Gears 5 | PC

Saber

F.A.M.I.L.Y
ناظم انجمن
Jun 16, 2009
3,688
1,505
نام
صابر
سال پیش در همین حوالی زمزمه هایی از معرفی نسخه ی 5 بازی Gears of War به گوش میرسید. و سسر انجام در E3 سال 2018 شاهد معرفی Gears 5 در کنفرانس ماکرو سافت بودیم . بازی با نمایش یک تریلر و دقایقی از گیم پلی منتشر شد . و تا به الان ( نریدک به همایش E3 2019 ) اطلاعات زیادی از بازی به بیرون درز پیدا نکرده است ! اما در E3 2019 شاهد اطلاعات عظیمی و همچنین نمایشی از بازی را شاهد خواهیم بود
اما اطلاعاتی که تا کنون منتشر شده سا به شرح زیر است
- کوالیشن‌گیمز ساخت بازی را بر عهده دارد
- Generación Xbox مدعی شده است که بازی در 10 سپتامبر 2019( 19 شهریور) منتشر میشود {شایعه}
- داستان بازی : جهان بازی ئدر حال فروپاشی و هرج و مرج است ، ارتشی از رباتها در پی حمله به جاهای امن انسانی هستند .
- از باکس آرت بازی هم به صورت غیر رسمی رونمایی شده که احتمالا قابل تغییره
107797

رفته رفته نزدیک به E3 2019 و برگذاری کنفرانس ماکرو هستیم خبری منتشر شده است که بازی در زمان عرضه بر روی Steam هم منتشر میشود

امروز (2019/05/30 ) فیل اسپنسر در مصاحبه ای گفته :
ما میدانیم که میلیون ها کاربر خواستار انتشار بازی بر روی شبکه ی Steam هستند ! و همچنین میدانیم که فروشگاهای زیاد دیگری برای PC وجود دارد ! و تلاش ما این است که با آنها نیز همکاری داشته باشیم .

Update 0.1

خب همینطور که انتظار میرفت در کنفرانس ماکروسافت نمایش و اطلاعاتی از بازی Gears 5 منتشر شد .
در این نمایش حالت Escape معرفی شد . Escape حالت 3 نفره به صورت Co-op اس که بازیکنان به صورت همکاری به کمک یک دیگر میروند . که باید از دست دشمنان خلاص شوند .
همچنین به صورت رسمی مشخص شد بازی در تاریخ 10 September ( تاریخ 19 شهریور ) برای ایکس باکس وان و PC منتشر خواهد شد . همچنین در روز عرضه بر روی Steam هم عرضه خواهد شد .
مورد بعدی هم تایید شد که اگر خریدار نسخه ی آلتیمیت بازی باشید 4 روز زودتر به بازی دسترسی خواهید داشت .
در انتهای نمایش کنفرانس ماکروسافت مشخص شد که پک ترمیناتور دارک فیت را در هفته ی اول لانچ بازی دریافت خواهید کرد.
در حواشی E3 استودیو کوالیشن تایید کرده است که فعلا بازی حالت Battle Royal را دریافت نخواهد کرد ! این به معنی آن است ممکن است بازی در اینده با آپدیت هایی حالت Battle Royal را به خود اضافه کند .

تریلر های جدید هم از حالت ها و گیم پلی بازی منتشر شده که در زیر میتونید تماشا کنید . ( ممنون از دوستان که در تاپیک های دیگه قرار دادند)

Gears 5 - E3 2019 - Terminator Dark Fate Reveal

Gears 5 - E3 2019 - Escape Announce

Gears POP! - E3 2019 - Kitten Around with RAAM

Gears 5 - E3 2019 - Kait, Broken

در آخر هم تصاویری از بازی رو میتونید ببینید

آخرین ویرایش:

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
4,502
2,237
کاش میشد نسخه اول ،دوم و سوم چهارم روی PC و استیم بیاد
البته 2 تاش روی پی سی هس ولی روی استور خودش مایکرو

• Like
Reactions: kamyy

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
2,976
838
نام
امید
کاش میشد نسخه اول ،دوم و سوم چهارم روی PC و استیم بیاد
البته 2 تاش روی پی سی هس ولی روی استور خودش مایکرو
فکر میکنم این پیش زمینه ای باشه برای اینکه عنوان های قبلی هم به مرور روی استیم عرضه بشن.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy and hitman68

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
1,984
1,354
نام
بنیامین
نمی دونم چرا با این سری نتونستم ارتباط برقرار کنم .

شماره 4 روی کامپیوتر نصب نشد ویندوز 10 می خواهد (ویندوز 10 یکجوریه . همش باید ورژنش آپدیت بشه و نصب بازی دنگ و فنگ داره . پیش نیازهایی می خواد و یک سری تنظیمات و ... ) و همچنین شماره چهار حجم بالایی هم داره حدود 100 گیگ که غیر طبیعیه

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
4,502
2,237
نمی دونم چرا با این سری نتونستم ارتباط برقرار کنم .

شماره 4 روی کامپیوتر نصب نشد ویندوز 10 می خواهد (ویندوز 10 یکجوریه . همش باید ورژنش آپدیت بشه و نصب بازی دنگ و فنگ داره . پیش نیازهایی می خواد و یک سری تنظیمات و ... ) و همچنین شماره چهار حجم بالایی هم داره حدود 100 گیگ که غیر طبیعیه
با خود بازی کنار نیومدی یا با ویندوز 10 و حجم بالاش؟
من خودم فقط نسخه اول 2007 بازی کردم ولی شدیدا پیشنهاد میشه بازیش کنی
خودمم فرصت ندارم ولی حتما بازیشون میکنم

• Like

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
1,984
1,354
نام
بنیامین
با خود بازی کنار نیومدی یا با ویندوز 10 و حجم بالاش؟
من خودم فقط نسخه اول 2007 بازی کردم ولی شدیدا پیشنهاد میشه بازیش کنی
خودمم فرصت ندارم ولی حتما بازیشون میکنم
تقریبا هر دو ولی بیشتر ویندوز 10 و حجم سنگینش :D:D

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
4,502
2,237
تقریبا هر دو ولی بیشتر ویندوز 10 و حجم سنگینش :D:D
من ک از همون اول ویندوز 10 دارم .هیچ مشکلی نداشتهع و ندارم و ویندوز خوبیه
دیگ بیخیال ویندوز 7 بابا. هرچی بخوای ویندوز 10 داره دیگ.

• Like

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
1,984
1,354
نام
بنیامین
من ک از همون اول ویندوز 10 دارم .هیچ مشکلی نداشتهع و ندارم و ویندوز خوبیه
دیگ بیخیال ویندوز 7 بابا. هرچی بخوای ویندوز 10 داره دیگ.
من خودم شخصا با ویندوز ۷ حال می کنم . فعال سازی develop mode و تنظیمات اینچنینی نداره . پیش‌نیاز نمی خواد . لازم نیست آپدیت بشه ( با اینترنت ذغالی و گرون ایران) و ورژن بالاتر بخواد برای فلان بازی . Firewall و این چیزا تو نصب و اجرا بازی اذیت نمی کنند . کلا روال دست هست ویندوز ۷ .

Saber

F.A.M.I.L.Y
ناظم انجمن
Jun 16, 2009
3,688
1,505
نام
صابر
خب همینطور که انتظار میرفت در کنفرانس ماکروسافت نمایش و اطلاعاتی از بازی Gears 5 منتشر شد .
در این نمایش حالت Escape معرفی شد . Escape حالت 3 نفره به صورت Co-op اس که بازیکنان به صورت همکاری به کمک یک دیگر میروند . که باید از دست دشمنان خلاص شوند .
همچنین به صورت رسمی مشخص شد بازی در تاریخ 10 September ( تاریخ 19 شهریور ) برای ایکس باکس وان و PC منتشر خواهد شد . همچنین در روز عرضه بر روی Steam هم عرضه خواهد شد .
مورد بعدی هم تایید شد که اگر خریدار نسخه ی آلتیمیت بازی باشید 4 روز زودتر به بازی دسترسی خواهید داشت .
در انتهای نمایش کنفرانس ماکروسافت مشخص شد که پک ترمیناتور دارک فیت را در هفته ی اول لانچ بازی دریافت خواهید کرد.
در حواشی E3 استودیو کوالیشن تایید کرده است که فعلا بازی حالت Battle Royal را دریافت نخواهد کرد ! این به معنی آن است ممکن است بازی در اینده با آپدیت هایی حالت Battle Royal را به خود اضافه کند .

تریلر های جدید هم از حالت ها و گیم پلی بازی منتشر شده که در زیر میتونید تماشا کنید . ( ممنون از دوستان که در تاپیک های دیگه قرار دادند)

Gears 5 - E3 2019 - Terminator Dark Fate Reveal

Gears 5 - E3 2019 - Escape Announce

Gears POP! - E3 2019 - Kitten Around with RAAM

Gears 5 - E3 2019 - Kait, Broken

در آخر هم تصاویری از بازی رو میتونید ببینید

109071
109072
109073

m.d.makan

کاربر سایت
Apr 14, 2007
3,355
6,958
نام
مــاکــان

===============
جالب اینه که بازی روی استیم ریلیز میشه ولی روی استور خالق مجموعه نه!
اگر بازی روی اپیک استور منتشر نشه، مایکرو مشخصا جانب داری از استیم تو دعوای بینشون با اپیک علنی کرده.
برای منم منطق اینه که مایکرو بیاد از استیم حمایت کنه تا اینکه یک غول دیگه هم تو بازار PC هم بوجود بیاد.

سیاسیت های الان فیل اسپنسر و تیم ایکس باکس که فقط به گیمر فکر میکنن، شرایط برای تعامل حتی با پلی استیشن باز میکنن، هیچ جوره با سیاست های اپیک جور در نمیاد، کاملا در تضاد همن.

IMANOKA

Gold User
Sep 11, 2014
6,073
10,161
نام
Iman
سیستم مورد نیاز و پیشنهادی و ایده آل:D
110719

فقط موندم چجوری 970 رو با 1660ti تو یه رده قرار داده یا 570 رو با 5700

paradaimix

Dancing for Dessert Studio
کاربر فعال
Oct 7, 2012
2,012
1,207
دوستان سایت Alienware داره کدهای یک ماهه GamePass مخصوص PC رو به رایگان میده. 4 روز زودتر از زمان انتشار رسمی بازی، به بازی دسترسی خواهید داشت و به رایگان میتونید بازی کنید. :)
کدها ممکنه سریع تموم بشه، فقط داخل سایت ثبت نام کنید و کد گیم پس یکماهه رو دریافت کنید.

Xbox Game Pass for PC One Month Key Giveaway

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟