتونستن اونطور که ازشون انتظار میرفت خلاقیت داشته باشن و بتونن جز بهترین استدیو های دنیا قرار بگیرن
درسته که به هر حال بازی می کنیم ولی به طرز عجیبی به عنوان فن قدیمی بازی ضد حال خوردم

X B I T B

کاربر سایت
Apr 11, 2019
621
برای فرگوسن و تیمش متاسفم چون قطعا اگر گیم پلی دگرگون شده بود نمایش میزاشتن تا بازخورد بگیرن و هایپ بشن
به نظرم دو تیم 343 و کوالیشن نتونستن اونطور که ازشون انتظار میرفت خلاقیت داشته باشن و بتونن جز بهترین استدیو های دنیا قرار بگیرن
درسته که به هر حال بازی می کنیم ولی به طرز عجیبی به عنوان فن قدیمی بازی ضد حال خوردم
همینو بگو
الان داشتیم از جهان وسیع بازی و کاستومایز سلاح ها حرف میزدیم
از پیچش شخصیت ها و jd و هزار مورد دیگه ولی خیلی شیک ابلهی به اسم فرگوسن گند زد به هایپ میلیون ها طرفدار گرز
حالا میگن امروز تریلر از کمپین قرار بده ببینیم چی شده بازی

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,295
نام
بابک
خدایی فاز اینا چیه همچین تریلرهای مزخرفی رو تحویل ملت میدن :/
توی این تریلر جدید رسما 1% هم نوآوری یا خلاقیت نبود همش همون فرمول هزاربار تکرار شده بازی های co-op. یادش به خیر سال 2009 یا 2010 که گیرز 2 روی 360 اومده بود چقدر ذوق داشتم بخرمش, این سری که کجا به کجا رسید واقعا :|

• Like
Reactions: X B I T B

jijabig23

کاربر سایت
Sep 25, 2015
648
نام
Ro.s
تریلر گیم پلی از بخش جدید اسکیپ هست. کافیه فقط یه سر به چنل IGN بزنید.

p990_judi

کاربر سایت
Jul 25, 2009
815
تریلر گیم پلی از بخش جدید اسکیپ هست. کافیه فقط یه سر به چنل IGN بزنید.
دوست عزیز اون کمپین نیست
کما اینکه اگه گیم پلی بازی چیزی شبیه به همون اسکیپ باشه منتقد ها پاره میکنن بازی رو چون همه چیز کهنه بود تو اون دمو

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
نمی دونم چرا با این سری نتونستم ارتباط برقرار کنم .

شماره 4 روی کامپیوتر نصب نشد ویندوز 10 می خواهد (ویندوز 10 یکجوریه . همش باید ورژنش آپدیت بشه و نصب بازی دنگ و فنگ داره . پیش نیازهایی می خواد و یک سری تنظیمات و ... ) و همچنین شماره چهار حجم بالایی هم داره حدود 100 گیگ که غیر طبیعیه

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,332
نمی دونم چرا با این سری نتونستم ارتباط برقرار کنم .

شماره 4 روی کامپیوتر نصب نشد ویندوز 10 می خواهد (ویندوز 10 یکجوریه . همش باید ورژنش آپدیت بشه و نصب بازی دنگ و فنگ داره . پیش نیازهایی می خواد و یک سری تنظیمات و ... ) و همچنین شماره چهار حجم بالایی هم داره حدود 100 گیگ که غیر طبیعیه
با خود بازی کنار نیومدی یا با ویندوز 10 و حجم بالاش؟
من خودم فقط نسخه اول 2007 بازی کردم ولی شدیدا پیشنهاد میشه بازیش کنی
خودمم فرصت ندارم ولی حتما بازیشون میکنم

• Like
Reactions: kamyy

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
فرگوسن از اول بوده ولی به نظر نمیاد مثل کلیف بی بتونه و این کاره باشه تحولاتی ایجاد کنه اصلا خوشبین نیستم به کمپین گرز۵

p990_judi

کاربر سایت
Jul 25, 2009
815
فرگوسن از اول بوده ولی به نظر نمیاد مثل کلیف بی بتونه و این کاره باشه تحولاتی ایجاد کنه اصلا خوشبین نیستم به کمپین گرز۵
فرگوسن بوده اوکی
مثل این میمونه که سری رزیدنت ایول میفتاد دست کامیا از شماره دو به بعد کم کم تبدیل میشد به dmc
البته کلیف کلا یه بازیساز نو آور هست و اصلا در کنار بازی ساز های معمولی مثل فرگوسن نباید قرار بگیره
حداقلش این بود که سر هر شماره و رونماییش با عشق سوزان راجع به این بازی حرف میزد و از جون دل برای این ip مایه گذاشت

• Like
Reactions: X B I T B

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
با خود بازی کنار نیومدی یا با ویندوز 10 و حجم بالاش؟
من خودم فقط نسخه اول 2007 بازی کردم ولی شدیدا پیشنهاد میشه بازیش کنی
خودمم فرصت ندارم ولی حتما بازیشون میکنم
تقریبا هر دو ولی بیشتر ویندوز 10 و حجم سنگینش :D:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر